سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♥●•٠ تالار گفت و گوی صمیمانه ٠•●♥
۱۳۹۲/۴/۲۹, ساعت ۰۴:۱۰ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۸/۱۴ ساعت ۱۳:۴۸ ، توسط Sonya.)
ارسال: #1
♥●•٠ تالار گفت و گوی صمیمانه ٠•●♥
این بخش رو به پیشنهاد دوست خوبمون goli عزیز ایجاد کردیم ، که از این به بعد صمیمانه این جا بیائیم صحبت کنیم ، کمک فکری بدیم حتی کمک روحی بدیم یا مشورت کنیم با هم ، سر یه موضوعی با هم صمیمانه بحث کنیم ، حتی حرف کم آوردیم، بشینیم یه کم با هم غیبت کنیم اینجا Cool
خلاصه که هدف اینه که با هم باشیمHeart
 سپاس شده توسط Sonya ، *mana* ، y0s0m0n ، Sepid ، الناز ، Fatemehh ، mahin ، الهه جون ، نازی جون ، @Raha@ ، arsalan ، مه لقا ، بهنوش ، mohammad ، نفس تهرانی ، نثار ، kazemtaheri ، امیر... ، parisaaaa ، ستايش ، Afshin ، فاطیما جونی ، sonya75 ، sajedi7273 ، افرا ، zahra123rr ، نگارخانوم ، yas-0036
۱۳۹۲/۴/۲۹, ساعت ۱۴:۳۸ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۴/۲۹ ساعت ۱۵:۵۵ ، توسط Sonya.)
ارسال: #2
Rainbow RE: تالار گفت و گوی صمیمانه
سلام به همهٔ دوستان گلم
چقدر خوب می‌شه که هر دفعه اینجا بیایم باهم صحبت کنیم تجربه‌ها مون رو در اختیار همدیگه بذاریم حتا غیبتم بکنیم بقول ادمین جون
نه؟؟؟ چه اکشالی داره!!!!!

in golaye khoshkelam taghdim be doostaye aziiiiiiiiiiiiiiiiiiiizaaaaaaaaaaaaaamm

(۱۳۹۲/۴/۲۹ ساعت ۱۳:۲۹ )goli نوشته شده توسط:  : http://www.zibasho.com/forum/showthread.php?pid=4196#pid4196aaaliee admin jan
faghat doostam mesle mana sogoli harkar mikonan nemitoonan ozv beshanConfused

شب است و نام تو را عارفانه میخوانم

ببین كه شعر تو را بی بهانه میخوانم

شب است و مرغ شب و ذكر حمد ایزد پاك

و من كه ذكر تو را جاودانه میخوانم

به كلبه دل من عاشقانه كن گذری

كه من همیشه تو را ، عاشقانه میخوانم

جوانه میشكفد دردلم به عشق وصال

و من ، دوباره تو را چون جوانه میخوانم

أسیر موج دعایم ، كسی نمیداند

كه زیر موج ، غزل از كرانه میخوانم

در این غروب غم انگیز ، همدم من باش

ببین كه شعر تو را ، بی بهانه میخوانم

سپاس شده توسط ادمین ، ملیکا ، *mana* ، الناز ، mahin ، Sepid ، نازی جون ، @Raha@ ، بردیا ، مه لقا ، mohammad ، هاله 50 ، مرجان ، kazemtaheri ، امیر... ، ستايش ، Afshin ، dr.bahram ، zahra123rr ، yas-0036
۱۳۹۲/۴/۲۹, ساعت ۱۴:۵۹ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۴/۲۹ ساعت ۱۵:۰۲ ، توسط انوووشه.)
ارسال: #3
RE: تالار گفت و گوی صمیمانه
سلام گلی جووووووون چطوووری؟؟
اومدم حاضریمو بزنم چه باحاله اینجا دستت درد نکنه:love:
دوووووووو ساعته تمامه دارم میگردم دنباله این شکلکاااBig Grin
:love: : love:
:bigeyes: : bigeyes:
:angel2: : angel:
:lub: : lub:
:laughing: : laughing:
ضایع شدم رفتSmile))))))))))))))))))))))))

خوبیی گلی جون؟
 سپاس شده توسط ملیکا ، *mana* ، الناز ، Sepid ، @Raha@ ، eyepurefi ، mohammad ، امیر... ، Afshin
۱۳۹۲/۴/۲۹, ساعت ۱۵:۰۸
ارسال: #4
vay salam ghorboonet beram
khodetii anooshe joon??/ asheghetamaaaHeart
 سپاس شده توسط انوووشه ، *mana* ، @Raha@ ، mohammad ، امیر... ، Afshin ، zahra123rr
۱۳۹۲/۴/۲۹, ساعت ۱۵:۱۴
ارسال: #5
آرههههSmile)
قربونت برم عزیزمم به اینجا میگن دنج؟!!!!Smile)تو تهران هرجارو بگردی پیدا نمیشه که تو سر دیوار بزنی آدم در میادSmile))
دیشب نتونسم بیام مهمون داشتیم ولی امشب میام;Wink
:*
 سپاس شده توسط Sonya ، *mana* ، @Raha@ ، RoberDawl ، Afshin ، zahra123rr
۱۳۹۲/۴/۲۹, ساعت ۱۵:۱۶ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۴/۲۹ ساعت ۱۵:۴۹ ، توسط Sonya.)
ارسال: #6
bavar kon enghad delam barat tang shode bood
kheili behet adat kardam abji bozorgamHeart
تاحالا به نوع بله گفتن خانومها سر سفره عقد دقت کردین؟ بسته به گرایش یا علاقه هر کسی یه جور بله میگه . مثلا:
عروس عادی : با اجازه بزرگترها بله
عروس لوس: بع..........له...
عروس زیادی مؤدب: با اجازه پدرم، مادرم، برادرم، خواهرم، دایی جون، عمه جون،...، زن عمو ، ... (این عروس خانوم آخر هم یادش میره بگه بله !(
عروس خارج رفته: با پرمیشن گریت ترهای فمیلی ... آ یس
عروس خجالتی: اوهوم
عروس پاچه ورمالیده: به کوری چشم پدر شوهر و مادر شوهر و همه فک و فامیل این بزغاله (اشاره به داماد) آره....

عروس رشتی: اووو اگر اهالی محل موافقند بنده مخالفتی ندارم
عروس هنرمند: با اجازه تمامی اساتیدم، استاد رخشان بنی اعتماد، استاد مسعود کیمیایی، ...، اساتید برجسته تاتر، استاد رفیعی، ... ، مرحوم نعمت ا.. گرجی ، شیر علی قصاب هنرمند،... آری

عروس زیادی مؤمن و معتقد: بسم ا.. الرحمن الرحیم و به نستعین انه خیر ناصر و معین ... اعوذ با... منم شیطان رجیم یس و القرآن الحکیم .... الی آخر .... ( و در آخر ) نعم

عروس فمنیست: یعنی چی؟! چه معنی داره همش ما بگیم بله ... چقدر زن باید تو سری خور باشه چرا همش از ما سؤال میپرسن ! ... یه بار هم از این مجسمه بلاهت (اشاره به داماد) بپرسین ... فقط باید زد تو سرشون و بهشون گفت همینه که هست میخوای بخواه نمیخوای هم.....

انوشه گلم من این عکس‌ها رو آپلود می‌کنم میزارم اینجا

زن بودن کار مشکلی است:

مجبوری مانند یک بانو رفتار کنی

همانند یک مرد کار کنی

شبیه یک دختر جوان به نظر برسی

و مثل یک خانم مسن فکر کنی!

[align=center]
 سپاس شده توسط ادمین ، ملیکا ، انوووشه ، الناز ، مهسا* ، miss parya ، sahar naz ، الی ناز ، mahin ، @Raha@ ، صدفي ، mohammad ، مرجان ، parmis66 ، نثار ، parisaaaa ، shabboo ، امیر... ، mali joon ، Afshin ، افرا ، zahra123rr ، نگارخانوم ، ssaarraa
۱۳۹۲/۴/۲۹, ساعت ۱۸:۴۴
ارسال: #7
سلام گلی جون خوبی دوست خوبم کجایی هستی الان

: http://upload7.ir/
 سپاس شده توسط Sonya ، نازی جون ، @Raha@ ، Afshin ، zahra123rr ، ایین
۱۳۹۲/۴/۲۹, ساعت ۱۸:۴۹ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۴/۲۹ ساعت ۱۸:۵۵ ، توسط Sonya.)
ارسال: #8
سلام سوگلی جون الان باز اومدم از اين به بعد همينجا پيام بذارگلم
خوبيييی؟
انگار موفق شديا
سوگلی جونم به اين دليل ميگم اينجا پيام بذاری چون بقيه دوستامون نخوان تو هربخش هی دنبالمون بگردن
الانم باگوشيم تو اينترنتم
توكجايی؟
 سپاس شده توسط ملیکا ، @Raha@ ، mohammad ، zahra123rr
۱۳۹۲/۴/۲۹, ساعت ۱۸:۵۷
ارسال: #9
اره گلی جون ولی نمیدونم چرا نمیتونم مثل شما تو بخش ها اشتراک بزارم

: http://upload7.ir/
 سپاس شده توسط Sonya ، @Raha@ ، XRumerTest ، هستی جون ، Afshin ، zahra123rr
۱۳۹۲/۴/۲۹, ساعت ۱۹:۰۰
ارسال: #10