سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه کار و مشورت برای جراحی زیبایی بینی
2014/06/10, ساعت 11:04
ارسال: #1
نمونه کار و مشورت برای جراحی زیبایی بینی
سلام دوستای عزیز توی این تاپیک میتونید در مورد تجربه هاتون عکس از نتیجه ی جراحیتون و ....رو برای انتخاب بهتر و مناسبتر به اشتراک بگذارید
با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه ی شما عزیزان

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط Sonya ، سارا نت ، فرشته پاک ، مه لقا ، نثار ، @Raha@ ، *mana* ، دریاآرام ، Sepid ، yasi ، Megan
2014/06/10, ساعت 11:17 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/06/10 ساعت 11:19 ، توسط ملیکا.)
ارسال: #2
RE: نمونه کار و مشورت برای جراحی زیبایی بینی
این تجربه و خاطره رو یکی از هواداران زیباشو برای ما فرستاده امیدواریم برای شما هم مفید باشه :

خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد.
خداوند در فطرت هر انسانی تمایل به زیبایی را گنجانیده است و این میل طبیعی به زیبا بودن از نیازهای اساسی انسان هست، در این میان عده ای با توجه به وضع ظاهری، جسمی یا روحی خود سعی در زیبا جلوه کردن خود می کنند. با توجه به پیشرفت روزافزون علم امروزه تغییر قیافه و دیگر اندام کاری نسبت آسان و دست یافتنی شده است. شایع ترین عمل جراحی که بیشترین خواهان را در طول سال های اخیر دارد عمل جراحی زیبایی است، عمل مشهور رینوپلاستی و در برخی موارد همراه با سینوپلاستی(اصلاح انحراف تیغه بینی) عده زیادی را مشتاق این امر ساخته است. این کشش به تغییر ظاهر بیشتر از افکار جامعه ای نشئت می گیرد که پذیرش افراد با ظاهری زیبا را مقبول تر می دانند همچنان که بازیگران خوش چهره شده سینما گواه این ادعا است. درعمل رینوپلاستی با وجود سختی های خاص خود اگر پزشک توانسته باشد از عهده کار خود به خوبی برآید شخص به ظاهری مطلوب ترخواهد رسید.البته نکته مهم تر اینکه چند درصد از افراد به چهره دلخواه خود می رسند و احساس رضایت میکنند جای بسی بحث و تامل را دارد.
این نوشتاری که در ادامه خواهید خواند به گونه ای تجربیات فردی است که عمل رینوپلاستی و سیتوپلاستی را انجام داده و به دنبال این نوشتار مصاحبه و استفاده از تجربیات پزشک معالج(جناب آقای دکتر مرتضی جعفری) است که با بیمار در تمام مراحل عمل و بعد آن همراه بوده و نهایتا نویسنده این مقاله را با استفاده از اظهارات ایشان نگاشته و سعی بنده در نوشتن این گفتار آگاه سازی و تفکر بیشتر در عمل به دست پزشک حاذق است.
شروع ماجرا
از وقتی تصمیم گرفتم عمل جراحی کنم دلهره ها و شب بیداری هایم شروع شد تقریبا یک ماه بیشتر از دو یا سه ساعت نخوابیدم. دنبال دکتر خوب و البته با قیمت مناسب گشتم البته نه اینکه خیلی دنبال دکتر خوب بگردم فقط دو جا رفتم اولین جا با وجود اینکه قیمت خوبی گفت ولی این خدمت خود را به من نوعی منت تلقی کرد و مثالی زد که هیچ وقت از یاد نخواهم برد ایشان گفتند: اگر پول داشته باشی می توانی بهترین خودرو سوار شوی، اگر کمتر داشته باشی خودرو دست پایین تا اینکه رسید به ژیان و اگر هم کمتر کمتر داشته باشی مجبوری با پای پیاده مسیر را گز کنی راستش را بخواهید چون این بحث بر سر توافق قیمت صورت گرفت به من برخورد و تصمیم گرفتم بیخیال عمل به دست دکتر مذبور شوم چرا که ترسیدم چون پول کمتری میدهم یا کل بینی را ببرد و بیندازد بیرون یا یک چیزی را جا بگذارد در داخل بینی و بهانه اش هم این باشد که اندازه پولت آش میخوری... چند روز بعد توسط یک از دوستانم به جایی دیگر معرفی شدم همین که با استرس به مطب وارد شدم چند نفر که قبلا عمل کرده بودند آنجا حضور داشتند و چند نفر دیگر به همراه من وارد مطب شدند حرف هایی بین مراجعین ردوبدل میشد درباره اینکه کار این تیم خوب است و می شود انتظار از آب در آمدن یک بینی خوب را داشت مرا به هیجان درآورد و دوست داشتم هر چه سریعتر دکتر را ببینم بالاخره نوبت من رسید دست و پام داشت می لرزید حال آدمی را داشتم که انگار همان جا میخواستند عمل کنند، با ترس و لرز وارد اتاق دکتر شدم آقای دکتر رضا روحانی با روی خوش تعارف به نشستن کرد نگاهی به من کرد و گفت می خواهید عمل کنیدو حتما هم خیلی استرس دارید لبخندی زدم و با دست پاچگی گفتم خیلی تابلو نه! دکتر هم لبخندی زد وگفت طبیعه ولی با توجه به فرم صورت شما و بینی شما مطمئن باشید بینی خوبی از آب درخواهد آمد، من عکس رادیوگرافی و آزمایشاتم را که به دکتر نشان دادم ایشان گفتند خوب است مشکلی برای عمل ندارید، اگر مایل باشید می توانم وقت برای شما تعیین کنم و این موضوع را اضافه کرد که دکتر جعفری مرا عمل خواهد کرد، کمی اضطرابم بیشتر شدو چرا ایشان مرا عمل نمی کنند با نگرانی پرسیدم چرا شما عمل نمی کنید ایشان گفتند ما تیمی کار می کنیم و ایشان به طور یقین از پزشکان حاذق ما هستند، آن لحظه دعا کردم که خدا کند دکتر جعفری هم مثل دکتر روحانی موج مثبتی داشته باشند و برایم 29 شهریور را تعیین کردو من هم موافقت کردم؛ البته این را هم اضافه کنم که درست بر سر قیمتی توافق کردیم که مد نظرم بود و برای همین احساس خوبی داشتم. خداحافظی کردم و از مطب بیرون آمدم دو هفته وقت داشتم خیلی ها گفتند در این مدت خودم را تقویت کنم، انواع و اقسام قرص های ویتامین، آب آناناس، اب کرفس و.. را پیشنهاد کردند من به جز مولتی ویتامین آن هم ایرانی چیزی نخوردم ولی چه پنهان از شما هیچ وقت آن دو هفته را فراموش نمی کنم که هر روز که به روز 29 نزدیکتر می شد ضربان قلب من بر شدتش افزود می شد، پنجشنبه تماسی از طرف مطب گرفتند و آدرس کلینیکی که انجا عمل می شدم را دادند، مادرم همان روز آمد از اینکه مادرم را میدیدم احساس آرامش کردم، تا یادم نرفته این را هم اضافه کنم که به من گفته بودند تا دوهفته از قرص هایی مثل ایبوپروفن و مسکن استفاده نکنم و 8 ساعت قبل عمل چیزی نخورم، شام را زودتر خوردیم و آخر شب شیرو خرما خوردم و شمارش 8 یا 9 ساعته شروع شد دقیق نمی دانم شب چه ساعتی خوابیدم ولی یادم هست 6 بیدار بودم و نماز خواندم و مادرم هم بیدار شد و تقریبا 8 بود به سمت کلینیک حرکت کردیم در اسانسور که بودیم مادر دستم را محکم گرفته بود که مرتبا آیه الکرسی می خواند و فوت می کرد به صورت من، من می لرزیدم اما مطمئن بودم از تصمیمی که گرفته بودم وارد کلینک که شدیم چند نفری روی صندلی نشسته بودند من با مادرم داخل رفتیم قسمت پذیرش پرونده را تکمیل کردیم و مادر و من امضا کردیم پرستار یک دست لباس و یک قرص داد و گفت قرصو با آب کم بخور و لباسا رو رو بپوش و تو اون اتاق منتظر باش. قرصو که خوردم انگار همه ترسم ریخت دیگه دست و پام نمی لرزید لباس صورتی رو پوشییدم سه تا از من توش جا میگرفت اونقدر که گشاد بود روی تخت دراز کشیدم خواهر برادرام همه زنگ زدن انگار داشتم خواب می رفتم ولی با زحمت می خواستم هر طور که شده نخوابم تا بتونم با دکتر وببینم و باهاش حرف بزنم بعد از نیم ساعت پرستار داخل اتاق امد و گفت آماده ای همراه مادر از سالن گذشتیم پرستار مادر را نزاشت و گفت شما منتظر باشید و من همراه پرستار که دستمو گرفته بود و سعی می کرد بهم آرامش بده داخل اتاق عمل شدیم اتاق عمل بزرگی بود به دو قسمت کرده بودند و یک دکتر دیگر هم آن طرف عمل می کرد کلی وسایل و دستگاه های مختلف پر بود روی تخت دراز کشیدم و دکتر بیهوشی امد و یه آمپول به دستم زد گفت نمی ترسی که گفتم من و ترس فکر کن نترسم، خنده اش گرفته بود موقع زدن سرنگ به دستم یه درد کوچیک احساس کردم بعدش دیگه همه چی عادی بود خودمو به زور نگه داشته بودم تا دکتر بیاد بعد از چند دقیقه دکتر آمد با لباس اتاق عمل بعد ازسلام و علیک اسمم را پرسید داشت به عکسام نگاه می کرد بهش گفتم آقای دکتر نمی خوام روی بینی من خیلی پایین بیاد دکتر گفت نگران نباش بینی شما خوب و با شکل طبیعی عمل خواهد شد. آخرین جملات این بود که من دو هفته است خوب نخوابیدم یه جور این داروی بیهوشی رو بزنید که من کمی بخوابم دکتر بیهوشی گفت وقتی اسمتو صدا کردم چشماتو باز کن دیگه هیچی نفهمیدم...

از قرار بعد از سه چهار ساعت که به هوش امدم مادرم را دیدم که دستمو گرفته بود یک لحظه هم دکتر را دیدم دوباره چشمامو بستم دوباره با صدای پرستار چشمامو باز کردم که می گفت اگه بلند نشی و آب میوه نخوری شب اینجا نگهت می داریم مامان ببین از وقتی تو اتاق عمل رفتی یه لحظه هم ننشسته پاشو دیگه بیشتر از این نگرانش نکن ، یه تکون به خودم دادم و پاشدم بلند شدم بینی ام باند پیچی شده بود انگار داشت خون میومد پرستار آمد و عوضش کرد سرمم داشت تموم می شد آب میوه خوردم کمی ولی مادرم مجبورم کرد همه شو بخورم، دیگه کاملا به هوش بودم، مادر کمک کرد لباسامو پوشیدم و از تخت پایین اومدم و رفتیم سوار ماشین شدیم و رفتیم خونه روی تخت دراز کشیدم، یکم که گذشت تازه دردم شروع شد تنها راه تنفسی من دهنم بود کاملا بینیم بسته بود وحس می کردم از داخل بینی ام مایعی به بیرون می ریزد ولی مادر می گفت حس می کنی مرتبا دست مادر آب میوه بود که به من میداد و حس می کردم کم کم صورتم متورم می شود ابتدا چشم چپم، پیشونی چشم راست و تمام صورتم ورم کرد و دور چشمانم کبود شد، چند بالش زیر سرم گذاشته بودند، چشمم روز بعد کاملا بسته شد و مرتبا آب از چشمم میامد حتی نوشیدنی را هم نمی توانستم خودم بخورم مادر کمک می کرد، نیمه های شب تب ولرز گرفتم با تمام توانم به دکتر پیامک دادم حالم بد است چه کنم؟ آقای دکتر بالافاصله زنگ زد با همان صدای نزار خودم جواب دادم که تب و لرز گرفتم و حالم خیلی بد است ایشان گفتند وضعیت جسمی من ضعیف بوده و این درد داشتن ها طبیعی است و گفت می توانم نصف دیکلوفناک را بخورم، باور نمی کنید همان که دیکلوفناک را خوردم آرام شدم و خوابیدم سه روز به همین منوال گذشت بدترین روزهای زندگیم؛ گرچه خدا رو شکر تنها نبودم و بودن خانواده فامیل ها و مخصوصا دوستانم لحظه به لحظه در کنارم به من امید و انرژی میدادند، روز سوم برای برداشتن تامپون به مطب رفتیم دکتر جعفری نبود دکتر روجانی خیلی با مراقبت و آرامش تامپون ها را درآورد برخلاف تصور و گفته خیلی از دوستان که گفته بودند کشیدن تامپون سخت است برای من سختی نداشت و خیلی راحت درآمد خیلی راحتتر شدم برای اولین بار می توانستم از بینی درست نفس بکشم انحراف بینی ام برطرف شده بود خیلی خوب بود که می توانستم اکسیژن را از راه بینی به داخل بدنم منتقل کنم، گرچه هنوز گچ روی بینی بود و سنگینی می کرد و لی کلی راحتتر شده بودم ، حس خوبی داشتم هر روز در آیینه خودم را نگاه می کردم و از تغییراتم عکس می گرفتم چشمانم باز شده بود اما صورتم هنوز ورم داشت من صورت لاغری دارم همه می گفتند اینطوری بهتر شده ام. نه اجازه خوردن غذاهایی که نیاز به جویدن داشت را داشتم و نه اجازه استحمام، احساس خوبی نداشتم، حتی نماز هم نمی توانستم بخوانم پیشانیم ورم کرده بود و وقتی مهر را روی پیشانی می گذاشتم درد می گرفت روزهشتم خودم تنهایی رفتم و گچ بینی ام را بردارد دکتر جعفری خودشان بودند واقعا درد داشت با وسیله ای یک طرف گچ را بلند کرد سپس طرف دیگر خانم منشی دختر مهربانی بود کنارم ایستاده بود و دستم را گرفته بود اشک از چشمانم بدون اختیار از هر دو طرف جاری می شد بعد نوبت به کشیدن بخیه ها شد هنوز هم کشیدن بخیه ها یادم نرفته است ولی همین که کار دکتر تمام شد احساس بهتری داشتم به بینی ام چسب زد و بعدش خودم را در آیینه دیدم خیلی عوض شده بودم کمی وحشت داشتم انگار با آدم غرییه ام روبرو بودم که همه و خودم اصرار داشتند بگویند این تو هستی، گرچه دکتر گفت نتیجه نهایی بعد از شش ماه مشخص می شود و قضاوت از الان درست نیست به نظرم بینی خوبی طبق گفته آقای دکتر درآمده بود یک بینی کاملا طبیعی، از این مرحله به بعد باید هر روز با سرم می شستم و همچنان مراقبت می کردم. الان 3ماه وچند روز است که عمل کرده ام در این مدت مراقبت خوبی کردم مطمئنم اگر کسی با وضعیت جسمی نحیف من عمل می شد مطمئنا تحمل درد برایش سخت می بود البته این را هم اضافه کنم یکی از بزرگترین شانس من این بود که به دست پزشک باتجربه ای عمل شدم و ایشان به عمل جراحی زیبایی اشراف کامل داشتند؛ الان حالم خوب هست و بینی ام فرم کاملا طبیعی پیدا کرده گرچه تا رسیدن به وضع مطلوب پروسه 6الی یکساله لازم دارد.

و اما جناب آقای دکتر جعفری متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سرو گردن و زیبایی صورت پزشک جوان و کاربلدی هستند که اول از همه به کار خود ایمان دارند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند جلسه دوم که برای ویزیت پیش ایشان رفتم از ایشان سوالاتی در مورد عمل بینی کردم که مشروح این گفتگو را به اطلاع شما دوستان می رسانم
در پاسخ به این سوال که ایشان آیا کسی را تشویق به عمل می کنند یا مانع کسی برای عمل می شوند گفتند: کسی که برای عمل به ما مراجعه می کند به طور قطع تصمیمش را گرفته اگر از ما خواسته نامعقول داشته باشد مانع می شویم مثلا عده ای به غلط فکر می کنند بینی عروسکی یا سرسره ای خوب است باید گفت این مدل بینی ها چون غیر طبیعی هستند بعدا خود شخص از داشتن چنین بینی خسته می شود بنابراین توصیه ما به تمام مراجعه کنندگان تصمیم برای داشتن یک بینی کاملا طبیعی است.
سوال دوم در مورد اینکه آیا نتایج عمل همیشه همان چیزی هست که شخص مطلوبش هست ایشان گفتند: خوب به طور حتم و در هیچ کاری به طورصددرصد همان نمی شود که کسی انتظار دارد اگر با نگاهی واقع بینانه به اعضای بدنمان نگاه بیندازیم خواهیم دید هیچ دو قسمت بدن کاملا شبیه دیگری نیست پای راست با پای چپ یا چشم راست و چپ تا حدی با هم متفاوتند البته اگر جراح در کارش تبحر لازم را داشته باشد 90 درصد می تواند خواسته بیمار یا متقاضی را برآورده کند ما هم تمام تلاش مان را می کنیم که بیماران به طور 90 درصد به همان چیزی که میخواهند دست پیدا کنند.
سوال سوم اینکه از کجا متوجه می شوید که چه بینی به این صورت مناسب است؟ دکتر جعفری گفتند: خوب تشخیص این موضوع برای پزشکی که کارش عمل بینی هست کار آسانی است به عنوان مثال با توجه به شرایط بینی، نوع بینی، ضخامت بینی و... می شود تشخیص داد و طبق این تشخیص عمل صورت می گیرد.
ایشان در ادامه گفتند: خیلی از بیماران بینی خود را با بقیه مقایسه می کنند که این از نظر ما اشتباه هست هر کس اناتومی صورت مخصوص به خود دارد و هیچ کس شبیه کس دیگر نیست و بهترین مقایسه از نظر پزشکان مقایسه فرد با خودش و قبل و بعد عمل جراحی بینی هست.

نقل و گفتگو از: ل. شهبازی

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط Sonya ، سارا نت ، فرشته پاک ، مه لقا ، نثار ، sheyda 00 ، @Raha@ ، *mana* ، دریاآرام ، Sepid ، yasi
2014/06/10, ساعت 13:10
ارسال: #3
بعضی جاها لازمه آدم بینی ش و عمل کنه و ایراد جدی داره ولی اگه جایی لازم نباشه و بینی سالم باشه عمل نکردن بهتره چون جراحی بینی عوارض هم داره...Blush
 سپاس شده توسط مه لقا ، Sonya ، @Raha@ ، sheyda 00 ، ملیکا ، *mana* ، دریاآرام ، Sepid ، yasi ، Nahid69
2014/06/10, ساعت 13:20
ارسال: #4
من خیییییلی دوست میدارم بینی مو عمل کنم ولی از عمل کردن وحشت دارم خییلی میترسمYahoos (19)

بزرگترین شادی ام در زندگی اینست که,هیچ کس نمیداند تا چه اندازه غمگینم
 سپاس شده توسط نثار ، مه لقا ، Sonya ، @Raha@ ، sheyda 00 ، ملیکا ، *mana* ، دریاآرام ، yasi
2014/06/10, ساعت 14:25
ارسال: #5
عزیزم من عمل کردم
خیلی مراقبت میخواد
حتی سرت و بندازی پایین به مخت فشار میادBlush

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

سپاس شده توسط Sonya ، sheyda 00 ، ملیکا ، *mana* ، دریاآرام ، Sepid ، yasi
2014/06/10, ساعت 21:01
ارسال: #6
واقعا؟؟؟؟ مگه تازه عمل کردی رها؟Yahoos (67)

بزرگترین شادی ام در زندگی اینست که,هیچ کس نمیداند تا چه اندازه غمگینم
 سپاس شده توسط @Raha@ ، *mana* ، دریاآرام ، Sepid
2014/06/12, ساعت 08:45 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/06/12 ساعت 08:46 ، توسط @Raha@.)
ارسال: #7
نه عزیزم
من 8سال پیش عمل کردم
باورت نمیشه هنوزم نخ از بینی ام بیرون میاد....
البته من انحراف بینی هم داشتم
و " سپتو و رینو " عمل کردم
هم زیبایی و هم انحراف

سپاس شده توسط *mana* ، ملیکا ، فرشته پاک ، دریاآرام ، Sepid ، yasi
2014/06/12, ساعت 12:11
ارسال: #8
منم بینیم رو عمل کردم....
این داستانی که ملیکا جون گذاشته بودند خیلی جالب بود و منم یاد گذشته افتادم و میخوام یکم راجع بهش باهاتون صحبت کنم....
من بینی تقریبا استخونی و کمی قوز دار داشتم اما درازیه بینیم زیاد نبود یعنی طبیعی بود.از زمان دبیرستان همیشه دلم میخواست بینیمو عمل کنم Undecidedاون قوز آزارم میداددددددددد
وقتی وارد دانشگاه شدم همش به خونوادم میگفتم که راضیشون کنم امااااااااااا میگفتن نهDodgy
از هر کس هم هزینه عمل رو سوال میکردم قیمت های بالایی میگفت تا اینکه به زور بابا و مامانم رو راضی کردم و از یه پزشکی نوبت گرفتیم و رفتیم مطبشBlush دکتر وقتی منو دید گفت چرا میخوای عمل کنی؟بینیت خوبه و.... بابا مامانم گفتن آره و فلانDodgy منم گفتم یه بینی طبیعی میخوام نه فانتزی و....خلاصه قیمت رو هم از اونی که از دیگران شنیده بودم کمتر گفت
واسه همین توصیم به دوستان اینه که خودتون برید و با پزشک صحبت کنیدyess
قرار شد بعد از امتحانات نیم سال اول سال دوم دانشگام برم واسه عمل
قبلش کمی استرس داشتم اما شب عمل و صبحش قرص آرام بخشی که دکتر داده بود کلاااااااا هر نوع استرسی رو ازم دور کرد.رفتم اتاق عمل و اومدم و شد آنچه شدBlushاز اتاق دراومدم چشام باز نمیشد و چرب بود و به زور باز میشد اما دردی تو بینیم نبود و گلوم به شدت درد میکردUndecidedاز دهنم خون می ریخت البته نه به صورت استفراغ فقط خونDodgy
همون روز فیلتر داخل بینیم رو کشیدن که درد چندانی نداشت ولی کلی خون اومد و تمام این مدت بابا و مامانم کنارم بودنBlush
ساعت 4 عصر هی میگفتم بذارید بریم دیگه پرستار میگفت یکم خونریزی بینیت کم شه بعد مرخصی چون همون روز فیلتر رو کشیده بودن خون زیادی می اومدDodgyدیگه از تخت پاشدم رفتم ایستگاه پرستاری که مرخصم کنیدYahoos (23)Yahoos (23)پرستاره دعوام کرد که برم بخوابم و الان می افتم و...Yahoos (23)اما من حالم خوب بود خبNew-smiles (21)
خلاصه مرخصم کردن اومدیم خونه.هر کی می اومد دیدنم یجوری نگام میکرد انگار رو صورتم اسید پاشیدن و وحشتناکمTroll (11)خلاصه بعد از یه هفته رفتیم تا باند اولیه رو باز کننNew-smiles (21) رفتم تو اتاق پزشک و باز کرد آینه رو داد دستم از دیدن خودم ذوووووووووووقی کردم که نگو و نپرسNew-smiles (21)
بعد هم چسب زد و اومدم خونه...رفتم حموم و چسب رو کندم داشتم می اومدم بیرون از حموم احساس میکردم بینیم عین خمیرنونواییهTroll (11)گریم گرفته بود

قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.
 سپاس شده توسط @Raha@ ، Sonya ، ملیکا ، فرشته پاک ، دریاآرام ، Sepid ، سارا نت ، yasi ، Nahid69
2014/06/12, ساعت 12:57
ارسال: #9
من پیش دکتر غلامرضا صفایی عمل کردم
بینیم گوشنی بود.
بالای بینیم و فانتزی کرده منم دوست نداشتم
الانم که الانه راضی نیستم
تیغه هم یه کم کج شده
کبودی های توی صورت هم داشتم و همه میگفتند بعد از عمل چشمهات ریز شده!!!!!

سپاس شده توسط *mana* ، Sonya ، ملیکا ، دریاآرام ، Sepid ، yasi
2014/06/12, ساعت 12:58
ارسال: #10
راستی سر فرصت عکس قبل و بعد از عمل رو براتون میزارم

سپاس شده توسط *mana* ، Sonya ، ملیکا ، فرشته پاک ، دریاآرام ، Sepid ، yasi
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بینی گوشتی را می‌شود عمل کرد؟ @Raha@ 4 5,184 2016/11/07 ساعت 15:42
آخرین ارسال: az_gheibi
  مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی az_gheibi 0 1,302 2016/11/07 ساعت 15:39
آخرین ارسال: az_gheibi
  بینی های گوشتی بعد از جراحی بازگذشت پذیر است؟ دکتر برتر 0 1,961 2015/10/29 ساعت 05:00
آخرین ارسال: دکتر برتر
  عوارض بسیار وحشتناک جراحی زیبایی بینی Sonya 4 7,977 2015/07/13 ساعت 13:22
آخرین ارسال: *mana*
  نتیجه جراحی زیبایی در بینی های گوشتی؟! Afshin 0 2,421 2014/12/06 ساعت 16:53
آخرین ارسال: Afshin
  سحر زکریا: از جراحی بینی ام پشیمانم! @Raha@ 0 2,986 2014/07/16 ساعت 17:11
آخرین ارسال: @Raha@
  کوچک کردن بینی بدون انجام عمل جراحی Sonya 3 8,466 2014/02/13 ساعت 05:12
آخرین ارسال: محسن محمدی

پرش به انجمن: