سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ به سوالات رنگ مو
2017/03/05, ساعت 18:33
ارسال: #841
RE: پاسخ به سوالات رنگ مو
با سلام
موها رو با دکوکرم و سه صفر به پایه 7 رسوندم و بعد رنگساژ نسکافه ای 6 + شکلاتی 6+ اکسیدان 6% زدم ولی شد زیتونی اشکال از کجاست؟ می شه الان درستش کرد ممنونم؟
2017/03/12, ساعت 15:45
ارسال: #842
سلام به همه
کسی تجربه استفاده از شامپو های رنگ مو داره؟
2017/04/04, ساعت 05:32
ارسال: #843
سلام، قبلا موهام بلوند بوده، الان ماهگونی زدم، چون موها فاقد رنگدانه ی آبی هست، در مدت یک هفته، رنگ شسته شده و فقط تن قرمز باقی مانده. برای از بین رفتن تن قرمز چه اقدامی لازم هست،ممنون
2017/05/05, ساعت 00:23
ارسال: #844
با سلام
من موهامو شرابی رنگ زدم
جلوش بنفش شده
حالاپشیمون شدم و میخوام دودی زیتونی بزنم! بدون دکلره امکانش هست؟
چطور میشه به رنگ دلخواهم برسم؟
2017/06/08, ساعت 04:44
ارسال: #845
سلام عزیزم من موهامو دکلره کردم و در دوران شیردهی هستم البته پایان دوران شیردهی تقریبا 40 دقیقه منتظر شدم پایین موهام دیدم داره کش میاد البته خیلی کم و سریع شستم.موهام تقریبا رنگ زرد و روی ساقه ها کمی تن نارنجی روشن داره.
رنگ 7 و 8 شنی ماسه ای رو ترکیب کردم و زدم .کمی یکدست شد اما بسیار زرد رنگ هستش موهام و اینکه به پوستم که سبزه هست اصلا نمیاد.دوست داشتم کنفی و یا کرم حداقل میشد.حالا نمیخوام تیره بشه یه ترکیب خوشرنگ روشن بهم بگید لطفا که این تن زردی روی موهام از بین بره و اینکه بخوام روشنتر بشه با رنگ میشه و یا فقط با دکلره ؟؟و اینکه میتونم به مرور روشنترش بکنم؟؟؟

نتونستم عکس موهامو آپلود کنم اما بیشترین رنگی که روی سرم دیده میشه زرد هستش قسمت ساقه ها کمی تن نارنجی داره.
لطفا راهنماییم کنید .همیشه آرزوی رنگهای روشن زیبا رو داشتم.
اگر ممکنه ترکیب رنگ شیک و زیبایی بهم بگید.
سپاس
2017/06/08, ساعت 10:38
ارسال: #846
خواهش میکمم کسی جواب سوالمو بده اگر میدونه خیلی نیاز فوری دارم.
2017/07/15, ساعت 13:50
ارسال: #847
سلام
دوستان من موهام 40-50تا فویل مش داشت دفعه ال که رنساژ کردم خیلی خوب شد یه رنگ روشن تو مهیه های دوودی خیلی روشن اما اینبار یکم 8شکلاتی توش ریخت رنگ کارم تیره شده مشام هم تیره اس دوشنبه عروسی داریم میخوام موهام روشن بشه مشام بزنه بیرون بنظرتون چه کنم؟؟؟؟؟؟
2017/07/15, ساعت 13:53
ارسال: #848
سلام
دوستان من موهام 40-50تا فویل مش داشت دفعه ال که رنساژ کردم خیلی خوب شد یه رنگ روشن تو مهیه های دوودی خیلی روشن اما اینبار یکم 8شکلاتی توش ریخت رنگ کارم تیره شده مشام هم تیره اس دوشنبه عروسی داریم میخوام موهام روشن بشه مشام بزنه بیرون بنظرتون چه کنم؟؟؟؟؟؟
خیلی فوری میخوام خواهشا جواب بدین
2017/07/25, ساعت 10:28
ارسال: #849
سلام خسته نباشید شرمنده من موهامو میخوام سورمه ای کنم از چه ترکیبی باید استفاده کنم موهام بلنده ممنون
2017/08/07, ساعت 00:30
ارسال: #850
سلام
حدود 4سانت از موهام درومده پایینش هم مش تکه ای و رنگ هست
الان نمیدونم باید چکار کنم؟ بخوام کل موهام روشن کنم میشه ؟
اگر بخوام شرابی کنم چند رنگ میشه؟
موهام ضخیم هستش و رنگ روشن که میزارم به قرمزی میزنه.
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: