سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*مهم* ویژه معرفی‌ کاربران
2013/10/01, ساعت 15:18 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/10/01 ساعت 15:39 ، توسط Sonya.)
ارسال: #1
*مهم* ویژه معرفی‌ کاربران
با سلام
کاربران عزیز به جمع دوستانه ما خوش آمدید
از شما خواهش می کنیم ضمن معرفی خودتون اگر در زمینه ای هم تخصص یا علاقه ای دارید بیان کنید تا بتوانیم از استعداد های شما به نحو احسن استفاده کنیم.....
 سپاس شده توسط yasi ، Sepid ، ادمین ، ملیکا ، mahin ، *mana* ، sahar60 ، Tida ، محیا ، sahar naz ، باران 19 ، دریاآرام ، mahsanana ، kazemtaheri ، Afshin ، !پاتریشیا! ، امیر... ، باران بهشت ، SONIYA51 ، afshr6677 ، FAMEDGIRL ، roya banoo ، salman ، noyasystem
2013/10/01, ساعت 15:20 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/10/01 ساعت 15:21 ، توسط انوووشه.)
ارسال: #2
RE: ویژه معرفی‌ کاربران
اهم اهم انوشه آلوچه مموشی هستم
دارم سعی میکنم واسه ارشد بخونمUndecidedBokmal
24
هیچ هنریم الحمداله ندارمSmile)))
مهندسه کامپیوترم هستمyess
 سپاس شده توسط Sonya ، yasi ، ملیکا ، *mana* ، مهتاب آبی ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، محیا ، sahar naz ، k11_85 ، دریاآرام ، arsalan ، kazemtaheri ، Afshin ، parisaaaa ، vorojak20 ، امیر... ، RAZHA ، laya
2013/10/01, ساعت 15:25 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/16 ساعت 23:56 ، توسط Sonya.)
ارسال: #3
RE: ویژه معرفی‌ کاربران
سنّ:متولد بهمن ۷۰

علاقه مندیها: عاشق گٔل و موسیقی‌ و دوستای نتیمم....

تحصیلات: در حال حاضر دانشجوی مدیریت

وضعیت: متأهل

سپاس شده توسط yasi ، ادمین ، Sepid ، ملیکا ، *mana* ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، محیا ، sahar naz ، علیرضا ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، mahsanana ، kazemtaheri ، Afshin ، parisaaaa ، vorojak20 ، giti ، امیر... ، سارا نت ، laya
2013/10/01, ساعت 16:01
ارسال: #4
RE: *مهم* ویژه معرفی‌ کاربران
من ياسى هستم
متولد تيرماه66
متأهلم(دوران شيرين عقد)
دانشجوى کاردانيه رشته علوم تربيتى
محل سکونتم تهرانه
اصالتا لر هستم
ب موسيقى و کارهاى دستى عشق مى ورزم
دوستام ميگن نوع شخصيتت طوريه راحت پيشت ب همچى اعتراف ميکنيم(منظورم اينه سنگ صبور خوبيم)
از آدماى خاکى و بى ريا فوق العاده خوشم مياد
مخلص همتونم هستم
Heart

سپاس شده توسط Sonya ، فرشته :( ، Sepid ، ادمین ، ملیکا ، *mana* ، مهتاب آبی ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، محیا ، sahar naz ، دریاآرام ، arsalan ، kazemtaheri ، Afshin ، aros_tak ، parisaaaa ، vorojak20 ، امیر... ، سارا نت ، کامی ، laya
2013/10/01, ساعت 16:15 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/10/01 ساعت 16:46 ، توسط فرشته :(.)
ارسال: #5
فرشته
20 سالمه دی ماهیم
تهران
مجردم
خیاطی بلدم
احتمالا امسال دیگه دانشجو میشم راستش خیلی اهله درس نیسم اصلن
 سپاس شده توسط Sonya ، ادمین ، ملیکا ، yasi ، *mana* ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، sahar naz ، nikoo ، دریاآرام ، arsalan ، kazemtaheri ، Afshin ، vorojak20 ، امیر... ، roya banoo ، laya ، shahram.kh
2013/10/01, ساعت 16:57 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/11/11 ساعت 13:08 ، توسط Sepid.)
ارسال: #6
من سوگلی هستم....
متولد 66
درحال حاضر جویای کار هستم درآینده نزدیک سالن آرایشی بزارم
عاشق کارای هنری هستم مثل آرایشی ... از شیرینی پزی هم لذت می برم...
متاهلم... یه دخمل ناناز دارم.....
ساکن آبادان هستم ولی ماهشهری هستم ......
عاشق دوستای نتی زیباشو هستم ...Heart

سپاس شده توسط Sonya ، انوووشه ، ادمین ، ملیکا ، yasi ، *mana* ، مهتاب آبی ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، محیا ، sahar naz ، الهه جون ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، mahsanana ، kazemtaheri ، Afshin ، vorojak20 ، امیر... ، سارا نت ، laya
2013/10/02, ساعت 09:25
ارسال: #7
سعیده هستم
متولد یکی از شهرهای زیبای شمال
در حال حاضر ساکن اصفهان
متولد 62
هنوز نی نی ندارم
شاغل هستم
عاشقه آشپزی و آرایشگریم
متاهل هم هستمHeart
 سپاس شده توسط Sonya ، *mana* ، Sepid ، yasi ، ادمین ، ملیکا ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، محیا ، sahar naz ، دریاآرام ، arsalan ، kazemtaheri ، Afshin ، vorojak20 ، امیر... ، laya
2013/10/02, ساعت 11:48 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/10/07 ساعت 03:22 ، توسط *mana*.)
ارسال: #8
Angel
مانا هستم
آذر سال 68 تو یه صبح پر از برگ و باد به دنیا اومدم
متاهلم
گیلانی ام
الان آرایشگاه دارم
علائقم آرایشگری دوستای زیباشوم هست
دوستتون دارم

قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.
 سپاس شده توسط Sonya ، Sepid ، yasi ، مهتاب آبی ، ادمین ، ملیکا ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، sahar naz ، سارا نت ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، mahsanana ، kazemtaheri ، Afshin ، vorojak20 ، امیر... ، هليا ، laya ، shahram.kh
2013/10/03, ساعت 01:54
ارسال: #9
مهتاب هستم 30 ساله
متاهل بدون نی نی
شاغل
و عاشق پول درآوردن Smile
 سپاس شده توسط Sonya ، ادمین ، *mana* ، yasi ، ملیکا ، Sepid ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، sahar naz ، سارا نت ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، kazemtaheri ، Afshin ، vorojak20 ، امیر... ، laya
2013/10/04, ساعت 19:29
ارسال: #10
سلام لیلی هستم
روزای اخر زمستون 58 به دنیا امدم
متاهلم
یه پسر 16 ساله دارم
خانه دارم
به ورزش وخودسازی علاقه دارم
از اشنایی با بچه های انجمن خوشحالم
gol4ugol4u

http://www.zibasho.com/forum/images/smil.../heart.gif
 سپاس شده توسط Sonya ، ملیکا ، انوووشه ، Sepid ، ادمین ، yasi ، *mana* ، مهتاب آبی ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، sahar naz ، سارا نت ، دریاآرام ، arsalan ، kazemtaheri ، Afshin ، neda.jamali ، vorojak20 ، امیر... ، roya banoo ، laya
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: