سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرز تهيه پودر انرژي زا و چاق کننده جين سينگ
2014/09/14, ساعت 14:53 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/09/14 ساعت 14:54 ، توسط ملیکا.)
ارسال: #1
طرز تهيه پودر انرژي زا و چاق کننده جين سينگ
همينطور که اضافه وزن و چاقي بيش از حد فرد را دچار مشکلاتي مي کند براي لاغري هم همين مسئله صادق است که فرد در اغلب اوقات دچار ضعف و بي حالي ، احساس خستگي و گاهي باعث کم حوصلگي و عصبي شدن فرد مي شود که بايد با مصرف مواد غذايي طبيعي و با داشتن يک برنامه مناسب غذايي اين مسئله را پشت سر گذاشت. قصد داريم که يکي از مهمترين ترکيبات طبيعي براي غلبه بر لاغري را معرفي کنيم که با مصرف اين ترکيب به درمان مشکلاتي مانند کم خوني و کم اشتهايي بپردازيد و احساس شادابي و سلامت را هر چه بيشتر بدست آوريد.به دليل وجود يکي از مهمترين مواد تاثير گذار که جين سينگ است تصميم گرفتيم تا اسم آن را” پودر انررژي زا و چاق کننده جين سينگ”بگذاريم.

خواص درماني

اشتها آور برای همه گروه های سنی به ویژه کودکان و نوجوانان
چاق کننده بدون بازگشت
چاق و پر کننده صورت
رفع کم خوني
افزايش وزن
رفع ضعف جسماني و تقويت کننده عمومي بدن
حاوي انواع گروه ويتامين ب ، روي ، ‌آهن ، مس

مواد لازم

پودر مالت جو 100 گرم
آرد نخودچي 100 گرم
نشاسته ذرت 2 کيلوگرم
پودر کاکائو 200 گرم
پودر جوانه گندم 100 گرم
پودر جوانه جو 100 گرم
مغز فندق 50 گرم
مغز بادام درختي 100 گرم
مغز پسته 50 گرم
مغز بادام زميني 50 گرم
مغز بادام هندي 100 گرم
انجير خشک شده 100 گرم
کنجد 50 گرم
جين سينگ قرمز 50 گرم
نبات 2 کيلوگرم

روش تهيه و روش مصرف

تمام مواد را با هم نرم آسياب کرده و هر بار دو قاشق غذاخوري از پودر را به همراه 1 ليوان آب سرد ابتدا مخلوط کرده سپس روي حرارت ملايم قرار داده و مرتب هم بزنيد تا مانند فرني قوام آورده و ميل کنيد به صورت روزانه دو بار يعني يک نوبت صبح قبل يا همراه صبحانه و يک نوبت عصر ميل کنيد . تهيه کردن اين نوع فرني روزانه فقط 5 دقيقه وقت شما را خواهد گرفت.

توصيه هاي مهم به افرادي که اين مقاله را براي افزايش اشتها و چاق شدن مطالعه مي کنند

برنامه غذايي مهمترين راه حل براي چاق شدن : داشتن برنامه غذايي منظم تحت نظر کارشناس تغذيه و يا اگر ورزشي مانند بدنسازي انجام مي دهيد تحت نظارت مربي باشگاه در سرعت چاق شدن نتيجه مطلوبي خواهد داشت

خوردن صبحانه : خوردن صبحانه يکي از مهمترين وعده هاي غذايي است که توصيه مي شود حتما استقبال کنيد.زيرا معده پس از يک استراحت 8 ساعته آماده دريافت و جذب هر نوع ماده غذايي است. هميشه صبحانه را به طور کامل بخوريد

روزانه 5 وعده غذا بخوريد : غذاي روزانه را به وعده هاي بيشتر تقسيم کنيد البته همينطور که گفته شد طبق دستور کارشناس تغذيه عمل کنيد با اين عمل سرعت متابوليسم(سوخت و ساز بدن)را کاهش مي دهيد

در ساعات معين غذا بخوريد : داشتن نظم حتي در ساعت خوردن غذا در تثبيت اشتها و همچنين افزايش اشتها نقش مهمي دارد. در نقطه مقابل نداشتن نظم باعث کاهش و از دست دادن اشتها مي شود پس در ساعت غذاخوردن خود دقت کافي داشته باشيد.

آب بیشتری بنوشید : اگر اهل ورزش نبوده‌اید و به تازگی ورزش را شروع کرده‌اید به آب بیشتری نیاز دارید. زمانی که بدنتان دهیدراته شود یعنی آبش را از دست بدهد دچار بی‌اشتهایی می‌شوید. عادت کنید که روزانه 6 تا 8 لیوان آب بنوشید. قبل و بعد از هر جلسه‌ی ورزشی آب بنوشید. هرگز قبل ، بين ، بلافاصله بعد از غذا آب ننوشيد زيرا باعث ناراحتي معده و کاهش اشتها مي شود.

حل مشکلات روحي : مشکلات روحي باعث افسردگي شده و در نتيجه کاهش اشتها را به همراه خواهد داشت پس سعي در حل مشکلات روحي داشته باشيد

متابولیسم‌ بدن را افزایش دهید :اگر اشتهایتان را از دست داده‌اید سعی کنید که فعالیت بدنی‌تان را بیشتر کنید. ورزش کردن بهترین روش برای تحریک متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن است. زمانی که متابولیسم بدنتان بیشتر شود میل به غذا نیز افزایش می‌یابد.

مصرف داروهاي آنتي بيوتيک :اگر داروهاي آنتي بيوتيک مصرف می‌کنید و دچار بی‌اشتهایی شده‌اید از پزشکتان بخواهید تا داروهایتان را بررسی کند. توجه داشته باشید که برخی از داروها باعث بی اشتهایی می‌شوند. در این صورت پزشک می‌تواند داروهای جایگزین تجویز کند و به این ترتیب مشکل بی اشتهایی رفع شده یا کاهش پیدا می‌کند.

نکات مهم

پودر تهيه شده را در يخچال يا فريزر نگهداري کنيد.
براي اثر بخشي بيشتر به همراه اين ترکيب به صورت روزانه دو فنجان عرق يونجه ميل کنيد.

حکيم تهراني

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط parisaaaa ، @Raha@ ، Sepid ، Nahid69 ، *mana* ، mali joon ، دریاآرام ، Sonya
2014/09/14, ساعت 14:55 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/09/14 ساعت 15:01 ، توسط ملیکا.)
ارسال: #2
RE: طرز تهيه پودر انرژي زا و چاق کننده جين سينگ
یکی با این روش در عرض یک ماهو نیم 5! کیلو اضافه کرده!

خداوند زیباست و آرامش در روح های زیبا پیدا می شود.
 سپاس شده توسط parisaaaa ، @Raha@ ، Sepid ، *mana* ، دریاآرام ، Sonya
2014/09/14, ساعت 15:01
ارسال: #3
خوردن چیپس و آب هم موثره

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

سپاس شده توسط parisaaaa ، ملیکا ، Sepid ، دریاآرام ، Sonya ، *mana*
2014/09/14, ساعت 15:01
ارسال: #4
اگه راست باشه که خیلی خوبهHeartشوشوی من جدیدا از استرس عروسی وکار زیاد وحرص خوردن لاغر شده امتحان میکنم ببینم چه جوریه خبرشو میدم
مرسی ملیکا جون مطلب خوبی بودHearttabrik

خدایا منو ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم و خونه تو نبود..Heart
 سپاس شده توسط ملیکا ، Sepid ، mamadreza ، @Raha@ ، دریاآرام ، Sonya ، *mana*
2014/09/14, ساعت 15:36
ارسال: #5
پریسا میخوای عروسی کنی؟
کی؟ بسلامتی

خدایا دلم معجزه میخواهد !

از آن معجزه هایی که به هنگامه ی وقوعش

" خدایا دوستت دارم " ، " خدایا شکرت "

میان هق هق گریه هایم گم شود ..

خدایا دلم معجزه میخواهد

معجزه ای بزرگ در حد " خدا بودنت "...

خدایای باورم نمیشه این معجزه رو بهم نشون دادی
خدایا شکرت دیدی چجوی بغض کرده بودم؟
وای خداجونم دمت گرم اقایی به مولا
دوست دارم
 سپاس شده توسط ملیکا ، Sepid ، دریاآرام ، Sonya ، *mana*
2014/11/26, ساعت 21:41
ارسال: #6
جینسینگ قرمز با سفید فرقی داره ؟ Bokmal قرمز گیر نمیاد آخه .

tabrik
 سپاس شده توسط @Raha@ ، mali joon ، دریاآرام ، Sonya ، Sepid ، *mana* ، ملیکا
2014/12/20, ساعت 21:08
ارسال: #7
من اینو تهیه کردم ، اما توی 27 روز ، 1 کیلو کم کردم SadHuhHuhHuh
چـــــــــــــــــــــــــــــــــرا ؟Huh

tabrik
 سپاس شده توسط Sonya ، *mana* ، ملیکا
2014/12/20, ساعت 21:46
ارسال: #8
جدی ناهید جون؟ تمام مواردو رعایت کردی؟

سپاس شده توسط Sepid ، *mana* ، Nahid69
2014/12/20, ساعت 21:48
ارسال: #9
بعد الان اینا همه رو بخوایم با همین مقدار تهیه کنیم ک خیلی زیاد میشه نزدیک پونزده کیلو میشه

سپاس شده توسط Sepid ، *mana* ، Nahid69
2014/12/22, ساعت 00:58
ارسال: #10
آره همه رو استفاده کردم ، هزینه ش میشه 70 تومن تقریبا ، و در کل میشه 3 کیلو ، 15 کیلو نمیشه ... اصن دیدم 1 کیلو کم کردم بدجور دپرس شدم Sad

tabrik
 سپاس شده توسط Sonya ، ملیکا
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: