سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترين جهيزيه براى دختران
2013/09/14, ساعت 20:29 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/09/14 ساعت 20:32 ، توسط Sonya.)
ارسال: #41
RE: بهترين جهيزيه براى دختران
خوب عزیزم همه خونه ها یخچالو گازو لباسشویی مبل سری اتاق خواب سری چینی‌ سری قوطی سری قابلمه و اینا رو که جا داره
یه چیزیم بگم اینا همش تجربه هامه ها چون دوستون دارم میگم اصلا نمیخواد پای این چیزا حرص بخورید..... انقد قشنگ همه چی‌ براتون جور می‌شه که خودتونم فکرشو نمیکردید
 سپاس شده توسط yasi ، انوووشه ، *mana* ، mahin ، kamand68
2013/09/14, ساعت 20:35
ارسال: #42
ممنون انوشه جون.
اگه خدابخواد تابستون سال آينده,برا تو کيه؟
گلى وسايل برقيت چ برنديه؟ انوشه جون روتختى ديدم معمولى اما شيک ترکش170 ايرانيش120؟

سپاس شده توسط Sonya ، *mana*
2013/09/14, ساعت 20:39 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/09/14 ساعت 20:39 ، توسط انوووشه.)
ارسال: #43
:دی معلوم نیس!!ولی احتماله خیلی زیاد همون ساله دیگه دقیقش معلوم نیس
ای بابا وسایله برقی جا نمیشه که چی میگی گلی میگم الان بگیرم کجا بزارم تا ساله دیگه مجبورم از همون ریز شرو کنم
 سپاس شده توسط Sonya ، yasi ، *mana* ، kamand68
2013/09/14, ساعت 20:40
ارسال: #44
وسیله برقیام هرکدمیشون یه مارکین هیچکدوم عین هم نیستن ولی‌ خوب رنگشونو ‌ست کردم بزرگا رو با پنکه و جارو برقیم نقره‌ای گرفتم بقیش رو ترکیب مشکی‌ استیل
 سپاس شده توسط yasi ، *mana* ، kamand68
2013/09/14, ساعت 20:41 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/09/14 ساعت 20:42 ، توسط انوووشه.)
ارسال: #45
170 هزار؟بیخیال
من به نظرم چیزه خاصیم نبود از 500 هزار شرو میشد!اونم تو شهروندSmile)
دارم امیدوار میشمااا
 سپاس شده توسط Sonya ، yasi ، *mana*
2013/09/14, ساعت 20:49 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/09/14 ساعت 21:03 ، توسط yasi.)
ارسال: #46
اينو تو نمايشگاه پاييزه قيمت کردم,اما نخريدمUndecided .
نقره اى شيکه منم يخچالو ماشينل لباسشويمو نقره اى برميدارم,بقيشونم مث تو استيل مشکى.
انوشه من برقيامو بشه يجا مى خرم.
فکرکنم بگرديم قىمت مناسب, با کيفيتم پيداکنيم حالا اگه قيمت مناسب ديدم چون تهرانيم آدرس ميدم ي سر بزنى؟
وام ازدواجم انقدر دير ميدن ک بايد باهاش جهاز دخترتو بخرى تا خودتmaman

سپاس شده توسط Sonya ، *mana* ، kamand68
2013/09/14, ساعت 21:13
ارسال: #47
شما فک کنید مامان جونه بنده هر 3-4 سال یه بار همه جهازشو عوض میکنه میگه عمره مفیدشو کرده!
اما یاسی جون طبقه تحقیقاته مامان بهترین یخچال ویرپوله آمریکاس واسه ما سیلوره خیلی عالیه چند ساله ویرپول میگیره مدلشو فقط عوض میکنه تو قیمت مناسبام میگه ال جی خوبه
گازم یکی از فامیلامون الان 7-8 سالی میشه که عروس شده تا حرفش میشه میگف اسنوا داره و خیلی راضیه اون که یخچالشم اسنوا بودو میگف راضیه
باز هرچی از هرکی شنیدم و دیدم میام میگم
 سپاس شده توسط Sonya ، yasi ، *mana* ، mahin
2013/09/14, ساعت 23:25
ارسال: #48
ال جى رو شنيدم قيمتش نسبت ب کيفيتش نمى صرفه,هيماليام ميگن بد نيس,باز موقع خريد ازتون کمک ميگيرم.
اسنوا رو منم شنيدم خوبه.
ماشين لباسشويم شنيدم دووو خوبه.
باز خداخيرت بده انوشه جون از چيزى باخبر شدى بهم بگوdoosti

سپاس شده توسط انوووشه ، *mana* ، Sonya ، mahin
2013/09/15, ساعت 00:24
ارسال: #49
حتما خوشگلم من تازه شروع کردم راسیییییییییی یه دوست دارم تازه عروسی کرده تو همین شهریورر از اون خیلی میتونیم کمک بگیریممممم
حتما ازش میپرسم بهت میگم
 سپاس شده توسط *mana* ، Sonya ، mahin ، yasi
2013/09/15, ساعت 00:33 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/09/15 ساعت 11:49 ، توسط Sepid.)
ارسال: #50
یاسی جون من یخچال فریزر اسنوا داشتم یک سال کار کرد بعد سوخت Undecided Undecidedالبته شاید این شانسم بودConfused
ولی الان دو سال پیش ساید گرفتیم lGخیلی ازش راضیم تمام لوازمم الان ال جی لباسشویی جارو برقی تلوزیون همشون سیلور گرفتم نقره ای ولی الان خیلی گرون شدن :Big GrinTongue
البته دادشم اینا چند ماه پیش که عروسی کردند تمام وسایلشونو هیسنس گرفت خیلی قیمتشون مناسب بود و فعلا کارایشون خوب بودهgolforoosh

سپاس شده توسط *mana* ، انوووشه ، ملیکا ، Sonya ، mahin ، yasi
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درگوشی های مهم با پسران و دختران دم بخت Afshin 1 2,148 2015/04/22 ساعت 21:04
آخرین ارسال: @FARNAZ @
  درگوشی های مهم با پسران و دختران دم بخت Afshin 0 1,526 2015/02/03 ساعت 15:11
آخرین ارسال: Afshin

پرش به انجمن: