سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عشق
۱۳۹۳/۹/۲۹, ساعت ۰۰:۴۳
ارسال: #1
عشق
«ایلیا» مجازات های مذهبی را می شناخت. آنها قلب محکوم را از سینه خارج می کردند و سرش را می زدند. اعتقاد بر این بود. انسانی که «قلب» نداشته باشد وارد بهشت نخواهد شد. «کوه پنجم»
برای زنده ماندن ، دو خورشید لازم است : یکی در آسمان و دیگری در قلب . «نادر ابراهیمی »
عشق ، چیزی است که تو را زنده نگه می دارد حتی پس از مرگ. عشق ، چگونه زنده ماندن است.

Heartعشق الهی به عالی ترین کار خود مشغول است

چقدر بیچاره است این... قسمت...
هر آنچه را که نمی خواهیم به گردن او میندازیم
وجدان و خیال خود را آسوده می کنیم!!!!
قسمت اراده منو توست؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط ملیکا ، مهسا ماه ، FAMEDGIRL ، mahrukh ، FaRaNaK68
۱۳۹۳/۹/۲۹, ساعت ۰۰:۴۴
ارسال: #2
RE: عشق
«موری شوارتز»
« عشق بی قید و شرط »
داستانی دربارة یک پسر و یک درخت آمده است که عشق بدون قید و شرط را به بهترین شکل ممکن ، نشان میدهد. درخت خیلی خوشحال است که آن پسر نزد اوست. پسر غمگین است و می گوید:
« من پول لازم دارم .» درخت می گوید : « من پول ندارم ولی سیب دارم. اگر می خواهی می توانی تمام سیب های مرا چیده و به بازار ببری و بفروشی تا پول به دست آوری .» آن وقت پسر تمام سیب های درخت را چید و برای فروش برد. هنگامی که پسر بزرگ شد ، تمام پول هایش را خرج می کند، بر می گردد و میگوید: « من می خواهم یک خانه بسازم و پول کافی ندارم که چوب تهیه کنم.» درخت می گوید : « شاخه های مرا قطع کن. آنها را ببُر و خانه ای بساز.» و آن پسر تمام شاخه های درخت را قطع کرد. آن وقت ، درخت شاد و خوشحال بود. پسر بعد از چند سال بدبخت تر از همیشه بر می گردد و می گوید : « می دانی من از همسر و خانه ام خسته شده ام و می خواهم از آنها دور شوم ، امّا وسیلة مسافرت ندارم.» درخت می گوید : « مرا از ریشه قطع کن و میان مرا خالی کن و روی آب بینداز و برو.» پسر آن درخت را از ریشه قطع می کند و به مسافرت می رود و درخت هنوز شاد شاد بود.
درختان میوة خود را نمی خورند ، ابرها باران را نمی بلعند ، رودها آب خود را نمی خورند ، چیزی که بزرگان دارند ، همیشه به نفع دیگران است

سپاس شده توسط ملیکا ، مهسا ماه ، FAMEDGIRL ، FaRaNaK68
۱۳۹۳/۹/۲۹, ساعت ۰۰:۴۵
ارسال: #3
. «مثل هندی»
« خانواده » مهمترین و اساسی ترین سازمان دنیاست. «استفان کاوی»
« آیا نام من در دفتر هست ؟»
دخترکی به میز کار پدرش نزدیک می شود و کنار آن می ایستد . پدر به سختی گرم کار و زیر رو کردن انبوهی کاغذ و نوشتن چیزهایی در سر رسید بود و اصلاً متوجة دخترش نمی شود تا اینکه دخترک می گوید : «پدر ، چه میکنی ؟» و پدر پاسخ می دهد : « چیزی نیست. مشغول ترتیب دادن برنامه هایم هستم. اینها نام افراد مهمی است که باید با آنها ملاقات کنم .» دخترک پس از کمی تأمل می پرسد : «پدر ، آیا نام من هم در آن دفتر هست ؟» « هفت عادت خوب خانواده »
پیش از ازدواج ، شش نظریه برای بزرگ کردن بچه داشتم ، اکنون شش بچه دارم با هیچ نظریه ای .
«ژان ویلموت»

سپاس شده توسط ملیکا ، مهسا ماه ، FAMEDGIRL ، FaRaNaK68
۱۳۹۳/۱۰/۱۶, ساعت ۱۵:۱۱
ارسال: #4
دیواری بنام I love you در آلمان Heart

: http://someimage.com/0lJdwuV

سپاس شده توسط ملیکا ، مهسا ماه ، FAMEDGIRL ، mahrukh ، FaRaNaK68 ، *Sogand*
۱۳۹۴/۱۲/۲۷, ساعت ۲۲:۵۵
ارسال: #5
دوستان یه تستی هست به نام تست عشق!
حتما بخوانید
تست عشق: سوال اول:

شما به طرف خانه معشوق می روید. دو راه را می توانید انتخاب کنید:
ـ راه کوتاه و مستقیم که سریع می رسید ولی بی مزه است.
ـ اما راه دوم خیلی طولانی تر است ولی پر از مناظر زیبا و جالب است.
حال شما كدام راه را برای رسیدن انتخاب می کنید؟

تست عشق روانشناسی عشق
تست عشق: سوال دوم:

در راه دو بوته گل رز می بینید .یکی قرمز و دیگری سفید. شما تصمیم می گیرید 20 شاخه را برای او بچینید.
چند تا را سفید و چند تا را قرمز انتخاب می کنید؟

تست عشق روانشناسی عشق
تست عشق: سوال سوم:

بالاخره شما به خانه او می رسید .
یکی از افراد خانواده در را بر روی شما باز می کند.
شما می توانید از آنها بخواهید که او را صدا بزنند.
یا اینکه خودتان او را خبر کنید.
چه می کنید؟

تست عشق روانشناسی عشق
تست عشق: http://mag.hoosheparsi.ir/2016/03/psychology-love-test/: سوال چهارم:

شما وارد منزل شده به اتاق او می روید ولی کسی آنجا نیست. پس تصمیم می گیرید رزها را همان جا بگذارید.
ترجیح می دهید لب پنجره بگذارید یا روی تخت؟

تست عشق روانشناسی عشق
تست عشق: سوال پنجم:

شب می شود شما و او هر کدام در اتاقهای جداگانه ای می خوابید. صبح زمانی كه بیدار شدید به اتاق او می روید: آیا خواب است یا بیدار؟

تست عشق روانشناسی عشق
تست عشق: سوال ششم:

وقت برگشتن به خانه است. از راه کوتاه یا از راه بلند؟
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: