سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فهمیدم که....
2012/08/03, ساعت 11:29 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/08/03 ساعت 11:35 ، توسط ادمین.)
ارسال: #1
فهمیدم که....
درود
فهمیدم که نباید منتظر شادیهای بزرگ موند و باید از شادیهای کوچیک لذت کامل رو ببرم ...
شما چی فهمیدید؟
 سپاس شده توسط ستایش ، ملیکا ، Arghavan ، elerrina ، p-m-a ، مژده ، Sonya ، *mana* ، Sepid ، yasi ، zmj ، مهسا* ، atrina ، پری پروانه ، fatemeh74 ، Fatemehh ، نازی جون ، دریاآرام ، baran ، سارا نت ، asal65 ، امیر... ، parisaaaa ، مایسا ، sonya75
2012/08/03, ساعت 13:13
ارسال: #2
RE: فهمیدم که....
فهمیدم که فقط تا وقتی مطابق میل افراد رفتار کنیم ما را خوب می دانند
پس برای خدا خوب باشیم

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط ستایش ، y0s0m0n ، Arghavan ، مژده ، Sonya ، *mana* ، yasi ، zmj ، پری پروانه ، Fatemehh ، نازی جون ، دریاآرام ، سارا نت ، asal65 ، امیر... ، parisaaaa ، sonya75
2012/08/03, ساعت 13:26
ارسال: #3
فهمیدم که....
فهمیده ام برای به خطا نرفتن باید عاشق بود. عاشق خدا. عشق تنها چیزیه که اجازه نمیده خلاف نظر معشوق کاری انجام بدیم.
 سپاس شده توسط ملیکا ، Sonya ، *mana* ، yasi ، Fatemehh ، نازی جون ، دریاآرام ، سارا نت ، امیر... ، parisaaaa ، مایسا ، sonya75
2012/08/03, ساعت 14:46
ارسال: #4
فهمیدم که محرم و نامحرم در چشم نیست در چشم اندازه....

سپاس شده توسط Arghavan ، p-m-a ، Sonya ، *mana* ، yasi ، Fatemehh ، نازی جون ، دریاآرام ، سارا نت ، asal65 ، امیر... ، parisaaaa
2012/08/03, ساعت 15:21 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/08/03 ساعت 15:26 ، توسط Arghavan.)
ارسال: #5
ـ فهمیدم که من ِ روز با من ِ شب متفاوته !
من ِ روز : سرسخت و محکم
من ِ شب : تُــرد و شکننده

ـ مجنون گاهی دخترکی است که ...

فهمــیده ام که می شود دو نفر دقیقا به یک چیز نگاه کنند ولی دو چیز کاملا متفاوت ببینند.
فهمــیده ام که اگر عاشق انجام کاری باشم،آن را به نحو احسن انجام می دهم.
 سپاس شده توسط ملیکا ، مهسا ، *mana* ، yasi ، Fatemehh ، دریاآرام ، سارا نت ، asal65 ، امیر... ، parisaaaa ، مایسا ، sonya75
2012/08/03, ساعت 15:39
ارسال: #6
فهمیـــــــــــــدم لبخند زدن روش راحت و ارزونی برای قشنگ تر شدن هست

سپاس شده توسط Arghavan ، مهسا ، mahsaalleycat ، Sonya ، *mana* ، yasi ، Fatemehh ، دریاآرام ، سارا نت ، امیر... ، parisaaaa ، مایسا
2012/08/03, ساعت 15:41 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/08/03 ساعت 15:44 ، توسط Arghavan.)
ارسال: #7
فهمــیده ام که اغلب مردم با چنان عجله و شتابی به سوی داشتن یک "زندگی خوب” حرکت می کنند که از کنار آن رد می شوند.
فهمــیده ام که من نمی تونم سراغ گردگیری میزی که آلبوم عکس ها روی آن است بروم و مشغول تماشای عکس ها نشوم.
فهمیدم هر اندیشه ی زیبایی، به چهره ی انسان زیبایی می بخشد...
 سپاس شده توسط y0s0m0n ، ملیکا ، Sonya ، moona ، *mana* ، لیلیان ، yasi ، Fatemehh ، دریاآرام ، parisaaaa ، افرا
2012/08/03, ساعت 18:16
ارسال: #8
فهمیدم که ایجاد اعتماد چند سال وقت می خواهد اما از بین بردنش چند لحظه...

سپاس شده توسط Arghavan ، مهسا ، *mana* ، لیلیان ، yasi ، Fatemehh ، پری پروانه ، دریاآرام ، asal65 ، parisaaaa ، مایسا ، sonya75 ، افرا
2012/08/04, ساعت 04:09
ارسال: #9
وقتی کوچیک هستیم فکرمیکنیم اگه بزرگ بشم خوشبخت میشم
اگه دانشگاه قبول بشم
مجردیم میگیم ازدواج کنم خوشبخت میشم
بعدازازدواج میگم بااومدن بچه خوشبخت میشم
بعدش اگه بچم ازآب وگل دربیاد
و.......
غافل ازاینکه خوشبختی. احساس آدمهاازآنچه دارند هست
پس بیاییم تمرین کنیم که ماخوشبختیم
 سپاس شده توسط مهسا ، مژده ، Sonya ، *mana* ، لیلیان ، yasi ، Fatemehh ، دریاآرام ، mali joon ، parisaaaa ، افرا
2012/08/04, ساعت 17:46 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/08/04 ساعت 17:49 ، توسط Arghavan.)
ارسال: #10
فهمیدم که امروز روز خوبیه چون همه عزیزانم دور هم جمع هستند

کسانی هستند که بدون چشم داشت به چیزی عشق بورزند
 سپاس شده توسط ستایش ، ملیکا ، مهسا ، m-gh14 ، مژده ، GaivaEryday ، Sonya ، *mana* ، لیلیان ، yasi ، Fatemehh ، دریاآرام ، asal65 ، parisaaaa ، افرا
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سرنوشت تاپیک های انجمن فهمیدم که... Sonya 0 2,278 2015/01/15 ساعت 23:28
آخرین ارسال: Sonya

پرش به انجمن: