سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀
نظرسنجی: آیا اپلیکیشن را نصب می کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بلی 100.00% 1 100.00%
خیر 0% 0 0%
در کل 1 رأی 100%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب درآمد راحت و مطمئن
2018/10/25, ساعت 20:21 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2018/10/25 ساعت 20:23 ، توسط galaxy-2018.)
ارسال: #1
کسب درآمد راحت و مطمئن
سلام به همه
ممنون از مدیران سایت zibasho

من چند روزی هست با اپلیکیشن 7030 آشنا شدم-این راه مطمئن و خوب و منطقی هست که میشه درآمد مطمئنی ازش کسب کنیم
توضیحاتشو در زیر میذارم
لینک خودم هم میذارم تا بتونید عضو بشید
این ویدیو هم مشاهده کنین-راحت دستتون میاد که بدون دردسر میشه به درآمد رسید

http://s8.picofile.com/file/8340875118/7030.mp4.html

حتما این اپ را نصب کنبد و بعدش با شناسه خودتون به دوستان معرفی کنید
الان دوستان من دارن ماهی 400-500 تومن به راحتی در میارن
برداشت هم زدن و مشکلی نبوده

یک راه کسب درآمد دیگه هم بهم پیشنهاد شده-اگه برداشت زده بشه و پول به حسابم باید بهتون معرفی می کنم-فعلا دارم تستش می کنم-توکل به خدا

موفق باشید

دیگر دوره اپلیکیشن های سود جو همانند آپ و ... تمام شد.

سود حاصله از خرید شارژ و تراکنش های بانکی و پرداخت قبوض و ....را به حساب خود واریز کن و به دوستان خود هم این خبر خوب را ارسال کن.

هفتادسی یک سامانه جامع، یکپارچه، به روز، ساده و امنِ پرداخت و خرید محصولاتِ خدماتی (غیرفیزیکی)، شامل خدمات اپراتوری (شارژ، اینترنت، قبض)، بلیط های فرهنگی (تئاتر، سینما و کنسرت)، بلیط های مسافرتی (هواپیما، اتوبوس، هتل)، و فروش انواع کدهای فعال سازی انواع نرم افزارها و نیز گیف کارت ها می باشد که با هدف تسهیل در سیستم های پرداخت الکترونیکی و توسط شرکت «نوین درگاه شریف» متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف طراحی، تولید و راه اندازی شده است. آنچه که هفتاد سی را از نمونه های مشابه متمایز می کند علاوه بر کیفیت بالای ارائه ی خدمات، واگذاری 70 % درصد از سود تراکنشها به کاربران و معرفان هفتادسی می باشد.

- قوانین پرداخت و خرید

۱. 70% از سود یا کارمزد هر تراکنش انجام شده در سامانه هفتاد سی به کاربران و۳۰ درصد به هفتادسی اختصاص می ­یابد.

در حال حاضر با هر خرید کاربر ۳۰ درصد مقدار سود به عنوان هدیه به خود خریدار و ۷۰ درصد سود به کسی که اورا دعوت کرده است، تعلق میگیرد.

۲. هر کاربر می‌تواند دوستانش را به هفتاد سی دعوت کند و از سود حاصل از خرید های ایشان بهره‌مند شود. مقدار سود اختصاص یافته به کاربر در این مورد 70% از سود محصول خریداری شده است.

برای دانلود اپلیکیشن به سایت زیر مراجعه کنید:

https://7030.ir/r/sharifapp

بعد از دانلود اپلیکیشن در قسمت کد معرف ، sharifapp را لطفا وارد کنید.
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: