سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♥●•٠ تالار گفت و گوی صمیمانه ٠•●♥
2013/07/21, ساعت 04:46
ارسال: #31
RE: تالار گفت و گوی صمیمانه
چطوری گلی جون خوبی چه خبرا

سپاس شده توسط Sonya ، @Raha@ ، بردیا
2013/07/21, ساعت 04:49 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/07/21 ساعت 05:22 ، توسط Sonya.)
ارسال: #32
OH OH OH
beghole to ki too in sharayet mitoone harf bezane!!! adam bezoor bale ro mige che berese be in hame harf!!!! vallaaaaaa
Huh

salam sogoli chera hey mirio miay??? to cheto metoriii? mage aroosi darin?? ke soal porsid
golam lebaset faghat talaeie? ya naHuh

بچه‌ها اگه دوست دارین

واسه نامه کاربریتون عکس بذارین برید بالای صفحه نوشته کنترل پنل کاربر اونو می‌زنید

تغییر آواتار رو بزنید و عکس مورد علاقتونو انتخاب کنید
Blush

engari raftin darin aks mizarin
anooshe sogoli pas chi shod
 سپاس شده توسط @Raha@ ، بردیا
2013/07/21, ساعت 05:28
ارسال: #33
واییییییییییی اصلا عکس نخواستم

سپاس شده توسط *mana*
2013/07/21, ساعت 09:09
ارسال: #34
گلی جونم مرسی عزیزم اره این ترکیبا فکر میکنم خوشکل بشن ولی بهتره برم آرایشگاه یکس نیست بهم بگه آخه مگه توعروسی از حالا بفکر آرایش و لباسو اینایی وایییییییییییییییی گلی جون باز خوبه شما و این سایت خوب رودارم و گرنه تلف میشدم از تنهایی ..............

سپاس شده توسط Sonya ، *mana* ، @Raha@
2013/07/21, ساعت 13:50 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/07/21 ساعت 14:14 ، توسط ملیکا.)
ارسال: #35
(2013/07/21 ساعت 09:09 )سوگلی25 نوشته شده توسط:  گلی جونم مرسی عزیزم اره این ترکیبا فکر میکنم خوشکل بشن ولی بهتره برم آرایشگاه یکس نیست بهم بگه آخه مگه توعروسی از حالا بفکر آرایش و لباسو اینایی وایییییییییییییییی گلی جون باز خوبه شما و این سایت خوب رودارم و گرنه تلف میشدم از تنهایی ..............

سلام سوگلی جان رنگ پوستتون اگه سفید صورتیه میتونید بژ و طلایی رو بزنید اگه گندمی یا سبزه اید میتونید دودی قهوه ای یا دودی بژ یا دودی طلایی یا حتی دودی تنها رو بزنید کلا دودی به همه رنگ پوست و رنگ لباسی میاد و خیلی جذابه این لینکم بد نیست ببینید البته گفتم اگه پوست گندمی یا سبزه دارید دودی باید تیره باشه الان این لینکی که دادم دودیش روشنه به نقره ای میخوره کمی تیره تر از این باشه حالا باز عکس دارم واستون میزارم از قهوه ای دودی که خیلی هم خوب میشه
http://www.zibasho.com/forum/showthread....50#pid4250

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط Sonya ، انوووشه ، @Raha@
2013/07/21, ساعت 14:35
ارسال: #36
salam anooshe
zogh mikonam vaghti mibinam hastiaaaSmileHeartTongue
 سپاس شده توسط انوووشه
2013/07/21, ساعت 14:41
ارسال: #37
سلاااااااااااااام گلیییی صبح به خیـــــــــر>>>:دی<<<
 سپاس شده توسط Sonya
2013/07/21, ساعت 14:43
ارسال: #38
گلی دیشب کلی با شوشو دعوا کردم سر هیچیSmile)حرف نمیزد همچین تو خودش بود منم قاطی کردم واسش از دیرو بعدازظهر دیگه خبری ازش نیس ایششششششش انقد بدم میاد مرد لوس بشهSad عمرا من زنگ بزنم!
 سپاس شده توسط Sonya
2013/07/21, ساعت 14:46 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/07/21 ساعت 14:50 ، توسط Sonya.)
ارسال: #39
vaghean? chera davash kardi

gonahiii vali losesh nakonBig Grin

inam vase sogoli joon
 سپاس شده توسط انوووشه ، ملیکا ، @Raha@ ، *mana*
2013/07/21, ساعت 14:52
ارسال: #40
ایش آره بابا میدونی مشکل زیاده بهش فشار میاد به منم میاد بعد اون ساکت میشه من قاطی میکنمSmile)وای اصلا مهم نیس ولش کن
گلی تو پیام نور بودی؟میگی خیلی سخته؟کلاساش طوری هس که نریم کتاباشو گفتی خیلی حجیمه؟؟؟
 سپاس شده توسط Sonya ، @Raha@
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

پرش به انجمن: