سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه کار و مشورت برای جراحی زیبایی بینی
2014/06/12, ساعت 15:04
ارسال: #11
RE: نمونه کار و مشورت برای جراحی زیبایی بینی
خب ادامه ماجرای عمل بینی من...Angel
از حموم در اومدم و با حالت بغض رفتم اتاقم تا چسب بینیم رو بزنم.آینه رو برداشتم خودمو دیدمUndecided یهو این شکلی شدمNew-smiles (1)New-smiles (1)New-smiles (1)
وااااااااااای خدای من بینیم عین کوفته قلقلی شده بود باد کرده بودNew-smiles (20)
مامانم اومد هی گفت تو که میدونی باد داره و ال و بله و....Yahoos (63)چسب رو زدم بینیم بالا بود و لبم هم رفته بود بالا....بابام منو دید گفت واااای دیدی قیافت رو خراب کردی داداشم گفت قیافشو ببینTroll (11)خلاصه افسردگی گرفتم اما مامانم هی دلداریم میداد و دوستامم هییییی دلداری میدادنم تا خلاصه بعد چند ماه که چسب رو برداشتم بهتر بود اما با چسب که بودم هیشکی نمیشناختمNew-smiles (21)خیلی خوب شده بودمNew-smiles (21)ورم و بادشم بعد از 6 ماه تا یکسال خوب خوابید اما به مرور زمان هی بهتر میشد.الان هم هرکی می بینتم از بینیم خوشش میادNew-smiles (21)خودمم راضی امyess

قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.
 سپاس شده توسط Sonya ، ملیکا ، دریاآرام ، Sepid ، سارا نت ، yasi ، @Raha@ ، Nahid69
2014/06/12, ساعت 22:22 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/06/12 ساعت 22:25 ، توسط ملیکا.)
ارسال: #12
چقدر خوب مانا جون من اون روز عکستو دیدیم اصلا متوجه نشدم دماغت عملیه! خیلی خوب و طبیعی بودHeart

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط *mana* ، دریاآرام ، Sepid ، yasi
2014/06/13, ساعت 11:58
ارسال: #13
New-smiles (14)فدات بشم عزیییییییییییزم.خودمم راضی هستم.البته نمیگم بینی بعد از عملم کاملا ایده آله چون ایده آل ممکن نیست
کسایی هم که میخوان بینیشون رو جراحی کنن حتما به این مورد توجه کنن و بدونن که انتظارات غیر معقول نداشته باشن.در مجموع من راضی ام و بعد از عمل خیلی حس بهتری داشتمYahoos (57)

قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.
 سپاس شده توسط دریاآرام ، Sonya ، Sepid ، ملیکا ، yasi ، @Raha@ ، Nahid69
2016/04/05, ساعت 13:46
ارسال: #14
دوستان برای جوین شدن به ت ل گ ر ا م جراحی ثانویه یا ترمیمی بینی لینک زیر رو کلیک کنید:

http://secondarynosesurgery.blogfa.com

دوستانی که مشکل برای جوین شدن به ت ل گ ر ا م رو دارن این روش رو امتحان کنید:

اول از طریق سایت ت ل گ ر ا م وارد بخش login سایت بشین که اونجا با وارد کردن شماره موبایلتون و کدی که براتون اس ام اس میشه ت ل گ ر ا م نسخه وب براتون باز میشه بعد برید و لینکهایی رو که براتون ارسال کردم رو روش کلیک کنید تا به راحتی جوین بشین.

https://web.t e l e g r a m.org/#/login

دوستان ت ل گ ر ا م لینک بالا رو به هم چسبیده بنویسید تا بتونید بازش کنید.
2017/11/26, ساعت 01:41
ارسال: #15
من چند وقت پیش با ی گروه پزشکان آشنا شدم تمام فامیلامونم اونجا عمل کردن
چندتا پزشک با تخصص های مختلف بهتون معرفی میکنه نمونه کاراشونو نشونتون میده و قیمتارو میگه و شما تصمیم میگیرید با کدوم دکتر عمل کنید! قیمناشونم از ۲،۸۰۰،۰۰۰ شروع میشه
۰۹۲۲۴۲۴۳۷۳۳ شمارشونه
2018/02/07, ساعت 19:36
ارسال: #16
سلام
دوستان کسی راجع به قالب کنترلی اطلاعاتی داره. سایت زیر رو فقط در این خصوص پیدا کردم
http://tarahteb.com/%D9%82%D8%A7%D9%84%D...%84%DB%8C/
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بینی گوشتی را می‌شود عمل کرد؟ @Raha@ 4 5,048 2016/11/07 ساعت 15:42
آخرین ارسال: az_gheibi
  مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی az_gheibi 0 1,216 2016/11/07 ساعت 15:39
آخرین ارسال: az_gheibi
  بینی های گوشتی بعد از جراحی بازگذشت پذیر است؟ دکتر برتر 0 1,890 2015/10/29 ساعت 05:00
آخرین ارسال: دکتر برتر
  عوارض بسیار وحشتناک جراحی زیبایی بینی Sonya 4 7,875 2015/07/13 ساعت 13:22
آخرین ارسال: *mana*
  نتیجه جراحی زیبایی در بینی های گوشتی؟! Afshin 0 2,351 2014/12/06 ساعت 16:53
آخرین ارسال: Afshin
  سحر زکریا: از جراحی بینی ام پشیمانم! @Raha@ 0 2,918 2014/07/16 ساعت 17:11
آخرین ارسال: @Raha@
  کوچک کردن بینی بدون انجام عمل جراحی Sonya 3 8,350 2014/02/13 ساعت 05:12
آخرین ارسال: محسن محمدی

پرش به انجمن: