سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه با خانواده همسرم كنار بيايم؟
2014/02/22, ساعت 15:42 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/02/22 ساعت 15:44 ، توسط @Raha@.)
ارسال: #21
RE: چگونه با خانواده همسرم كنار بيايم؟
منم خرم سلطان رو خیلی قبول دارمHeart
آفرین سحر ناز با پنبه سرببر
البته من ی کار دیگه هم کردم بد نیس تو هم بدونی
آرایشگر عقد و عروسی م خواهر شوهرم بود
خیلی افتضاحم کرد
بعدشم هر وقت عروسی کسی میرفتیم خشگل بود عروسه به من متلک مینداخت خودت زمینه نداری اینها خودشون زمینه دارن
به شوهرم میگفتم ازم نمیپذیرفت و میگفت خواهرم هیچ وقت این حرفو نمیزرنه
آخرش ی بار با زیرکی صداشو تو گوشیم ضبط کردم الکی بحث پیش اوردم تا حرف بزنه بعد ضبط کردم شوهرم که دفاع کرد بهش نشون دادم
اونم رفت هر چی از دهنش درومد به خواهرش گفت
شاید برا شما هم راه مناسبی باشه و جباب بده گلمeibnadare
ولی سحرناز جون خیلی مراقب باش اونها با تو چنین کاری نکنندbargh

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

سپاس شده توسط Sepid ، sahar naz ، yasi ، Fatemehh ، مهسا* ، دریاآرام
2014/02/22, ساعت 15:53 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/02/22 ساعت 15:56 ، توسط الهه جون.)
ارسال: #22
عزیزم اخه خودشون کل انداختن شروع میکنن بعدشم بایدتوانایی گفتن نه روداشته باشی فک کردن چون ماترکیم ماهم اره میتونن سوارشن...منم بهشون حالی کردم...Dodgy
عزیزم این شعارمنه<من باشیری ک جلوم نعره بکشه میجنگم ن سگی ک پشت سرم واق واق کنه> حال بذارهرچقددوس دارن پشت سرم....

رفیق آلوچه نیس بش نمک بزنی،عاشقت نیس بش کلک بزنی،رفیق مقدسه باید جلوش زانو بزنی...
 سپاس شده توسط @Raha@ ، sahar naz ، yasi ، Fatemehh ، مهسا* ، دریاآرام
2014/02/22, ساعت 15:59 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/02/22 ساعت 16:00 ، توسط @Raha@.)
ارسال: #23
(2014/02/22 ساعت 15:53 )الهه جون نوشته شده توسط:  عزیزم اخه خودشون کل انداختن شروع میکنن بعدشم بایدتوانایی گفتن نه روداشته باشی فک کردن چون ماترکیم ماهم اره میتونن سوارشن...منم بهشون حالی کردم...Dodgy

الهه جون عزیزم شما هنوز کم سن هستی
یه نصیحت از من به یاد داشته باش
خانواده همسر هرکاری بخوان به سر عروس میارن شما باید با سیاست باهاشون برخورد کنی و اول شوهرتو کاملا" تو مشتت بگیری و بعدا" اگه خونوادش اذیتت کردند حالشونو بگیری هنوز واسه این کار زوده- حداقل به 1 سال زیر یک سقف بودن نیاز داره -من مطمینم شما میتونی
گلم با پنبه سر ببر
منم قبلا" اشتباه شما رو انجام دادم و نتیجش خیلی بد شد
ولی الان که با سیاست برخورد میکنم هیچ مشکلی ندارم گلم
به هر حال ازدواج مث هندونه سر بستس
واسه یکی خوبه و یکی بد
ولی فرقش با هندونه سربسته اینه که انسان میتونه شرایط رو با رفتار و سیاست خودش عوض کنه و هندونه نارس رو برسونهNew-smiles (7)
(2014/02/22 ساعت 15:37 )sahar naz نوشته شده توسط:  تو یه تایپیک دیگه گفتم بازم میگم...باید از خرم سلطان درس بگیریم...البته بدجنسی واقعا چیز خوبی نیست ولی دنیای ما زنها واقعا یه چیزیه که مردا مطلقا نمیتونن بفهمن...
الان اگه برم پیش شوهرم و حرفا و تیکه های خانوادشو بهش بگم بهم جواب میده نه اینجور نیست منظوری ندارن...پس بهتره با پنبه سر برید....yess

منم خرم سلطان رو خیلی قبول دارمHeart
آفرین سحر ناز با پنبه سرببر
البته من ی کار دیگه هم کردم بد نیس تو هم بدونی
آرایشگر عقد و عروسی م خواهر شوهرم بود
خیلی افتضاحم کرد
بعدشم هر وقت عروسی کسی میرفتیم خشگل بود عروسه به من متلک مینداخت خودت زمینه نداری اینها خودشون زمینه دارن
به شوهرم میگفتم ازم نمیپذیرفت و میگفت خواهرم هیچ وقت این حرفو نمیزرنه
آخرش ی بار با زیرکی صداشو تو گوشیم ضبط کردم الکی بحث پیش اوردم تا حرف بزنه بعد ضبط کردم شوهرم که دفاع کرد بهش نشون دادم
اونم رفت هر چی از دهنش درومد به خواهرش گفت
شاید برا شما هم راه مناسبی باشه و جباب بده گلمeibnadare ولی سحرناز جون خیلی مراقب باش اونها با تو چنین کاری نکنندbargh

سپاس شده توسط sahar naz ، *mana* ، yasi ، Fatemehh ، دریاآرام
2014/02/22, ساعت 16:08
ارسال: #24
قربون همه شما دوستان عزیز.... به امید روزای خوب...روزتون بخیر

خداوندا ؛
آرامشي عطا كن تا بپذيرم آنچه را كه نميتوانم تغيير دهم.
شهامتي ده كه تغيير دهم آنچه را كه ميتوانم.
و دانشي كه تفاوت اين دو را بدانم...
 سپاس شده توسط @Raha@ ، *mana* ، yasi ، Fatemehh ، دریاآرام
2014/02/22, ساعت 16:09
ارسال: #25
عزیزم من اوایل عقدجوابشونونمیدام دیدم ن اینافک میکنن من هیچی بارم نیس وقتی میومدم خونه میزدم زیرگریه ولی الان نه همونجاجوابشونومیدم میام خونه راحت...بعدشم نامزدم همون اول گف من باتوکاری ندارم اگ با ابجیام دعوات شدزدین توسروکله ی هم من کاری ندارم ب کارتون ن طرف تورومیگیرم ن طرف اونا منم همین طوروقتی باابجیاش دعوامیکنه اصن دخالت نمیکنم...بعدشم خانواده شوهرمن یه خانواده سرتقین بایدمث خودشون باشی

رفیق آلوچه نیس بش نمک بزنی،عاشقت نیس بش کلک بزنی،رفیق مقدسه باید جلوش زانو بزنی...
 سپاس شده توسط @Raha@ ، *mana* ، yasi ، Fatemehh ، sahar naz ، دریاآرام
2014/02/22, ساعت 16:18
ارسال: #26
موفق باشی الهه جون فقط هر طور که هست سعی کن دوران عقدتو به خاطر اونها خراب نکنی
شاد باشHeart

سپاس شده توسط *mana* ، yasi ، Sepid ، Fatemehh ، مهسا* ، sahar naz ، دریاآرام
2014/02/24, ساعت 16:03
ارسال: #27
بچه هانامزدمن تامیریم خونشون چشمش ب مامان وباباش وابجیاش وداداشاش میوفته نمیفهمه دیگ چی میگ خیلی منوکوچیک میکنه رفتارای خیلی زشتی انجام میده شوخیای خیلی بی مزه ای میکنه اصن ازاین روب اون رومیشه ده هزارباربهش گفتم گریه کردم قهرکردم ولی درست نشده ک نشده درصورتی ک من خیلی بهش احترام میذارم توخونمون...

سپاس شده توسط sahar naz ، Sepid ، @Raha@ ، *mana* ، دریاآرام
2014/02/24, ساعت 16:08
ارسال: #28
بیشتر مردا اینجورین...بعضی ها بیشتر و بعضی ها کمتر...ولی واقعا نمیدونم چطور میشه درستش کرد...

خداوندا ؛
آرامشي عطا كن تا بپذيرم آنچه را كه نميتوانم تغيير دهم.
شهامتي ده كه تغيير دهم آنچه را كه ميتوانم.
و دانشي كه تفاوت اين دو را بدانم...
 سپاس شده توسط Sepid ، *mana* ، دریاآرام
2014/02/24, ساعت 16:12 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/02/24 ساعت 16:13 ، توسط الهه جون.)
ارسال: #29
دلم خیلی ازش سیاه شده جالب اینجاس ک گردن نمیگیره این وسط تقصیره اونه...
واس همون تصمیم گرفتم دیگ نرم خونشون حداقل اعصابم ک ارومه

سپاس شده توسط Sepid ، @Raha@ ، *mana* ، sahar naz ، دریاآرام
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظرتون درباره خانواده همسرتون چيه؟ yasi 253 236,556 2015/03/07 ساعت 13:55
آخرین ارسال: @Raha@
  چرا همسرم با خانواده ام رفت و آمد نمی کند؟ @Raha@ 0 2,292 2014/04/28 ساعت 14:37
آخرین ارسال: @Raha@
  حدو حدود ارتباط با خانواده همسر مهسا* 5 6,169 2014/04/12 ساعت 16:04
آخرین ارسال: Fatemehh
Rainbow تکنیک های ارتباط موثر با خانواده همسر... Sepid 0 9,336 2013/10/20 ساعت 15:44
آخرین ارسال: Sepid
Rainbow 10 توصیه برای ارتباط با خانواده همسرمان... Sepid 0 6,235 2013/10/20 ساعت 15:35
آخرین ارسال: Sepid

پرش به انجمن: