انجــمن های زیبـــایی و سلامت
بهترين جهيزيه براى دختران - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجــمن های زیبـــایی و سلامت (http://www.zibasho.com/forum)
+-- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- انجمن: انتخاب همسر و ازدواج (/forumdisplay.php?fid=25)
+---- انجمن: دنیای قبل از ازدواج وخواستگاری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: بهترين جهيزيه براى دختران (/showthread.php?tid=2163)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: بهترين جهيزيه براى دختران - گل مریم - 2013/11/30 ساعت 15:38

آره گلم هسته ی مرکزی شرکتش امریکاست.ولی کانادا و مکزیک و ...هم شرکت خوشه ای داره.راستی توماس ادیسون یکی از بنیانگذاراشه.Yahoos (11)

RE: بهترين جهيزيه براى دختران - yasi - 2013/11/30 ساعت 15:42

ممنونم گلى جون
ماشالا مريم جون کلى اطلاعات داره,يخچالو قراره آقايى بخره,بهش ميسپرم ک اينو بگيره.

RE: بهترين جهيزيه براى دختران - انوووشه - 2014/02/06 ساعت 11:23

بچه هااااا کجا بورس لحاف و ملحفه و روتختیه؟؟میخوام از این ست آماده ها بگیرم به نظرم اومد الان فصل حراجاشونه بگیرم ده
بعدشم نمیدونم چهمارکی بگیرم ورونیکا اطلس پود تاچ مارک لایکو و ملرزم تعریفشو شنیدم یا... البته نمیخوامم فرانسه یا امریکایی باشخ که خیلی گرونبشه چون من از ست و لحاف اینا فقط یه سالاستفاده میکنم زود عوض میکنیم ملافه رو نمیدونم چی بگیرم که هم خوب باشه هم مناسب اخه رفتم نمایندگی د تو میرداماد 40دصد تخفیف زده بود میگف 900 تومن اصن .واسه منی که تنوع طلبم اصن مناسب نیسConfused

RE: بهترين جهيزيه براى دختران - سارا نت - 2014/05/16 ساعت 02:43

حالا ما رسم داریم خفن

داماد پاش روپاش تا یکهفته براش بعد عروسی میارن

جهیزیه کامل عروس خانم بعضی خانواده ها قید میکنن 5کالا اما اگه آقای داماد خونه داشته باشه دیگه 5کالا پر

فردای عروسی برا آقای داماد که خسته شده وخانواده محترمش پدرو مادر زن گرامی به اندازه 200نفر صبحانه میفرستن اونم از سرشیر و تخم مرغ و پنیر و کره خلاصه صبحانه ایی که تو عمرش یکبارم نخورده

ظهر فردای عروسی بعضی ها تابع رسم قدیم حلوا اونم 7سینی +2مرغ کاملا +یه تیکه طلا دوباره خانواده عروس تقدیم داماد زحمت کشیده میدن

سه روز بعد از عروسی سه روز عروس خانم باز یه وسیله برا داماد زخمت کشیده میشه

شب سه روزه(سه شبه)یه شام مفصل برا آقای داماد و خانواده محترمش که باز برا 200یا 300نفر هست فرستاده میشه که شب پول جمع کردن هست

7روز بعد از عروسی باز یه شام و یه کادو بزرگ برا عروس وداماد از طرف خانواده عروس فرستاده میشه

تازه هر مناسبتی که باشه هر عیدی که بیاد خانواده عروس برا آقا داماد یه چیزی میفرستن

حالا کی دختر از دزفول میخواد

RE: بهترين جهيزيه براى دختران - Sonya - 2014/05/16 ساعت 08:26

همه از خداشووونه..........
ایییییی یلدا چه رسم مزخرفی داااارین....چقد لوسو پر روان دامادهای گرامیتون.........یلدا یه شوهر بندر عباسی پیدا کن
ایششششششششششه

RE: بهترين جهيزيه براى دختران - Sepid - 2014/05/16 ساعت 11:47

این چه رسمیه آخه ..Undecided

RE: بهترين جهيزيه براى دختران - سارا نت - 2014/05/16 ساعت 11:54

خانواده داماد افتخارشونه که عروسشون همه این رسوماتو انجام بده

ما که عروسمون انجام نداد

من خودم رسوماتو دوستدارم اما متاسفانه بعضی ها لوسش کردن

RE: بهترين جهيزيه براى دختران - Sepid - 2014/05/16 ساعت 11:59

ولی ما رسم داریم همه چی به عهده داماد باشه حالا دختر جهزیه دوست داشت میاره دوستنداشت هم که هیچ آقا داماد زحمتشو میکشهNew-smiles (3)

RE: بهترين جهيزيه براى دختران - Sepid - 2014/05/16 ساعت 12:00

همه از خداشونه حالا برن از دزفول زن بگیرنNew-smiles (21)

RE: بهترين جهيزيه براى دختران - سارا نت - 2014/05/16 ساعت 12:03

حالاهم زیاد پیش میاد که دخترهای دزفولی به شهرهای دیگه شوهر میکنن