سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار با سنگهای تراشه،مهره کریستال و منجوق دوزی
۱۳۹۲/۶/۶, ساعت ۱۱:۲۴ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۶/۶ ساعت ۱۸:۰۹ ، توسط ملیکا.)
ارسال: #1
کار با سنگهای تراشه،مهره کریستال و منجوق دوزی
آموزش ساخت رومیزی با تراشه ،مهره های کریستالی و ...

تراشه دوزی خیلی زیاد شبیه همون منجق و مهره های کریستالی و حتی مرواریده
سنگ تراشه را از خرازی فروش ها میتونید تهیه کنید سنگهای تراشه سایزهای مختلفی داره واسه من شماره 4 هستش (یه چیز جالب که اگه قلاب بافی بلد باشید با همین سنگهای تراشه پیرهنای فوق العادده زیبا میتونید ببافید)
و اما نخی هم که انتخاب میکنید باید محکم و ضخیم باشه مثلا اگه سایزه 6 سنگ تراشه رو بردارید با نخهای لحاف دوزی میشه اما من با نخهای قرقره معمولی دوختم
و یه سوزن هم میخواهید اگه سایز سنگتون بزرگه سوزنتون هم باید دراز باشه
رومیزی هاتون میتونه مثلث لوزی یا ستاره باشه و ...

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط Sonya ، yasi ، *mana* ، انوووشه ، ejcurexocio ، mahsanana ، @Raha@ ، سارا نت ، نرگس مامان ، ساریانا ، nikkhah
۱۳۹۲/۶/۶, ساعت ۱۵:۱۲
ارسال: #2
RE: آموزش ساخت رومیزی با تراشه ،مهره های کریستالی و ...
اول از همه اگه نخ قرقره معمولی بر میدارید نخ رو دولا توی سوزن کنید و چیز دیگه ای که باید بدونید اینه که بیس یا پایه ی این رومیزی ها مثلث هستش شما همینطور مثلث مثلث درست میکنید و کنار هم میزارید تا تشکیل یک لوزی یا ستاره یا ... را بده

6 تا دونه سنگ تراشه رو بر میدارید و از سوزن رد میکنید و یک حلقه میسازید و یک گره یا بست میزنید اینجوری یک دایره ساخیتد که من این دایره ها را با یک 6 ضلعی نشون میدم چون هر دایره 6 تا سنگ داره

پس اول باید رج اول رو بزنیم که یک گره با 6 تا مهره ی معمولیه
حالا اولین خونه رج 2 ، 5تا مهره میخواد توی سوزن وارد کرده ، و از مهره 1 رج 1 رد میکنیم
برای خونه آخر رج 2 هم اول سوزن رو از مهره 2 رج یک رد کرده بعد 4 تا مهره توی سوزن، واز مهره های 2 و 3 رد میکنیم

از رج 3 هم به همان منوال اول باید نخ رو به اول رج 3 ببریم یعنی 2 تا مهره با لا میریم.
بعد رومیزی رو بر می گردونیم و یک مهره دیگه رد می کنیم
و 5 تا مهره در نخ ، از پشت مهره اولی که رد کرده بودیم در میاریم.
حالا 2 مهره دیگه جلو میریم و بعد 3 مهره در نخ:
و رج های بعدی هم به همین شکل

سپاس شده توسط yasi ، Sonya ، گل مریم ، سارا نت ، Sepid ، *mana* ، zeinab ، mahsanana ، مهسا* ، parisaaaa ، نرگس مامان ، @Raha@ ، ساریانا
۱۳۹۲/۶/۶, ساعت ۱۵:۴۷
ارسال: #3
مليکاجون,دستت طلا,چقدم خوب توضيح دادى,من شنيدم براى وسائل آشپزخونه ام استفاده ميکنن مثلا شکل پنگوئن,باز اگه راه داره يکم توضيح ميدى؟Huh

سپاس شده توسط Sonya ، ملیکا ، *mana* ، گل مریم ، سارا نت ، Sepid ، eyepurefi ، mahsanana ، parisaaaa ، نرگس مامان ، ساریانا
۱۳۹۲/۶/۶, ساعت ۱۸:۰۱ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۶/۶ ساعت ۱۸:۰۲ ، توسط ملیکا.)
ارسال: #4
خواهش میکنم عزیزم بله دیگه اگه مثه مروارید یا مهره کریستال بهش نگاه کنیم هر شکلی میشه ازش دراورد ولی واسه رومیزیش همین شکله که گفتم پایه مثلثه و بعد به هرشکلی میخواهیم درش میاریم
حتما عزیزم ولش نمیکنیم تازه این موضوعو باز کردیم انشا... آروم آروم پیش میبریمش با شکلها و طرحهای مختلف این شکلهایی که میگی با منجوقش مثلا به جای نخ از سیم مسی استفاده می کنن و فکر کنم این هم هیچ فرقی نداشته باشه با اونها یکی یکی میزاریم انشا...
Heart
به زودی اگه بشه دقیقتر از مراحل عکس میگیرم...

سپاس شده توسط Sonya ، yasi ، سارا نت ، Sepid ، *mana* ، Fatemehh ، mahsanana ، parisaaaa ، نرگس مامان ، ساریانا
۱۳۹۲/۶/۶, ساعت ۱۸:۳۲
ارسال: #5
RE: کار با سنگهای تراشه،مهره کریستال و منجوق دوزی
ديگه دارم اشک شوق ميريزم,عاقا شما چقد هنرمنديد,ترکونديد!
ايشالا ک تو همه زمينها موفق بشى,ما تا شما مسؤلين رو داريم غم نداريم.
بچها مچکريييييم.:heart
منو جلو خانواده شوشو رو سفيدميکنيد با ايدهاتون.Heart

سپاس شده توسط Sonya ، ملیکا ، *mana* ، گل مریم ، سارا نت ، Sepid ، Fatemehh ، mahsanana ، parisaaaa ، نرگس مامان ، ساریانا ، XRumerTest
۱۳۹۲/۱۱/۱۳, ساعت ۲۳:۵۶
ارسال: #6
چند روز پیش رفتم مشیر خلوت وسایل تراشه دوزی رو خریدم الان هم سرگرم درست کردن یه رومیزی نسبتا متوسط هستم.
ملیکا جون میشه لطفا مدلای دیگه رومیزی و یا چیدمان دیگه رو آموزش بدی،من شنیدم میشه ازش گل هم در اورد.
میسی عزیز دلم اگه دوباره این بخش رو راه بندازی ممنون میشم.
Heart

سپاس شده توسط *mana* ، Fatemehh ، eyepurefi ، mahsanana ، سارا نت ، نرگس مامان ، ملیکا ، ساریانا ، Sonya
۱۳۹۳/۳/۸, ساعت ۱۸:۴۷
ارسال: #7
ممنون از آموزشتون
حالا چه جوری لوزی میشه.میشه کامل توضیح بدین
 سپاس شده توسط mahsanana ، yasi ، نرگس مامان ، ملیکا ، ساریانا ، Sonya
۱۳۹۳/۳/۸, ساعت ۲۳:۵۰
ارسال: #8
عزیزم ابتدا دوتا از اون مثلثها ک آموزشش رو دیدید درست کنید.رج ششم رجی هست ک این دو مثلث را با مهرهای آبی رنگ داخل تصویر بهم وصل میکند.
: http://someimage.com/2p80ouH
ترتیب انداختن مهرها تو ردیف ششم رو تو این تصویر مشخص کردم امیدوارم بتونه براتون مفید بوده باشه.
: http://someimage.com/WQ0kUO7

سپاس شده توسط mahsanana ، *mana* ، سارا نت ، Sepid ، مهسا* ، @Raha@ ، zeinab ، نرگس مامان ، ملیکا ، Sonya
۱۳۹۳/۳/۱۰, ساعت ۰۸:۱۵
ارسال: #9
ووی خیلی جالب بودClapClapClapClap

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

: http://8pic.ir/
 سپاس شده توسط yasi ، mahsanana ، parisaaaa ، نرگس مامان ، ملیکا
۱۳۹۳/۵/۲۱, ساعت ۱۴:۳۸
ارسال: #10
قشنگ بود ممنون

خدایا منو ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم و خونه تو نبود..Heart
 سپاس شده توسط mahsanana ، نرگس مامان
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مروارید بافی (کارهای زیبا با مهره و مروارید ) سارا نت 3 12,723 ۱۳۹۳/۱۲/۱۵ ساعت ۱۸:۴۸
آخرین ارسال: سارا نت
  تزئين صندل با مهره مهسا* 14 14,664 ۱۳۹۳/۸/۲۱ ساعت ۲۰:۴۰
آخرین ارسال: sahar1992

پرش به انجمن: