سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژيم دسته جمعي
2012/05/01, ساعت 21:54
ارسال: #11
RE: رژيم دسته جمعي
سلام. یه مشکلی دارم امیدوارم که کمکم کنید
اگه دو گزینه انتخاب برای ازدواج داشته باشین و اولی از نظر جنسی خوب باشه (خیلی خوب می تونه شما رو ارضا کنه چهره و اندام جالبی از نظر شما داره) ولی اخلاقیاتش خیلی با شما سازگار نیست یعنی اونجوری که شما انتظار دارید درکتون کنه. نمی کنه
در عوض دومی اخلاقه خوبی داره و خیلی خوب شما رو درک می کنه در خیلی شرایط ولی از نظر جنسی زیاد خوشایند به نظر نمی رسه یعنی چهره و اندامش از نظر شما خیلی جذاب نیست و اون چیزی که شما انتظار دارید نیست (ولی از نظر خیلیا چهره و اندام جذابی داره)...
چه می کنید؟؟ به کدوم یکی جواب می دید؟؟
لطفا منو راهنمایی کنیدSad
 سپاس شده توسط نرگس مامان
2012/05/04, ساعت 15:06
ارسال: #12
سلام
عزیزم بستگی داره شما چه هدف ودیدگاهی داری از زندگی مشترک چی میخوای
و دنبال چی هستین
من کسی هستم که برام واقعا سخته با کسی که درکم نمیکنه زنذگی کنم
اول ببین کجا ایستادی وبه دنبال چی هستی
 سپاس شده توسط ادمین ، Sonya ، *mana* ، نرگس مامان ، آشین بانو
2012/05/30, ساعت 14:02
ارسال: #13
سلام من الان عضوشدم اگه کسی هست سوالمو جواب بدیدplzمن3 ماهه دیسکمو عمل کردم و15کیلوچاق شدم هنوزم مینساعت که راه میرم کمردردم شروع میشه چکارکنم لاغرشم؟قرص لاغری یاچربی سوزمثل ونوستات برای شروع خوبه؟
 سپاس شده توسط نرگس مامان
2012/06/03, ساعت 11:54
ارسال: #14
سلام نمیدونم کسی واقعاحرفمومیخونه یانه اما من عاشق صبحانه هستم هرروزم یک تخم مرغ ابپزبانان وکمی ماست میخورم اصلا خوشم نمیادچیزشیرین کیک یابیسکویت بخورم شبها هم شیروعسل میخورم
 سپاس شده توسط نرگس مامان
2012/09/17, ساعت 16:39 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/09/17 ساعت 16:39 ، توسط elerrina.)
ارسال: #15
سلام
من از امروز با وزن 91/100 رژیم کانادایی رو شروع کردم .پایان 15 روز میام نتیجه رو بهتون میگم.
روز اول که امروز بود :صبح. یه فنجون قهوه و یه قند-ساعت 10 صبح یه سیب-ناهار:2 تا تخم مرغ آبپز با کمی اسفناج پخته و یک گوجه فرنگی شام هم که هنوز نخوردم(گوشت+کاهو+آب لیموترش)

کسی اگه این رژیم و امتحان کرده بگه لطفا.Rolleyes
 سپاس شده توسط ادمین ، *mana* ، نرگس مامان
2012/09/18, ساعت 11:00
ارسال: #16
منم شنیدم ببینیم اگه شما موفق شدید ما هم امتحان میکنیم
 سپاس شده توسط نرگس مامان
2012/09/18, ساعت 14:57 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/09/18 ساعت 14:58 ، توسط elerrina.)
ارسال: #17
(2012/09/18 ساعت 11:00 )asalnasiri نوشته شده توسط:  منم شنیدم ببینیم اگه شما موفق شدید ما هم امتحان میکنیم

یه خرده گرسنگیش زیاده چون صبحونه نداره زیاد امروز روز دوم:یه فنجون قهوه و یه حبه قند ناهار 10 ورق ژامبون مرغ+یه لیوان ماست کم چرب ----البته من 5 ورق خوردم چون داشتم بالا میاوردم ژامبون با ماست فک کنین----شام هم گوشت 300 گرم با کاهو و لیموترش
راستی ساعت 10 صبح و 5 بعد از ظهر هم یه میوه داره که من سیب خوردم
 سپاس شده توسط ادمین ، نرگس مامان
2012/09/18, ساعت 22:37
ارسال: #18
هرروز گزارش رژیمتو بده لطفا اخه تا حالا ندیدم کسی 15روز ازاین رژیمو کامل بگیره میخوام ببینم رکورد میشکونی یا نه!Big Grin
2012/09/18, ساعت 22:52
ارسال: #19
(2012/09/18 ساعت 22:37 )asalnasiri نوشته شده توسط:  هرروز گزارش رژیمتو بده لطفا اخه تا حالا ندیدم کسی 15روز ازاین رژیمو کامل بگیره میخوام ببینم رکورد میشکونی یا نه!Big Grin

عزیزم Rolleyesیه کم انرژی مثبت بابا Big Grin باشه ولی اگه هر روزم نشد آخرش میام میگم که موفق شدم Tongue
2012/09/19, ساعت 10:01 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/09/19 ساعت 10:02 ، توسط asalnasiri.)
ارسال: #20
ایشالا که خبرموفقیتتو میدی صد البته!اما هرروزشو بنویس لطفا
اونجا که نوشتی 300گرم کوشت با کاهو گوشتشو کباب کردی یا فقط اب پز؟
 سپاس شده توسط elerrina ، نرگس مامان
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رژيم لاغري بسيار جالب با كاهش 5 كيلو در هفته eoffer.biz 0 2,802 2015/12/06 ساعت 21:10
آخرین ارسال: eoffer.biz

پرش به انجمن: