سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثرات مخرب استمنا بر روی پوست
2012/01/20, ساعت 14:48
ارسال: #1
اثرات مخرب استمنا بر روی پوست
چند وقتیه دارم روی اثرات مخرب استمنا بر روی پوست تحقیق می کنم ولی چیزی پیدا نمی کنم لطفا راهنمایی کنید
 سپاس شده توسط @Raha@ ، دریاآرام
2012/01/21, ساعت 13:02
ارسال: #2
RE: اثرات مخرب استمنا بر روی پوست
سلام-خیر ارتباطی ندارد .نمی دانم توضیحی که خواسته اید در مورد کدام است اگر منظورتان جوش باشد یا چرب کردن صورت .مصرف زیاد چربی و شیرینی بصورت خوراکی در افزایش جوش صورت دخالت دارد وربطی نداره به آن، وقتی استمنا ترک میشه بدن در حال جمع آوری انرژی از دست داده است و گودی یا کبودی چشم را فقط میتونه به همراه داشته باشه-در کل تاثیری در ریزش مو و یا پوست ندارد ولی اگه استرس شدید و یا نگرانی خاص دارید با یک روان پزشک مطرح کنید چون هم ریزش مو میدهد و هم برای پوست مشکل ساز خواهد بود.بیشتر عوارض استمناء عارضه روحی آن است-موفق و تندرست باشید

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط Sonya ، *mana* ، atrina ، دریاآرام ، @Raha@ ، ساریانا
2012/01/21, ساعت 18:54
ارسال: #3
خیلی ممنون عالی بود

دیروز به طور ناگهانی بعد از حدود چند ماه دو تا جوش روی گونه هام ایجاد شد

در مورد این جوش ها چی کار باید انجام بدم تا زودتر رفع بشن
 سپاس شده توسط دریاآرام ، ساریانا
2012/01/22, ساعت 11:20
ارسال: #4
سلام-ممنون-از کرم (سبیوم اِی -آی)از مارک بیودرما استفاده کنید؛پوستتان را تمیز کنید و روزی دوبار روی پوسستون بزنید-موفق و تندرست باشید

سپاس شده توسط *mana* ، دریاآرام ، @Raha@ ، ساریانا
2012/01/22, ساعت 12:32
ارسال: #5
خیلی ممنون که به فکر مشکلات ما هستید
 سپاس شده توسط دریاآرام ، ofixufi ، ساریانا
2012/01/22, ساعت 17:24 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/01/22 ساعت 17:25 ، توسط mtd_gold.)
ارسال: #6
هر چی داروخانه ها رفتم می گن نداریم

سایت اینترنتی واسه فروش نداری

قیمتش حدود چقدره آخه چند جا تو اینترنت دیدم بیودرما ولی نمی دونم خودشه یا نه

یه سوال دیگه هم دارم واسه قرمز شدن گونه ها و لکه ها باید چی کار کرد
 سپاس شده توسط @Raha@ ، دریاآرام ، ساریانا
2012/01/31, ساعت 16:53
ارسال: #7
با سلام و خسته نباشيد من پسر و 20 ساله هستم که علی رقم میل باطنیم خودارضایی میکنم. وزن بنده 40 کیلو هست. سوال من این که آیا آین خود ارضایی باعث لاغری من است ؟ خدا خیرتان دهد یک توضیحی راجع به مضرات خود ارضایی بدید ممنونم
 سپاس شده توسط دریاآرام ، ساریانا
2012/01/31, ساعت 17:11 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/01/31 ساعت 17:42 ، توسط ملیکا.)
ارسال: #8
(2012/01/22 ساعت 17:24 )mtd_gold نوشته شده توسط:  هر چی داروخانه ها رفتم می گن نداریم

سایت اینترنتی واسه فروش نداری

قیمتش حدود چقدره آخه چند جا تو اینترنت دیدم بیودرما ولی نمی دونم خودشه یا نه

یه سوال دیگه هم دارم واسه قرمز شدن گونه ها و لکه ها باید چی کار کرد

سلام همه ی داروخانه ها دارن ،شما کدوم منطقه اید؟ساخت کشور فرانسه هست و قیمتش هم حدودا 20-30 تومنه -سبیوم ای-آی هم 15 میلشو داره که ارزونتره و هم 30 میل ،شما همون 15 میلو بگیرید اگه راضی بودید ادامه بدید - برای قرمزی هم میتونید مرطوب کننده رزلین رنگی یا معمولی به سلیقه ی خودتون بگیرید که ضدقرمزی پوسته و ...roselian از مارک اوریاژ-موفق و تندرست باشید
(2012/01/31 ساعت 16:53 )p-m-a نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشيد من پسر و 20 ساله هستم که علی رقم میل باطنیم خودارضایی میکنم. وزن بنده 40 کیلو هست. سوال من این که آیا آین خود ارضایی باعث لاغری من است ؟ خدا خیرتان دهد یک توضیحی راجع به مضرات خود ارضایی بدید ممنونم

سلام -بله بی ربط نیست-ببینید مضراتی که خودارضایی میتونه داشته باشه به پوست و مو و تغییر شکل بدنتون هیچ ربطی نداره و تنها از لحاظ روانی (که همین روان همه چیزه اگه اعصابتون درست نباشه ریزش مو ،پوست خراب، بی اشتهایی و...پیدا میکنید)و برای شمایی که مذکر هستید در آینده میتونه مشکل ساز باشه و توصیه ی اکید دارم که این عادت را ترک کنید همه ی انسان ها در تمام طول زندگی خود دائماً در حال انتقال و تغییر شکل انرژی هستند. همه چیز در زندگی انسان ها شروع و پایانی دارد و رابطه جنسی نیز از این امر مستثنی نخواهد بود.خودارضایی با ضعف جنسی و انزال زودرس ارتباط دارد
در ورزش مشت زنـی، هـر مـربی در حیـن دوره ی آمـادگی، بـوکسور خـود را برای 90 روز از بـرقـراری ارتـباط جنسـی منـع مـی کند تا هم انرژی او بیشتر شود و هم بتواند مشتهای محکمـتری بـه حـریف وارد کند.
خود ارضایی را یک نقص فردی نـامگـذاری مـی کنند (بـه این دلیل که طرف دوم در این ارتباط وجود ندارد مگر در خیال). در حین خود ارضایی فرد اگر مرد بـاشــد، یک زن را در ذهن خود مجسم می کند و اگر زن بـاشد یک مرد را در ذهن خود مجسم کرده و با او وارد رابـطـه جنسی می شود. در این حال خستگی چند برابر می شود. تصویر شریک جنسی خیالی، مانند یک لوح در ضمیر ناخودآگاه فرد حک می شود و سبب بروز انزال های شبانه ناخواسته می شود. به این ترتیب که فرد هر چقدر بیشتر خود ارضایی کند، میزان این انزال های شبانه افزایش می یابد.
برای جلوگیری از خودارضایی میتونید آدات سالم را در خودتون تقویت کنید، از تصاویر محرک جنسی اجتناب کنید، به جوک های مبتذل گوش ندهید، دوستان سالم برای خود انتخاب کنید و از پوشیدن زیر پوش های تنگ و چسبان خودداری کنید.

سپاس شده توسط انوووشه ، Sepid ، *mana* ، Fatemehh ، @Raha@ ، دریاآرام ، laulalsg
2012/02/09, ساعت 10:27
ارسال: #9
سلام میشه بگید چطوری جلوگیری کنیم از خودارضایی؟؟؟
 سپاس شده توسط دریاآرام
2012/02/09, ساعت 13:27
ارسال: #10
سلام-هر بار که موفق شدی و آنرا کنترل کنی اراده شما قویتر می شه در مورد چند نکته فکر کن: 1- معمولاً در چه شرایط موقعیت هایی این کار را انجام می دهی؟ (این شرایط را تغییر بده ). 2- تا حالا با چه کارهایی و در چه موقعیت هایی توانسته ای کنترلش کنی؟ (پاسخ تو به این سؤال، کلید حل مشکل است. سعی کن بیشتر در موقعیت هایی قرار بگیری که بتوانی میل و وسوسه به این کار را کنترل کنی).موفق باشید

سپاس شده توسط انوووشه ، Sepid ، *mana* ، Sonya ، Fatemehh ، @Raha@ ، دریاآرام ، ساریانا
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسکین تگ یا زائده های گوشتی روی پوست چیست و چه تفاوتی با زگیل تناسلی دارد؟ neda72 0 644 2019/12/18 ساعت 14:48
آخرین ارسال: neda72
  چگونه "بعد از آفتاب گرفتن" مراقب پوست خود باشیم؟ fatemehradi 0 1,544 2016/08/13 ساعت 15:49
آخرین ارسال: fatemehradi
  چگونه "بعد از آفتاب گرفتن" مراقب پوست خود باشیم؟ fatemehradi 0 1,260 2016/08/13 ساعت 15:48
آخرین ارسال: fatemehradi
  منافذ پوست نینا 11 104,261 2015/07/10 ساعت 05:11
آخرین ارسال: anis.s
  چگونه پوست عرق سوز شده را درمان کنیم؟ Afshin 0 2,440 2015/05/22 ساعت 03:55
آخرین ارسال: Afshin
  الفبای ویتامین‌های مورد نیاز پوست سارا نت 0 2,416 2015/02/25 ساعت 16:09
آخرین ارسال: سارا نت
  علت و راه درمان منافذ بزرگ روی پوست سهابانو 2 4,793 2015/01/21 ساعت 17:40
آخرین ارسال: سهابانو
  این عادت های ساده را ترک کنید تا پوست زیبایی داشت باشید Afshin 1 3,777 2014/09/29 ساعت 00:56
آخرین ارسال: جوجه طلا
  پیری پوست @Raha@ 0 2,656 2014/07/10 ساعت 12:16
آخرین ارسال: @Raha@
Thumbs Down توصیه هایی برای مراقبت از پوست خشک @Raha@ 0 3,065 2014/04/12 ساعت 12:08
آخرین ارسال: @Raha@

پرش به انجمن: