سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترين جهيزيه براى دختران
2013/08/26, ساعت 14:38
ارسال: #1
Lightbulb بهترين جهيزيه براى دختران
سلام دوستان,شايد فکر کنيد ميخوام شمارو با مارک انواع وسائل جهيزيه آشنا کنم اما اشتباه فکرکرديد!اين مطالب پند ي مادر ايرانيه ب دخترش:
-توقعات بى جا راکنار بگذار و پايت را ازگليم خويش فراتر مگذار.
-معاشرت و همزيستى باتوافق کامل,شيرين است و اگر گاهى اختلاف سليقه اى پيش آيد,چ مانعى دارد ک تو از حق خويش بگذرى و از تمايلات خود صرفه نظر کنى و سخن همسرت را بشنوى؟
-دخترم ب تو سفارش ميکنم ک مواظب باش,وقتى همسرت خانه و اثاث آن راتماشا ميکند,هيچ جاى آن زشتى نبيند و منظره زننده اى رامشاهده نکند.
-نظافت را رعايت کن ک بهترين زيبايى همان جمال و زيبايى طبيعى خدادادى است.
-کدبانو باش,در صرفه جويى و رعايت اقتصاد و حفظ مال ومنال خانه,کوشا باش و از تباهى آن بپرهيز ک هرچيز ک بازحمت ب دست بيايد,نبايد ب آسانى از دست برود.
-باحسن تدبير و مديريت صحيح و اخلاق نيک رعايت نزديکان و بستگان را بکن.
-وقت غذاى همسرت را منظم کن و غذاى آن را بموقع آماده کن چرا ک گرسنگى انسان راناراحت مى کند و چ بسا درحالت ناراحتى خويشتندارى نکند و آنگاه است ک صلح و صفا از خانه شما ب سبب غفلت کوچکى,رخت برمى بندند,همسر بايد در خانه آسايش داشته باشد وگرنه پناهگاه ديگرى مى جويد.
-در حفظ اسرار خانه بکوش و فاش کردن اسرار خانواده را نوعى خيانت بدان,پس خيانت را از خود دور کن.
-در بزرگداشت شوهر کوتاهى مکن تا او نيز از اکرام تو فروگذارى نکند.
-هنگام شادى او,رو درهم مکش و هنگام ناراحتى اظهار سرور مکن.

سپاس شده توسط Sonya ، انوووشه ، *mana* ، Sepid ، مهتاب آبی ، ملیکا ، دریاآرام ، الناز ، مهسا* ، kamand68 ، سارا نت ، @FARNAZ @ ، ساریانا ، افرا
2013/08/26, ساعت 14:51
ارسال: #2
RE: بهترين جهيزيه براى دختران
یاااااااااااااس مرسی خوووب بود
یاسی جووووون تو هم عقدی دیگه
بیا اینجا راجبه خرید جهیزیم صحبت کنیم من عقدم بشه یواش یواش میخوام برم چیزای جهیزیه رو بخرم میام اینجا با هم همفکری کنیم
باشهههه؟:دی
شما شرروع کردید خریدو یا نه هنوز؟
 سپاس شده توسط *mana* ، yasi ، Sepid ، مهتاب آبی ، Sonya ، ملیکا ، الناز
2013/08/26, ساعت 15:06
ارسال: #3
آره هنوز عقدم,فکر خوبيه,چررررا ک ن!
ن ب اون شکل,ريز ريز خريدم اما هنوز خريداى توپلو انجام ندادم.
انوشه قيمتا خيلى بالاء,خداروشکر ندار نيستيم اما...
مارسم داريم سمت پسرم يسرى چيزارو ميندازيم,مثلا الان شوشوم بايد لباس شويى,يخچال,فرش,تيوى بگيره.شماچطور؟

سپاس شده توسط انوووشه ، Sepid ، مهتاب آبی ، Sonya ، ملیکا ، kamand68 ، سارا نت
2013/08/26, ساعت 15:22 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/08/26 ساعت 15:25 ، توسط انوووشه.)
ارسال: #4
چه رسم خوبی
ما هرچی خودشون تقبل کنن با اغوشه باز می پذیریمSmile)
والا گفته بودم اونا ترکن و نمیدونم چی کارن اما ما دیدم تو خونوادمون کلا دوماد یه جهیزیه کوچولو یعنی یه دست کوچیک سرویس غذاخوری و قابلمه یه دست کوچولو لحاف تشک و ...میاره لوازم صوتی تصویری مثلا همون تی ویه و لوستر و یه فرشه همینارو دیدم
دوستمم قبله ماه رمضون عروسیش بود سرویش خواب و تی وی و لباسشویی رو دوماد اورده بود
اره میدونم نقریبا خیلی بد گرونیه
چند روز پیش رفتم میرداماد چینی زرین نمایندگی داره گذرت خورد برو ببین کاراش خوب بود نسبت به قیمتش
من کاتالوگشو گرفتم نوشته دفتر مرکزیش ونکه
 سپاس شده توسط Sepid ، yasi ، مهتاب آبی ، Sonya ، محیا
2013/08/26, ساعت 15:29
ارسال: #5
وای بچه ها شوشو باید همشون خودش بخره عروس باید ظروف یه وسایل تک وتوک بخره جارو برقی یا چیزای ریز ریز ..رسم ما اینطوریه

سپاس شده توسط انوووشه ، yasi ، مهتاب آبی ، Sonya ، ملیکا
2013/08/26, ساعت 15:43
ارسال: #6
جدی سوگولی خوش به حالتون اصالتا کجایید شما؟؟؟
واقعا هم درستش همینه که میگی سوگلی
 سپاس شده توسط yasi ، Sepid ، مهتاب آبی ، Sonya
2013/08/26, ساعت 15:46
ارسال: #7
واسه ما هم تی وی و یخچال و مبل و پرده رو شوشو خرید.لباسشویی و سرویس خواب و فرش و ... ما
 سپاس شده توسط انوووشه ، yasi ، Sepid ، مهتاب آبی ، Sonya ، ملیکا
2013/08/26, ساعت 16:28
ارسال: #8
آره اگه شد حتما ميرم,ي سرويس6نفره آرکپال خريدم,نميدونم چينى چندتيکه بردارم!
سوگلى جون چ رسم خوبى دارى اما بيشتر جاها جهيزيه پاى دختره,همينطورى کامل ببرى پشت سرت,حرف ميزنن چ برسه يکم کموزياد بشه!.
شنيدم بانه(سمت کردستانه)وسائل برقيش مناسبه,توفکرشم اگه بشه وسائل برقيمو از اونجا بردارم!Huh

سپاس شده توسط Sepid ، مهتاب آبی ، ملیکا
2013/08/26, ساعت 17:32 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/08/26 ساعت 17:35 ، توسط Sepid.)
ارسال: #9
من خوزستانی هستم از آبادان
عزیزم مگه شیربهات چقدر ه چند تاسکه ؟

سپاس شده توسط مهتاب آبی ، yasi ، ملیکا ، انوووشه ، سارا نت
2013/08/26, ساعت 18:26
ارسال: #10
چه جالب. من نمی دونستم بعضی از شهرها رسمشون اینطوریه که بیشتر جهیزیه رو هم خانواده پسر میده. البته به نفع خانواده دخترSmile
ولی خب یه چیزی هم هست ، اینجوری به پسر خیلی فشار میاد. همینجوری هزینه ی عروسی که واقعا بالاست. گرفتن یه خونه ، لباس و آرایشگاه عروس و ..... . حالا بخواد وسایلم بخره یه کم ستمه ها Tongue
شوهر من یه تلویزیون و لوسترها رو گرفت ، بقیه وسایل رو مامانم خرید.
 سپاس شده توسط yasi ، Sonya ، ملیکا
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درگوشی های مهم با پسران و دختران دم بخت Afshin 1 2,002 2015/04/22 ساعت 21:04
آخرین ارسال: @FARNAZ @
  درگوشی های مهم با پسران و دختران دم بخت Afshin 0 1,397 2015/02/03 ساعت 15:11
آخرین ارسال: Afshin

پرش به انجمن: