سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آماده هستی ؟؟؟
2014/08/27, ساعت 20:44
ارسال: #11
RE: آماده هستی ؟؟؟
باهمه این وجود خداوند همیشه درکنار نامش میخوانیم ارحم الراحمین

و غفور و رحیم خداوند بخشنده ومهربان

خداوند بزرگترین خطاهامونو با ذره و کوچکترین خوبیهامون میبخشه

مثلا زمانی که درراهی میره یک سنگ رو که احتمال بدی مکنه برای یک مسلمان مشکلی ایجاد میکنه رو از توراهی برداری

رفتن به عیادت بیمار که از لحظه ایی که قصد رفتن داری تا لحظه ایی که رفتی و برگشتی برایت حسنه محسوب میشه

الله غفورا رحیم

سپاس شده توسط فرشته پاک ، *mana* ، yasi ، Sepid ، دریاآرام ، parisaaaa ، mahsanana ، گل مریم
2014/08/27, ساعت 23:48
ارسال: #12
منم بهش فکر کردم. واقعا وحشتناکه.
منکه خیلی میترسم
من اذر پارسال یکی از بهترین دوستامو از دست دادم متاسفانه و هنوز تو شوک اون موقعم که چطور یه دختر جوون...Troll (18)
قبلشم پدر بزرگ نازنینمو از دست داده بودم.بخاطر همین یه ترس و وحشت بدی هنوز توی وجودمه که قابل وصف نیست...
بخاطر همین هروقت بهشت زهرا میرم به شدت حالم بد میشه و میترسم و وجودم پر از وحشت میشه....

بزرگترین شادی ام در زندگی اینست که,هیچ کس نمیداند تا چه اندازه غمگینم
 سپاس شده توسط سارا نت ، *mana* ، yasi ، Sepid ، دریاآرام ، parisaaaa ، mahsanana ، گل مریم
2014/08/28, ساعت 00:01
ارسال: #13
فرشته جون

دعای عهد زیاد بخون هرروز بعد ازنماز صبح

سپاس شده توسط فرشته پاک ، *mana* ، yasi ، دریاآرام ، parisaaaa ، mahsanana ، گل مریم
2014/08/28, ساعت 02:06
ارسال: #14
Undecidedآره یاسی منم خیلی به مردن فکر کردم و میکنم.البته الان کمتر فکر میکنم.بیشتر وقت ها هم فک میکنم اگه زود بمیرم مامانم و آبجیم چقد داغون میشنUndecided نمیدونم چرا اما امید زیادی به خدا دارم که حتما هوامونو دارهBlush دلمم نمیخواد به هیچ وجه به مرگ عزیزام فکر کنم چون دیونه میشم میدونم تحمل ندارمUndecidedUndecided
غسالخونه رفتم یبار وقتی 5-6 سالم بود موقعی که مادربزرگم رو شستن تهش رفتیم دیدیمش الان قشنگ اون تصویر تو ذهنمه.اون موقعه زیاد ترس رو درک نمیکردم و فقط همهمه و شلوغیش یادم میادUndecidedدایی نازنینمم بعد از شستن دیدم الهی قربونش برم.الان که یادم اومده گریم گرفته.لطفا واسه شادی روح همه اموات فاتحه و صلوات بفرستید دوستای گلم.ممنونUndecided

قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.
 سپاس شده توسط yasi ، Sepid ، دریاآرام ، فرشته پاک ، parisaaaa ، سارا نت ، mahsanana ، گل مریم
2014/08/28, ساعت 02:31
ارسال: #15
بچها متاسفم ک ناراحتتون کردم ، چیزی ک واضحه این هست ک هممون یک ابتدا و یک انتها داریم .
از خدا برای هممون آرزوی بهترین عاقبتو دارم.
منم گاهی پیش خودم سبک سنگین میکنم ک با این گناهایی ک خواسته و نا خواسته انجام دادم چکار کنم؟با حقو ناسی ک ممکنه اصلا ندونم ب گردنم هست یا نیست...
بقول یلدا خدا غفور و رحیم هستش اما ...
برام سواله تاطرف زندس هیچ ترسی ازش نداریم اما وقتی ک مرده چرا انقد از جنازش میترسیم؟؟
واقعا چرا؟؟خودم ک هیچ جوابی ندارم فقط میترسم!

سپاس شده توسط Sepid ، دریاآرام ، فرشته پاک ، parisaaaa ، سارا نت ، mahsanana ، *mana* ، گل مریم
2014/08/28, ساعت 13:41
ارسال: #16
یاسی چون از مرده میترسیم برای اینکه فکر میکنیم که ماهم نکنه مرده باشیم واسه همینه از میت همیشه ترس داریم.Undecided

سپاس شده توسط دریاآرام ، فرشته پاک ، parisaaaa ، yasi ، سارا نت ، *mana*
2014/08/28, ساعت 14:22 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/08/28 ساعت 18:30 ، توسط دریاآرام.)
ارسال: #17
خداروشکر اصلا نه از قبر میترسم نه از مرده...
از اینکه روزی میمیرم هم ناراحت نیستم و نمیترسم من فقط از دست خالی رفتن نگرانم... از عاقبت به خیر نشدن...
دوستان هر وقت عطسه کردید بگید "بسم الله الرحمن الرحیم... إِنِّي آمَنتُ بِرَبِّكُمْ فَاسْمَعُونِ...همانا من به پروردگار شما ایمان آورده ام پس بشنوید"
روایت هس توی قبر وقتی برای سوال و جواب دوباره زنده میشیم با یه حالت عطسه بیدار خواهیم شد اون موقع این آیه ناخوداگاه میاد رو زبونتون نکیر و منکر میشنون و سوال و جوابتون خیلی آسون میشه به لطف خدا

سپاس شده توسط Sepid ، فرشته پاک ، parisaaaa ، yasi ، سارا نت ، @Raha@ ، *mana* ، گل مریم
2014/08/28, ساعت 15:49 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/08/28 ساعت 15:49 ، توسط parisaaaa.)
ارسال: #18
راستش من خیلی از مردن میترسم دوس هم ندارم که اونایی که دوسشون دارم زودتر از 70سالگی بمیرن حتی خودم.دوس دارم وقتی پیر میشم بمیرمUndecided
از مردن وقبرم میترسم نمیدونم چرا ولی تو بهشت زهرا میرم حس خاصی ندارم
6.7سال پیش بود که مامان بزرگم مرد رفتم غسال خونه اصلا هیچ حسی نداشتم ولی خانواده هایی که اونجا بودن ورفتاراشونو دیدم تا یک هفته خواب اروم نداشتم
دوسم ندارم به مردن فکر کنم چون خیلی داغون میشم همشم به خدا میگم خدایا تا امرزیده نباشمو منو از این دنیا نبر
به قبر وجک جونه ور هاشم فکر میکنم گریم میگیرهashk

خدایا منو ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم و خونه تو نبود..Heart
 سپاس شده توسط yasi ، Sepid ، دریاآرام ، mamadreza ، سارا نت ، *mana* ، گل مریم
2014/08/28, ساعت 16:44
ارسال: #19
خدا به داد هممون برسه،گفتنش راحته موقع جواب پس دادن باید ببینیم رد میشیم یا قبول؟!33
 سپاس شده توسط yasi ، *mana* ، گل مریم
2014/08/28, ساعت 18:18
ارسال: #20
(2014/08/28 ساعت 16:44 )lili ava نوشته شده توسط:  خدا به داد هممون برسه،گفتنش راحته موقع جواب پس دادن باید ببینیم رد میشیم یا قبول؟!33

با عرض پوزش..من با این حرف مخالفم قبل از جواب پس دادن باید بدونیم که رد میشیم یا نه!!! قبل از هر واقعه و روزی ...هر روز باید خودمونو بسنجیمو و اشتباهاتمونو اصلاح کنیم...در ضمن از مرگ و قبر راحت حرف زدن علامت بدی نیس حتی همین اعتقاد داشتنش هم خوبه...

سپاس شده توسط parisaaaa ، *mana* ، گل مریم ، yasi
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: