سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همدیگه رو میخوایم اما مشکل مالی و مخالفت خانواده!!
2012/12/17, ساعت 18:29
ارسال: #1
همدیگه رو میخوایم اما مشکل مالی و مخالفت خانواده!!
سلام
من دختر 21 ساله ای هستم که مدت4 سال با یکی از فامیلامون دوست ام.از ابتدا همه چیزو به مادرم میگفتم.مادرم که معتقد شرایط کامل مالی برای ازدواج در حال حاضر مخالف ازدواج ماست و اصرار به فکر کردن من به خاستگارهای دیگرم رو داره. این در حالی که ما در این سالها رابطه فوق العادهای داشتیم .و او از ثبات کامل اخلاقی برخورداره .رابطه و اخلاق و تلاشی که برای بهتر کردن اوضا داره عالی اما واقعا الان شرایط بدی دارم و دوری هم ما رو خیلی اذیت میکنه و مادرم هم شرایط سختی رو برامون گذاشته که حتما خونه و ماشین داشته باشه چه کار کنم؟اون 24 سالشه سر کار میره. از هر هر بار که خاسته بیاد مامانم گفته زنگ بزنن همون مقع میگم نه پس بیخود از این کارا نکنن.
شما میگید چی کار کنیم؟
 سپاس شده توسط ملیکا ، Sonya
2012/12/24, ساعت 03:42
ارسال: #2
RE: همدیگه رو میخوایم اما مشکل مالی و مخالفت خانواده!!
(2012/12/17 ساعت 18:29 )p-m-a نوشته شده توسط:  سلام
من دختر 21 ساله ای هستم که مدت4 سال با یکی از فامیلامون دوست ام.از ابتدا همه چیزو به مادرم میگفتم.مادرم که معتقد شرایط کامل مالی برای ازدواج در حال حاضر مخالف ازدواج ماست و اصرار به فکر کردن من به خاستگارهای دیگرم رو داره. این در حالی که ما در این سالها رابطه فوق العادهای داشتیم .و او از ثبات کامل اخلاقی برخورداره .رابطه و اخلاق و تلاشی که برای بهتر کردن اوضا داره عالی اما واقعا الان شرایط بدی دارم و دوری هم ما رو خیلی اذیت میکنه و مادرم هم شرایط سختی رو برامون گذاشته که حتما خونه و ماشین داشته باشه چه کار کنم؟اون 24 سالشه سر کار میره. از هر هر بار که خاسته بیاد مامانم گفته زنگ بزنن همون مقع میگم نه پس بیخود از این کارا نکنن.
شما میگید چی کار کنیم؟

سلام عزیزم -باید نهایت تلاشو زیرکی خودتونو اینجا نشون بدید کار خیلی سختیه ولی نا امید نشید ،از صفات خوبی که داره و مادرتون خوشش میاد تعریف کنید یا از کسانی که روی مادرتون تاثیر گذارند و نفوذ دارند کمک بگیرید مثلا خواهر برادرتون،خاله ،مادر بزرگتون ...مطمئن باشید مادرتون بد شما رو نمی خواد و میخواد بهترین انتخابو داشته باشید،پس شما باید دوستتون رو به بهترین نحو نشون بدید و این رو هم بدونید بهترین از نگاه هرکسی متفاوته بنابراین باید جوری اطلاعات و خصوصیاتش رو اونجوری که مادرتون میپسنده و با لحنی آرام براشون بازگو کنید،در کل مادرتون باید بفهن که ایشون بهترین انتخاب برای شما هستند هر چند اگر دیگر خواستگارها شرایط بهتری دارند باید درک کنند که شما در کنار شخصی خوشبختین که دوسش داشته باشید نه این که پول و امکانات داشته باشه،
به نظر من صرفنظر از حرف مادرتون که میگن زنگ نزنن به دوستتون بگید که اقدامات لازم برای خواستگاری رو انجام بدن مطمئن باشید وقتی خانواد ها رودررو قرار بگیرن و مسئله کاملا جدی باشه و نه فقط حرفهای شما که به نظر مادرتون هردو هیجان زده اید یا نا پخته اید و یا اینکه رویاپردازی میکنید وقتی مادرتون ببینن که همه چیز جدیه و دوستتونو خانوادش واقعا خواستار شما هستن با پیش زمینه و تلاشی که شما هم در حینش برای به دست آوردن دل مادر میکنید مطمئن باشید مادرتون هم راحتتر برخورد میکنن و باز همینطور میتونیدبرای دوستتون بعد از اینکه خواستگاری اومدنو جدی شد کارتون یک فرصتی رو براش بزارید که از لحاظ مالی خوشو جمع و جور کنه که اینجوری مادرتون هم دلگرم بشن

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط مژده ، *mana* ، انوووشه ، Sonya ، @Raha@
2013/07/28, ساعت 01:06
ارسال: #3
(2012/12/17 ساعت 18:29 )p-m-a نوشته شده توسط:  سلام
شما میگید چی کار کنیم؟

سلام عزیزم.از یه بزرگتری که مادرت ازش حرف شنوی داره بخواه با مادرت صحبت کنه.در ضمن حتما تلاش کن خواستگگاری انجام بشه
 سپاس شده توسط انوووشه ، محیا
2013/07/29, ساعت 00:00
ارسال: #4
آخ آخ من یک استرسی داشتمممم که نگو تازه من مشکلاتم یکی دوتا نبودش که فک کنید خونوادم از اصالته دوستم بدشون میومد فکر کنید میگفتن ترکها بدن اصلا خوب نیستن فرهنگشون مثه ما نیس و ...
خیلی سخته درکت میکنم
 سپاس شده توسط *mana*
2013/07/30, ساعت 03:48
ارسال: #5
(2013/07/29 ساعت 00:00 )انوووشه نوشته شده توسط:  آخ آخ من یک استرسی داشتمممم که نگو تازه من مشکلاتم یکی دوتا نبودش که فک کنید خونوادم از اصالته دوستم بدشون میومد فکر کنید میگفتن ترکها بدن اصلا خوب نیستن فرهنگشون مثه ما نیس و ...
خیلی سخته درکت میکنم

حالا ایشاله خوشبخت بشی عروس جووووووووووووووووووووووووووونیHeart
 سپاس شده توسط Sonya
2013/11/12, ساعت 00:31
ارسال: #6
بچه ها سلام منم مشکل دلرم اما مشکل من اینه که 6 سال با ی نفر دوستم و همو واسه ازدواج میخواییم اما سال های اخیر چیزایی دیدم که واقعا از زندگی باهاش میترسم میدونید چیه زیادی روم حساسه و این منو زجر میده جدای از دوس داشتن و اخلاقای خوبش زود عصبانی میشه و خیلی حساسه نمیدونم چیکارکنم میترسم تو زندگی مشکل ساز شه برام تروخدا راهنماییم کنید ممنونHeart
 سپاس شده توسط Sonya
2013/11/12, ساعت 00:49 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/11/12 ساعت 00:58 ، توسط انوووشه.)
ارسال: #7
عزیز دلم شش سال خیلی زیاده منم یه سال دوس بودم حالاعقد کردیم نمیدونیاااا یه شکله دیگه شده کلاSad
هپلی شده غیرفقابل تحمل!!!!
به نظر مت وخته ازدواج حتما پیش مشاور برید

محیا بیا یغلم:golero
 سپاس شده توسط Sonya
2013/11/12, ساعت 01:22
ارسال: #8
انووشه جون ینی بدشده؟اخه این زیادی ابرازه علاقه میکنه دوس داشتنش تبدیل شده به جنون من نمیدونم باید چی کنم کلی هم بارها باهم دعوا داشتیم.من ادم حساسیم رو اون دوس ندارم با دوستای بد باشه الان چون ازش دورم همش گیر میدم یطوریم نمیتونم بش اعتماد کنم
 سپاس شده توسط انوووشه ، Sonya
2013/11/12, ساعت 01:33
ارسال: #9
بد اونجوری نه ببین توجهش بهم کم شده اغلب دنباله کاره و سربازه اصن نیس گاهی حس میکنم تنهام!
ببین من 1 سالو نمیتونستم روش چشم بزارم دیگه 6 سال که دیگه بحثش یا ابرفضله
اگه خیلی افراطی نباشه که خوبه
ببین رفیق باز نباشه فقط اگه رفیق باز باشه خیلی خیلی زندگی باهاش سخت میشه دختردایی منم با رفیقش ازدواج کرد اونام 8 سال باهم دوس بودن و میدونس رفیق بازه و سیگاری میگفت وقتی ازدواجکنه درست میشه یا اینکه من درستش میکنم بعد از یه مدت که از عروسیشون گذشت میگفت شوهرم ماله من نیس ماله دوستاشه از اولشم مال دوستاش بوده عاقبتم متوجه شد این رفیق بازیا فقط دوره همی نیس و بحث الکل و تریاکم وسطه نمیخوام تو دلتو خالی کنم فقط دارم میگم چشاتو باز کن
خود من یکی از دلایلیکه سریع و حتمی گفتم این واسه ی یک سال بود ولی گاهی الان به خودم میگم انوشه نکنه یه عمرتو فدای یک سالت کردی؟!
همسری من خوبه اما الان که جدی شده رابطه تازه میبینم یه سری اختلاف طبقاتی و فرهنگیمونو اگه از دختر پایینتر باشه یکمی سخته تحمملش

البته مشکله من این چیزا نیس اصن مشکله من همونه که اول گفتم انگار ندارمش عینه سابق نیس همش در حال سگ دو زدن و کاره!!
 سپاس شده توسط Sonya
2013/11/12, ساعت 02:08
ارسال: #10
میدونم چی میگی انووشه جون اما مشکل منم اینه که ما تقریبا 3سال از این رابطه رو بیشتر نزدیک هم بودیم چون دانشگاه یه شهر زدیمو بهم نزدیک شدیم واین باعث شد بیشتر بشناسمش سال اخر خیلی عوض شد دوستاش خوب نبودن حسود رابطه ما بودن تازه تو دعواها فهمیدم که سیگارم میکشه اما خودش قسم میخوره که تو ناراحتی بوده و چن بار بوده اما مهم اعتماده منه که رفته
 سپاس شده توسط گل مریم ، Sonya ، انوووشه
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه معرفی خواستگار به خانواده Afshin 0 1,165 2014/10/08 ساعت 14:36
آخرین ارسال: Afshin

پرش به انجمن: