سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار با سنگهای تراشه،مهره کریستال و منجوق دوزی
2013/08/28, ساعت 12:24 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/08/28 ساعت 19:09 ، توسط ملیکا.)
ارسال: #1
کار با سنگهای تراشه،مهره کریستال و منجوق دوزی
آموزش ساخت رومیزی با تراشه ،مهره های کریستالی و ...

تراشه دوزی خیلی زیاد شبیه همون منجق و مهره های کریستالی و حتی مرواریده
سنگ تراشه را از خرازی فروش ها میتونید تهیه کنید سنگهای تراشه سایزهای مختلفی داره واسه من شماره 4 هستش (یه چیز جالب که اگه قلاب بافی بلد باشید با همین سنگهای تراشه پیرهنای فوق العادده زیبا میتونید ببافید)
و اما نخی هم که انتخاب میکنید باید محکم و ضخیم باشه مثلا اگه سایزه 6 سنگ تراشه رو بردارید با نخهای لحاف دوزی میشه اما من با نخهای قرقره معمولی دوختم
و یه سوزن هم میخواهید اگه سایز سنگتون بزرگه سوزنتون هم باید دراز باشه
رومیزی هاتون میتونه مثلث لوزی یا ستاره باشه و ...

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط Sonya ، yasi ، *mana* ، انوووشه ، ejcurexocio ، mahsanana ، @Raha@ ، سارا نت ، نرگس مامان ، ساریانا ، nikkhah
2013/08/28, ساعت 16:12
ارسال: #2
RE: آموزش ساخت رومیزی با تراشه ،مهره های کریستالی و ...
اول از همه اگه نخ قرقره معمولی بر میدارید نخ رو دولا توی سوزن کنید و چیز دیگه ای که باید بدونید اینه که بیس یا پایه ی این رومیزی ها مثلث هستش شما همینطور مثلث مثلث درست میکنید و کنار هم میزارید تا تشکیل یک لوزی یا ستاره یا ... را بده

6 تا دونه سنگ تراشه رو بر میدارید و از سوزن رد میکنید و یک حلقه میسازید و یک گره یا بست میزنید اینجوری یک دایره ساخیتد که من این دایره ها را با یک 6 ضلعی نشون میدم چون هر دایره 6 تا سنگ داره

پس اول باید رج اول رو بزنیم که یک گره با 6 تا مهره ی معمولیه
حالا اولین خونه رج 2 ، 5تا مهره میخواد توی سوزن وارد کرده ، و از مهره 1 رج 1 رد میکنیم
برای خونه آخر رج 2 هم اول سوزن رو از مهره 2 رج یک رد کرده بعد 4 تا مهره توی سوزن، واز مهره های 2 و 3 رد میکنیم

از رج 3 هم به همان منوال اول باید نخ رو به اول رج 3 ببریم یعنی 2 تا مهره با لا میریم.
بعد رومیزی رو بر می گردونیم و یک مهره دیگه رد می کنیم
و 5 تا مهره در نخ ، از پشت مهره اولی که رد کرده بودیم در میاریم.
حالا 2 مهره دیگه جلو میریم و بعد 3 مهره در نخ:
و رج های بعدی هم به همین شکل

سپاس شده توسط yasi ، Sonya ، گل مریم ، سارا نت ، Sepid ، *mana* ، zeinab ، mahsanana ، مهسا* ، parisaaaa ، نرگس مامان ، @Raha@ ، ساریانا
2013/08/28, ساعت 16:47
ارسال: #3
مليکاجون,دستت طلا,چقدم خوب توضيح دادى,من شنيدم براى وسائل آشپزخونه ام استفاده ميکنن مثلا شکل پنگوئن,باز اگه راه داره يکم توضيح ميدى؟Huh

سپاس شده توسط Sonya ، ملیکا ، *mana* ، گل مریم ، سارا نت ، Sepid ، eyepurefi ، mahsanana ، parisaaaa ، نرگس مامان ، ساریانا
2013/08/28, ساعت 19:01 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/08/28 ساعت 19:02 ، توسط ملیکا.)
ارسال: #4
خواهش میکنم عزیزم بله دیگه اگه مثه مروارید یا مهره کریستال بهش نگاه کنیم هر شکلی میشه ازش دراورد ولی واسه رومیزیش همین شکله که گفتم پایه مثلثه و بعد به هرشکلی میخواهیم درش میاریم
حتما عزیزم ولش نمیکنیم تازه این موضوعو باز کردیم انشا... آروم آروم پیش میبریمش با شکلها و طرحهای مختلف این شکلهایی که میگی با منجوقش مثلا به جای نخ از سیم مسی استفاده می کنن و فکر کنم این هم هیچ فرقی نداشته باشه با اونها یکی یکی میزاریم انشا...
Heart
به زودی اگه بشه دقیقتر از مراحل عکس میگیرم...

سپاس شده توسط Sonya ، yasi ، سارا نت ، Sepid ، *mana* ، Fatemehh ، mahsanana ، parisaaaa ، نرگس مامان ، ساریانا
2013/08/28, ساعت 19:32
ارسال: #5
RE: کار با سنگهای تراشه،مهره کریستال و منجوق دوزی
ديگه دارم اشک شوق ميريزم,عاقا شما چقد هنرمنديد,ترکونديد!
ايشالا ک تو همه زمينها موفق بشى,ما تا شما مسؤلين رو داريم غم نداريم.
بچها مچکريييييم.:heart
منو جلو خانواده شوشو رو سفيدميکنيد با ايدهاتون.Heart

سپاس شده توسط Sonya ، ملیکا ، *mana* ، گل مریم ، سارا نت ، Sepid ، Fatemehh ، mahsanana ، parisaaaa ، نرگس مامان ، ساریانا ، XRumerTest
2014/02/03, ساعت 00:56
ارسال: #6
چند روز پیش رفتم مشیر خلوت وسایل تراشه دوزی رو خریدم الان هم سرگرم درست کردن یه رومیزی نسبتا متوسط هستم.
ملیکا جون میشه لطفا مدلای دیگه رومیزی و یا چیدمان دیگه رو آموزش بدی،من شنیدم میشه ازش گل هم در اورد.
میسی عزیز دلم اگه دوباره این بخش رو راه بندازی ممنون میشم.
Heart

سپاس شده توسط *mana* ، Fatemehh ، eyepurefi ، mahsanana ، سارا نت ، نرگس مامان ، ملیکا ، ساریانا ، Sonya
2014/05/29, ساعت 19:47
ارسال: #7
ممنون از آموزشتون
حالا چه جوری لوزی میشه.میشه کامل توضیح بدین
 سپاس شده توسط mahsanana ، yasi ، نرگس مامان ، ملیکا ، ساریانا ، Sonya
2014/05/30, ساعت 00:50
ارسال: #8
عزیزم ابتدا دوتا از اون مثلثها ک آموزشش رو دیدید درست کنید.رج ششم رجی هست ک این دو مثلث را با مهرهای آبی رنگ داخل تصویر بهم وصل میکند.

ترتیب انداختن مهرها تو ردیف ششم رو تو این تصویر مشخص کردم امیدوارم بتونه براتون مفید بوده باشه.

سپاس شده توسط mahsanana ، *mana* ، سارا نت ، Sepid ، مهسا* ، @Raha@ ، zeinab ، نرگس مامان ، ملیکا ، Sonya
2014/05/31, ساعت 09:15
ارسال: #9
ووی خیلی جالب بودClapClapClapClap

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

سپاس شده توسط yasi ، mahsanana ، parisaaaa ، نرگس مامان ، ملیکا
2014/08/12, ساعت 15:38
ارسال: #10
قشنگ بود ممنون

خدایا منو ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم و خونه تو نبود..Heart
 سپاس شده توسط mahsanana ، نرگس مامان
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مروارید بافی (کارهای زیبا با مهره و مروارید ) سارا نت 3 12,911 2015/03/06 ساعت 19:48
آخرین ارسال: سارا نت
  تزئين صندل با مهره مهسا* 14 14,970 2014/11/12 ساعت 21:40
آخرین ارسال: sahar1992

پرش به انجمن: