سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژيم دسته جمعي
2014/12/17, ساعت 10:20
ارسال: #151
RE: رژيم دسته جمعي
(2014/11/29 ساعت 10:42 )پری349 نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه . بنده دوباره برگشتم خدمت شما. تواین مدت که نبودم با رژیم دکتر کرمانی2 کیلو کم کردم الان 74 کیلوام تا 28 آذر هم قصد وزن کشی ندارم اما هدفم اینه 72/5 بشم . توکل به خدا .سپید جونم دوستان سوگلی صدات میکنن. اسمته؟؟؟؟؟ خب منم بهت همینو میگم . شما چه کردی ؟ چیزی کم شد؟؟؟؟
سلام عزیزم
اره جونم سوگلیم
من که دارم رعایت میکنم ولی وزنمو چک نکردم میخوام سوپرایز شم ولی دروغ نگم من آخرای هفته رژیمو میشکونم چکار کنم خووووووبChoclboxsmiley اشتهام خیلی زیادهbargh

سپاس شده توسط @Raha@ ، parisaaaa
2014/12/17, ساعت 10:37
ارسال: #152
دوستان از مرکز رژیم درمانی کیمیا تجربه ای دارید آیا خوبه ؟
 سپاس شده توسط Sepid ، parisaaaa
2014/12/17, ساعت 11:55
ارسال: #153
بچه ها من ورزش سخت هروز 7تا 9صبح انجام میدم ولی حس میکنم بدنم بیشتر توپر شده تا لاغرترHuh
محمد که میگه عضله های بدنت فرم گرفته وچاق نشدی نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Confused

خدایا منو ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم و خونه تو نبود..Heart
 سپاس شده توسط Sepid
2014/12/17, ساعت 12:03
ارسال: #154
راستی طبق رژیم هم عمل میکنم وزیاد غذا نمیخورم Sleepy
رفتم داروخونه وخودمو کشیدم 63کیلو بودمConfused3کیلو اضافه وزن دارمHuh

خدایا منو ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم و خونه تو نبود..Heart
 سپاس شده توسط Sepid
2015/01/03, ساعت 10:48
ارسال: #155
سلام فاطه جون منم ژیم شروع کردم تحت نظر کارشناس تغذیه وسعی میکنم طبق برنامه عمل کنم بمن گفته 25 کیلو اضافه وزن دارم دیروز مهمانی بودم نتوانستم خوب رژیمم را رعایت کنم امروز حال بدی دارم
2015/02/09, ساعت 18:31
ارسال: #156
سلام دوستان
چند روز پیش داشتم تو برنامه بازار با موبایلم دنبال یه برنامه واسه لاغری می گشتم. همه پولی بودن و اونایی هم که مجانی بود خیلی بدرد نخور بود. اما یهو یه برنامه دیدم که خیلی ازش خوشم اومد. اسمش "چند کالری" هستش.
یه لیست خوبی داره از کالری مواد غذایی بعد حسنش اینه که دیگه نیاز نیست هر لحظه آدم بنویسه چی خورده و با هم جمع بزنه. من که مردم اینقد کاغذ جمع کردم و همه هم دیدن من چی خوردم ...
بجاش توی این برنامه میشه وارد کرد. البته یه سری چیزای دیگه هم داره مث تارخچه و نمودارو ...
در کل راضی بودم. شما هم دانلودش کنید جالبه. الآن دم عید شده و همه می خوایم خوش اندام بشیم.

راستی نگفتم چه جوری باید دانلودش کرد. تو برنامه بازار برین بعد یه دکمه زره بین (جستجو) داره بالای سمت چپ. رو اون بزنید بعد توی اون تایپ کنید "چند کالری" اولیش همین برنامه می آد.
اینم لینک برنامه هستش
http://cafebazaar.ir/app/com.dansa.calories
 سپاس شده توسط hoss
2016/03/31, ساعت 13:26
ارسال: #157
سلام من تازه اومدم چطوري ميتونم با شما در ارتباط باشم واسه رژيم دسته جمعي؟
2016/04/05, ساعت 13:27
ارسال: #158
چ جوریه برنامه؟؟؟ من 167 قدمه و وزنم 60 میخوام بشم 55 . چطور و از کی شروع کنیم؟؟؟

" آنجا كه راه نيست ، خداوند راه را مي گشايد... "
2016/06/11, ساعت 17:53
ارسال: #159
Rainbow RE: رژيم دسته جمعي
سلام بچه ها من دیدم همگی دارین رژیم میگیرین که زود زود باربی بشین بخاطر همین می خوام یه میانبر بهتون بگم که خودم از استفاده کردم اونم قهوه سبزه که اثرش واقعا فوق العادس انقد زیاد که هر ماه میتونه 4-5 کیلو راحت کاهش وزن بده ، من خودم که باهاش در عرض 6 ماه 18 کیلو کم کردم که بیشترم میشد ولی یکم شکمو بودم نشد ،
https://mamanam.com/327 این مطلبم حتما بخونین ، لینک سطر اولشم بزنین بخونین کامل همه چیزو توضیح داده ، انگیزتونم بیشتر میشه
همیشه باربی باشید tabrik
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رژيم لاغري بسيار جالب با كاهش 5 كيلو در هفته eoffer.biz 0 2,728 2015/12/06 ساعت 21:10
آخرین ارسال: eoffer.biz

پرش به انجمن: