سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیکرتراشی
2018/11/19, ساعت 18:16
ارسال: #1
پیکرتراشی
پیکرتراشی
هدف از لیپوساکشن خارج کردن چربی های تجمع یافته در نواحی مختلف بدن از طریق سوراخ بسیار کوچک و وسیله ای کوچک به نام کانولا می باشد .

پیکر تراشی بدون جراحی
یکی از جدیدترین روش های پیکر تراشی دستگاهی به نام پال (power assisted liposuction) می باشد که ساخت شرکت میکرو ال امریکا است . دارای دو مرحله می باشد : دو حرکت طولی و دو حرکت عرضی . با این حرکات می تواند سلول های چربی را آزاد کند . با قدرت و نفوذی که در بدن دارد می تواند تمام ناهمواری ها و مشکلاتی که جراحی های قبلی دارد را برطرف کند . این روش نیاز بدون برش انجام می شود و تنها با ایجاد چند سوراخ کوچک به محل مورد نظر دسترسی پیدا می کند . نیاز به بیهوشی ندارد و با بی حسی موضعی می توان این جراحی را انجام داد .

پیکرتراشی
پیکرتراشی

برای دیدن نمونه کار پیکرتراشی روی ادامه مطلب کلیک کنید
کاربرد پیکر تراشی با پال
این جراحی برای عمل های ثانویه و از بین بردن عوارض فوق العاده است . مدت زمان این جراحی نسبت به سایر عمل های پیکر تراشی کمتر است .

مزایای پیکرتراشی با پال
از مزایای این دستگاه اینست که می توان میله کانولا ( سر دستگاه ) را می توان در هر جهتی چرخاند به همین دلیل در بدن سوراخ زیادی ایجاد نمی شود و تنها با ایجاد دو سوراخ می توان اکثر قسمت ها را ساکشن کرد . کانولای پال به گونه ای طراحی شده است که کمترین تعداد سوراخ روی پوست ایجاد می شود . پال با دقت بالایی حرکت لرزشی را به سر کانولا ارسال می کند که باعث می شود چربی از اتصالات پوست کنده شود و به راحتی خارج شود .

افراد مناسب برای لیپوساکشن با پال
افرادی که با رژیم غذایی و ورزش نمی توانند لاغر کنند ، کاندید مناسبی برای پیکرتراشی با دستگاه پال هستند .

دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص پلاستیک با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی عارضه ها و جراحی های زیبایی و پلاستیک می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 02188879877 تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .
آیا لیپوساکش با پال درد دارد ؟
عمل پیکر تراشی با علامت گذاری نواحی تجمع چربی آغاز می شود . سپس پوست را به کمک بتادین ضد عفونی می کنند سپس ماده بی حسی در زیر پوست تزریق می شود تا فرد هیچ دردی احساس نکند . تنها فرد متوجه لزرش پال می شود . چربی های اضافی با حرکات لرزشی از نواحی دارای چربی مکش یافته و تخلیه می شود .

دوره نقاهت پیکرتراشی با پال
دوره نقاهت و بهبودی بعد از جراحی بسیار کوتاه است و فرد بعد از چند ساعت استراحت می تواند به کار روزمره خود بازگردد .

بهترین روش پیکرتراشی
پیکرتراشی با پال ایمن تر از سایر روش های پیکرترشی می باشد و عوارض کمتری دارد . پالپ 30 درصد چربی بیشتری تخلیه می کند .همچنین تورم و کبودی کمتری به جا می گذارد . بنابراین دوره بهبودی کوتاه تری دارد .

مراقبت های بعد از پیکرتراشی با پال
اغلب بیماران ظرف مدت 48 ساعت بعد از عمل به زندگی عادی برمی گردند .
قبل از انجام جراحی بهتراست فرد ورزش و رژیم غذایی محدودی داشته باشد تا وزن کاهش پیدا کند .
برای دیدن فیلم پیکر تراشی روی لینک زیر کلیک کنید :
http://dr-parnia.com/%D9%BE%DB%8C%DA%A9%...%B4%DB%8C/
2018/12/17, ساعت 18:59
ارسال: #2
RE: پیکرتراشی
من 84 کیلو بودم هردکتریم رفتم واسه رژیم نتونستم رژیم غذایی بگیرم و معدمم خیلی اذیت شد از عمل کوچیک کردن معده ام خیلی میترسیدم. اما خیلی اتفاقی تو اینستا نمونه کارای کلینیک اشکان رو دیدم خیلی خوشم اومد. از شکم و پهلو چربی میکشیدن و به باسن وسینه تزریق میکردن.
بعد کلی بالا پایین کردن تونستم آدرسشونو پیدا کنم و برم اونجا. کلینیکشون تو خیابون لواسانی، روبروی خیابان شهید آقاییه. هیچ تعریفی نمی تونم کنم فقط باید برید ببینید چه کلینیک های کلاس و خوبیه. نمونه کاراشونم خیلی خوبه. الان هم خوشمل شدم هم لاغر حدود 2 ماه و خورده ای هم از جراحیم میگذره مشکلیم ندارم الحمدلله
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: