سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترين جهيزيه براى دختران
2013/08/26, ساعت 23:56
ارسال: #21
RE: بهترين جهيزيه براى دختران
آره من شنیده بودم جنوبی ها و مشهدی ها رسم دارن که دختر فقط لوازم کامل آشپزخونه رو میگیره
 سپاس شده توسط Sepid ، انوووشه ، yasi ، مهتاب آبی
2013/08/27, ساعت 00:20
ارسال: #22
نه عزیزم اینجا بعضی ها هم میرن جهزیه رو به عهده عروس میزارند در واقع اگر عروس فقط لوازم آشپزخانه بیاره که پشت سرش حرف میزنند ولی من لبا سشویی و جارو برقی لوازم آشپزخانه و قال وپتو لحاف و گرفتم ولی بقیشو انداختم رو شوشو ولی بعضیا که نمیگیرند خیلی زشته دیگه...

سپاس شده توسط انوووشه ، yasi ، *mana* ، مهتاب آبی ، ملیکا
2013/08/27, ساعت 01:06 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/08/27 ساعت 01:21 ، توسط انوووشه.)
ارسال: #23
http://zariniran.com/Products/categories.aspx
یاسی من امروز دوباره رفتم میرداماد خیلی خوشم اومد 99% از همین چینی زرین میگیرم چینیامو حالا بعدا واسه انتخابش باهاتون مشورت میکنم
(2013/08/26 ساعت 17:32 )سوگلی25 نوشته شده توسط:  من خوزستانی هستم از آبادان
عزیزم مگه شیربهات چقدر ه چند تاسکه ؟

ای بابا سوگلی جون دلت خوشه هااا شیربها کیلو چنده!!
110 تا سکه + خونهSmile

ما نصف اصفهانی اصیلیم نصف تهرانی اصیل ؛اصفهانیا بینهایت رو جهیزیشون حساسن حتما باید فرشه دستباف باشه ال باشه بل باشه خیلی سخت میگیرن و کامله کامل همه چیو خودشون میگیرن به جز تی وی؛اون نصفه تهرانیمونم معمولین خیلی سخت نمیگیرن و سعی میکنن راحت باشن حالا سرخ کن و میوه خشک کن و اینها نمیدن و میگم خیلی راحت برخورد میکنن اما اصفهانیا اسنک ساز میدن ترازو !!!اصفهانیا همونطور که رو جهیزیشون حساسن رو مهریه هم حساسن یعنی اینجوریه که هرکی مهرش بیشتره بهتره یا نمیدونم زرنگتره!!!والا!!!
منم خودم نمیخوام خیلی افراطی برخورد کنم مگه شازده دوماد چه گلی به سرمون میزنه که خودکشی کنیم والا!
 سپاس شده توسط yasi ، *mana* ، الناز ، مهتاب آبی ، Sonya ، Sepid
2013/08/27, ساعت 09:51 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/08/27 ساعت 10:22 ، توسط مهتاب آبی.)
ارسال: #24
بچه ها توی اکثر کشورهای اروپایی و حتی امریکا ، وقتی یه دختر و پسر می خوان با هم ازدواج کنند هرکدومشون هر وسیله ای داره میاره و وسایل خونه شون کامل میشه .خیلی ساده. این که کی باید چی بخره اصلا مفهومی نداره. همه چی به طور مساوی شروع میشه . خیلی قشنگه نه؟
برای عروسی هم توی کلیسا عقد می کنند و یه شام عروسی ....
چیزی هم به اسم مهریه نیست . همه چی واسه دختر و پسر یکسانه. اگر هم هر زمان بخوان از هم جدا بشن همه ی داراییها، قانونا بینشون تقسیم میشه.

می دونین ، من با وجود اینکه به رسومات ایرانی ها علاقمندم اما فکر می کنم اینجا زیادی سخت می گیرن. اون ور خیلی شیک و ساده برگزار میشه.

و از همه جالبتر اینه که دختر و پسر حالا توی هر سنی که باشن روی پای خودشونن. و این خیلی قشنگه Smile

یه چیزی که من چند ساله اینجا بهش دقت می کنم ، (اگه شما هم بهش برخوردین بگین حتما) اینه که زمان عروسی ناخوداگاه یه بحثهایی بین دو تا خانواده پیش میاد. این بحثها از سر خواستگاری و تعیین مهریه شروع میشه ، و موقع خرید های عروسی بیشتر میشه. حالا بعضی وقتها حرفها مستقیم مطرح نمیشه اما همین که توی هر خونه ای این صحبتها پیش میاد به روحیه ی عاشقانه ی دختر و پسر لطمه می زنه . جوری که بعد از طی کردن مراحل خرید و برگزاری عروسی و .... ، واقعا هر دو خسته وارد یه زندگی میشن و زندگی رو شروع می کنند.
حالا شاید این چیزا توی شهرهای مختلف فرق کنه. ولی من تهرانم و این مشکلات رو زیاد می بینم.
مثلا سال گذشته یکی از همکارام می خواست ازدواج کنه ، عاشق پسره بود ، پسره هم خیلی اونو دوست داشت . ولی هرروز که مریم میومد برام تعریف می کرد که مثلا مامانم اینا میگن باید سرویس چوب رو مهرداد بخره ولی من روم نمی شه بگم . دوباره فردا یه چیز دیگه پیش میومد.. چند هفته که گذشت مریم بهم گفت مهتاب به خدا پشیمون شدم از ازدواج. واقعا خسته ام ....
. بدترین قسمت این بود که این دو تا که انقدر همدیگه رو دوست داشتند سر این مسائل قبل از عروسی روشون تو روی هم باز شده بود و بارها بحث داشتند. و با بحث و جدل زندگیشون رو شروع کردن. در واقع آرامششون به هم خورد. درصورتیکه اگه مثل اروپا همه چی ساده برگزار میشد اینهمه بحث و ناراحتی هم پیش نمیومد. منظورم از بحث ، لزوما دعوا نیست ها. کلا صحبتهایی که اضافیه و می تونست نباشه.

نظر بدین بچه ها Smile
 سپاس شده توسط الناز ، Sonya ، Sepid ، *mana* ، ملیکا
2013/08/27, ساعت 10:38
ارسال: #25
آره مهتاب جون کاملا درست

....

راستی‌ شما‌ها رسم دارید که وقتی‌ جهیزیه رو چیدید فامیلا بیان زیرو بمشو ببینن؟

وااااااای من متنفرم از این یکی‌ حالم بد می‌شه

اینو داشت...اینو نداشت...فلان چیز ایرانیه...فلان...ارزون..زشته..............
 سپاس شده توسط Sepid ، الناز ، *mana*
2013/08/27, ساعت 23:27 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/08/27 ساعت 23:30 ، توسط انوووشه.)
ارسال: #26
نه دیگه خداروشکر ور افتاااااد این رسم
یاسی جون امروز بنده اولین خرید جهیزیمو انجام دادمSmile) یک عدد قاب نقاشیSmile)))) میدونم خیلی مشنگمSmile)) ولی خدایی خوشگله به ماما گفتم اینو واسه جهیزیم بخر به شوخی بعد دیدم دستش گرفته داره میاد سمت ماشین!!!! حالا زدمش به اتاقم عکسشو میزارم بعدا از این رزیناس
مهتاب جون توام تازه عروسی؟؟تو گیر و دار خرید جهیزیه هسی؟
 سپاس شده توسط Sonya ، *mana* ، مهتاب آبی ، yasi
2013/08/28, ساعت 12:27
ارسال: #27
مبارکت باشه عزيز دلم,جهيزيه همينه ديگه!
گلى جون جديدا طرف ما زحمت ميکشن روز پاتختى ميان برا بازديد!سر از همجا هم در ميارنDodgy

سپاس شده توسط Sonya ، انوووشه ، *mana* ، مهتاب آبی
2013/08/29, ساعت 16:28 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/08/29 ساعت 16:31 ، توسط مهتاب آبی.)
ارسال: #28
مبارک باشه انوشه جان
نه عزیزم من 4 سال پیش عروسی کردم. هرچند خودم باورم نمیشه که چهار سال گذشته باشه Smile

گلی جون منم مثل تو از این چیزا خیلی بدم میاد. من که مث همیشه با این قضیه مخالفت کردم. ولی توی فامیل بعضیا بودن که از این برنامه ها داشتن
 سپاس شده توسط انوووشه ، yasi ، Sonya ، *mana*
2013/08/29, ساعت 16:30
ارسال: #29
عزیزم چقد خوب معلومه بهت خوش گذشته ایشالا همیشه موفق و خوش باشی
 سپاس شده توسط مهتاب آبی ، yasi ، Sonya ، *mana*
2013/08/30, ساعت 19:40
ارسال: #30
سلام یاس جون نه وسایل برقی رو از جایی بخر که ضمانت داشته باشه طرفای بانه ضمانت ندارن از اونجا چیزای دیگه رو بخر.باشه دوست جونم؟

سپاس شده توسط Sonya ، yasi ، انوووشه
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درگوشی های مهم با پسران و دختران دم بخت Afshin 1 2,034 2015/04/22 ساعت 21:04
آخرین ارسال: @FARNAZ @
  درگوشی های مهم با پسران و دختران دم بخت Afshin 0 1,434 2015/02/03 ساعت 15:11
آخرین ارسال: Afshin

پرش به انجمن: