سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀
2014/03/04, ساعت 20:21 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/03/04 ساعت 20:22 ، توسط Sonya.)
ارسال: #1
❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀

ســلام و اطلاعیــه فــوری !

دستات رو درار از جیبت ! تنبل نباش انقــدTroll (10)
ی تخم ِ مرغ بردار و با هر چی داری بشین تزئینش کن ..

تخــم ِ مرغی که با دستای ِ خودت بهـش شکل داده باشـی سر ِ سفــره ی ِ هفت سیــن
یک چشــمــک ِ نازی بهــت میزنه که .. Smile
خب کیفش رو میبری وقتی زحمت ِ خودت رو میبینی سر ِ این سفره ..

پاشــو برو خلاقیتت رو بریز بیرون .. هنر هاتو شکوفا کن ..Clap

بعــد رو ی کاغذ بنویس زیباشو ؛
بذار بغل ِ تخــم ِ مرغت ؛ یا تخم مرغ هات
عکس بگیرPhotosmile
و
پیام خصوصی کن برا من

مهــلـت ِ ارسال ِ تصاویــر :

از 22 اسفنــد ماه ِ 92 ؛ تا 16 فروردین ماه ِ 93

سپاس شده توسط *mana* ، Sepid ، مهسا* ، علیرضا ، @Raha@ ، sahar naz ، گل مریم ، yasi ، Fatemehh ، دریاآرام ، ادمین ، ملیکا ، نرگس مامان ، mahin ، mary_26
2014/03/05, ساعت 00:58
ارسال: #2
RE: ❀93❀ مسـابـقــه : تزئین ِ تخــم ِ مرغ ِ هفــت سیـن ❀93❀
آخ جون بازم مسابقهZibasho-smile (9)
بااینکه میدونم برنده نمیشمAngel

سپاس شده توسط *mana* ، Sonya ، مهسا* ، علیرضا ، @Raha@ ، sahar naz ، گل مریم ، yasi ، Fatemehh ، دریاآرام ، نرگس مامان ، GeorgeTon
2014/03/05, ساعت 02:26
ارسال: #3
ایشالله اینبار نوبت توا که برنده بشی عزیزم

سپاس شده توسط مهسا* ، علیرضا ، Sepid ، @Raha@ ، sahar naz ، گل مریم ، yasi ، Fatemehh ، دریاآرام
2014/03/05, ساعت 07:52
ارسال: #4
خب آبجی یه چی باشه منم بتونم شرکت کنم خب!!

چقد تبعیض نژادی آخه!!!شوخی کردم.

ولی یه چیزی بگم,اینجا در مورد حداقل خود من بعضی از آبجیای خوبم که خیلی کم هستن و خودشون میدونن منظورم چیه,خوش استقبال و بد بدرقه هستن.
خوب یادمه که خیلی از اون آبجیای عزیزم تاکید کرده بودن اینجا فارغ از بحث جنسیت همه با هم دوستیم و فرقی با هم نداریم
من که همینجا دوباره میگم جدا مخلص همه آبجیام هستم و هیچ فرقی با خواهرای خودم ندارید,خدایی جدی میگم

معجزه خبر نمیکند.......با احتیاط ناامید شوید.
 سپاس شده توسط Sepid ، @Raha@ ، گل مریم ، Sonya ، *mana* ، yasi ، Fatemehh ، دریاآرام ، ملیکا ، سارا نت ، نرگس مامان
2014/03/05, ساعت 10:01
ارسال: #5
فدا مدات گلی جون ایشالله تو برنده بشیZibasho-smile (18)

سپاس شده توسط @Raha@ ، گل مریم ، Sonya ، *mana* ، yasi ، Fatemehh ، علیرضا ، دریاآرام ، نرگس مامان
2014/03/05, ساعت 10:03
ارسال: #6
منم با این که میدونم برنده نمیشم ولی میفکرم و میشرکتم
414141

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

سپاس شده توسط Sepid ، گل مریم ، Sonya ، *mana* ، yasi ، Fatemehh ، علیرضا ، دریاآرام ، نرگس مامان
2014/03/05, ساعت 10:40
ارسال: #7
خیلی دوست دارم تو مسابقه شرکت کنم ولی احتمالا از 27 اسفند میریم مسافرت تا 13 فروردین....این روزا خیلی برام سخت میگذره و واقعا به یه سفر طولانی نیاز دارم و ایام تعطیلات بهترین فرصته...با اینکه دوست دارم تو خونه خودم باشم و هفت سین بچینم...
اگه سفرمون کنسل شد حتما شرکت میکنم.
مرسی گلی جونgol4u

خداوندا ؛
آرامشي عطا كن تا بپذيرم آنچه را كه نميتوانم تغيير دهم.
شهامتي ده كه تغيير دهم آنچه را كه ميتوانم.
و دانشي كه تفاوت اين دو را بدانم...
 سپاس شده توسط گل مریم ، Sonya ، @Raha@ ، *mana* ، Sepid ، yasi ، Fatemehh ، علیرضا ، نرگس مامان ، دریاآرام
2014/03/05, ساعت 11:30
ارسال: #8
داداش من عليرضا چراشما نميتونی شركت كنی؟ مگه بايد موضوعو چی انتخاب ميكردم كه انقد بد برداشت نكنی؟يه تخم مرغه كه ميخواي تزىین كني وعكس بگيري...تبعيض نژادی چيه؟ بازم كه تو حساس شدی داداشم من بهت کم محلی كردم؟ خب تقصيرمن چيه كه شما نصف شب آنلاين ميشی؟ قبلا هم كه بهت گفته بودم مشكلاتمو گفتم چقد سرم شلوغه انتظار داشتم تو ديگه منو شرايطمو درك كنی
باوركن همه بچه ها هم تورومثل داداششون دوستت دارن

سپاس شده توسط *mana* ، Sepid ، گل مریم ، yasi ، Fatemehh ، علیرضا ، دریاآرام ، ملیکا ، نرگس مامان
2014/03/05, ساعت 11:32
ارسال: #9
رها جونم سحرناز جونم همين كه شركت ميكنيد يه دنيا ارزش داره
از نظر من همه دوستانی كه ميان ثبت نام ميكنن وشركت ميكنن همشون برنده هستن

سپاس شده توسط *mana* ، Sepid ، گل مریم ، sahar naz ، yasi ، Fatemehh ، علیرضا ، نرگس مامان ، @Raha@ ، دریاآرام
2014/03/05, ساعت 11:49
ارسال: #10
(2014/03/05 ساعت 07:52 )علیرضا نوشته شده توسط:  خب آبجی یه چی باشه منم بتونم شرکت کنم خب!!

چقد تبعیض نژادی آخه!!!شوخی کردم.

ولی یه چیزی بگم,اینجا در مورد حداقل خود من بعضی از آبجیای خوبم که خیلی کم هستن و خودشون میدونن منظورم چیه,خوش استقبال و بد بدرقه هستن.
خوب یادمه که خیلی از اون آبجیای عزیزم تاکید کرده بودن اینجا فارغ از بحث جنسیت همه با هم دوستیم و فرقی با هم نداریم
من که همینجا دوباره میگم جدا مخلص همه آبجیام هستم و هیچ فرقی با خواهرای خودم ندارید,خدایی جدی میگم
علیرضاااااااااااااااااا خب گلی راس میگه نصفه شب میای که ما خوابیمYahoos (23)

قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.
 سپاس شده توسط @Raha@ ، Sonya ، Sepid ، گل مریم ، sahar naz ، yasi ، Fatemehh ، علیرضا ، نرگس مامان ، دریاآرام
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀ Sonya 5 14,268 2017/11/26 ساعت 01:40
آخرین ارسال: azar2345
  ❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀ Sonya 5 6,265 2016/07/31 ساعت 23:25
آخرین ارسال: mecamera
  مرحله دوم مسابقه تزئین تخم مرغ نوروز93 Sonya 55 39,587 2014/11/05 ساعت 16:22
آخرین ارسال: rbabak62

پرش به انجمن: