سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*مهم* ویژه معرفی‌ کاربران
2013/10/04, ساعت 19:54 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/10/04 ساعت 20:12 ، توسط انوووشه.)
ارسال: #11
RE: *مهم* ویژه معرفی‌ کاربران
از اونجایی که ییهو متهول شدم و تغییر کردم دوباره خودمو معرفی میکنم:دیCoolCool
انوووشه
تهران
آذر 67
عاشقه زبانم!!
فارق التحصیله مهندسی کامپیوترم
نه مجردم نه متاهل
خیلی شادو خل و چلم سعی میکنم از زندگیم لذت ببرم
هم ددنباله کارمیگردم هم تصمیم دارم واسه ارشد بخونم
عاشقه رقصم
یه دونم واسه نمومnumber1
درسته الان هنری ندارم اما قراره همه هنره هم بشم!!
اعتماد به نفسو داریدددددSmile))))))
 سپاس شده توسط Sonya ، Sepid ، yasi ، *mana* ، مهتاب آبی ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، sahar naz ، سارا نت ، sheyda 00 ، nikoo ، دریاآرام ، arsalan ، vorojak20 ، امیر...
2013/10/05, ساعت 13:38
ارسال: #12
سلام مریم هستم متولد 52
یه پسر 10 ساله دارم
ساکن تهرانم و کارمند هستم
و رشته تحصیلی من شیمیه و الان هم کارشناس در یه شرکت هستم.
 سپاس شده توسط Sonya ، ادمین ، yasi ، *mana* ، ملیکا ، مهتاب آبی ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، sahar naz ، سارا نت ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، vorojak20 ، امیر...
2013/10/05, ساعت 22:01
ارسال: #13
Heart RE: *مهم* ویژه معرفی‌ کاربران
سلااااااااااااااااااااااام بچه هااا
با منم دوست میشین؟Heart
اسمم مریمه
27 ساله
از خطه گرم جنوب
دانشجوی ارشد(ام بی ای)
اووووووووووووومممم!!!! دیگه چی باید بگم؟

بیشتر می جوئیم و کمتر می یابیم؛وقتی تو را در نظر نداریم...
 سپاس شده توسط Sonya ، Sepid ، ادمین ، *mana* ، ملیکا ، yasi ، مهتاب آبی ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، sahar naz ، سارا نت ، علیرضا ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، parisaaaa ، vorojak20 ، امیر...
2013/10/07, ساعت 03:21
ارسال: #14
سلام ناز نازیاHeart

حوریا هستم،اردیبهشتیم و ۲۷ سالمه،ازدواج کردم،نی‌نی ندارم فرانسه زندگی‌ می‌کنم،گرافیست و عشق نقاشی.painting

از آشنایی با شما خوشحالم tabrik
 سپاس شده توسط *mana* ، ملیکا ، Sonya ، yasi ، گل مریم ، Sepid ، مهتاب آبی ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، ادمین ، sahar naz ، سارا نت ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، parisaaaa ، vorojak20 ، امیر...
2013/10/07, ساعت 04:41
ارسال: #15
مهسا هستم...بهمن امسال 22 سالم تموم ميشه و مجردم
اهل تهرانم.....گرافيك خوندم....
عاشق عكاسيم و همين طور خريدPhotosmileshad
 سپاس شده توسط ملیکا ، Sonya ، Sepid ، *mana* ، yasi ، گل مریم ، sahar60 ، Tida ، شمیم ، ادمین ، انوووشه ، sahar naz ، سارا نت ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، vorojak20 ، امیر...
2013/10/08, ساعت 14:18 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/10/08 ساعت 14:22 ، توسط sahar60.)
ارسال: #16
سلام به همه ي دوستاي عزيزم .hello

سحر هستم ، 32 سالمه و تهراني هستم و الان ساكن پرندم .
عاشق هنر و كاراي هنري و يه جورايي هنرمند هستم !Blush
ديپلمه هستم و نه مجردم و نه متاهل !Exclamation

همتون رو دوست دارم دوستاي گلم و خوشحالم كه باهاتون آشنا شدم .doostiDs6a5dmamnoonam
 سپاس شده توسط گل مریم ، *mana* ، Sepid ، yasi ، مهتاب آبی ، Tida ، Sonya ، شمیم ، ادمین ، مهسا* ، انوووشه ، sahar naz ، سارا نت ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، mahsanana ، vorojak20 ، امیر...
2013/10/15, ساعت 17:30
ارسال: #17
سلام همگییی
سرونازم Ds6a5d
20 ساله
دانشجوئم
نامزد دارم
عاشق مد و آرایشم
دنبال کارم میگردم Rolleyes
fromme2u
 سپاس شده توسط *mana* ، Sepid ، Sonya ، شمیم ، ادمین ، گل مریم ، مهسا* ، انوووشه ، sahar naz ، سارا نت ، nikoo ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، vorojak20 ، امیر...
2013/10/16, ساعت 16:43
ارسال: #18
[undefined=undefined][undefined=undefined]Heartسلام دوستان Heart
Heartریحانه هستمHeart
14HeartسالمهHeart
Heartعاشق موسیقی و همه ی هنرهاHeart
با هردو مورد تاجایی آشنایی دارم
امیدوارم برا انجمن مفید باشم

گه خواستید میتونید به انجمن پیکسلند هم سر بزنید
 سپاس شده توسط Sepid ، شمیم ، *mana* ، گل مریم ، Sonya ، مهسا* ، انوووشه ، sahar naz ، سارا نت ، nikoo ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، امیر...
2013/10/24, ساعت 12:33
ارسال: #19
سلام.فاطمه هستم.متولد اردیبهشت 66 هستم.متاهل هستم.1 سال ازدواج کردم.شیرازیم ولی عسلویه زندگی میکنم.لیسانس زیست شناسی و مربی مهد کودک دارم.عاشق آشپزی و شیرینی پزی هستم.Heart

Zibasho-smile (10)
به جای پاک کردن اشکهایت آنهایی که باعث گریه ات شده اند را پاک کن....
 سپاس شده توسط شمیم ، Sepid ، *mana* ، گل مریم ، Sonya ، مهسا* ، انوووشه ، sahar naz ، سارا نت ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، parisaaaa ، vorojak20 ، امیر...
2013/10/30, ساعت 00:09 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/04/27 ساعت 17:31 ، توسط سارا نت.)
ارسال: #20
سلام یلدام

مهرماهیم

معلم قراردادیمostad و دیزاین عروسی و کارهای هنری مختلف انجام میدم درحال حاضر دارم آماده میشم براانشاا... نمایشگاه ملیله کاغذی

سپاس شده توسط شمیم ، Sonya ، گل مریم ، *mana* ، Sepid ، انوووشه ، مهسا* ، ادمین ، yasi ، ملیکا ، محیا ، sahar naz ، @Raha@ ، دریاآرام ، arsalan ، mahsanana ، parisaaaa ، vorojak20 ، امیر...
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: