سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀
 
 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لاغری و چاغی و یا تناسب اندام بدون دارو با طب سوزنی
2013/04/14, ساعت 06:45 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/09/12 ساعت 00:02 ، توسط sajjee68.)
ارسال: #1
لاغری و چاغی و یا تناسب اندام بدون دارو با طب سوزنی

عامل اصلی چاق شدن و نافرم شدن بدن در اثر تجمع چربی ها:

یکی از دلایل چاقی زندگی نشستنی است که در قرن اخیر ما دچار آن شده ایم استفاده از وسایل نقلیه،انجام فعالیتهای روزمره کاری که نیاز به فعالیت بدنی آنچانی ندارند،داستان طولانی غذا خوردن زیاد،غذای فست فوت،آماده،کنسروی دیرغذا خوردن ،در حال عصبانیت غذا خوردن همه ی این موارد باعث شده تا به سمت جامعه ای چاقی پیش برویم.

آیا می توان از طریق کاهش اشتها که توسط طب سوزنی و یا دارو و سایر روشها انجام می شود به لاغر شدن موضعی یا درمان چاقی دست پیدا کنیم:

در روشهای غربی ،سنتی و طب سوزنی که برای درمان چاقی وجود دارد سعی می کنند تا اشتهای مریض را کاهش دهند ،با وسیله یا دارو، طب سوزنی وغیره، فرقی نمی کند ولی ما در روش زیبایی طب چینی به اینکه اشتها را کاهش دهیم و به تناسب اندام یا لاغری برسیم اعتقادی نداریم.

به این دلیل که وقتی شما اشتها را می بندید همان قحطی را ایجاد کرده اید و ما اعتقاد نداریم که اگر اشتها را ببندیم فرد لاغر می شود بلکه همان قحطی ایجاد می شود و چربی های اضافی در دسترس، کاهش پیدا می کنند و آب می شوند و به محض اینکه بدن از حالت قحطی خارج شد دوباره همان داستان چاقی ادامه دارد.

چه تغییراتی در سبک زندگی علاوه بر درمان می تواند در جلوگیری و درمان چاقی موضعی و چاقی بدن موثر باشد:

طبیعت بدن ما این است که ما صبحانه زیاد بخوریم آن هم زمانی بین ساعت 5 تا 9 صبح،شام را کم بخوریم وآن هم هنگام غروب آفتاب یا اذان مغرب،طبیعت بدن این است که بعد ازغروب آفتاب بخوابد ولی ما با تکنولوژی برق و روشنایی، شبها وبیداری شب را طولانی کرده ایم و به این سبب شام خوردن در دیر وقت را نیز داریم.که از نظر طب چینی در این ساعات شب هاضمه ضعیف ترین حالت خود برای هضم غذا دارد.

ما صبحها می خوابیم و این زمانی است که در تمام روشهای عرفانی و انرژی نشان می دهد که هنگام اذان صبح و بعد از آن بیشترین انرژی کل کائنات به بدن ما می رسد ولی ما خواب هستیم در احادیث نیز با این موضوع اشاره شده است.

ما این ساعت مفید را از بدن خود دریغ کرده ایم و این آگاهی را از بدن خود گرفته ایم حتی از بدو دوران کودکی،یک زمانی بچه های ما ساعت 8 یا 9 شب می خوابیدند ولی الان ممکن است به زور ساعت 1 یا 2نصف شب به خواب بروند.بعد از درمان چاقی با روش طب سوزنی و روش امبدینگ چه تغییراتی در بدن ما ایجاد می شود :

درمانجوهایی که با روش درمانی طب چینی و روش امبدینگ درمان می شوند می گویند که ما قبلا" ساعت حدودا" 2 نصب شب به زور به خواب می رفتیم اما الان حتی هفته های اول درمان قبل از این که حتی لاغر شدن را احساس کرده باشیم دیگر شبها حدود ساعت 10 از سنگینی خواب متعجب می شویم.

قبلا" صبحها به سختی ساعت 10 صبح بیدار می شدم ولی الان آفتاب که طلوع می کند چشمام باز می شوند حتی هنگامی که هوا تاریک ،روشن است تمایل به خواب و ماندن در رختخواب ندارم.

در سیستم طبیعی بدن شما رفلکسی وجود دارد که در طب غربی کاملا" شناخته شده است و بحض اینکه شما غذا می خورید یک پیغامی معده به روده می دهد که فضولات مانده در روده تخلیه شود(رفلکس گاستروکولیک)

در زندگی ماشینی که هر کسی درهرمکان و زمانی ممکن است نتواند تخلیه ادرار یا مدفوع داشته باشد و نگه می دارد،هر کسی درست غذا نمی خورد و غیره ،این باعث اختلالات بدی می شود،ما به میزان بسیار زیادی یبوست داریم و یکی از دلایلی که کالری جذب بدن می شود این است که فضولات باقی مانده از غذا در روده ی ما زیاد می ماند.

درمانجوهایی که با این روش درمان شده اند می گویند که چه اتفاقی برای من افتاده است که بیرون روی معده ی من بیشتر شده است،نه اسهال دارم و نه به صورت نا جورتخلیه روده دارم ولی هر بار که غذا می خورم نیم ساعت بعد احساس دفع دارم.

این یک رفلکس طبیعی در بدن ما می باشد وبرای بعضی ازما چون تا به حال این تغییرات را ندیده بودیم ،جای تعجب دارد که حدود نیم تا 1 ساعت بعد از غذا خوردن روده ی ما تخلیه شود.

حتی حیوانات هم این رفلکس طبیعی تخلیه روده بعد از غذا را دارند و نمونه ی آن را می توانیم در سگهای خانگی ببینیم.

ما با روش امبدینگ یا گوت در طب سوزنی که تاثیرات آن و عملکرد مفیدی که علاوه بر درمان چاقی و تناسب اندام برای شما به همراه دارد و طب سوزنی سنتی و روشهایی از طب چینی این طبیعت را به بدن شما بر می گردانیم و به سمت زیبایی بدن و تناسب اندام و لاغر شدن می روید.

چطور می توانید به صورت موضعی هم لاغر شوید و از این چاقی موضعی خلاص شد:

لاغری موضعی - ما می توانیم با درمان طب سوزنی و روش امبدینگ این آگاهی را به بدن خود بر گردانیم که چربیهای اضافی در قسمتی از بدن را که احتیاج نداریم و بی جهت ذخیره شده است از بین ببریم.سینه های یک زن درعلم زیبایی باید سفت باشد وقتی که سینه های این خانم لاغر یا کوچک می شوند نشان دهنده ی این است که رژیم درستی نداشته است و این رژیم و یا روش که برای لاغری انجام داده باعث شده که به طوراشتباه چربیهای سینه از بین برود.

-ما این آگاهی را به بدن می دهیم که ما چربی در صورت و سینه را نیاز داریم ولی در شکم و پهلو را نیاز نداریم،ما به بدن می فهمانیم که نگران قحطی نباشد تا چربی ذخیره کند ودر نتیجه نه تنها صورتی سفت و زیبا و کشیده خواهیم داشت بلکه سینه هم فرم اصلی خود را پیدا می کند و سایزش مناسب می شود.

آیا می توان پوست بدن را سفت کرد و افتادگی یا شل شدگی پوست در قسمتهای مختلف بدن را از بین برد؟

سفتی بدن به دلیل چربی زیر پوست وبافت هم بندی است که زیر پوست قرار گرفته است،بدنی که تعادل داشته باشد وانرژی دفاعی بدن از نظر طب چینی زیر پوست جریان داشته باشد طبیعتا" پوست سفتی خواهد داشت.با درمان با طب سوزنی و طب چینی بعد از مدتی می توان ارگان مربوطه را درمان کرد تا این افتادگی های پوست از بین برود.ماندگاری این درمان بعد از رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن چقدر است ؟

اگر شما این آگاهی را با انجام یکسری اعمال از بدن خود نگیرید تا سالهای زیادی تناسب اندام و وزن مناسب برای شما ادامه دارد. ما به افراد می گوییم اگر major event یا رویداد بزرگی در زندگی شما اتفاق نیافتد به طور مثال: محل زندگی شما تغییر بزرگی نکند،در شرایط زندگی ما اتفاق بزرگی نیافتد،در کار روزمره ما تغییر بزرگی رخ ندهد این ماندگاری ادامه دارد.

ما در طب چینی معتقد هستیم که بدن با اقلیم و احساس و شرایط وضعیتی خود رابطه ای نزدیکی دارد و اگر شما یک تغییر اساسی در بدن ایجاد کنید در آگاهی آن آسیبی وارد می شود و این ماندگاری از بین می رود، معمولا" با این تغییرات هم 1.5 تا 3 سال ماندگاری دارد ولی بدون این تغییرات تا 10 سال ماندگاری دارد.

معمولا" درمانجویی که با این روش به تناسب اندام میرسد و بعد ازدواج می کند چون اتفاق بزرگی در زندگیش افتاده است قطعا" این ماندگاری کمترخواهد بود و بعد از دوران بارداری نیز که یک اتفاق بزرگ است باید برای لاغری اقدام کند.

درمانجویی که مجرد است و ازدواج می کند سیستم غذایی و فکریش عوض می شود، فعالیت جنسی او تغییر می کند و این یک اتفاق بزرگ محسوب می شود و باعث چاقی دوباره می شود واین چیزی است که همه ی ما می دانیم.

درمانجویی که طلاق می گیرد،بچه سقط میکند،عزیزی را از دست میدهد شهرش عوض می شود و از کارش اخراج می شود این آگاهی در بدنش از بین می رود و چاقی به سراغش می آید.

ذهنی که درگیر مرگ یک عزیزی می باشد یا درگیرشادی بی وصف یک عشق است، این امور باعث می شوند که از بدن غافل شوند و فشاری به بدن بیاید و در ادامه نیز هوشمندی بدن از بین می رود و دوباره باید برای تناسب اندام و لاغری اقدام کرد.

در خصوص انجام روش فوق می توانید با کلینیک طب سوزنی دکتر سامان عبدلی تماس بگیرید.
تهران _ خیابان شریعتی _ مقابل دولت - کوچه امام زاده - ساختمان آفتاب - طبقه 4 واحد 14
ساعات تماس : 10 صبح الی 19 شب
شنبه تا چهارشنبه
خط ویژه :
021-26604797

http://www.drabdoli.com
 سپاس شده توسط Baharakii
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Photo رژیم لاغری سیب زمینی Ariya 0 395 2019/03/18 ساعت 13:20
آخرین ارسال: Ariya
  لیفت شکم بدون استفاده از جراحی shadi73 1 687 2018/12/17 ساعت 16:52
آخرین ارسال: اروس
  هفت روش برای کاهش وزن بدون گرسنگی musavico 0 2,651 2016/06/16 ساعت 19:48
آخرین ارسال: musavico
  25 روش برای لاغری lila22 0 2,952 2016/02/23 ساعت 17:47
آخرین ارسال: lila22
  لاغری leila_fa 0 1,267 2016/01/12 ساعت 21:14
آخرین ارسال: leila_fa
  لاغری به چه قیمت؟ eoffer.biz 0 1,071 2016/01/11 ساعت 00:16
آخرین ارسال: eoffer.biz
  نقش ادامس در لاغری چیست؟ eoffer.biz 0 1,458 2016/01/08 ساعت 02:53
آخرین ارسال: eoffer.biz
  شاد باشید تا لاغری را بدست بیاورید! eoffer.biz 0 1,552 2016/01/05 ساعت 15:45
آخرین ارسال: eoffer.biz
  ایا حمام رفتن باعث لاغری می شود؟ eoffer.biz 0 2,142 2015/12/31 ساعت 21:55
آخرین ارسال: eoffer.biz
  اگر قصد دارید جراحی لاغری کنید حتما این مطلب را بخوانید eoffer.biz 2 2,566 2015/12/31 ساعت 21:53
آخرین ارسال: eoffer.biz

پرش به انجمن: