اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] Use of undefined constant username - assumed 'username' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 168 - File: inc/plugins/whoreadthread.php PHP 7.2.23 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/whoreadthread.php 168 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 101 whoreadthread_run
/showthread.php 403 pluginSystem->run_hooks

سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ به سوالات رنگ مو
2017/08/22, ساعت 13:17
ارسال: #851
RE: پاسخ به سوالات رنگ مو
سلام بچه ها میخوام موهامو تیره رنگ کنم
1.10
با شماره 3
ریتون
به نظرتون خوب میشه؟

و اینکه اکسیدان چن بزنم؟
واریاسیون میخواد؟

تورو خدا جواب بدین
فوریهHeartHeart
2017/08/24, ساعت 13:18
ارسال: #852
سلام. می خواستم راجع به رنگ موهای ۵ دقیقه ای سوال کنم. این رنگ ها نسبت به رنگ موهای معمولی ضر بیشتری دارن یا کمتر؟
2017/08/28, ساعت 00:41
ارسال: #853
سلام. من 6 ماه پیش با رنگ موی لیدی 5 موهامو رنگ کردم.قهوه ای روشن به من نمیاد. میخوام یه قهوه ای خوشرنگ تیره یا شکلاتی در بیاد. لطفا راهنمایی بفرمایید.
2017/08/30, ساعت 08:44
ارسال: #854
سلام
من رنگ موي ٤ و ٥ گرفتم و با هم قاطي كردم به موهام زدم ولي شده مشكلي پر كلاغي. چيكار ميتونم بكنم كه قهوه اي بشه موهام. خيلي ناراحتم
2017/09/04, ساعت 15:35
ارسال: #855
سلام
من کانال پاوینا رو تو تلگرام دنبال میکنم به نظرم کامل و خیلی مطالبی که در مورد زیبایی و خواص میوه ها میزاره علمی و جالب هست.
آدرس کانال پاوینا: pavinaa@
2017/09/06, ساعت 11:58
ارسال: #856
سلام من رنگ موي N1 و N2 اوكيا رو روي موهام كه مشكي بود گذاشتم با فويل به صورت هايلايت
رنگش قهوه اي شده
راهي هست كه روشن تر بشه؟
2017/09/10, ساعت 15:34
ارسال: #857
سلام
من برای عروسیم موهام و دکلره کردم بعدش رنگ موهای دودی زیتونی زدم الان میخوام موهام دودی باشه ریشه موهام مشکی دراومده و رنگ دودی شماره 7+اکسیدان 6%+ واریاسیون سبز زدم رنگش قشنگه ولی قهوه ای شد اثری از رنگ دودی نیست.
لطفا راهنمایی کنید بدون دکلره چطوری میتونم روی مشکی دودی دربیارم؟؟؟
2017/10/04, ساعت 19:05
ارسال: #858
سلام.من پایین موهامو دکلره کردم و بعد رنگ صورتی فانتزی گذاشتم.الان نزدیک به رنگ دکلره شده و میخوام مشکی یا خرماییش کنم.اگر رنگ مشکی رو بزارم دیگه به رنگ دکلره برنمیگرده؟؟
2017/10/22, ساعت 00:48
ارسال: #859
با سلام من موهامو دو یا سه ماهه پیش مشکی n2 زدم ولی چون قبلا یه تارای طلایی هنوز بین موهام بود این سری دودی شماره دو گزاشتم الانم میخوام پایین موهام ارغوانی کنم دکلره گزاشتم اما موهام روشن نمیشه باید چیکار کنم؟ممنونمashk
2017/11/09, ساعت 12:11
ارسال: #860
سلام خسته نباشین من کاربر جدیدم یه سوال داشتم موهامو ۵ ماه پیش پر کلاغی گذاشتم دو سه روزه یه رنگ شماره ۸ گذاشتم ریشه ها روشن شده ولی ساقه ها نه الان چیکار کنم که روشم یکدست شه همه میگم ۰،۰۰بزار روشن شه بعد هر رنگی که دوس داشتی میشه بکین چیکار کنن لطفا
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کسانی که این موضوع را مشاهده کرده اند
1 کاربر زیر موضوع را خوانده است:
sisi.s20 (2019/10/22, ساعت 18:39 )

پرش به انجمن: