سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا درموردِ خودتون صادق هستید
2014/10/27, ساعت 12:29
ارسال: #111
RE: ایا درموردِ خودتون صادق هستید
شاید منم مثله تو باشم دریا اصلا دیگه نمیتونم باهاش کنار بیام Undecided

سپاس شده توسط mali joon ، دریاآرام ، parisaaaa
2014/10/27, ساعت 12:30
ارسال: #112
خب این رو هم بذار پای برخورد اول ... شاید اون هم شما رو نمیشناسه این برخورد رو کرده ... زود قضاوت نکن Yahoos (54) بگذار زمان تعیین کنه Yahoos (45)
 سپاس شده توسط دریاآرام ، Sepid ، parisaaaa
2014/10/27, ساعت 12:47 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/10/29 ساعت 14:59 ، توسط دریاآرام.)
ارسال: #113
نه دیگه نشد ملی جون یه راهنمایی اساسی لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بخدا زود قضاوت نمیکنم دیگه دلم سرد میشه یه حس فرار بهم دس میده یا لج بازی با اون آدم...چیکار کنم اینجوری نباشم؟؟؟؟ راستشو بگم در مورد خانوما شاید بتونم کنار بیام اما آقایون نهUndecided

سپاس شده توسط Sepid ، parisaaaa ، mali joon
2014/10/27, ساعت 14:56
ارسال: #114
من ملی جونم!

درسته در برخورد با اقایون پیش فرض هامون باعث رفتار متفاوت از رفتار با خانم ها میشن. خب من این روش رو که خودت گفته بودی رو قبول دارم . واسه اقایون استثنا قائل شو بگو اگه یک رفتار دیگه دیدم... Yahoos (36)
 سپاس شده توسط parisaaaa ، Sepid ، دریاآرام
2014/10/27, ساعت 14:58
ارسال: #115
حالا شما دوستان به من راهنمایی بدین. من هر مسئله ای که پیش میاد رو خیلی تو ذهنم مرور میکنم . اگر اتفاق بدی باشه

که دیگه کلافه میشم Zibasho-smile (2)
 سپاس شده توسط دریاآرام ، parisaaaa
2014/10/29, ساعت 15:01
ارسال: #116
تو این مواقع سعی کن کاری و انجام بدی که خیلی دوسش داری و بهت آرامش میده انقد خوب جواب میده که نگو... فکر دست خوده آدمه پس میتونی کنترل کنه که کلافه نشی ملی جون(درست نوشتماااااااااااااا)...

سپاس شده توسط parisaaaa ، mali joon
2014/10/29, ساعت 18:11
ارسال: #117
اره گلم پیشنهاد دریا جون درسته
منم اول مثل تو بودم ولی رو این نقطه ضعفم کار کردمو الان دیگه درست شده.من که تا یه اتفاقی میافته خودمو با یه چیزی سرگرم میکنمBlush

خدایا منو ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم و خونه تو نبود..Heart
 سپاس شده توسط دریاآرام ، mali joon
2018/12/17, ساعت 16:37
ارسال: #118
سکوت در خیلی از جاها جواب می ده ادم تا زمانی که ازت سوال نکردن جواب ندین بچه ها به این سایت هم سر بزنید http://daneshfaraz.net/
2019/04/07, ساعت 17:57
ارسال: #119
بهترین برند آسانسور ایران چیست ؟ برای کسب اطلاعات در این مورد به آدرس http://daneshfaraz.net/ بروید .
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا به دنبال قطعات اصلی چری x55 هستید؟ saraco 0 50 2020/01/22 ساعت 17:55
آخرین ارسال: saraco

پرش به انجمن: