انجــمن های زیبـــایی و سلامت
طراحی منزل خود را برای میهمانی خاص کنید. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجــمن های زیبـــایی و سلامت (http://www.zibasho.com/forum)
+-- انجمن: دکوراسیون (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- انجمن: طراحی مجالس و جشن ها (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- موضوع: طراحی منزل خود را برای میهمانی خاص کنید. (/showthread.php?tid=11216)طراحی منزل خود را برای میهمانی خاص کنید. - 1tarah - 2016/03/12 ساعت 14:10

در طراحی منزل خود، در ایام جشن و میهمانی می توانید با استفاده از وسایل در دسترستان فضایی پر نشاط و آرامش بخش ایجاد کنید، به‌شرطی که بعضی از تزئینات ظریف در طراحی منزل مد نظر قرار گیرد. گاهی توجه به نکته‌های کوچک، نتایح بزرگی به‌دنبال دارد. با طراگاه همراه باشید تا به بررسی تعدادی از این ریزه‌کاری ها و نکات در طراحی منزل بپردازیم.
طراحی منزل برای میهمانی

می‌توان طراحی‌های خاص و زیبا، را با چیدمان و آرایش وسایل به محیط‌های مهمانی و جشن وارد کرد. به‌‌کارگیری وسایل با متریال‌های مختلف، با رنگ‌‌بندی‌های مناسب حال و هوای جشن شما را می‌تواند عوض کند. زمانی که شما به دنبال راه‌حل‌های درخشان در طراحی میهمانی‌ها می‌گردید، به‌راحتی می‌توانید با بودجه کم، بهترین دکوراسیون و تزیینات را داشته باشید.

استفاده از قاب با فریم‌های ساده، می‌تواند برای قرارگیری نوشته یا عکس های زیبا در کنار گلدان‌های گل روی میز میهمانی شما جالب و زیبا باشد.
برای داشتن جشنی رمانتیک، می توانید از فانوس‌هایی ساده و بلااستفاده که با اسپری طلایی رنگ شده‌ استفاده کنید. وجود شمع‌هایی ساده و خوشبو هم مکمل این فضای رویایی خواهد بود.

برای ثبت خاطره درمیهمانی می توانید از تخته سیاهی ساده استفاده کنید و از دوستانتان بخواهید یک اتفاق خاطره انگیز را روی آن ثبت کنند.
این‌بار سراغ ظرف‌های شیشه‌ای ساده بروید و برای قرار دادن گل‌های طبیعی و خوشبو با دکوری ساده به روی میز غذاخوری فکر کنید.

استفاده از دستمال‌های ساده به همراه نوشته‌ای زیبا برای خوش‌آمدگی به میهمانان می‌تواند ایده‌ای بسیار جذاب و عالی باشد .
چیدمان شمعدان‌های ساده و پایه‌دار در کنار هم، می‌تواند طراحی میز گل شما را کامل‌تر کند و فضایی شاعرانه و رویایی را خلق کند.

طراحی منزل برای میهمانی

برای خلق این‌ چنین فضاهایی، با کمی سلیقه و حوصله ‌توانید فضاهایی رویایی خلق کنید و محیطی شاداب و مهیج را برای خود و دوستانتان پدید آورید. طراگاه منتظر شنیدن نظرات شما در ایام نزدیک به نوروزو برگزاری جشن‌های شما می‌باشد.