انجــمن های زیبـــایی و سلامت
❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجــمن های زیبـــایی و سلامت (http://www.zibasho.com/forum)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و مباحث مرتبط با انجمن (/forumdisplay.php?fid=46)
+--- انجمن: مسابقات زیباشو (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: ❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ (/showthread.php?tid=3574)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ - Sonya - 2014/03/04 ساعت 20:21

ســلام و اطلاعیــه فــوری !

دستات رو درار از جیبت ! تنبل نباش انقــدTroll (10)
ی تخم ِ مرغ بردار و با هر چی داری بشین تزئینش کن ..

تخــم ِ مرغی که با دستای ِ خودت بهـش شکل داده باشـی سر ِ سفــره ی ِ هفت سیــن
یک چشــمــک ِ نازی بهــت میزنه که .. Smile
خب کیفش رو میبری وقتی زحمت ِ خودت رو میبینی سر ِ این سفره ..

پاشــو برو خلاقیتت رو بریز بیرون .. هنر هاتو شکوفا کن ..Clap

بعــد رو ی کاغذ بنویس زیباشو ؛
بذار بغل ِ تخــم ِ مرغت ؛ یا تخم مرغ هات
عکس بگیرPhotosmile
و
پیام خصوصی کن برا من

مهــلـت ِ ارسال ِ تصاویــر :

از 22 اسفنــد ماه ِ 92 ؛ تا 16 فروردین ماه ِ 93

RE: ❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ - Sepid - 2014/03/05 ساعت 00:58

آخ جون بازم مسابقهZibasho-smile (9)
بااینکه میدونم برنده نمیشمAngel

RE: ❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ - Sonya - 2014/03/05 ساعت 02:26

ایشالله اینبار نوبت توا که برنده بشی عزیزم

RE: ❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ - علیرضا - 2014/03/05 ساعت 07:52

خب آبجی یه چی باشه منم بتونم شرکت کنم خب!!

چقد تبعیض نژادی آخه!!!شوخی کردم.

ولی یه چیزی بگم,اینجا در مورد حداقل خود من بعضی از آبجیای خوبم که خیلی کم هستن و خودشون میدونن منظورم چیه,خوش استقبال و بد بدرقه هستن.
خوب یادمه که خیلی از اون آبجیای عزیزم تاکید کرده بودن اینجا فارغ از بحث جنسیت همه با هم دوستیم و فرقی با هم نداریم
من که همینجا دوباره میگم جدا مخلص همه آبجیام هستم و هیچ فرقی با خواهرای خودم ندارید,خدایی جدی میگم

RE: ❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ - Sepid - 2014/03/05 ساعت 10:01

فدا مدات گلی جون ایشالله تو برنده بشیZibasho-smile (18)

RE: ❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ - @Raha@ - 2014/03/05 ساعت 10:03

منم با این که میدونم برنده نمیشم ولی میفکرم و میشرکتم
414141

RE: ❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ - sahar naz - 2014/03/05 ساعت 10:40

خیلی دوست دارم تو مسابقه شرکت کنم ولی احتمالا از 27 اسفند میریم مسافرت تا 13 فروردین....این روزا خیلی برام سخت میگذره و واقعا به یه سفر طولانی نیاز دارم و ایام تعطیلات بهترین فرصته...با اینکه دوست دارم تو خونه خودم باشم و هفت سین بچینم...
اگه سفرمون کنسل شد حتما شرکت میکنم.
مرسی گلی جونgol4u

RE: ❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ - Sonya - 2014/03/05 ساعت 11:30

داداش من عليرضا چراشما نميتونی شركت كنی؟ مگه بايد موضوعو چی انتخاب ميكردم كه انقد بد برداشت نكنی؟يه تخم مرغه كه ميخواي تزىین كني وعكس بگيري...تبعيض نژادی چيه؟ بازم كه تو حساس شدی داداشم من بهت کم محلی كردم؟ خب تقصيرمن چيه كه شما نصف شب آنلاين ميشی؟ قبلا هم كه بهت گفته بودم مشكلاتمو گفتم چقد سرم شلوغه انتظار داشتم تو ديگه منو شرايطمو درك كنی
باوركن همه بچه ها هم تورومثل داداششون دوستت دارن

RE: ❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ - Sonya - 2014/03/05 ساعت 11:32

رها جونم سحرناز جونم همين كه شركت ميكنيد يه دنيا ارزش داره
از نظر من همه دوستانی كه ميان ثبت نام ميكنن وشركت ميكنن همشون برنده هستن

RE: ❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀ - *mana* - 2014/03/05 ساعت 11:49

(2014/03/05 ساعت 07:52 )علیرضا نوشته شده توسط:  خب آبجی یه چی باشه منم بتونم شرکت کنم خب!!

چقد تبعیض نژادی آخه!!!شوخی کردم.

ولی یه چیزی بگم,اینجا در مورد حداقل خود من بعضی از آبجیای خوبم که خیلی کم هستن و خودشون میدونن منظورم چیه,خوش استقبال و بد بدرقه هستن.
خوب یادمه که خیلی از اون آبجیای عزیزم تاکید کرده بودن اینجا فارغ از بحث جنسیت همه با هم دوستیم و فرقی با هم نداریم
من که همینجا دوباره میگم جدا مخلص همه آبجیام هستم و هیچ فرقی با خواهرای خودم ندارید,خدایی جدی میگم
علیرضاااااااااااااااااا خب گلی راس میگه نصفه شب میای که ما خوابیمYahoos (23)