سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ❀آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی انجمن❀
BabyCam
manzelara

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رنگ مو
۱۳۹۰/۱۲/۱۰, ساعت ۰۴:۰۹
ارسال: #1
رنگ مو
سلام ملیکا جون ممنون از راهنماییتون 2سوال داشتم 1-فرمول رنگ مو دودی خاکستری وشماره اکسیدان و نسبت ترکیبها را بهم بگید لطف میکنید میشه یه عکس هم ازش برام بذارید؟2 -برای رنگ مو ماسه ای متوسط باید از چه ترکبب رنگ وشماره اکسیدان استفاده کرد بدون دکلره میشه .قربانت عزیزم
۱۳۹۰/۱۲/۱۸, ساعت ۱۳:۴۳
ارسال: #2
RE: رنگ مو
سلام عزیزم-برای چه مویی ؟اگه دقیقا رنگ خاکستری دودی میخواهید که باید دکلره کنید تا پایه 8 و بعد خاکستری و دودی 7 را بااکسیدان 6درصد بزنید اما اگه دودی و خاکستری 7 را رو مو طبیعی یا تیره بزنید میشه قهوه ای روشن و خوب اگه میخواهید تن دودی داشته باشه میتونید 2بند انگشت واریاسیون دودی هم اضافه کنید بهش-برای ماسه ای هم رو پایه 7 دکلره 6/32 از مارک ویلا را بگیرید با اکسیدان 6درصد-عکس ندارم اما این عکسو و این حدودو ببینید این ترکیب دودی و زیتونی و خاکستری 7 هست حالا شما همین رنگو کمی با تناژ گرم تر و قرمزی در نظر بگیرید البته نه قرمزیه بدها http://up98.org/upload/server1/02/c/f7ux...q09g1e.jpg
موفق ،شاد و تندرست باشید

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط پری پروانه ، الهه جون ، *mana* ، Sepid
۱۳۹۳/۱/۲۸, ساعت ۲۰:۲۱
ارسال: #3
سلام
من از کارشناس محترم یه سوال داشتم .موهامو هفته دوم عید با رنگهای5.23و5.55 مارکhair light italyرنگ کردم.میخواستم موهامو بسمت شکلاتی نسکافه ای بدون دکلره تغییر بدم.
اگر شدنی هستش تو منزل خودم میتونم اینکارو بکنم؟اگر بله لطفا ترکیبشو لطفا برام بگید.
ضمنا موهای من خیلی خشکه و بیشتر وز داره .آرایشگرم کراتینو اصرار میکنه.بنظر شما موثره؟تا چند وقت بعد کراتین میشه رنگ کرد؟
یه دنیا ممنون
۱۳۹۳/۱/۲۸, ساعت ۲۰:۳۰
ارسال: #4
سلام.عزیزم الان موهاتون چه رنگی؟قهو های تیرست یا قرمزیش معلومه؟
اگه قرمزیش رفته می تونید رنگ کنید.ترکیب شکلاتی 6+طلایی 6+نصفش زیتونی 7
در مورد کراتینه با آرایشگرتون صحبت کنید گلم

قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.
 سپاس شده توسط nikasa ، انوووشه ، @Raha@ ، Bahareh44 ، Sepid
۱۳۹۳/۷/۲۶, ساعت ۱۵:۰۰
ارسال: #5
سلام
لطفا میشه به سوال من جواب بدید:
ترکیب رنگ شکلاتی7 با بژ 9روی دکلره 8 ،تقریبا چه جور میشه؟!به نظرتون خوب میشه؟!
ممنون میشم جواب بدید...

دختر بهمنی...
 سپاس شده توسط اعظم
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کسانی که این موضوع را مشاهده کرده اند
4 کاربر زیر موضوع را خوانده است:
اعظم (۱۳۹۳/۷/۲۶, ساعت ۱۶:۵۹ )، Sepid (۱۳۹۳/۷/۲۶, ساعت ۱۵:۴۱ )، @Raha@ (۱۳۹۳/۷/۲۶, ساعت ۱۶:۳۲ )، Bahareh44 (۱۳۹۳/۷/۲۷, ساعت ۰۰:۵۵ )

پرش به انجمن: