اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] Use of undefined constant username - assumed 'username' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 168 - File: inc/plugins/whoreadthread.php PHP 7.2.22 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/whoreadthread.php 168 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 101 whoreadthread_run
/showthread.php 403 pluginSystem->run_hooks

سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ به سوالات رنگ مو
2017/11/28, ساعت 08:47
ارسال: #861
RE: پاسخ به سوالات رنگ مو
سلام من روی زمینه عسلی هایلایت با پابه 9در اوردم ولی دوست دارم زمینه موهام تیره تر بشه ایا راهی هست؟ ممنون
2017/12/10, ساعت 19:25
ارسال: #862
سلام، ببخشید من موهامو تازه رنگ و مش کردم خیلی روشن شده می‌خوام روش رنگی بزنم که تن بنفش داشته باشه چی باید بزنم و اینکه مشام چه رنگی میشه ممنون میشم پاسخ بدین ???
2018/03/08, ساعت 16:28
ارسال: #863
سلام، رنگ n7 روی موهام هست و ریشه هام مشکیه
میخوام رنگم زیتونی بشه
آیا طبیعی 6 و دودی 6 و زیتونی6 بذارم خوبه؟
چیکار کنم که دورنگ نشه؟
2018/03/09, ساعت 20:32
ارسال: #864
با سلام من مو هام تازه رنگ کردم اول کل موم رو یک زیتونی تیره گذاشتم و لایت های نقره ای با واریاسیون بنفش میدونم بعد چند بار شستن رنگ موهام زرد میشه یک روش بگید خودم توی خونه رنگ ساژ کنم بدون اینکه ارایشگاه برم
ممنون
2018/04/19, ساعت 02:01
ارسال: #865
سلام.وقتتون بخیر و خسته نباشید
من موهامو تا پایه 7 8بی رنگ کردم.بعد دودی8+نسکافه ای8 به همراه اکسیدان1%زدم به موهام
الان بیشتر تن سبز رنگ دارن تا دودی یا نسکافه ای(از هیچ واریاسیونیم استفاده نکردم)
میخواستم بپرسم چ رنگی بزنم روش ک یه قهوه ای روشن یا شکلاتی روشن دربیاد؟؟
ممنون میشم زود جوابم رو بدید.تشکر از شما
2018/04/19, ساعت 13:21
ارسال: #866
سلام،من موهامو دکلره کردم چون قصد دارم موهایم را بلوند روشن کنم،قبل از آن موهایم تقریبا پایه ی پنج یا ش بود ،اول از دکوکرم استفاده کردم و موهایم دودرجه بیشتر باز نشد با وجود رنگساژ کردن و رنگ گذاشتن موهایم نارنجی شد دیروز با پودر دکلره سبزرنگ موهامو دکلره کردم دوبار دوتاسی دقیقه،ولی باز هم موهام به پایه ی ۹ یا ۱۰نرسید،الآن روی موهام بلوند هالوژنی با بلوند عروسکی و واریاسیون نقره ای و سبز و بلوند خیلی خیلی روشن پلاتینه را با اکسیدان ۹ و ۶ درصد ترکیب کردم و گذاشتم ولی باز هم موهایم تن نارنجی دارد،لطفا کمکم کنید تابتوانم موهایم را بلوند خیلی روشن بدون تن نارنجی در بیاورم.
2018/06/12, ساعت 11:01
ارسال: #867
با مطالعه این مقاله رنگ موی سال رو بشناسید رنگ موی سال
مادر رنگ موی دنیا ایگورا رویالتثبیت رنگ مو بناکور از موهای رنگ شده خود محافظت کنید
2018/07/04, ساعت 06:56
ارسال: #868
سلام من موهامو دکلره کردم بعد رنگ دودی گذاشتم اما یه رنگ سبز بد رنگ شد حالا باید چیکار کنم سبزیش بره
2018/07/28, ساعت 16:20
ارسال: #869
من موهام قرمز بوده ریممور ریختم الان قهوه ای شده.میخوام بدونم میتونم دکلره کنم یا اسیب میبینه؟
2018/08/04, ساعت 05:02
ارسال: #870
RE: پرسش رنگ مو
با سلام و تشكر بخاطر محبت شما و به اشتراك گذاشتن اطلاعاتتون با ما!
سوال من اين بود كه من موهام رو دكلره كردم بعد رنگ خاكسترى زدم حالا ميخام رنگ موهام رو دوباره بلوند كنم تقريبا كاهى باز. ممنون ميشم اگر بگيد بايد چه كار كنم.با سپاس فراوان
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کسانی که این موضوع را مشاهده کرده اند
1 کاربر زیر موضوع را خوانده است:
sisi.s20 (دیروز, ساعت 23:52 )

پرش به انجمن: