سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*مهم* ویژه معرفی‌ کاربران
2013/12/09, ساعت 01:18
ارسال: #31
RE: *مهم* ویژه معرفی‌ کاربران
بچه ها من چرا اینجارو ندیدم تا حالاashk
منم میخوام خودمو معرفی کنم
من مونا هستم متولد 67.
9 ماهه عروسی کردم....عاشق عاشق شوهرمم و خدارو شکر میکنم به خاطرش....
لیسانس مدیریت دارم اما به علتی که شاخه صنعتی هست برا کار منو قبول نمیکنن و میگن این کارا مال مرداست...
بچه همدانم ولی 24 ساعت از مامانم دورم چون جنوب دارم زندگی میکنم...در حال حاضر دارم مدرک ارایشگری میگیرم و میخوام اگه خدا کمک کنه ارایشگاه بزنم و عاشق اینم که با سرو کله خانوما ور برم...از دوران طفولیت این حس درونم بوده و الان شکوفا شده..Clap
مخلص تمام بچه ها اینجا هم هستم.........golforooshgolforooshgolforooshgolforoosh
 سپاس شده توسط گل مریم ، *mana* ، Sonya ، ادمین ، ماهین ، yasi ، سارا نت ، sahar naz ، فاطمه... ، roz- ، @Raha@ ، دریاآرام ، امیر...
2013/12/10, ساعت 15:05
ارسال: #32
سلام، زهرا هستم،
متولد بهمن66،
یه دخمل 9 ماهه دارم،
ساکن تهران
فعلا خانه دار قبلا تو آرایشگاه کار میکردم،
عاشق زیبایی، نقاشی، گل و گیاه،
از آشنایی تون خوشحالم.
 سپاس شده توسط yasi ، *mana* ، Sonya ، Sepid ، سارا نت ، گل مریم ، sahar naz ، فاطمه... ، @Raha@ ، امیر...
2013/12/13, ساعت 02:15
ارسال: #33
سلام سلام صدتا سلامhello
نجمه هستم
23سالمه
خانم مهندسم (البته از نوع بیکارش Yahoos (43) )
متاهلم تازه سه ماهه اومدو خونه خودم
از کارای هنری دستی خوشم میاد و یه چیزایی بلدم درست کنم
از آشنایی با شما هم خیلی خوشحالم New-smiles (12)

[/color]
 سپاس شده توسط *mana* ، Sonya ، Sepid ، سارا نت ، گل مریم ، yasi ، sahar naz ، فاطمه... ، roz- ، @Raha@ ، امیر...
2013/12/27, ساعت 02:21
ارسال: #34
سلام اسمم سمیرا سی و دو سالمه متاهل دو تا فرزندخوشگل دارم تهرانی ام امادر حال حاضر در کرج زندگی میکنم در حرفه شیرینی پزی در خدمتونم و دانشجو در رشته مدیریت خوشحال میشم دوستای بیشتری پیدا کنمHeart
 سپاس شده توسط *mana* ، مهسا* ، گل مریم ، Sonya ، Sepid ، yasi ، سارا نت ، sahar naz ، فاطمه... ، roz- ، @Raha@
2013/12/29, ساعت 19:02
ارسال: #35
salam bacheha
samira hastam
23 salame
az ostane gilan shahrestane astara
moteahelam
3 mahe aroosi kardam
alaghe ziyadi be tahiye anvae deser o keyko shirini daram
asheghe ashpazi hastam
az ashnayi bahatoon khoshhalam
 سپاس شده توسط Sepid ، *mana* ، ماهین ، گل مریم ، yasi ، Sonya ، سارا نت ، sahar naz ، فاطمه... ، مهسا* ، roz- ، @Raha@ ، امیر...
2013/12/29, ساعت 21:38
ارسال: #36
سلام
24 سالمه متاهلم
به امید خدا از نیمه اول بهمن میخام یه ارایشگاه کوشولو باز کنم
درس هم میخونم
 سپاس شده توسط *mana* ، ماهین ، Sepid ، گل مریم ، yasi ، Sonya ، سارا نت ، sahar naz ، فاطمه... ، مهسا* ، @Raha@ ، امیر...
2014/01/04, ساعت 05:38 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/01/04 ساعت 12:07 ، توسط Sonya.)
ارسال: #37
سلام دوستان گل خودم من فرزانه هستم متولد 68/08/17 در شهر شاهرود و ساکن شاهرود . تیر ماه سال87 عروسی کردم و نی نی هم ندارم . عاشق هنر آشپزی و شیرینی پزی هم هستم تازه وبم دارم .
به پیشنهاد دوست گلم (گل مریم ) هم اومدن توی این تاپیک .
 سپاس شده توسط Sepid ، Sonya ، *mana* ، سارا نت ، yasi ، گل مریم ، sahar naz ، فاطمه... ، مهسا* ، roz- ، امیر...
2014/01/04, ساعت 19:57
ارسال: #38
سلام اسمم رزیتاست
متاهلم
یه دختر توچولو موچولو دارم
24 سالمه
کارشناس حسابداری
به کارهای هنری علاقه دارم
عاشق شوهر ودخترمم
درحال حاضر هم خانه دارم

Zibasho-smile (11)با ارزوی موفقیت روز افزون
 سپاس شده توسط yasi ، ماهین ، Sepid ، گل مریم ، Sonya ، مهسا* ، sahar naz ، فاطمه... ، @Raha@ ، علیرضا ، امیر...
2014/01/09, ساعت 16:05
ارسال: #39
سلام به همگی

تربچه 25 سالمه
2 سال درسم تموم شده
مجردم
امیدوارم باهم خوب باشیم

خوشحالم که توی جمع شما دوستان هستم Heart

میگما !
یه وقت زشت نباشه با این سن و سال ، بارون که میاد ما هیچ خاطره ای تو ذهنمون زنده نمیشه !41
 سپاس شده توسط yasi ، Sepid ، گل مریم ، Sonya ، فاطمه... ، مهسا* ، *mana* ، roz- ، جوجه طلا ، امیر...
2014/01/12, ساعت 14:28
ارسال: #40
سلام دوستان

فاطمه هستم .40 سالمه

متاهل 1 دختر و 1 پسر دارم که هر دو دانشجو هستن.

خانه دارم.

به کارهای دستی و ورزش علاقه دارم .

دیگه چی ؟..............اهان دوست دارم همیشه تناسب اندامم رو حفظ کنم برای همین اینجا اومدم تا کنار شما عزیزانم

انگیزه بگیرم و شروع کنم .

در اخر خیلی خیلی دوستتون دارم .براتون بهترینا رو ارزو میکنم
 سپاس شده توسط تربچه ، yasi ، گل مریم ، مهسا* ، *mana* ، sahar naz ، roz- ، @Raha@ ، Sonya ، جوجه طلا ، امیر... ، nasem1365
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: