سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ❀آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی انجمن❀ توجه: ••* ♥*••*مسابقه بزرگ شب یلدا 93*••* ♥*•• جایزه نفر اول ؛ سیم کارت رایتل

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ به سوالات رنگ مو
۱۳۹۱/۱۱/۲۷, ساعت ۲۱:۳۲
ارسال: #441
RE: پاسخ به سوالات رنگ مو
(۱۳۹۱/۱۱/۲۶ ساعت ۱۰:۳۹ )nedoosh نوشته شده توسط:  با سلام و تشکر بابت راهنمایی های خوبتون.: من موهام را با سه رنگ
5/07 , 8/08.8/8 رنگ کردم ؛رنگش بد نشده فقط یک کم سایه زرد داره که من دوست ندارم.خواهش میکنم من را راهنمایی کنید چه رنگی به این ترکیب اضافه کنم تا تناژ این رنگ گرمتر بشه.در ضمن چه رنگ های لایت روی این رنگ قشنگ میشه؟
باز هم از لطفتون ممنونم.

سلام .ممنون. راستش نمدونم از چه مارکیه و چه رنگیه ولی برای از بین بردن زردی باید مقداری رنگ دودی 6و برای گرمتر شدنش باید شکلاتی 6را اضافه کنید .لایت هم شکلاتی 8و9 خوبه.موفق باشی
 سپاس شده توسط nedoosh ، gretel
۱۳۹۱/۱۱/۲۷, ساعت ۲۱:۴۲ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۲۷ ساعت ۲۱:۵۸ ، توسط mahin.)
ارسال: #442
(۱۳۹۱/۱۱/۲۷ ساعت ۰۰:۳۶ )مهجبین نوشته شده توسط:  سلام مهین جان مرسی که زود به زود جواب سوالها رو میدی من خیلی استفاده می کنم
مهین جان اگه بخوام بدون دکلره و 000 موهامو ماهگونی یا زیتونی دودی روشن کنم چه کنم ؟ با توجه به اینکه موهامو تازه رنگ کردم با دودی زیتونی 5 و اکسیدان 1
مرسی
من بیشتر رنگ ویلا استفاده می کنم اگه ممکنه که ترکیب رنگ ویلا رو بگید یا مارکی که مو رو زبر نکنه
مرسی

سلام .ممنون.ماهاگونی بدون 000 میشه ولی دودی و زیتونی باید روی پایه 8 دکلره باشه و بدون دکلره از روشنترین شماره زیتونی ودودی مثلا زیتونی 9 و نصفش دودی 9 و اکسیدان 2 استفاده کنید که قهوه ای با تن زیتونی میده.ضمنا چون تازه رنگ زدید باید سه هفته دیگر رنگ جدید را بزارید و الان با ید حتما با 000 روشن بشه و بعد رنگ جدید گذاشته بشه ضمنا من کاتالوگ کامل رنگ ویلا را ندارم .موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۲۷ ساعت ۰۵:۵۸ )mosoltani نوشته شده توسط:  سلام مهين جون.شما به مهديس تو صحفه 43 براي عكس دوم كفتين روي بايه 7زيتوني و شكلاتي 6.مي خواستم ببينم به جه ميزان باشه؟بعد اين اولشه؟يعني با جند بار شستن روشن تر ميشه؟راستي ميتونم وارياسيون تو اين رنك هم استفاده بكنم؟

سلام .بله شکلاتی 1/4 زیتونی باشه یعنی زیتونی بیشتر باشه.اگر خواستید واریاسیون دودی دوسانت اضافه کنید.اگر روشنتر میخواهید باید روی پایه 8 و 9 این ترکیب را بزارید .به هر حال همه رنگها بر اثر شستشو روشنتر میشن.موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۲۷ ساعت ۲۱:۳۶ )asalnasiri نوشته شده توسط:  سلام مهین عزیز خسته نباشی وممنون که مثل همیشه باحوصله ودقت به سوالات همه جواب میدی.
http://upcity.ir/images/82548080048496518087.jpg
این عکس رو یکی از دوستان که گذاشته منم خوشم میاد میتونم2هفته دیگه روی موهام بذارم چیکار کنم که دقیقا عین همین رنگ در بیاد نمیدونم یادته یانه من 0/7را با0/9زده بودم رو موهام اگه بخوام مثل این عکس در بیاد باید چیکار کنم ؟
ممنون میشم دوباره جواب بدی

سلام .ممنون. خواهش میکنم .چون شما تازه رنگ کردید باید صبر کنید تا سه هفته بگذره بعد رنگ کنید و با 000 روشن کنید و دودی 6 را با نصفش زیتونی 6 و 1/4 طلایی 6 بزارید قبلش هم روی یک تکه از موها تست کنید.موفق باشی
 سپاس شده توسط asalnasiri ، mosoltani ، gretel
۱۳۹۱/۱۱/۲۹, ساعت ۲۱:۵۰ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۲۹ ساعت ۲۲:۰۸ ، توسط mahin.)
ارسال: #443
(۱۳۹۱/۱۱/۲۷ ساعت ۲۲:۲۶ )chuno نوشته شده توسط:  میشه بگید این چه رنگیه و فرمول این رنگ رو رو پایه 8 دکلره بهم بگید؟برای این رنگ کدوم مارک بهتره.با چه اکسیدانی؟

http://upcity.ir/images/54976371692768315762.jpg

ممنون
این ترکیب بلوطی و مسیه که با رنگ 000 و اکسیدان 9درصد میشه در آورد .رنگ 34/4 قهوه ای مسی را با بلوطی روشن 8/5 برابرترکیب و با اکسیدان 6 درصد بزنید.موفق باشی

(۱۳۹۱/۱۱/۲۸ ساعت ۰۰:۰۶ )gretel نوشته شده توسط:  مهین عزیز مرسی از وقتی که برامون میذاری من سال پیش آرایشگاهی رفتم که موهامو عسلی کنه نتیجه این بود که ریشه ها که موی خودمه و مشکیه نارنجی بدی دراومد و ساقه مو که قهوه ای تیره بود هیچ تغییری نکرد !! یه قهوه ای تیره گذاشت تا بپوشونه خوب شده بود ولی من رنگ عسلی میخواستم و نشد ... چند وقت بعد موهامو مشکی گذاشتم n3 ! الان اون مشکی هم رفته و موهام دو رنگه مشکی ریشه های خودم و ساقه قهوهای روشن ... میخوام موهام روشنترین حالت رو به خودش بگیره با به خطر ننداختن سلامت مو باید چه راهی انتخاب کنم ؟!!! خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی

سلام .خواهش میکنم.اگر میخواهید موهاتون روشنتر بشه باید دکلره کنید و در ترکیبتون قطره انتی دمیج بریزید تا نسوزه و یا بدون دکلره از رنگهای خیلی روشن استفاده کنید .موفق باشی

مرسی از راهنمایی با توجه به شرایط موهای من که بالا نوشتم این رنگ و میتونم روی موهام دربیارم ؟ با چه ترکیبی ؟ خیلی خیلی ممنونم Huh
http://im25.gulfup.com/GjUA1.jpg
[/quote]
خواهش میکنم .عکس باز نشد.موفق باشی

(۱۳۹۱/۱۱/۲۸ ساعت ۰۶:۱۷ )pursahebi نوشته شده توسط:  سلام مهین عزیز ممنون از سایت خوبتون من موهامو دودی طلایی کرده بودم البته با000 الان موهام 3-4 سانتی رشد ریشه داشته وساقه مو نارنجی بدرنگی شده (بعلت پاک شدن رنگ موی قبلیم) حالامی خوام موهامو دودی شکلاتی نه چندان روشن وبدون قرمزی با 000 انجام بدم لطف کنید بفرمایید به ترتیب با وجود دو رنگ بودن وبرای یکدست شدن چطور این ترکیبو انجام بدم (000 با چه اکسیدانی/رنگها با چه اکسیدان وواریاسیونی/مقدار ومارکشونو لطف کنید)

1)
2) فرمول این دورنگو بدون دکلره(با 000) برای موهای من چی میشه بینهایت ممنونم شرمنده اینقدر سوال پرسیدم

سلام .لطف دارید.رنگ اولی با 000 و اکسیدان 9درصدوطبیعی 6 و نصفش دودی 6 و اکسیدان 6درصدو دومی با 000 زیتونی 6 و نصفش طلایی 6 با اکسیدان 6درصد میباشد.برای دودی شکلاتی هم بعد از 000 شکلاتی 6 و نصفش دودی 6 و دوسانت واریاسیون سبز و اکسیدان 6درصد لازمه .موفق باشی
 سپاس شده توسط pursahebi
۱۳۹۱/۱۱/۳۰, ساعت ۰۰:۲۳ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۳۰ ساعت ۰۰:۳۳ ، توسط mahin.)
ارسال: #444
(۱۳۹۱/۱۱/۲۹ ساعت ۲۳:۲۹ )aida_84 نوشته شده توسط:  مهین جون سلام.نمیدونم سوالمو ازکجا باید بفرستم تا شما پاسخ بدید؟
سلام.مهین جون ریشه موهام خرمایی هست پایین موهام عسلی با اون فرمولی که شما گفته بودید (بلوند طلایی تیره-بلوند دودی تیره_بلوند شکلاتی تیره)الان میخوام پایینشو هم مثل ریشه کنم چه رنگی بزارم و چه مشی روش بزارم لطفا ترکیبات و مقدار شو و اکسیدان رو بهم بگو

سلام عزیزم .مگه قبلا همینجا سوال نپرسیدید؟من یادم نیست حتما پایین موهاتون دکلره داشته .برای خرمایی بستگی به پایه ریشتون داره اگر پایش 4 است قهوه ای خرمایی متوسط 5/4 را با اکسیدان 1 به ساقه و بعد از بیست مین با اکسیدان 2 به ریشه زده و ده مین دیگر بشویید .مش هم طلایی خوبه روی پایه 8 دکلره رنگ 30/9 .مارک هم ویلا.موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۲۹ ساعت ۲۳:۳۹ )mina_75 نوشته شده توسط:  سلام گلم.برای موی سفید پرستیژ 6.3 گذاشتم سری ام. اگه بخوام یه کم روشن کنم چه رنگی بزارم؟و یه سوال دیگه اگه پایه رنگم کاپیچینویی (بلوند طلایی روشن Gو بلوند زوشن N )باشه چه مش با چه ترکیباتی بزارم؟

سلام مینا جان .اگر خیلی وقته گذاشتید شماره بالا ترش را که میشه 8/3 را بزارید و قبلش روی سفیدیها اکسیدان 2 بزنید و کمی سشوار بکشید و بمدت ده مین دیگر پاک کنید بعد رنگو بزارید .اگر تازه گذاشتید بمرور روشنتر میشه و یا با یک پیمانه اکسیدان 2 و یک پیمانه شامپو معمولی بشویید کمی روشنتر میشه . مش هم طلایی میخوره روی پایه 8 و طلایی 9 .موفق باشی
۱۳۹۱/۱۱/۳۰, ساعت ۰۷:۵۴
ارسال: #445
(۱۳۹۱/۱۱/۳۰ ساعت ۰۳:۴۱ )pursahebi نوشته شده توسط:  سلام مهین عزیز ممنونم از جوابت ولی شرمندت من متوجه نشدم برای یکدست شدن موهام (باتوجه به اینکه 2بندانگشت رشدریشه داشته)باید اول 000را بااکسیدان9درصد بزارم وبعد ازاین سه فرمولی که گفتید(هرکدوموکه انتخاب کردم) روی موها بزارم؟درضمن برای این دو عکس نگفتین که از چه واریاسیونهایی استفاده کنم وبه چه میزان؟؟؟ بازم ممنونم

سلام عزیزم 000 را اول به ریشه بزن و بعد از ده مین به ساقه و هر وقت یکدست شدند بشور و رنگتوبزار .برای عکسها احتیاجی به واریاسیون نیست.موفق باشی
۱۳۹۱/۱۲/۱, ساعت ۰۳:۱۸ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۱ ساعت ۰۳:۴۱ ، توسط mahin.)
ارسال: #446
(۱۳۹۱/۱۱/۳۰ ساعت ۰۳:۱۸ )asalnasiri نوشته شده توسط:  مهین جون سلام مهین جون اون رنگ0/9و0/7که روی موهام زده بودم یادته؟الان که فک کنم2هفته یا کمتر ازش میگذره داره رنگش میزنه به یه زردقاطی باقهوه ای وقرمز چرک وزشت از اولشم زشت تر شده هر روزم داره زشت تر میشه کلا از رنگ زرد زده شدم از زیتونی هم نمیدونم یه رنگ شکلاتی پررنگ بزنم این زردی میره؟وحشتناک زشته

سلام .خوبه .شکلاتی5 را با نصفش دودی 5 و اکسیدان 9درصد بزارید .موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۳۰ ساعت ۱۲:۴۶ )هستی نوشته شده توسط:  مهین عزیز خسته نباشی...اگه زحمتی نیست ترکیب چند تا رنگ قشنگ رو بدید که رو پایه 6 باشه ( 000) و بگید اسم این ترکیب ها چیه ...مرسی

ممنون عزیزم .در این مورد در پستهای قبلی توضیح دادم .موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۱/۳۰ ساعت ۱۵:۵۷ )آنجلا32 نوشته شده توسط:  سلام مهین جان چرا من هروقت میخواهم وارد اینجا بشوم مشکل دارم یا گذر واژه یانام کاربری را قبول نمیکنه مجبورم همش ثبت نام کنم
موهامو با راهنمایی شما مهر ماه با سه صفر روشن کردم وترکیب زیتونی وخاکستری مساوی ودودی نصف گذاشتم
حالا سه سانت رشد ریشه دارم میخواهم دودی خیلی قشنگی در بیاد وجالب بشه
مارک مناسب چیه هرچی میگیرم چند وقت دیگه همون سه صفر میاد بیرون تقریبا طلایی یا زرد

سلام .نمیدونم باید با مدیر انجمن تماس بگیرید.عزیزم برای دودی احتیاج به پایه 8 دکلره داری و دودی 6و7 اگر بدون دکلره بزنی قهوه ای بدون زائدی میشه . .مارک بس و ویلا و آرت خوبند .ضمنا ماهی یکبار رنگتونو شارژ کنید .موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۲/۱ ساعت ۰۰:۵۳ )nedoosh نوشته شده توسط:  سلام مجدد استاد عزیر: من در پست قبلی خودم یک اشتباهی کردم ,فرمول اصلی :
8/08 کاراملی ؛مارک مارال
5/7 شکلاتی ؛مارک پری کالر
8/8 بلوند بژ، مارک پادینا
اما من ترسیدم رنگم تیره بشه ، بجای 7/5 (پنج ممیز هفت) از شش ممیز هفت 7./6 استفاده کردم.رنگش بد نشده فقط یک کم سایه زرد داره که من دوست ندارم. چه رنگی به این ترکیب اضافه کنم تا تناژ این رنگ گرمتر بشه.و زردیش از بین بره.
با سپاس فراوان از شما. [ببخشید, من دوباره تکرار کردم ,اما چون جوابم را نگرفتم فکر کردم شاید ارسالم اشتباه بود.
سلام عزیزم منکه پاسخ شما را دادم .رنگهای شما همه گرمه ولی چون پایه بالا بوده زائدی داده حالا فقط شکلاتی 5/7 را با دودی 6 واکسیدان 2 بزنید .موفق باشی
 سپاس شده توسط nedoosh ، asalnasiri
۱۳۹۱/۱۲/۱, ساعت ۲۳:۵۳
ارسال: #447
سلام karaj.designer جان.ممنون.اول باید با دکلره ریشه هاتون را همپایه ساقه کنید و 5دقیقه هم روی دکلره دارها بزارید و بعد بشوییدو رنگ 8/6 بلوطی تیره را با اکسیدان 1 بزارید و قبلش روی یک تکه از موهاتون تست کنید .مارک هم ویلا.ضمنا عکسهاتونو کوچک کنید تا در موقع جواب دادن دچار اشکال نشوم.موفق باشی
۱۳۹۱/۱۲/۲, ساعت ۰۹:۵۵ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲ ساعت ۱۰:۳۴ ، توسط mahin.)
ارسال: #448
(۱۳۹۱/۱۱/۲۸ ساعت ۱۰:۲۹ )زینب نوشته شده توسط:  مرسی مهین جون که جوابمو دادی یه سوال چه جوری میشه فهمید که یه ترکیب رنگ مو برای چه مویی چه جوریه یعنی مویی که رنگ داره چجور بفهمیم که چه ترکیبی استفاده کنیم که همون رنگی که دلش میخواد بشه یا برای موی طبیعی چه جوریه
خواهش میکنم.اول باید بدونیم رنگش گرمه یا سرده و چه تنی داره و به کاتالوگ مراجعه کنیم و رنگها را یاد بگیریم و با کمی دقت و تمرین میشه متوجه شد و ترکیبش را بدست آورد.موفق باشی

(۱۳۹۱/۱۱/۲۸ ساعت ۱۶:۰۴ )soniasoni نوشته شده توسط:  مرسی فداتون بشم عزیزم واقعا کمک بزرگی کردین به من.
من میدونم زمانی که با 000 موهامو روشن میکنم تن نارنجی پیدا میکنه و با توجه به اینکه رنگ بادمجونی هم دوام حداکثر 3 هفته داره و بعد کمرنگ میشه میترسم موهام نارنجی یا قرمز بشن چی کار کنم که با 000 موهام نارنجی نشه؟به نظر شما لازمه واریاسیون دودی استفاده کنم؟
میشه لطف کنید فرمول رنگساژ بادمجونی رو هم بفرمایید.
به نظر شما به من که پوست سفید و چشم و ابروی مشکی دارم رنگ نسکافه ای بیشتر میاد یا شرابی بنفش؟
شرمنده اینقدر سوال میپرسم با 000 اکسیدان 9% استفاده کنم یا 12%؟بعد از 000 اکسیدان رنگ مو باید 6% باشه؟توی 000 باید واریاسیون استفاده کنم؟
تفاوت 000 و 10 چند درجه است؟
خواهش میکنم .میتونی بدون 000 بزاری واریاسیون دودی لازم نیست ولی خواستید دوسانت واریاسیون دودی بزنید. روی پایه 6 دکلره بادمجانی22/5 را با دوسانت واریاسیون بنفش و یک آب مقطر .مارک ویلا.لطفا سوال تکراری نپرسید.
برای پوست سفید رنگهای سرد مثل زیتونی و دودی خوبه و فکر میکنم شرابی بنفش بهتر باشه.000 با اکسیدان 9 درصد یا 12 درصد بسته به جنس مو زده میشه و بعدش اکسیدان 6درصده و خیر توی رنگ 000 واریاسیون نمیریزیم .رنگ 000 بیشتر روشن میکنه.موفق باشی

(۱۳۹۱/۱۱/۲۷ ساعت ۲۳:۰۳ )الیناز نوشته شده توسط:  سلام.خسته نباشی مهین جان.سوال من از خدمت شما اینکه موهای من نصف ساقه اش های لایت عسلی هستش الان یکساله که رنگ نذاشتم و پایین موهام مشکی موهای خودمه. می خواستم یه رنگ قهوه ای یکدست وخوشرنگی رو به من پیشنهاد کنید.میخوام کمرنگ باشه و به قرمزی نزنه و به سنم هم بخوره. من ۲۵ سالمه .در ضمن موهای من زود رنگ باز میکنه و روشن میشه.خواهش می کنم تمام مراحل و مواد واگر که بشه مارک مواد رو به من توضیح بدید چون اولین باره که میخوام رنگ بزارم . یکسال پیش که های لایت کردم الان نوک موهام دمیج شده برای این درمانی داره؟بعد از رنگ کردن این قسمتها بدتر نمیشن؟ ممنون دوست خوبم

سلام ممنون.شما زیتونی 7 را با نصفش دودی 7 و اکسیدان 2 ابتدا به قسمتهای تیره و بعد از بیست مین به قسمتهای روشن و ده مین دیگر شانه کرده تا یکدست شود بعد بشویید.مارک ویلا خویه .نوک موهاتون راکوتاه کنید یا با روغن زیتون و بادام تقویت کنید بیست مین قبل از حمام و هفته ای دو بار. بعد رنگ کنید.موفق باشی
۱۳۹۱/۱۲/۲, ساعت ۱۱:۰۸ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲ ساعت ۱۲:۱۳ ، توسط mahin.)
ارسال: #449
(۱۳۹۱/۱۲/۱ ساعت ۱۱:۰۴ )آنجلا32 نوشته شده توسط:  سلام مهین جان چگونه با مدیر تماس بگیرم
اگه میشه یه رنگی که نه قهوه ای نه زرد نه طلایی باشه ترکیبشو بگید
اگه زیتونی بخواهم بگذارم چه شماره ای خوبه فقط 6میتونم نمیشه 7یا 8 بزارم
شنیدم پودری هست که دکلره میکنه یعنی مثل شامپو میمونه این خبر صحت داره میشه اسمشو ومارکشو بگید
یک سوال دیگه هم دارم دوستم موهاشو پرکلاغی میکرد با توصیه من الان n3میزاره تیره دوست داره وسفید هم داره الان نامزدیشه و تیکه پایین موهاش پرکلاغی ودورنگ شده با بالای مو
میشه با سه صفر ویا دکلره دکاپاژکرد وn3گذاشت به قرمزی نمیزنه اگه راهی بهتر شما صلاح میدونید کمکم کنید یک دنیا ممنون میشم بووووووووووووووووووووووووس
سلام عزیزم .روی تیم مدیریت در بالای صفحه کلیک کنید بعد برایشان پیام خصوصی بزارید.زیتونی میشه روی پایه 8 دکلره و زیتونی 6و7 .من نشنیدم.
همون 000 خوبه قسمت پرکلاغی را روشن کنند و بعد قسمتهای روشنتر را یکدست که شد بجای n3 .زیتونی3 و دودی3 بزارند به قرمزی نزنه .به نظر من زیتونی 6 و نصفش دودی 6 هم متوسطه و خوب میشه.موفق باشی

(۱۳۹۱/۱۲/۱ ساعت ۱۵:۰۲ )ماریا نوشته شده توسط:  سلام مهین جون واقعا خسته نباشید . ببخشید بازم مزاحم شدم . دفعه آخررنگ تنباکویی زدم میخواستم یه رنگ گرم جدید بهم معرفی کنید.ممنون

سلام ماریا جان .ممنون.شما مراحمید.رنگ جدید منظورتون چیه؟ اگر پوستتون سبزست رنگ گرم شکلاتی 4 ودودی 4 با اکسیدان 2 خوبه .موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۲/۲ ساعت ۰۱:۰۷ )پرستو نوشته شده توسط:  سلام
من پایه موهام مشکی طبیعیه(موهای خودم) ، میخوام برای اولین بار موهام رو رنگ کنم و الان میخوام موهام رو قهوه ای تیره با تن دودی بشه (ولی زیتونی نشه و اگه بشه بدون دکلره انجام باشه ) به قرمزی و نارنجی هم نزنه ،ممنون میشم اگه راهنماییم کنید . یه مارک خوب هم لطفا معرفی کنید
تشکرHeart

سلام پرستو جون.شما دودی 7 را با اکسیدان 2 بزارید و قبلش روی یک تکه از موها تست کنید. اگر با 000 روشن کنید بعد دودی 6 را بزارید زائدی کمتر میشه.موفق باشی
 سپاس شده توسط ماریا
۱۳۹۱/۱۲/۲, ساعت ۱۳:۱۰ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲ ساعت ۱۳:۳۳ ، توسط mahin.)
ارسال: #450
(۱۳۹۱/۱۲/۲ ساعت ۰۱:۵۹ )asalnasiri نوشته شده توسط:  سلام مهین جون ازاینکه انقد با حوصله جوابمو میدید وتحملم میکنید ممنونم
مهین جون این رنگی که گفتید وروی همین رنگ موی الانم بزنم یا قبلش دوباره دکلره کنم؟چیکارکنم که رنگی که میزنم چرک بنظرنیاد خوشزنگ ودرخشان بنظربیاد؟
رنگ شکلاتی5راکامل بریزم ودودی را نصف بریزم؟اینجوری پررنگ میشه؟چه رنگی میشه؟
میدونم گرفتارهستیدومنم سوالام خیلی زیاده شرمندم بخدا مهین جون این رنگ موی پالت که اینجا هست روش نوشته ساخت المان دیگه اصل وبدلشو نمیدونم اما هرکدوم از شماره هاش نسبت به رنگهای دیگه خیلی پررنگ تره باتوجه به این موضوع همین رنگهای مدنظرشما شاید پررنگ تراز حرف شمابشه اینجامارک کلستون هم هست اما ملت میگن رنگهاش مذخرفه !حالا شما زحمت بکشید جواب این سوالای منو بدید ممنونتون میشم
سلام عزیزم .خواهش میکنم نفرمایید.عرض کردم روی همین مو بزنید و هر چقدر شکلاتی لازم بود بریزید و نصف آن دودی اضافه کنید اگر اینطوره که شما میگید پس شماره 7 آن را بگیرید و قبلش روی یک تکه از موهاتون تست کنید منکه شنیدم کلستون رنگ خوبیه و در اینجا نمایندگی فروش داره و فقط در بعضی از آرایشگاه ها پیدا میشه.موفق باشی
ب
(۱۳۹۱/۱۲/۲ ساعت ۰۹:۴۱ )farimah نوشته شده توسط:  slm mishe lotf konid begid age man bekham moham in rangi beshe bayad chikar konam mohaye alane khodam A7te....be in range mo bademjoni migann???Big GrinBig Grin
http://uploadtak.com/images/y4495_Capture.png

سلام.خوش آمدی.این عکس هایلایت بادمجانی داره.برای بادمجانی رنگ 22/5 را با دوسانت واریاسیون بنفش و یک آب مقطر برای دوامش و اکسیدان 9درصد بزنید.مارک هم ویلا.موفق باشی
(۱۳۹۱/۱۲/۲ ساعت ۰۵:۱۲ )lady20 نوشته شده توسط:  سلام من تازه با این انجمن آشنا شدم و به عضویت سایت دراومدم . برای عروسیم موهام رو عسلی دودی کردم اما بعدا به مرور زمان رنگساژ خودش رو از دست داد و به نارنجی رسید ( چون فقط به پایه نارنجی رسوندم )بعد رنگ روشن سیمانی که بلوند روشنه روش گذاشتم یه مدت خوب بود اما بعد از 4 ماه به خاطر دو رنگ شدن موهام اون رو تیره کردم و الان موهام دورنگ قهوه ای نرمال و قهوهای سوخته است . و الان قصد دارم موهام رو شرابی معمولی کنم از چه رنگی باید استفاده کنم . در ضمن اینم بگم که موهای طبیعی خودم خیلی مشکیه

سلام عزیزم .خوش آمدی.شما شرابی متوسط 62/4 را با دوسانت واریاسیون قرمز و یک آب مقطر و اکسیدان 2 ابتدا روی قسمتهای روشن بعد روی قسمتهای تیره بزارید.قبلش روی یک تکه از موها تست کنید.مارک ویلا .موفق باشی
 سپاس شده توسط lady20
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان

کسانی که این موضوع را مشاهده کرده اند
54 کاربر زیر موضوع را خوانده است:
ادمین (۱۳۹۳/۱۰/۴, ساعت ۰۰:۲۶ )، ملیکا (۱۳۹۳/۱۰/۳, ساعت ۱۵:۳۴ )، mahin (۱۳۹۳/۱۰/۲, ساعت ۱۷:۰۳ )، مهر (۱۳۹۳/۱۰/۱, ساعت ۱۵:۰۴ )، niloo (۱۳۹۳/۱۰/۳, ساعت ۱۲:۳۴ )، اعظم (امروز, ساعت ۱۳:۰۴ )، Sonya (دیروز, ساعت ۱۱:۵۳ )، *mana* (دیروز, ساعت ۲۲:۴۳ )، juliet_f (امروز, ساعت ۱۲:۴۴ )، فاطیما (۱۳۹۳/۱۰/۳, ساعت ۲۳:۲۵ )، elaheee (امروز, ساعت ۱۵:۰۳ )، بهاره65 (دیروز, ساعت ۱۳:۱۰ )، @Raha@ (دیروز, ساعت ۱۵:۰۵ )، sheyda 00 (دیروز, ساعت ۲۳:۵۷ )، حسنا (امروز, ساعت ۱۴:۲۷ )، هستی جون (۱۳۹۳/۱۰/۴, ساعت ۲۰:۴۸ )، نازنین ها (۱۳۹۳/۱۰/۵, ساعت ۲۳:۵۰ )، fari_moalem (امروز, ساعت ۰۳:۳۶ )، فرزانه.ن (دیروز, ساعت ۱۵:۰۰ )، فاطیما جونی (۱۳۹۳/۱۰/۵, ساعت ۰۰:۰۵ )، Mina1989 (۱۳۹۳/۱۰/۵, ساعت ۱۹:۴۱ )، mojgan.abn (۱۳۹۳/۱۰/۲, ساعت ۱۶:۰۷ )، ویونا (دیروز, ساعت ۲۰:۲۲ )، mehr (۱۳۹۳/۱۰/۱, ساعت ۰۱:۱۷ )، شیوا احمدی (۱۳۹۳/۱۰/۵, ساعت ۰۶:۲۷ )، nasim0 (۱۳۹۳/۱۰/۱, ساعت ۰۲:۱۵ )، glora (دیروز, ساعت ۱۲:۰۲ )، nile (۱۳۹۳/۱۰/۵, ساعت ۰۲:۵۱ )، aghaghi69 (دیروز, ساعت ۱۵:۳۷ )، brbr (دیروز, ساعت ۱۴:۲۰ )، mali73 (دیروز, ساعت ۱۸:۲۹ )، tayebeh (دیروز, ساعت ۱۷:۴۰ )، bittta (دیروز, ساعت ۱۸:۱۲ )، Nahid69 (امروز, ساعت ۱۳:۴۶ )، zahra323 (۱۳۹۳/۹/۳۰, ساعت ۱۴:۳۸ )، sara2 (۱۳۹۳/۱۰/۴, ساعت ۲۰:۵۴ )، ahahrzad74 (۱۳۹۳/۱۰/۳, ساعت ۱۵:۳۲ )، celina (دیروز, ساعت ۰۲:۵۳ )، nasem1365 (دیروز, ساعت ۱۹:۱۶ )، mari101 (دیروز, ساعت ۲۳:۵۳ )، elenasepehr (دیروز, ساعت ۰۱:۲۵ )، زهرا موسوی (۱۳۹۳/۹/۳۰, ساعت ۲۲:۳۲ )، GRIMAS (۱۳۹۳/۱۰/۴, ساعت ۱۸:۴۲ )، مریم زهرا (۱۳۹۳/۹/۳۰, ساعت ۱۶:۱۵ )، Munes7892 (۱۳۹۳/۱۰/۳, ساعت ۰۹:۳۹ )، r.altafi (۱۳۹۳/۱۰/۱, ساعت ۱۶:۴۴ )، massi (۱۳۹۳/۱۰/۲, ساعت ۱۷:۳۱ )، narcisoos (۱۳۹۳/۱۰/۳, ساعت ۰۱:۱۱ )، shimaderis (۱۳۹۳/۱۰/۳, ساعت ۱۳:۲۶ )، SORAYAAAA (۱۳۹۳/۱۰/۵, ساعت ۰۸:۵۶ )، mahnazm (دیروز, ساعت ۱۵:۳۹ )، خ شمس (دیروز, ساعت ۰۸:۳۶ )، joody (دیروز, ساعت ۱۵:۴۵ )، masome64 (امروز, ساعت ۱۴:۰۴ )

پرش به انجمن: