سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عروسهای بد.... یا خوب......؟؟
2014/01/28, ساعت 21:48
ارسال: #21
RE: عروسهای بد.... یا خوب......؟؟
سوگلی جونی بنده اصلا و ابدا نمیتونم تحمل کنم که شوهره بنده! بخواد به بابا ایناش پول بده!!!!Troll (10)غلطه زیادی کرده اونقده خودمون چاله چوله داریم اونا باید به ما جوونا کمک کنن نه ما
حالا اگه یه موقعی شد انشالا وضعمون خوب شد عالی شد بله میتونه بهشون پول بده خرید کنه یا ...Rolleyes
 سپاس شده توسط Sepid ، *mana* ، roz- ، Sonya ، سارا نت ، دریاآرام
2014/02/01, ساعت 17:35
ارسال: #22
RE: عروسهای بد.... یا خوب......؟؟
مادر شوهرم اینا حساب دقیق همه چیز رو دارن اگه کمکی هم بکنن بعدا تمام و کمال پس میگیرن Zibasho-smile (17) من هم اصلا ناراحت نمیشم چون وظیفشون نیست اگر هم کمکی کردن لطف کردن
در کل خانواده ی شوهرم رو دوست دارم با هم کنار می اییم
اما بابام تمام مخارج عروسی داداشم رو داد براشون خونه هم درست کرد قسطاشونم داد اما شوهرم میگه چون بابام همه کار برای داداشم کرده و چون خود داداشم زحمتی نکشیده قدر داشته هاشو نمیدونه
ولی به نظر من این خوبه که اول زندگی به جوونا کمک بلا عوض کرد و دستشون رو گرفت اینطوری چند پله جلو تر میرن اون هم تو این اوضاع اقتصادی
ولی ما هر چی داریم خودمون به دست اوردیمNew-smiles (11)

Zibasho-smile (11)با ارزوی موفقیت روز افزون
 سپاس شده توسط Sepid ، Sonya ، *mana* ، سارا نت ، Fatemehh ، دریاآرام
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: