سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ❀آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی انجمن❀
BabyCam
manzelara

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 4.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ به سوالات رنگ مو
۱۳۹۱/۱۱/۱۷, ساعت ۲۲:۳۹
ارسال: #421
RE: پاسخ به سوالات رنگ مو
(۱۳۹۱/۱۱/۱۷ ساعت ۱۸:۵۰ )mahin نوشته شده توسط:  
(۱۳۹۱/۱۱/۱۴ ساعت ۱۹:۵۱ )raha gh نوشته شده توسط:  http://upcity.ir/images/25420453036927791050.png

http://upcity.ir/images/51073069035341123401.jpg

سلام عزیزم واسه مویی که قبلا رنگ عسلی بوده،الان تقریبا قهو ه ای روشن شده.5سانت رشد ریشه داشته.ترکیب رنگ زمینه و همینطور هایلایت این 2 تا عکس چیه؟و چطوری باید بذاری رو موها ؟ممنون میشم اگه مثه همیشه کامل بهم توضیح بدین
معذرت میخوام یه سوال دیگه هم دارم.ترکیب رنگ این عکس چیه؟ واسه مویی که رنگ قبلیش قهوه ای متوسط بوده،بدون دکلره البته
http://upcity.ir/images/82548080048496518087.jpg
سلام رها جان .اولی روی موی طبیعی 8/5 بلوطی روشن با اکسیدان 1 روی ساقه و اکسیدان 2 روی ریشه مارک ویلا با مش کاهی روی پایه 9 دکلره 9/3 را با دوسانت واریاسیون نقره ای و اکسیدان 1دومی روی پایه 9 دکلره شکلاتی 8 و سومی زیتونی 6 با دودی 6 برابر و 1/3 طلایی 6 و اکسیدان 2 موفق باشی

(۱۳۹۱/۱۱/۱۵ ساعت ۱۰:۳۵ )mahdis نوشته شده توسط:  سلام مهین جان، خوبید. میخاستم طرز کار با دکو کرم رو اگر امکان داره برام توضیح بدید . با چه اکسیدانی چه میزان، چه مدت و اگر مارک خوبی سراغ دارید ممنون می شم. تا چه پایه ای روشن می کنه. بهتر از 000 به پایه می رسونه. میشه بفرمایید ترکیب این سه تا رنگ چیه و چطوری می تونم با دکو کرم بدستشون بیارم . و اینکه رنگ پوست بنده گندمی باز هستش دو رنگ اول به من میان، چون خود صاحب عکس خیلی رنگ پوستش روشن هست

خیلی خیلی ممنونم

http://upload.tehran98.com/img1/9ep59fn4...gmalmk.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/6oe824r0...o1y56i.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/ah6kjiar...rytk1t.jpg
سلام مهدیس جان .سعی کنید .....

سلام مهین جان، خیلی خیلی ممنونم. می بخشید عزیزم که وقتتون رو گرفتم احتمالا خوب نگشتم که جواب سوالم رو پیدا نکردم و سوال تکراری پرسیدم

باز هم خیل خیلی ممنونم
 سپاس شده توسط mahin
۱۳۹۱/۱۱/۱۸, ساعت ۰۸:۲۴ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۱۸ ساعت ۰۹:۱۵ ، توسط mahin.)
ارسال: #422
(۱۳۹۱/۱۱/۱۵ ساعت ۱۴:۵۸ )زینب نوشته شده توسط:  

سلام خسته نباشید میشه فرمول این رنگارو بگین با دکلره و بدون دکلره ممنونت میشم
سلام زینب جان .خواهشا آدرس عکسها را بزار و کمتر بزار تا برسم جواب دهم .ممنون.اولی تنباکویی و ترکیب 7/2 با 7/65 روی پایه 8 دکلره .دومی پایه 8 شکلاتی و دودی 7 .سومی بادنجانی 6 با 5/66و دوسانت واریا بنفش روی پایه 7 .سومی طلایی 9 را با دوسانت واریاسیون طلایی روی پایه 9 دکلره .بدون دکلره مثل اینا نمیشه ولی اگر خواستید همین رنگها را با اکسیدان 2 روی موی طبیعی بزنید .موفق باشی

(۱۳۹۱/۱۱/۱۵ ساعت ۱۵:۰۸ )sara20 نوشته شده توسط:  سلام مهین خانم موهای من دودی شکلاتی7 بی دکلره است که 3ماه پیش زدم
ممنون میشم ترکیب این رنگها رو بگین

http://www.mamipic.com/share-5313_4F41E7C2.html

http://upload.tehran98.com/img1/lu69llmt...0p7vt7.jpg

سلام سارا جان .اولی روی پایه 8و9 دکلره 13/7 شنی یا 6/32 ویلا و اکسیدان1 .دومی روی پایه 8 دکلره شکلاتی و دودی 7 شکلاتی نصف دودی باشد با مشهای کرم میباشد.موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۱۵ ساعت ۲۰:۵۷ )lolosh68 نوشته شده توسط:  سلام مهین جان این رنگ به پوست من که نه خیلی سفیده نه خیلی سبزه میاد? قهوه ای دودی شماره6 با 3سانت فندقی6 با2سانت واریاسیون نقره ای خیلی ممنون عزیزم Heart

سلام عزیزم.بله به شما رنگهای گرم میاد و اینهم رنگ گرمیه.موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۱۶ ساعت ۰۷:۰۶ )paria نوشته شده توسط:   سلام میشه ترکیب این رنگ بگید؟ممنونم

سلام پریا جان. روی موی طبیعی طلایی 8 و 1/3 طبیعی 8 و 3 سانت واریاسیون نقره ای با اکسیدان 2و مشهای کرم .موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۱۶ ساعت ۰۷:۵۵ )faezeh نوشته شده توسط:  با سلام.من حدودا 7 ماه پیش موهامو شکلاتی روشن کردم و بعد از 4 ماه رنگ مشکی شماره 2 زدم و الان که 4 ماه گذشته از رنگ موی مشکی ریشه موهام حدودا 8 سانت مشکی است و ما بقی موهام قهو ه ای شده تا ساقه موهام قهو ه ای یکدست.الان امکانش هست اگه رنگی شکلاتی بزنم همه موهام یکدست بشه؟؟چون ظاهرا از هر کسی میپرسم میگه چون موهات مشکی کردی به هیچ عنوان رنگ نمیگیره این حرف درسته؟یا اینکه هر رنگی بزنم همون رنگ در مییاد.از سما راهنمایی میخواهم؟؟با تشکر

سلام عزیزم .رنگ مشکی خیلی سخت پاک میشه و باید دکلره یا دکاپاژ بشه و برای یکدست کردنش بدون دکلره شکلاتی 4 را با نصفش دودی 4 اول به قسمتهای روشن بعد به قسمتهای تیره بزنید .مو فق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۱۶ ساعت ۱۰:۵۱ )مهجبین نوشته شده توسط:  سلام مهین جان
میشه بگید رنگ مو سال 92 چه رنگیه یعنی چی مد هست
مرسی عزیز

سلام مهجبین جان .امسال رنگهای گرم مده .موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۱۷ ساعت ۱۱:۱۴ )lolosh68 نوشته شده توسط:  سلام مهین جون رنگ مو w5را با چه واریاسیونی ترکیب کنم که تن قرمزی نداشته باشه وکلا قهوه ایه خوبی ازش دربیاد .اینکه میگن توی رنگ مو کمی سرم مو بریزید شفاف میشه درسته? ممنون متشکر

سلام عزیزم.با نصفش رنگ دودی یا دوسانت واریاسیون دودی ترکیب کنید .2-نمیدونم میتونید امتحان کنید ضرر نداره.موفق باشی
۱۳۹۱/۱۱/۱۸, ساعت ۰۹:۲۵
ارسال: #423
سلام محدثه جان .باید به پایه 8 میرسوندید و آب هم نیاز نبود.و وقتی روی پایه نارنجی رنگ میزنید حتما از رنگ دودی هم استفاده کنید . حالا هم 1/3 رنگ دودی 6را با رنگتون واکسیدان 2 ترکیب کنید و روی کل مو بزنید و 15 دقیقه دیگر بشویید.قبلش روی یک تکه از موها تست کنید.موفق باشی
 سپاس شده توسط mohadese
۱۳۹۱/۱۱/۱۸, ساعت ۱۵:۲۶ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۱۸ ساعت ۱۵:۴۹ ، توسط mahin.)
ارسال: #424
(۱۳۹۱/۱۱/۱۷ ساعت ۲۱:۰۸ )lمهشید نوشته شده توسط:  سلام مهین جان خسته نباشی
من موهام مش بود و اول پاییز با 4.35 پرستیژ تیره اش کردم (2-3 بارگذاشتم )حالا می خوام روشنش بکنم در حذ پایه 7 ولی به اشتباه مجددا رنگ فندقی 6 و طلایی 6 را ترکیب کردم و گداشتم روی موهام ولی متاسفانه روشن که نشد هیچ تیره تر هم شد حالا می خوام بدونم اگه بخوام رنگ موهام در حد 7-8 ترکیب این دو تا رنگ در بیاد چیکار باید بکنم ؟ اگه شماره های 9 از دو تا رنگ رو بذارم روی موهام رنگ دلخواهم میشه یا باید کار دیگه ای انجام بدم ؟ اگه می شه منو راهنمایی کنید
پیشاپیش ممنون و متشکر
منتظر پاسختون هستم
سلام مهشید جان .ممنون.برای پایه 8 میتونی با کرم دکلره و اکسیدان 2یا 3 رنگتو پاک کنی بعد رنگ مورد علاقه ات را روی پایه 6و 7 بزاری به نظر من فندقی7 را با نصفش دودی 7و اکسیدان1بزار موفق باشی

(۱۳۹۱/۱۱/۱۸ ساعت ۱۰:۲۳ )زینب نوشته شده توسط:  حتما سعی میکنم کمتر عکس بفرستم ممنون از جوابت یه سوال دیگه شرمنده یه ترکیب رنگ میگی که با سه صفر روشن بشه قرمزی نده

ممنون از همکاریتون.خواهش میکنم.برای اینکه قرمزی نده باید رنگتونو با دودی یا زیتونی ترکیب کنید.مثل بعد از 000 شکلاتی6 با نصفش دودی 6 .یا شکلاتی و طلایی 6 با نصفش دودی 6.یا زیتونی و دودی 6 برای قهوه ای سرد.موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۱۸ ساعت ۱۱:۵۹ )somayehalahverdi نوشته شده توسط:  سلام مهین جان ، خسته نباشین. اگه خاطرتون باشه من حدود 2 ماه پیش موهامو رنگ مسی فندوقی کردم اما قرمزی داشت و شما فرمودین که چند بار بشورم تا قرمزیش کم بشه . الان ریشه موهام مشکی شده و کمی سفیدی جلوی پیشانی ام مشخص شده . می خواهم اوایل ماه بعد رنگ کنم . پوستم سفیده می شه ترکیب رنگ قشنگی که بهم بیاد رو بگید . ممنون از شما

سلام سمیه جان.ممنون.به شما رنگهای سرد میاد و چون سفیدی هم دارید اگر ابتدا با 000 و اکسیدان2 روشن کنید و بعد زیتونی و دودی 6 را با اکسیدان1بزارید که چه بهتر وگرنه بایداز رنگ تیره تر مثل زیتونی و دودی 4 با اکسیدان2 استفاده کنید تا سفیدی را بپوشونه و رنگتون یکدست بشه .موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۱۸ ساعت ۱۲:۲۷ )مهجبین نوشته شده توسط:  سلام مهین جان
میدونم گرم مثلا چه رنگهایی و مش اگه بخوام بزارم چه مشی مد هست امسال
مرسی عزیزم

سلام عزیزم .مثل رنگهای شکلاتی . مسی .قهوه ای فندقی .آلبالویی و.... مش هم کاهی .بژ .طلایی و......موفق باشی
 سپاس شده توسط lمهشید
۱۳۹۱/۱۱/۱۹, ساعت ۱۲:۱۶
ارسال: #425
ممنون از راهنماییتون
 سپاس شده توسط mahin
۱۳۹۱/۱۱/۱۹, ساعت ۱۶:۰۶
ارسال: #426
(۱۳۹۱/۱۱/۱۸ ساعت ۲۳:۱۳ )raha gh نوشته شده توسط:  سلام بازم مثه همیشه ممنون که جواب دادید.فقط راجع به 2تا رنگ اولی دکلره لازم نیست واسه زمینه؟در میاد بدون دکلره؟

سلام .خواهش میکنم.دقت نکردید .اولی راکه گفتم روی موی طبیعی یعنی بدون دکلره ولی اگر بخواهید هم میتونید تا پایه 6و7 دکلره کنید بعد رنگ پایه 6و7 بزارید .دومی را هم گفتم پایه 9 دکلره .موفق باشی
۱۳۹۱/۱۱/۱۹, ساعت ۱۶:۳۶ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ ساعت ۱۷:۱۵ ، توسط mahin.)
ارسال: #427
(۱۳۹۱/۱۱/۱۹ ساعت ۰۳:۲۶ )lمهشید نوشته شده توسط:  سلام مهین جان
مرسی از پاسخ سریعت دو تا سوال دارم گفته بودی از دکو کرم استفاده کنم اینو به همین اسم باید تهیه کنم با اسم خاصی داره ؟ آیا مثل پودر دکلره هست یا رنگه؟
و دیگه اینگه گفته بودی فندقی رو به جای طلایی با دودی بزنم می خوام بدونم فندوقی و دودی چه رنگی می شه ؟ ممکن هست یه عکس یرام بذاری ؟ در ضمن نسبت ترکیبشون چقدر باشه نصف نصف ؟ با نه؟
خیلی خبلی ازت ممنونم

سلام .خواهش میکنم.بله کرم دکلره بگید متوجه میشن کرمی و تیوپیه .ومارک بس هم خوبه.بخاطر اینکه از قرمزی فندقی کم بشه گفتم با نصفش دودی ترکیب کنید.اگر هم دوست دارید میتونید با طلایی ترکیب کنید.موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۱۹ ساعت ۱۶:۰۳ )مهرانا1362 نوشته شده توسط:  سلام عزیزم وقتتون بخیر
دوستم موهاشو انگوری 6پادینا زده که خیلی تیره شده و مشخص نیست،فردا قراره بره عروسی .
من میخوام یا دوباره انگوری بزنم البته روشنتر یعنی چه شماره ای؟
یا اینکه با دکلره رنگ رو پاک کنم و دودی و زیتونی بزنم،البته در اینمورد سوالم اینه که بعد از زدن دکلره و هنگام رنگساژ ایا باید موها کاملا خشک باشه یا همین که نم موها گرفته بشه کافیه؟
مهین جان اگر شما پیشنهاد دیگه ای هم دارید ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر از زحماتی که میکشید
سلام مهرانا جان.وقت شما هم بخیر.در هر صورت شما باید با دکو کرم و یا 000 رنگ قبلی را پاک کنی و بعد انگوری یا دودی و زیتونی را بزنی .البته اگر پوستشون سفیده دودی و زیتونی و در غیر ینصورت از انگوری یا شکلاتی 6 و نصفش دودی 6 استفاده کنید البته بعد از 000.موفق باشی

(۱۳۹۱/۱۱/۱۹ ساعت ۱۶:۲۰ )somayehalahverdi نوشته شده توسط:  سلام مهین جان ، با تشکر از محبتی که دارین و به سوالاتمون پاسخ می دین .
راستش دوست داشتم از یه رنگ خوبی هم 000 و هم شماره رنگهایی که گفتین استفاده کنم و ریتون رو شنیدم که رنگ خوبیه ، اگر پولم نرسه نمی دونم چه رنگی که قیمتش مناسب و جنس خوبی داشته باشه استفاده کنم . در ضمن نمی خوام دیگه آرایشگاه برم چون دفعه قبل خیلی پول رنگ دادم اما خوشم نیومد . به نظر شما می تونم خودم موهامو رنگ کنم همون روشی که قبلا هم بهم گفته بودین ابتدا با (رعایت ریشه ، ساقه واسه روشن کردن) و بعد رنگ کنم .
ممنون بازهم از لطف بی پایان شما .
سلام سمیه جان.خواهش میکنم.ریتون خوبه ولی اگر ایرانی خواستید آلما .آلبورا .پادینا هم خوبند و خارجی ویلا و بس و...البته که میتونید در خانه با کمک یکنفر برای رنگ زدن پشت سرتان استفاده کنید.ضمنا اگر پوستتنون سفیده از رنگهای سرد مثل زیتونی و نصفش دودی 6 بعد از 000 و اگر سبزه و گندمیه از رنگهای گرم مثل شکلاتی و مسی و...استفاده کنید.موفق باشی
۱۳۹۱/۱۱/۱۹, ساعت ۲۰:۲۴
ارسال: #428
(۱۳۹۱/۱۱/۱۹ ساعت ۱۷:۵۹ )lolosh68 نوشته شده توسط:  مرسی مهین جون از وقتی که میزاریدو سوالات ما پاسخ میدید. میخواستم بدونم این رنگ موw5 مارک lifeکه گرفتم اگر با دوسانت واریا دودی ترکیب کنم و روی موهای مشکی بزنم چه رنگی میشه ممنون.

خواهش میکنم.رنگ شکلاتی روشنه و دودی برای کم کردن قرمزی بکار برده میشه و روی موی مشکی تیره تر میشه .موفق باشی
۱۳۹۱/۱۱/۱۹, ساعت ۲۱:۱۳
ارسال: #429
(۱۳۹۱/۱۱/۱۹ ساعت ۲۱:۰۳ )کبری نوشته شده توسط:  سلام.خسته نباشید.می خواستم بدونم کسی که موهاش رنگ و مش رو با هم داره و چهار سانت موهاش تازه رشد کرده اما حالا می خواد موهاش یکدست باشه و یه رنگ جدید بزاره چطور میشه هم رنگ قبلی شو و هم مش از بین بره و رنگ مورد علاقه اش رو بزاره . ممنون از لطفتون.

سلام کبری جان .ممنون. شما باید رنگ تیره روی پایه 3و4 بزارید تا موهاتون یکدست بشه ابتدا روی ساقه های روشن و بعد روی ریشه و یکدست که شد با نرم کننده بشویید.موفق باشی
۱۳۹۱/۱۱/۲۰, ساعت ۲۱:۰۳ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۲۰ ساعت ۲۱:۱۸ ، توسط mahin.)
ارسال: #430
(۱۳۹۱/۱۱/۲۰ ساعت ۱۷:۲۶ )faezeh نوشته شده توسط:  با سلام.من چه جوری میتونم یک عکس برای شما بفرستم که ترکیب رنگ مو اون عکسا بهم بگید؟مرسی

سلام .برای اپلود عکس میتونید توی یک سایت اپلود مثل up98.ir برید و بعدا عکستون را اپلود کنید و ادرسش را اینجا کپی کنید.موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۱۹ ساعت ۲۱:۵۲ )lolosh68 نوشته شده توسط:  سلام مهین جون اگر به رنگ w5 واریاسیون طلایی اضافه کنم چه فرقی میکنه رنگش با اینکه واریا دودی اضاف کنم? یااینکه میشه هردو رو اضاف کرداونوقت چه رنگ میشه? واینکه واریا نقره ای که برای شفاف شدن رو به همه رنگ ها باید اضافه کرد? ممنونم
سلام.خوب میشه شکلاتی طلایی اشکالی هم نداره اگر دوسانت واریاسیون دودی اضافه کنی.لازم نیست واریاسیون نقره ای به همه رنگها اضافه بشه
در بعضی رنگها استفاده میشه و ضد زردیه .اگر خواستید بجای دودی 2 سانت واریاسیون نقره ای بریزید.موفق باشی

(۱۳۹۱/۱۱/۲۰ ساعت ۱۲:۳۳ )somayehalahverdi نوشته شده توسط:  سلام ؛ سپاس از توجه و راهنماییتون .
مهین جان از هر دو رنگ دودی و زیتونی 6 به مقدار مساوی بریزم و یک قوطی اکسیدان 1 را با این دو رنگ مخلوط کنم یا دو تا ؟
در ضمن موهام کمی به باز شدن رنگ مقاوم اند و روی شونه هامه کمی جلوهاش کوتاهتره در حقیقت با گیره می بندم . نمی دونم از رنگ ها و همچنین 000 چه مقدار استفاده کنم ؟ باید از کل اکسیدانها بریزم یا خیر ؟
شرمنده که سوال می کنم چون تا حالا خودم رنگ نکردم و از رنگ کردن چیز زیادی نمی دونم . متشکرم از حوصله و راهنمایی تان .
سلام .خواهش میکنم.از هر تنی که بیشتر دوست دارید بیشتر بریزید.مثلا زیتونی بیشتر دوست دارید نصفش دودی بریزید یا برعکس.اکسیدان هم در حدی که مثل ماست بشه نه شل و نه سفت.رنگ 000 هم بمقدار لازم اول از نصف تیوپ شروع کنید اگر کم بود دوباره رنگ درست کنید و زدنش را بارها توضیح دادم میتونید پستهای قبل را مطالعه بکنید.موفق باشی
 سپاس شده توسط ملیکا
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان

کسانی که این موضوع را مشاهده کرده اند
62 کاربر زیر موضوع را خوانده است:
ملیکا (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۱۰:۲۸ )، mahin (امروز, ساعت ۰۶:۳۲ )، مژده (۱۳۹۳/۶/۲۴, ساعت ۱۰:۵۰ )، sara6700 (دیروز, ساعت ۱۴:۱۳ )، sevda (امروز, ساعت ۱۵:۳۲ )، اعظم (۱۳۹۳/۶/۲۴, ساعت ۱۱:۴۱ )، Sonya (۱۳۹۳/۶/۲۰, ساعت ۱۷:۱۲ )، Sepid (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۲۳:۰۷ )، *mana* (دیروز, ساعت ۱۳:۰۹ )، yasi (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۰۰:۴۵ )، elaheee (۱۳۹۳/۶/۲۲, ساعت ۱۰:۳۱ )، یلدا جون (۱۳۹۳/۶/۲۲, ساعت ۲۲:۲۴ )، AnnieJune (امروز, ساعت ۰۸:۰۹ )، rozita (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۲۳:۳۵ )، sh.maryam (۱۳۹۳/۶/۲۴, ساعت ۱۲:۲۹ )، @Raha@ (دیروز, ساعت ۰۸:۵۶ )، حسنا (۱۳۹۳/۶/۱۹, ساعت ۱۶:۴۸ )، narsis (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۱۲:۲۹ )، نازنین ها (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۰۰:۲۷ )، محمد (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۱۸:۴۵ )، روشا (دیروز, ساعت ۱۳:۵۳ )، sara a (۱۳۹۳/۶/۲۴, ساعت ۱۲:۰۹ )، zahra65 (امروز, ساعت ۱۱:۲۳ )، hanaaa (۱۳۹۳/۶/۲۴, ساعت ۲۲:۲۵ )، Mina1989 (امروز, ساعت ۱۱:۲۴ )، طلاخانوم (۱۳۹۳/۶/۲۰, ساعت ۱۰:۱۵ )، aros_tak (۱۳۹۳/۶/۲۰, ساعت ۲۳:۲۸ )، atishpare (۱۳۹۳/۶/۲۴, ساعت ۱۵:۱۲ )، وروجک (دیروز, ساعت ۰۱:۱۱ )، memol (دیروز, ساعت ۰۰:۲۳ )، دنیا خانوم (دیروز, ساعت ۲۲:۱۲ )، mahvash (۱۳۹۳/۶/۲۰, ساعت ۱۱:۲۵ )، 1392مصي (۱۳۹۳/۶/۲۱, ساعت ۰۲:۱۷ )، باران72 (دیروز, ساعت ۰۹:۱۴ )، smartbird (۱۳۹۳/۶/۱۹, ساعت ۱۱:۳۲ )، nil0ufar (دیروز, ساعت ۱۰:۵۹ )، سویل (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۲۱:۴۳ )، honeykh (امروز, ساعت ۱۶:۴۸ )، glora (امروز, ساعت ۱۱:۳۰ )، آنالی (دیروز, ساعت ۱۷:۲۸ )، mehrnaz93 (۱۳۹۳/۶/۱۹, ساعت ۱۷:۰۴ )، شیوانا (۱۳۹۳/۶/۲۱, ساعت ۱۴:۵۴ )، Yari (۱۳۹۳/۶/۱۹, ساعت ۲۱:۵۰ )، صبحا (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۰۹:۵۹ )، armash (۱۳۹۳/۶/۲۰, ساعت ۱۶:۰۹ )، alma (امروز, ساعت ۱۳:۱۸ )، نشیمی (۱۳۹۳/۶/۲۱, ساعت ۲۱:۰۸ )، asie (۱۳۹۳/۶/۲۰, ساعت ۱۷:۳۶ )، nile (امروز, ساعت ۱۷:۲۷ )، maryam.dr (۱۳۹۳/۶/۲۱, ساعت ۲۳:۲۲ )، minoooo (امروز, ساعت ۰۷:۲۳ )، بچه وسطی (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۰۰:۵۶ )، aghaghi69 (۱۳۹۳/۶/۲۴, ساعت ۱۱:۰۲ )، بنفشه 1360 (امروز, ساعت ۱۷:۵۱ )، mary88mary (دیروز, ساعت ۱۱:۴۳ )، مهرآوه (امروز, ساعت ۱۰:۱۲ )، setareh59 (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۱۲:۱۱ )، ندا۱۳۵۴ (۱۳۹۳/۶/۲۳, ساعت ۲۲:۰۱ )، همسرفرشاد (امروز, ساعت ۰۶:۰۹ )، erfane (۱۳۹۳/۶/۲۴, ساعت ۱۰:۳۴ )، Mrs.nago (دیروز, ساعت ۱۹:۳۱ )، monalisa65 (دیروز, ساعت ۱۱:۳۵ )

پرش به انجمن: