سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀
 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روشهایی برای رسیدن خانمها به ارگاسم......
2014/02/16, ساعت 18:05
ارسال: #1
Exclamation روشهایی برای رسیدن خانمها به ارگاسم......
روشهایی برای رسیدن خانمها به ارگاسم......
* نکات روحی:

۱) پیشبینی رابطه جنسی—برای خیلی از خانم ها وقتی درمورد رابطه جنسیخیالبافی میکنند، می توانند از قدرت ذهنشان (خیالپردازی) برای تحریک شدنخود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده کنند. این روش همچنین به خانم ها کمکمی کند بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک آنها می شود (مثلاًداستان های رمانتیک و شهوانی، آهنگ های عشقی، فیلم های ویدئویی) و از اینابزارها قبل از رابطه جنسی استفاده کنند. این “شروع گرم” می تواند به راحتتر رسیدن به “پایان” کمک کند.

۲) ریلکس باشید—خیلی از خانم ها برای اینکه بتوانند به لذت جنسیبرسند، نیاز به برزخ و وقفه دارند. این به خاطر آن است که فشار احساسی برواکنش جنسی اثر منفی دارد. پس قبل از یک رابطه جنسی، به موسیقی آرامش بخشگوش کنید، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برایریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک شایانی می کند.

۳) چیزهایی که موجب حواسپرتی می شود را از بین ببرید—خیلی از خانم هاموقع رابطه جنسی مداوم فکرشان به وظائف روزانه، نور زیاد داخل اتاق،سروصدا، وجود حیوانات داخل اتاق و از این قبیل پرت می شود. باید ببینید کهچه چیزهایی موجب حواسپرتی شما می شود و آنها را از میان بردارید تابتوانید حین رابطه جنسی خوب روی جسمتان و احساس خوبی که پیدا می کنید،تمرکز داشته باشید تا راحتتر به ارگاسم برسید.

۴) عصبانیتتان را خاموش کنید—داشتن رابطه جنسی با یک جوجه تیغی خییسخت است—این احساسی است که خیی از خانم ها وقتی از دست همسرشان عصبانیهستند، حس می کنند. عصبانیت آدم ها را از هم دور می کند. برای خانم هالازم است که قبل از هرگونه رابطه جنسی، شعله عصبانیتشان را خاموش کنند تابتوانند صمیمانه با همسرشان رابطه برقرار کنند. اکثر خانم ها برای اینکهبتوانند از طریق دستگاه تناسلیشان با کسی ارتباط برقرار کنند، باید قبلاًارتباط قلبی با او برقرار کرده باشند.

۵) نگران بدنتان و نقص های آن نباشید—کلید اصلی در واکنش پذیری بهرابطه جنسی، قبول کردن و تحسین کردن بدنتان است. اگر بیش از حد دغدغه نقصهای جسمیتان را داشته باشید، واکنش جنسی شما از بین می رود و به
ارگاسم نخواهید رسید. به عبارت دیگر، ذهنتان جلوی واکنش بدنتان را می گیرد.یادتان باشد که اکثر مردها با یک همسر علاقه مند و مایل است که تحریک میشوند نه با یک اندام کامل و بی نقص.

۶) حین رابطه جنسی، تمرکز شهوانی داشته باشید—برای این منظور لازم استکه ذهنتان را وارد حیطه شهوانی و جنسی کنید تا قدرت تحریک پذیری جسمیتانبیشتر شود. برای کمک به اینکار روی کارهایی که همسرتان انجام می دهد تمرکزکنید.در واقع بهترین روش نگاه کردن به کارهای همسرتان و نگاه کردن بهچشمهای اوست.

۷) تمرکز کنید—خیلی از خانم ها بعد از تحریک شدن باید روی احساسات لذتبخش خود (به خصوص حسی که در دستگاه تناسلی خود احساس می کنند) و بیشتر وبیشتر شدن این احساسات تمرکز کنند.

۵۴۸۷بیرون رفتن از دام “راه واقعی”—خیلی از افراد (در هر دو جنس) اشتباهاً تصور می کنند که واقعی ترین راه به
ارگاسم فقط از طریق رابطه جنسی از واژن ایجاد می شود. راه های دیگر رسیدن به ارگاسم ،مثل تحریک چوچوله (با دست یا زبان)، مورد علاقه این افراد نیست چون ازرابطه از واژن پست تر است. این عقیده غلط باعث شده است که خیلی از خانم هاتصور کنند که دچار مشکلی هستند چون قادر نیستند از طریق رابطه از واژن یاهمان راه واقعی به ارگاسم برسند. یادتان باشد، اکثریت خانم ها از طریق تحریک چوچوله یا تحریم واژن است که به ارگاسم می رسند و این هیچ اشکالی ندارد. مهم نیست که ارگاسم از چه طریق اتفاق بیفتد، آنچه اهمیت دارد اتفاق افتادن آن است.

۹) برای بازی هم وقت بگذارید—خیلی افراد رابطه جنسیشان را برای دیروقتمیگذارند که بدن کششی به آن ندارد و فقط نیازمند خواب و استراحت است. اگربرای بازی کردن قبل از رابطه هم وقت بگذارید مطمئناً رابطه جنسی بسیاربهتری خواهید داشت. این مسئله به خصوص برای خانم ها اهمیت بیشتری دارد چونرسیدن ارگاسم برای آنها وقتی بدنشان پرانرژی باشد راحت از زمانی است که خسته باشند.

* نکات جسمی:

۱) متخصص بدن خودتان باشید—مطلع شدن از وضعیت بدنتان و واکنش های آن برای رسیدن به ارگاسم خیلی از خانم ها لازم است. باید بتوانید کنترل بدنتان را داشته باشید وشخصاً واکنش های آن را بررسی کنید و بعد به همسرتان یاد بدهید که کدام نوعلمس کردن و نوازش کردن برای شما لذت بخش تر است. یادتان باشد همسرتانمتخصص بدن شما نیست! شما خودتان هستید! خانم هایی که هیچ اطلاعی از بدنخود ندارند نمی دانند که از چه چیز رابطه جنسی بیشتر لذت می برند. اینخانم ها معمولاً به ارگاسم نمی رسند چون نمی دانند که چه کاری به درد آنها می خورد.

۲) حرف هایتان را راحت بر زبان آورید—ارتباط آزاد و راحت برای ارضایجنسی بسیار مهم است چون آدم های دیگر نمی توانند ذهن شما را بخوانند.اینکه راحت حرفتان را به زبان بیاورید خیلی خوب است اما اگر دست همسرتانرا حین رابطه راهنمایی کنید یا اشاراتی به او بنمایید هم موثر است. گفتگویآزاد درمورد رابطه جنسی نیازمند اعتماد، اطمینان، احترام و توانایی ریسکپذیری است.

۳) مطمئن شوید که همسرتان روی کارش تمرکز دارد—اگر همسرتان موقع تحریک بدن شما تمرکز فکری نداشته باشد، به هیچ عنوان به ارگاسم نخواهید رسید. پس مطمئن شوید که جز خودتان همسرتان هم روی کارش متمرکز است.

۴) در فشار جنسی مبالغه کنید—ایجاد کشش و فشار عضلانی حین تحریک جنسی و ارگاسم طبیعی است. این مسئله در هر دو جنس اتفاق می افتد اما در خانم ها آشکارتر است. اغراق کردن در این کشش و فشار عضلانی به تشدید ارگاسم کمک می کند.

۵) عضلاتتان را فشرده کنید—منقبض کردن عضلات دور واژن به آوردن خون به دستگاه تناسلی و درنتیجه ایجاد تحریک و ارگاسم کمک می کند. این عضلات همان عضلاتی هستند که موقع ارگاسم منقبض می شوند. فشردن و منقبض کردن این عضلات به تشدید ارگاسم کمک می کند.

۶) سرتان را آویزان کنید—آویزان کردن سر از تخت ارگاسم را تشدید می کند. در برخی از خانم ها، اینکار فشار عضلانی تحریک را چند برابر می کند.

۷) متفاوت نفس بکشید—تغییر الگوی نفس کشیدن هم ارگاسم و تحریک جنسی را تشدید می کند.

خودتان هم دست به کار شوید—شما هم می توانید در کنار همسرتان بدن خود رابا لمس کردن تحریک کنید. اینکار راه بسیار خوبی برای رسیدن به ارگاسم است.

۹) ارگاسم را تمرین کنید—تکرار و تمرین ارگاسم به تنهایی برای خانم هایی که نمی توانند کنترل خودشان را رها کنند، می تواند موثر باشد. تمرین ارگاسم به شما کمک می کند با این مسئله راحت تر شوید و استرس و اضطرابتان پایین بیاید.

۱۰) بالا باشید—برای خانم هایی که می خواهند با رابطه جنسی روی قدرت ارگاسم خود کار کنند، وضعیت زن بالا (زن روی مرد قرار داشته باشد) بهترین وضعیتبرای رابطه جنسی برای آنها است. این وضعیت به زن این امکان را می دهد کهکنترل رابطه را در دست بگیرند و درنتیجه بیشترین تحریک را داشته باشند.این وضعیت به خصوص برای خانم هایی که مسائل شخصی دارند و نیاز دارند کهازنظر جنسی کنترل کامل را داشته باشند، عالی است.
۱۱) اگر می خواهید از اسباب بازی های جنسی هم استفاده کنید—اگر بااسباب بازی های جنسی مشکلی ندارید، ویبراتورها ابزار بسیار خوبی برایانجام عمل جنسی هستند. این وسائل ارگاسم را خیلیراحت تر می کنند و مسئولیت و فشار همسرتان را هم کمتر می کنند چون مسئولیتلذتتان دیگر با خودتان است. از این ویبراتورها می توانید موقع بازی قبل ازرابطه یا حین رابطه جنسی استفاده کنید تا راه ارگاسم برایتان آسانتر شود..............

 سپاس شده توسط گل مریم ، Fatemehh ، *mana*
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای بهبود عملکرد جنسی در زندگی زناشویی فیلم های پورنو ببینیم یا نه؟ *mana* 12 14,625 2015/01/26 ساعت 15:10
آخرین ارسال: sajedi7273
Heart غذاهایی برای رابطه جنسی بهتر @Raha@ 8 11,229 2015/01/07 ساعت 03:52
آخرین ارسال: گل مریم
  علت دیر ارگاسم شدن و دیر ارضا شدن زنان گل مریم 0 2,592 2015/01/07 ساعت 03:43
آخرین ارسال: گل مریم
  بدبینی مانع رسیدن به ارگاسم می شود @Raha@ 0 1,983 2014/12/09 ساعت 10:54
آخرین ارسال: @Raha@
  رابطه جنسی برای بدن ضرر ندارد؟ @Raha@ 0 2,957 2014/09/10 ساعت 16:44
آخرین ارسال: @Raha@
  تکنیک های ساده برای درمان انزال زودرس @Raha@ 1 3,080 2014/08/30 ساعت 09:25
آخرین ارسال: @Raha@
  همه چیز درباره ارگاسم همزمان در رابطه جنسی @Raha@ 0 2,580 2014/06/12 ساعت 09:15
آخرین ارسال: @Raha@
  این مردان دچار اختلالات ارگاسم می شوند @Raha@ 0 1,137 2014/06/01 ساعت 16:26
آخرین ارسال: @Raha@
  چرا اغلب زنان ارگاسم را تجربه نمی کنند؟ @Raha@ 11 7,273 2014/05/15 ساعت 13:26
آخرین ارسال: Sepid
  تمریناتی برای رابطه جنسی بهتر amirreza9 0 2,607 2014/04/13 ساعت 00:22
آخرین ارسال: amirreza9

پرش به انجمن: