سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قانون جذب
۱۳۹۳/۵/۲۵, ساعت ۲۰:۰۲ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۵/۲۵ ساعت ۲۰:۰۷ ، توسط vorojak20.)
ارسال: #1
Wink قانون جذب
این قسمت از سخنرانی دکتر فرهنگ رو دانلود کنید

و حتما گوش بدید

خیلی روی تفکر و اخلاقت تاثیر مثبت میذاره

میتونم تضمینش کنم

خودم که خیییییلی متحول شدم

هر چند وقت 1 بار گوش میدم دوباره تازگی و جذابیت دفه اولش رو داره

روی قانون جذب کیلیک کن

قانــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون جذب: http://s5.picofile.com/file/8118703126/GHanune_Jazb_www_DrFarhang_blogfa_com_.mp3.html

یکم کیفیتش کمه ولی چند دقیقه گوش بدی عادی میشه براتyess

خدایا دلم معجزه میخواهد !

از آن معجزه هایی که به هنگامه ی وقوعش

" خدایا دوستت دارم " ، " خدایا شکرت "

میان هق هق گریه هایم گم شود ..

خدایا دلم معجزه میخواهد

معجزه ای بزرگ در حد " خدا بودنت "...

خدایای باورم نمیشه این معجزه رو بهم نشون دادی
خدایا شکرت دیدی چجوی بغض کرده بودم؟
وای خداجونم دمت گرم اقایی به مولا
دوست دارم
 سپاس شده توسط دریاآرام ، فرشته پاک ، *mana* ، mahsanana ، سارا نت ، @Raha@ ، arsalan ، Sepid ، Sonya ، مه لقا ، FaRaNaK68 ، shahrzad-79
۱۳۹۳/۵/۲۵, ساعت ۲۰:۱۵
ارسال: #2
RE: قانون جذب
دانلود کردم گلم
فقط طولانیه الانم یه خورده کسالت دارم باید بعدا با فکر و خیال راحت گوش بدم بهش تا نظر بدم گلم...

سپاس شده توسط vorojak20 ، mahsanana ، @Raha@ ، arsalan ، Sepid ، Sonya ، FaRaNaK68
۱۳۹۳/۵/۲۵, ساعت ۲۰:۱۶
ارسال: #3
شب که میخوای بخوابی بگوش
چون محیط خلوته فقط بپا وسطش قهقه نزنی که فکر میکنن قاطی کردی والاZibasho-smile (20)Zibasho-smile (20)Zibasho-smile (20)Zibasho-smile (20)

خدایا دلم معجزه میخواهد !

از آن معجزه هایی که به هنگامه ی وقوعش

" خدایا دوستت دارم " ، " خدایا شکرت "

میان هق هق گریه هایم گم شود ..

خدایا دلم معجزه میخواهد

معجزه ای بزرگ در حد " خدا بودنت "...

خدایای باورم نمیشه این معجزه رو بهم نشون دادی
خدایا شکرت دیدی چجوی بغض کرده بودم؟
وای خداجونم دمت گرم اقایی به مولا
دوست دارم
 سپاس شده توسط دریاآرام ، arsalan ، Sepid ، Sonya ، FaRaNaK68
۱۳۹۳/۵/۲۶, ساعت ۱۸:۵۶
ارسال: #4
مهسای گلم گوش دادم... اونجا که گفته آدمهایی که فحش میدن و فلان فلان همیشه بد میبینن بنظر من این مدل آدما بیشتر به دورو برشون بد میرسونن خو دیدیم دیگه...

بعدشم مامانای ایرانی همه میگن دخترم پزشک میشه پسرم خلبان اما کووووووووووو آخه؟

تازه من کسایی رو دیدم که خیلی تو بچگی تحقیر شدن اما الان موفقن...

از طرفی هم خیلی جاها میبینی آدم انقد خوش خیاله که نگو ولی یهو یه اتفاق ناجور میزنه تو برجکش بعد بازم ناامید نمیشه و بازم خوش خیال و مثبت اندیشه اما بازم این اتفاق میافته و برجک نابود میشه...

سپاس شده توسط vorojak20 ، mahsanana ، @Raha@ ، arsalan ، Sepid ، Sonya ، FaRaNaK68
۱۳۹۳/۵/۲۶, ساعت ۱۹:۰۳
ارسال: #5
حالا یه مثال بزنم ما تو نزدیکانمون دوتا خواهر داشتیم بزرگه انقد خودشو تحویل میگرفت یه وضی من تعجب میکردم میگفت من شوهر میکنم شوهرم برام میمیره عاشق هیکل و قیافه ام میشه... خیلی هم خواهر کوچیکه رو تحقیر میکرد قیافه شو هیکلشو صداشو حرکاتشو خلاصه این ازدواج کرد شوهره از قیافه ی زنش رضایت آنچنانی نداره مستقیم هم برگشته بهش گفته خواهرت قشنگههههه

بابا قانون جذبZibasho-smile (20)Zibasho-smile (20)Zibasho-smile (20)

سپاس شده توسط vorojak20 ، mahsanana ، @Raha@ ، arsalan ، Sonya ، سهابانو ، FaRaNaK68
۱۳۹۳/۵/۲۶, ساعت ۲۱:۳۵
ارسال: #6
منم گوش دادم.مرسی عزیزکمHeart

بزرگترین شادی ام در زندگی اینست که,هیچ کس نمیداند تا چه اندازه غمگینم
 سپاس شده توسط vorojak20 ، mahsanana ، دریاآرام ، FaRaNaK68
۱۳۹۳/۵/۲۷, ساعت ۱۰:۴۷
ارسال: #7
علف باید به دهن بزی خوش بیاد دریاClap

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

: http://8pic.ir/
 سپاس شده توسط دریاآرام ، mahsanana ، vorojak20 ، Sepid ، نثار ، ساریانا ، FaRaNaK68
۱۳۹۳/۵/۲۷, ساعت ۱۰:۵۷
ارسال: #8
رها قانون جذب بعضی جاها تبصره ی "نشدن" داره من خودم خیلی مثبت اندیش و امیدوارم کارد به مغز استخونم برسه شاید یه کوشولو ناله کنم اصلا اهل فاز منفی دادن و نالیدن نیستم اما "اولماینجا اولمویور" ینی نخواد بشه نمیشه... اگه قانون جذب همه جا عملی میشد آدم های مثبت اندیش صد در صد همونطور زندگی میکردن که دلشون میخواد...

سپاس شده توسط @Raha@ ، mahsanana ، vorojak20 ، arsalan ، Sepid ، FaRaNaK68
۱۳۹۳/۵/۲۷, ساعت ۱۰:۵۹ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۵/۲۷ ساعت ۱۰:۵۹ ، توسط دریاآرام.)
ارسال: #9
حرف منم همینه این دختره که سال ها خودشو کلئوپاترا میدونست چطور ذهن همسرش باهاش موافق نشد؟؟؟
حتما خواهر کوچیکه سال ها فکر کرده شوهرت از من خوشش میاد و جذبه فکر خواهر کوچیکه به جذبه ی فکر خواهر بزرگه چربیدهZibasho-smile (20)Zibasho-smile (20)Zibasho-smile (20)Zibasho-smile (20)

سپاس شده توسط @Raha@ ، arsalan ، Sepid ، نثار ، سهابانو ، FaRaNaK68
۱۳۹۳/۵/۲۷, ساعت ۱۱:۲۰ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۵/۲۷ ساعت ۱۳:۵۰ ، توسط @Raha@.)
ارسال: #10
اره دریا جون واقعا" یه جاهایی نتیجه عکس میدهد

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

: http://8pic.ir/
 سپاس شده توسط دریاآرام ، arsalan ، نثار ، FaRaNaK68
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: