سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعانویسی ... خرافه یا واقعیت ؟!
۱۳۹۳/۶/۲۴, ساعت ۱۶:۳۰
ارسال: #41
RE: دعانویسی ... خرافه یا واقعیت ؟!
سلام بچه ها دعا نویس که راست میگه مثلا داداشم و زنداداشم بعد عقد باهم اختلاف داشتند مامانم رفت پیش دعا نویس گفت که ستارهاشون بهم نمیخوره باید صلاق بگیرند راستم میگفت اخه از اون موقع همش با هم دعوا میکردند میخواستیم طلاقش بدیم ولی طلاق نگرفت الان هم یکم خوب شده البته گفته که داداشم دو تا زن میگیره Undecided

انقدر رفته ای که انگار هیچ وقت نبوده ای

نکند تمام بودنت را خواب دیدم ......
 سپاس شده توسط Sepid ، @Raha@ ، انوووشه ، سارا نت ، parisaaaa ، ملیکا ، Sonya ، فرشته پاک
۱۳۹۳/۶/۲۵, ساعت ۲۱:۵۹
ارسال: #42
چیییی بیخیااال فاطیما این جه حرفیه آخههه!!!میدونیییی چه گناهه بزرگیه؟؟!!! حتی حق نداری شما حرف جدایی واسه برادرت بزنی اونوقت میگی راست میگن!زندگیه اونا به خودشون ربط داره!از قدیم گفتن زن و شوهر دعوا کنند ابلهان باور کنند
به جای اینکه بخواهید جداشون کنیدو با قانونه جذب یه زنه دیگه واسه داداشتون پیدا کنی دعا کن و کمک کن که زندگیشون بهتر شه هردو شونو نصیحت کن و خوبه هرکدومو واسه اون یکی بگو....
من اعتقاد دارم که سحر وجود داره اما اصلا به این دعا نویسا اصلا اعتقاد ندارم به نظره من اونا همشون تو توهماتو تخیلاته خودشون سیر میکنن و خودشونو قدرت مند عالم میدونن!حتی توجه کردن به اونها هم کاره درستی نیست حتی واسه سرگرمی چون همون باعثه تقویته اعتماد به نفسه کاذبشون میشه اغلبه دعانویسا ژنده پوشو ساده و فقیرن و اولش کلا ازت نه پول میخان نه کوفت میخان و نه هیچیزه دیگه تا اعتمادت بهشون جلب شه و بعدش سحرخودشون کردنت چنان ازت میکشن که نگو نپرس نه اینکه اونا قدرت داشته باشنا نه شستشوی مغزیت میدن همین...در کل نصیحته خواهرانه هیچ وقت سمته اینکارا و این چیزا نرید
من شنیدم سحر وجود داره ولی شنیدم میگن فقط 9 روزه یعنی شما بعد از 9 روز اگه هم توی سحر رفته باشید خودبخور بیرون میاید شاید توی اون روز کارتون گیر کنه اما نه بیشتر....
 سپاس شده توسط Sepid ، سارا نت ، parisaaaa ، @Raha@ ، ملیکا ، Sonya ، فرشته پاک
۱۳۹۳/۶/۲۶, ساعت ۰۸:۰۹
ارسال: #43
وا چه راحت چون دعا نویس گفته طلاق شمام زود باور شدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟وحرفشو میزنین؟؟Dodgy
اصلا حرف این چیزا نیست
اتفاقا همسایمون هم سر این موضوع بچه ی جاریشو زنش مشکل داشتن مادره رفته پیش دعا نویسDodgyاونم گفته اینا تا اخر باهم کنار نمیانUndecidedIdeaولی اونا قبول نکردن این چرت وپرت هارو الانم پسره با همون زنشه ویه دختر 8ساله دارنHeart

خدایا منو ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم و خونه تو نبود..Heart
 سپاس شده توسط mamadreza ، Sepid ، ملیکا ، Sonya ، سارا نت ، فرشته پاک
۱۳۹۳/۶/۲۶, ساعت ۱۰:۰۰
ارسال: #44
آره بابا بیجارهها همدیگرو میخوان آخه چرا باید بفکر طلاقشون باشیدUndecidedUndecided

: http://upload7.ir/
 سپاس شده توسط ملیکا ، parisaaaa ، سارا نت ، فرشته پاک
۱۳۹۷/۸/۲۶, ساعت ۲۰:۳۱
ارسال: #45
سلام دوستان خواستم سایتی رو معرفی کنم که خیلی مطالب مفیدی درباره علوم غریبه داره. کسایی که علاقمند هستن حتما ازش بازدید کنن http://khofiyeh.mihanblog.com/
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: