سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترين جهيزيه براى دختران
2013/08/30, ساعت 19:45
ارسال: #31
RE: بهترين جهيزيه براى دختران
آره یاسی دریا جون درست میگه....باور کن ضمانت خیلی‌ مهم..من لباس شوییم همون اول اول همین زدیم به برق مشکل داشت...تازه برگ ضمانتشم گم شده بود........

تازه میگن دیگه بانه رفتن فایده نداره.. قیمتاش مثل همینجا شده
 سپاس شده توسط yasi
2013/08/30, ساعت 20:49
ارسال: #32
آخه شنيدم اجازه ميدن بزنى تو برق امتحان کنى؟
گلى الان ضمانتو گارانتى مث قبلنا نيست هزار عيبو اشکال توش ميگيرن تا ي پولى ازت بگيرن,اما چشم دوست جونيام تا اونجا ک بشه از ولايتمون خريدامو ميکنم!
اما دوست دارم يبار برم بانه ببينم اين بانه بانه ک ميگن چجوريه!!!Wink

سپاس شده توسط Sonya ، دریاآرام
2013/09/14, ساعت 14:00 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/09/14 ساعت 14:30 ، توسط انوووشه.)
ارسال: #33
سلااااااااااام یاسی عکسه ابلیمو گیریتو بزا ببینم اگه تونستی اخه اصن ندیدم اینجوری که میگی خیلیم کاربرد داره میخواااام
قابلمه خریدی؟؟؟امروز داشتم میحرفیدم با مامی و خاله اینو پسندیدن به نظرتون خوبه مارک ای ان سی؟؟؟؟میگن کره ای

ولی خودم نظرم نیس خودم نظرم روی زرسابه ایرانیه اخه قابلمه رو زود به زود باید عوض کرد دیگه یعنی زود خراب میشه دیگه بنابراین من نظرم اینه که زیاد پول ندم واسه این چیزا یکی واسه چیزایی که زود به زود عوض میکنن مثلا حوله همه قیمت هس اما من همون لامعه ایرانیو میگیرم چون راحت زودی عوضش میکنم و دلم نمیسوزه که کلی هزینه کردم واسه چند ماه با مامیم به شدت اختلافه سلیقه داریمAngry

بعد یه سواله دیگه یاسی شوش رفتی تا حالا؟شنیدم میگن شوشم قیمتا و جنساش خوبه بازارم که زیاد دیدم اما نمیدونم کجا بهتره؟
تازه یاسی من یه فکره دیگم کردم خیلی چیزای الکی رو نمیگیرم:دی البته اگه مامان بزاره!
فوقش بعد از گرفتن کادوها اگه لازم بود بریم بگیریم البته الان دیگه فک کنم همه پول میزارن به هرحال... اینکار صرفه جویی در هزینه های سرسام آور جهیزیه رادر پی خواهد داشت IdeaIdeaIdea
چیزایی که برای جهیزیه نخریم هم هیـــــــــــچ مشکلی پیش نمیاد:
مثلا این چیزا که خیلی مصرف هم نداره رو نمیخریم بچه ها کسی باز چیزی به ذهنش خورد کمک کنه و بگه
Tea Maker - Coffee MakeR- Sandwich Maker
بخار پز-سرخ کن البته مامی خریده سرخ کنو اما من نمیبرمش!
چرخ گوشت-تخم مرغ پز-بوفه-
اگه به منه کریستالمSmile)نمیخوام والا اخه هیچ توجیهی نداره یه بوفه بخری خدا تومن بعد توش کریستال بخری بزاری نمایش بدی!!!!!

ماشین ظرفشویی هم واسه دو نفر آدم توجیه نداره والا!
به ماما میگم اینجوریAngry میشه ولی به خدا راست میگم اگه چشمو هم چشمیو بزاریم دور خیلی راحتتر زندگی میکنیم تازشم بزارید ببینیم اصن گدر شوشو چه خونه ای بهمون میده چند متر بعدش من جهیزیه میخرم ایش والا!!!
وای وای وای یاحساس میکنم انوشه خانوم خانباجی شدمpiremardpiremardpiremard
 سپاس شده توسط *mana* ، yasi
2013/09/14, ساعت 17:27
ارسال: #34
بنظر منم بوفه کاربردی نیس.منم نخریدم حالا حالا همنمیخوامش

قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.
 سپاس شده توسط yasi ، انوووشه
2013/09/14, ساعت 18:52
ارسال: #35
سلام انوشه جونم,آبميوه گيريم مخصوص ليمو ترش از اين تو سفره اياس,قيمتشم2500 تومنه
ناقابله چيزه بزرگى نيس,زنداداشم ميگه مث تخمه مرغ شانسى ميمونه,کوچولوء,ببين اينه:

ايشالا خريداى تو چشمترمو ميذارم ک ببينى.
راستش هنوز قابلمه نگرفتم,از مارکاشم سر در نميارم فقط بين استيل و چدن گيرکردم,احتمالا تمام چدن بگيرم,مامان از قبل برام از اين تفلون قرمز قديميا هست برداشته اونه ميذارم دم دستى اين چدنرو ميذارم دکور!
رفتم جديدا شوش,والا قيمتاش مث بيرونه,فرقى نداره,اما تنوعش خوبه.مولوى هم چيزاى خوبى داره.
بعد خواهر برات بگم, بوفه واقعا يچيز بيخوده منم بشه نميگيرم,فقط ظروف توش1,2ميليون ميشه ک فقط دکوره,کريستاليشم بخاى بگيرى انقد خود ظرفاش سنگينه نمىتونى برا پذيرايى ازش استفادهکنى.
من سرخ کن گرفتم پارسال115تومن کوچولو موچولوء,اما بخارپزو, تخم مرغ آبپز يچيز اضافيه,چرخ گوشتم بکارمون نميادا اما فکرکنم بد شه نگيريم,من حاضرم چرخ گوشت نگيرم اما بخارشو بگيرم مامانم قبول نميکنه,آخه بخارشوء خيلى استفاده داره.
باهات موافقم يسرى چيزارو بايد بزارى خونت معلوم ش بگيرى.
روتختيم از اين معمولىا ميگيرم ک بشه استفاده کرد ديدى بعضيا انقد بزک دوزک داره ک موقع خواب بايد برش دارى خراب نشه!!!!

سپاس شده توسط انوووشه ، *mana*
2013/09/14, ساعت 20:20
ارسال: #36
عزیزم چقد دوستش داشتم مرسییییی ندیده بودم اینجوری یااگرم دیدم چون نمیدونستم چیه دقت نگردم بهش
آره روتختی اضافیم نمیگیرم راس میگی چقدر گرونه من همین شهروند رفتم همینچوری یه نگا کرددم فک نمویکردم انقد گرون باشه!!!
خوش به حالت تفال که محشره اما خیلی گرونه من رگ خساستم زده بیرووووونSmile)
 سپاس شده توسط Sonya ، yasi ، *mana*
2013/09/14, ساعت 20:21
ارسال: #37
منم بوفه نگرفتم.. فکر کن میخواستمم بگیرم باید از شیراز میاوردم اینجا این همه راهو‌....

ولی‌ به نظرم بخار پزه و چرخه گوشت واجبه... سر سری نگیرید... من می‌گفتم پنکه می‌خوام چیکار نمی‌گیرم ولی‌ الان میگم خوب شد گرفتم چند بارم ازش استفاده کردم

یه نکته بگم سعی‌ کنید وسیله‌های واجبو بزرگتونو خیلی‌ خوب بگیرید چون هم بیشتر تو چشن هم عمرین

اون خورده ریزهارو همیشه هم می‌شه گرفت... الکی‌ پول حروم نکنید پای این خورده ریزها... اون واجبا رو بچسبید
 سپاس شده توسط انوووشه ، yasi
2013/09/14, ساعت 20:22 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/09/14 ساعت 20:23 ، توسط انوووشه.)
ارسال: #38
یاسی جون تو کی ایشالا میری خونه خودت مشخصه حدودش؟؟
راس میگی گلی جونی باهات موافقم شدیید اما نیس خومه معلوم چندمتریه کجاس و ...ما هم که جا نداریم مجبورم بزرگا که واجبنو بزارم آخر چون واقعا نمیدونم کجا بزارمشون که
 سپاس شده توسط Sonya ، yasi
2013/09/14, ساعت 20:25
ارسال: #39
انوشه جون اون رگه اصفهانیت رو بذار کنار فدات شم منم مثل تو بودم همش جوش بابامو میزدم ولی‌ اشکال نداره میگذره doosti
 سپاس شده توسط انوووشه ، yasi
2013/09/14, ساعت 20:25 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/09/14 ساعت 20:27 ، توسط انوووشه.)
ارسال: #40
اصن شیطونه میگه بیخیال شم همرو بزارم وقتی تکلیفم مشخص شد فقط اگه حالا به چشم چیزه خوبو مناسب دید میگیرم

khandedarSmile)))))))))))))))) دقییییییییییقا چیکارش کنم فعلا باد کرده والا تقصیره پدر شوشو قول داده بود تا عقد تکلیفه خونه رو مشخص کنه اصن به رو خودش نیورده منم اصن حرصم میگیره فک کنم به خرید ایش ایش ایشbargh
 سپاس شده توسط yasi ، Sonya
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درگوشی های مهم با پسران و دختران دم بخت Afshin 1 1,976 2015/04/22 ساعت 21:04
آخرین ارسال: @FARNAZ @
  درگوشی های مهم با پسران و دختران دم بخت Afshin 0 1,371 2015/02/03 ساعت 15:11
آخرین ارسال: Afshin

پرش به انجمن: