سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفتار همسرتون با خانوادتون چطوریه ....؟؟
2014/08/18, ساعت 00:24
ارسال: #21
RE: رفتار همسرتون با خانوادتون چطوریه ....؟؟
رفتار شوهر منم با خانواده م خداروشکر خیلی خوبه. بهترین همصحبتشم تو خونه، بابامه. ماشاله انقدر حرف میزنن که من خسته میشم.New-smiles (21)
منم سعی میکنم با خانواده ش بهترین رفتارو داشته باشم. خدایی اونا هم منو خیلی دوست دارن و بهم احترام میزارن.
فقط مسئله ای که هست، من بعضی از مهمونیاشونو نمیتونم زیاد تحمل کنم.آخه عادت دارن تو هر شب نشینی با فامیل زیاد ، تا نیمه های شب، بشینندDodgy ولی من دوست ندارم زیاد جایی بمونم. به شوهری هم گفتم که مهمونی رفتنو دوست دارم ولی حقیقتش حوصلم سر میره زیاد یه جا بمونم خب.Blush

بیشتر می جوئیم و کمتر می یابیم؛وقتی تو را در نظر نداریم...
 سپاس شده توسط Sepid ، @Raha@ ، دریاآرام ، mahsanana
2014/08/18, ساعت 09:10
ارسال: #22
مریم جون منم مثل توهستم شب نشینی و زیاد دوست ندارم
به مرور زمان به همسرت بفهمون که از شب نشینی خسته میشی

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

سپاس شده توسط دریاآرام ، نثار ، Sepid ، مامان کتی ، گل مریم
2014/08/18, ساعت 11:20
ارسال: #23
واییییییییییییی مریم منم مثل توام جو و دوس نداشته باشم ترجیح میدم زود برگردیم خونه مگه اینکه جمعمون خوب باشه هرچند خوابم بیاد دیگه هیچی بهم حال خوش نمیده دوس دارم برگردمو لالاکنم

سپاس شده توسط @Raha@ ، Sepid ، مامان کتی ، گل مریم
2014/08/18, ساعت 13:07
ارسال: #24
(2014/08/11 ساعت 13:56 )دریاآرام نوشته شده توسط:  
(2014/08/09 ساعت 14:04 )فرشته پاک نوشته شده توسط:  حالا منکه ندارم ولی فکر کنم بعدها رفتارم باهاشون خوب باشهYahoos (23)البته من حوصله تیکه انداختنشونم ندارما گفته باشم.چون اصلا اهل جواب دادن و بحث کردن نیستم. پس سعی میکنم برخوردمو باهاشون کم کنمTroll (28)
وایییییییییییی فرشته من دیگه با تو ازدواج نمیکنم نمیخوامت نمیخوامت مگه زورهZibasho-smile (20)Zibasho-smile (20)Zibasho-smile (20)

من از کسایی که میگن "اصلا اهل جواب دادن و بحث کردن نیستم" میترسم الان تو به چشم من یه لولویی لولوYahoos (39)Yahoos (39)Yahoos (39)Yahoos (39)

عزیزم انشالله قسمتت یه خانواده ی خوب باشه که باهاشون احساس آرامش کنیYahoos (6)Yahoos (6)

دریاااااااااا,چرا دیگه منو نمیخوای؟ با من اینکارو نکنbargh
خوب مگه بد؟ اتفاقا خوبه که ادم جواب نده و بحث نکنهashk
حالا چرا لووووووووولوووووووو؟ashkashk
sigariNew-smiles (21)

بزرگترین شادی ام در زندگی اینست که,هیچ کس نمیداند تا چه اندازه غمگینم
 سپاس شده توسط Sepid ، دریاآرام ، سارا نت ، مامان کتی
2014/08/18, ساعت 15:00
ارسال: #25
(2014/01/20 ساعت 11:37 )*mana* نوشته شده توسط:  وااااااااااااااای گلی ما هم دعوتتون کنیم نمیاد؟دیروز به شوشو گفتم یبار گلی اینا رو برداریم یه پیکنیکی بریم گفت باشه.Dodgy
من میام.......Yahoos (9)
مادر خانومم من رو از همه بیشتر دوست داره......New-smiles (2)
دو نفر یی که به هم می رسیم از بس غیبت می کنیم و می خندیم که....Tongue

خیلی بد شدم...41

خیلی بد شدند....Dodgy
2014/08/18, ساعت 15:02
ارسال: #26
(2014/02/22 ساعت 11:42 )sahar naz نوشته شده توسط:  همسر من فوق العاده مودب و مهربون با خانواده من برخورد میکنه ...
همیشه مامانم میگه به خاطر خود شوهرت حواست به نحوه برخورد با خانوادش باشه...
منم اجبارا همین طوریم...ولی خانوادش تا دلتون بخواد تیکه میپرونن و همش هم به ناحقه....ولی من چیزی نمیگم
این جوری که اعصابت خورد موووشششودد.....HuhHuh

خیلی بد شدم...41

خیلی بد شدند....Dodgy
 سپاس شده توسط مامان کتی
2014/08/18, ساعت 15:13
ارسال: #27
(2014/08/18 ساعت 00:24 )گل مریم نوشته شده توسط:  رفتار شوهر منم با خانواده م خداروشکر خیلی خوبه. بهترین همصحبتشم تو خونه، بابامه. ماشاله انقدر حرف میزنن که من خسته میشم.New-smiles (21)
منم سعی میکنم با خانواده ش بهترین رفتارو داشته باشم. خدایی اونا هم منو خیلی دوست دارن و بهم احترام میزارن.
فقط مسئله ای که هست، من بعضی از مهمونیاشونو نمیتونم زیاد تحمل کنم.آخه عادت دارن تو هر شب نشینی با فامیل زیاد ، تا نیمه های شب، بشینندDodgy ولی من دوست ندارم زیاد جایی بمونم. به شوهری هم گفتم که مهمونی رفتنو دوست دارم ولی حقیقتش حوصلم سر میره زیاد یه جا بمونم خب.Blush
خوووووو هی پاشو جات رو عوض کن جیجه.......Yahoos (23)Yahoos (23)

خیلی بد شدم...41

خیلی بد شدند....Dodgy
 سپاس شده توسط سارا نت
2014/08/18, ساعت 18:36
ارسال: #28
(2014/08/18 ساعت 13:07 )فرشته پاک نوشته شده توسط:  
(2014/08/11 ساعت 13:56 )دریاآرام نوشته شده توسط:  [quote='فرشته پاک' pid='68997' dateline='1407573245']

من از کسایی که میگن "اصلا اهل جواب دادن و بحث کردن نیستم" میترسم الان تو به چشم من یه لولویی لولوYahoos (39)Yahoos (39)Yahoos (39)Yahoos (39)

عزیزم انشالله قسمتت یه خانواده ی خوب باشه که باهاشون احساس آرامش کنیYahoos (6)Yahoos (6)
[/align]

دریاااااااااا,چرا دیگه منو نمیخوای؟ با من اینکارو نکنbargh
خوب مگه بد؟ اتفاقا خوبه که ادم جواب نده و بحث نکنهashk
حالا چرا لووووووووولوووووووو؟ashkashk
sigariNew-smiles (21)
آخه فرشته جونوم با عرض پوزش باید بگم از هرکسی که این ادعارو داشته و این حرفو زده بد دیدم... دقیقا آدمی بوده که جواب نداده و بحث نکرده اما با آب زیر کاه بودنش خود شیرینی کرده یا میدون جنگ راه انداخته و در رفته و براش مهم نبوده اعصاب اطرافیان و بهم ریخته...
حالا بذار فکرامو بکنم بعد جواب میدم با اجازه ی بزرگترامNew-smiles (21)

سپاس شده توسط Sepid ، فرشته پاک
2014/08/18, ساعت 19:10
ارسال: #29
چه ربطی داره دریااااااااااااااااا خانووووووووووووووووومNew-smiles (6) مگه همه عین همن؟؟؟
من میگم جواب نمیدمو بحث نمیکنم تا کار به اونجاها نکشهZibasho-smile (17)

دریا دیگه همه چی بین منو تو تموم شد اصلا فکر نمیکردم در مورم این شکلی فکر کنیYahoos (19)Yahoos (19)Yahoos (19)Yahoos (12)
اصلا حالا دیگه من تو رو نمیخوامYahoos (12)Yahoos (12) دلمو شکوندی برو حالشو ببرررYahoos (12)Yahoos (19)
bye for ever

Yahoos (23)Yahoos (23)

بزرگترین شادی ام در زندگی اینست که,هیچ کس نمیداند تا چه اندازه غمگینم
 سپاس شده توسط Sepid ، سارا نت ، دریاآرام
2014/08/19, ساعت 16:13
ارسال: #30
خانواده من همسرم را از پسرهاشان بیشتر دوست دارند و همسرم هم بسیار آنها روا دوست دارد
 سپاس شده توسط Sepid ، @Raha@ ، *mana* ، دریاآرام
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظرتون درباره خانواده همسرتون چيه؟ yasi 253 236,321 2015/03/07 ساعت 13:55
آخرین ارسال: @Raha@

پرش به انجمن: