سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 راز طلایی برای داشتن ابرو و مژه های بی نظیر
۱۳۹۳/۹/۲۳, ساعت ۲۳:۱۰
ارسال: #1
3 راز طلایی برای داشتن ابرو و مژه های بی نظیر
بی شک داشتن ابروانی زیبا ،چشمانی گیرا و درخشان و مژه هایی بلند و افسون کننده بسیار دلفریب و جذاب خواهد بود و به همین خاطر است که بسیاری از خانمها به دنبال مژه های مصنوعی بلند و آرایشی منحصر به فرد هستند که بسیار هم زیبا و آسان است ،اما هیچ چیزی زیباتر از داشتن مژه هایی طبیعی و بلند و ابروهایی پرپشت و خوش حالت نیست

حالا اگر می خواهید همه این زیبایی ها را به طور طبیعی از آن خود نمایید ،انجام توصیه های زیر فقط چند دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت و نتیجه آن پس از گذشت یک ماه ،داشتن مژه ها و ابروهایی بسیار پر و جذاب خواهد بود.

وازلین
کمی وازلین را بین دو انگشت خود به آرامی و با گرمای انگشتان ماساژ دهید،بعد دراز بکشید و آنرا بالای پلک ها و مژه ها،از گوشه داخلی به سمت خارج بمالید.اینکار را به ملایمت و نه با فشار انجام دهید. پس از مکثی کوتاه ،با یک پارچه بسیار نرم اضافات آن را برداشته و استراحت کنید.

صبح روز بعد همانند همیشه صورت خود را ،البته با آب ولرم ،بشویید و بقیه روغن مانده روی پوست را پاک کنید ،می توانید با یک دستمال مرطوب هم به آرامی اینکار را انجام دهید.

روغن کرچک

همانطور که میدانید برای داشتن ابروها و مژه هایی پرپشت و زیبا ،روغن کرچک گزینه ای بسیار عالی و موثر شناخته شده است.

هر شب مقداری از این روغن را روی مژه ها بمالید و پس از مدتی کوتاه شاهد ضخیم تر شدن مژه ها و رشد مژه های جدید باشید!

برای کسب نتیجه بهتر در این خصوص ،می توانید از برس ریمل های قدیمی خود برای ابروها و مژه ها استفاده کنید.

شیر

راز سوم این است که شبها کمی پنبه را در شیر گرم بزنید و به آرامی روی پلک ها را ماساژ دهید،و صبر کنید تا شیر کاملا جذب پوست شود و بعد با همین ماسک بخوابید.با این کار هم به زودی از دیدن مژه های بلند و درخشان خود حیرت خواهید کرد
 سپاس شده توسط سارا نت ، Sepid ، *mana* ، Sonya ، sahar naz ، parisaaaa ، فرشته پاک ، hastishadi
۱۳۹۳/۹/۲۳, ساعت ۲۳:۲۱
ارسال: #2
RE: 3 راز طلایی برای داشتن ابرو و مژه های بی نظیر
واقعا تاثیر داره

من خیلی ناراحتم ابروهام خیلی کم پشت شدن

: http://8pic.ir/

سپاس شده توسط Sonya ، Sepid ، sahar naz ، parisaaaa
۱۳۹۳/۹/۲۳, ساعت ۲۳:۴۸
ارسال: #3
سلام یلدا جون من هم دارم از این روش ها استفاده میکنم چون ابروهای من هم کم پشت شدن.Heart
 سپاس شده توسط Sonya ، سارا نت ، Sepid ، sahar naz ، parisaaaa ، hastishadi
۱۳۹۳/۹/۲۴, ساعت ۰۰:۰۰ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۹/۲۴ ساعت ۰۰:۰۱ ، توسط سارا نت.)
ارسال: #4
سلام عزیزم

واقعا

از کدوم یکیشون استفاده میکنی میشه درموردش برام بیشتر توضیح بدی و بگی آیا نتیجه دیدیHuh

سپاس شده توسط sahar naz ، parisaaaa
۱۳۹۳/۹/۲۴, ساعت ۱۶:۰۸
ارسال: #5
من شنیدم محلول رزماری برای ابرو خیلی خوبه

موسی گفت:خدایا کاری کن تا از حرف مردم در امان باشم! خدا فرمود:کاری که برای خود نکردم چگونه برای تو انجام دهم؟!
 سپاس شده توسط parisaaaa ، Sepid ، hastishadi
۱۳۹۳/۹/۲۴, ساعت ۲۰:۳۵
ارسال: #6
اتفاقا منم شنیدم همین حرف ونوشین جون
بچه ها ابرو های من به قول دوستام موکت بودن انقد که پر بود ولی بعد از ازدواج انقد پیش این ارایشگرو اون یکی رفتم خیلی خراب شد به حدی که نخ شدنAngel
ولی تا یه ماه فقط سیر مالیدم به ابروهام و بر نداشتم الان هرکی ابروهامومیبینه همش تعریف میکنه وخوشش میاد جوری پهن شده که صد هزار مرتبه شکر به مداد یا پالت ابرو نیازی نیستBlush

خدایا منو ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم و خونه تو نبود..Heart
 سپاس شده توسط Sepid ، *mana* ، hastishadi
۱۳۹۳/۹/۲۴, ساعت ۲۰:۴۷
ارسال: #7
پریسا جون سیر ممکنه بسوزنه ریشه ابرو رو بنظرم روغن بادام تلخ خوبه وزیتون واگه بخواید سریعتر جواب بگیرید فقط کرم تقویت کننده ابرو سریتا بگیرید معجزه میکنه

: http://upload7.ir/
 سپاس شده توسط *mana* ، hastishadi
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رهایی از موخوره برای گیسوان سالم و بلند Sonya 15 9,859 ۱۳۹۷/۳/۲۱ ساعت ۱۲:۱۰
آخرین ارسال: lady melody
  روغن های جادویی برای پرپشتی ابروها y0s0m0n 23 321,747 ۱۳۹۶/۱۱/۷ ساعت ۰۱:۳۰
آخرین ارسال: masoudfn2
  مزوتراپی برای درمان ریزش مو baranclinic 0 518 ۱۳۹۶/۹/۱۷ ساعت ۱۸:۰۵
آخرین ارسال: baranclinic