سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همدیگه رو میخوایم اما مشکل مالی و مخالفت خانواده!!
2013/11/12, ساعت 02:17
ارسال: #11
RE: همدیگه رو میخوایم اما مشکل مالی و مخالفت خانواده!!
سلام محیا جان.
ببین عزیزم این مدت یه فرصت خوب بوده واسه تو که اونو بشناسی.فقط همین.والان که شناختی نباید اجازه بدی احساست به عقلت غلبه کنه.
کسی که واسه رفع ناراحتیش به سیگار پناه برده،حتی بقول خودش فقط چند بار، اصلا بعید نیست باز هم بخاطر ناراحتی دوباره به این کار و حتی بدتر از اون دست بزنه چون در واقع اراده ی قوی برای رفع مشکلاتش نداره.فکر نمیکنم همچین آدمی بتونه تکیه گاه محکمی باشه!!!

بیشتر می جوئیم و کمتر می یابیم؛وقتی تو را در نظر نداریم...
 سپاس شده توسط Sonya ، انوووشه
2013/11/12, ساعت 02:35 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/11/12 ساعت 02:36 ، توسط محیا.)
ارسال: #12
اخه مری جون من اصلا احساسی نیستم همیشه دختر عاقلی بودم میدونی اخرین دعوایی که داشتیم همین شهریور بود که برا من همچی تموم شده بود باورت نمیشه ما که اینقد وابسته بودیم یک ماه گوشی خاموش کردم که مدام به خونه میزنگید یا به مامان وخواهرم یه وضعی شده بود مامانش بام حرف زد خلاصه با کلی خواهشو التماسش بعد تقریبا 2ماه روشن کردمو کلی ازش بابت اخلاقاش قول گرفتمو گفتم شرطمم کلی تعهده اما بدجور تو دو راهیم
همش میگفت بخدا تاالان بچه بودم خودمو میسازم من فقط ترومیخام بی تو نمیتونم زنده باشمو..........الان دوباره باهمیم اما دیگه من سرد شدم از زندگی اینده میترسم
 سپاس شده توسط گل مریم ، Sonya
2013/11/12, ساعت 02:40
ارسال: #13
میتونی بهش یه فرصت دیگه بده.ببین چیکارا میکنه البته اینطور وانمود کن که حواست زیاد بهش نیست.و یه چیز دیگه باید طولانی مدت باشه این مدت.

سپاس شده توسط Sonya ، انوووشه
2013/11/12, ساعت 02:45
ارسال: #14
میدونی بازم حساسه روم بشدت طوری که منو فقط برا خودش میخاد انگار شکاکه اما میگه نبخدا تو زندگیم کامل بهت اعتماد دارم اما کافیه چیزی پیش بیاد حرفاش یادش میره همش احساس از دست دادنمو داره میگم شاید بهم برسیم خوب شه اما نگرانمpiremard
 سپاس شده توسط انوووشه
2013/11/12, ساعت 02:46
ارسال: #15
زیاد هم باهاش سرد نباش.منظورم اینه که مث قبل باش که خیالش از بابت تو راحت بشه که از دلت در اورده و بعد خود واقعیش رو نشونت بده.اگه دوباره رفتارای قبلشو تکرار کنه معلوم میشه واسه خاطر اینکه دل تورو بدست بیاره مدتی عوض شده بوده .در این صورت معلوم میشه که اصلا ادم قابل اعتمادی نیس.

سپاس شده توسط انوووشه
2013/11/12, ساعت 02:49
ارسال: #16
در مورد این حساسیتها باید بگم اغلب مردها اول رابطه اینجورین.ولی معمولا بعد از ازدواج بهتر میشن.البته بستگی به واکنش زن هم داره.مسلما اگه جبهه بگیره خب اونم بدتر میشه.ولی اگه به میلش رفتار کنه کم کم اروم میشه و بیخیال این حساسیتها میشه

2013/11/12, ساعت 02:50 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/11/12 ساعت 02:51 ، توسط محیا.)
ارسال: #17
میدونی مشکل اینجاس که من درسم تموم شده اما اون مونده هنوز برا همین از هم دور شدیم مسه قبل نیس که پیشش باشم ببینمش الان تازه بدتر شدم روش حساسم بش گیر میدم میگه گیرای الکی میدی میگه مگه قول بهت ندادم نه سمت دودو دم برم و ن چیزی ازت پنهون کنم و بات روراستم اما من طوری شدم که اعتمادم رفته
دست خودم نیس همش پیش خودم میگم الان کجاس با کی میره باکی میاد دوستاش چیا بش یاد میدن دیگه منم نیستم برا خودش ازاده دیگه همش با ذهنم درگیر همش بش گیر میدم چک میکنم و...............
 سپاس شده توسط گل مریم ، انوووشه
2013/11/12, ساعت 02:52
ارسال: #18
نه دیگه حساسیت نشون نده...ولی دورادور مواظب باش ببین چکار میکنه.حالا شده از طریق یه دوست یا هر چیز دیگه..

2013/11/12, ساعت 02:54
ارسال: #19
مهسا جون اخه اون تونسته قبول کنه که تو باش بهم بزنی اما من اصلا راضی نیس حتی کار به تهدیدم کشیده شده بود که من عمرمو جوونیمو مگه از سر راه اوردم و کلی حرفای دیگه
 سپاس شده توسط گل مریم
2013/11/12, ساعت 02:55
ارسال: #20
عزیز دلم مهسا جون مشکلت همین بود که حساس بود؟

« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه معرفی خواستگار به خانواده Afshin 0 1,163 2014/10/08 ساعت 14:36
آخرین ارسال: Afshin

پرش به انجمن: