رموز جذابیت


jazab beuty zibasho beuty2011zibasho com

یکی از مهمترین رموز رسیدن به جذابیت این است که بدانیم جذابیت چیزی غیر از زیبایی است‌.
شخص می‌تواند صورت زیبایی نداشته باشد اما بسیار جذاب باشد و هم چنین می‌تواند بسیار زیبا باشد اما اصلاً جذابیت نداشته باشد. جذابیت و گیرایی ! نگران نباشید این یک ویژگی کاملاً اکتسابی است که با در نظر گرفتن موارد زیر می توانیم بدست بیاریم:

ظاهری آراسته داشته باشید:

تمیز و مرتب باشید، هماهنگی و پاکیزگی شما، ناخودآگاه شما را جذاب می‌کند. بعضی از افراد براساس تصوری اشتباه برای جذاب شدن به زحمت زیادی می‌افتند و خود را به شکل‌های عجیب و غریبی درست می‌کنند.
مهمترین مسئله این است که مرتب و هماهنگ و در عین حال ساده باشید. نامرتب بودن حتی حرفهای قشنگ‌، مثبت و تأثیرگذار شما را خراب می‌کند.بیشتر سکوت کنید:

غالباً افراد به اشتباه برای این که جذاب‌تر شوند، بیشتر شلوغ می‌کنند وبا صحبت کردن زیاد و بی جا به بی راه می‌روند. سکوت‌، یک تأثیر ذهنی و روانی بسیار قوی می‌گذارد. در سکوت‌، فرد پیرامون خود خلاء ایجاد می‌کند و هر خلایی‌، جذب را سبب می‌شود. آنها که بیشتر صحبت می‌کنند و کمتر می‌شنوند از جذابیت خود می‌کاهند، حال آن که سکوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل‌تر و قابل اطمینان‌تر معرفی می‌کند و این زمینه‌ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است‌. سکوتی سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است‌.

نرم و ملایم سخن بگویید:

هنگامی که نرم و ملایم صحبت می‌کنید افراد را جذب خود می‌کنید و به راحتی می‌توانید بر روی آنها تأثیر بگذارید. آدم‌های خشن و داد و بیدادی و زود جوش افراد مناسبی برای اطمینان کردن‌، نیستند.

محترم باشید:

بی‌احترامی به خود، به دیگران و بی‌احترامی و بی ادبی در کلام و رفتار همگی از جذابیت شما می‌کاهد. شما باید هم در ظاهر آراسته باشید و هم در باطن وارسته‌. افراد مؤدب و متین و محترم بی تردید جذابند و این جذابیت از درون موج می‌زند.
محترم و مؤدب و باشخصیت باشید، خواهید دید خود به خود جذاب می‌شوید.
زیاد شوخی نکنید اما بسیار لبخند بزنید
شوخی فراوان از انرژی ذهنی و جذابیت شما می‌کاهد چرا که شوخی فراوان به تدریج مرزهای لازم بین افراد را از بین می‌برد. متبسم باشید که تبسم به چهره شما جذابیتی عمیق  می‌بخشد. در تبسم‌، سنگینی ، متانت و جذابیت است‌.

قاطعیت! یعنی جذابیت‌:

کسانی که شخصیت قاطعی دارند و هدفها و ارزش‌های معینی دارند، بی‌استثنأ می‌توانند افراد جذابی باشند. زیرا شخصیت‌هایی جذاب و تأثیرگذارند که بسیار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند. به دنبال اهداف مشخصی بودن و به آنها رسیدن اعتماد به نفس زیادی به ارمغان می‌آورد و جذابیت از وجود چنین شخصی موج می‌زند.
آسان بود، این طور نیست‌؟ فکر می‌کنم شما هم می‌توانید یکی از جذاب‌ترین و ماندگارترین‌ها باشید.پس شروع کنید؛دست به کار بشوید!

برگرفته شده از تبیان نت

منبع : زیبا شو دات کام

مطالب مرتبط

۱۱ دیدگاه‌

 1. گیسو گفت:

  لازم نیست که لباس های بپوشیم که درخشنده باشن…طوری که دیگران با عینک آفتابی نگاهتون کنن!
  باید لباستون مناسب با آون روز و آون مهمانی یا جشن باشه.
  مثلاً توی مجلس رسمی لباسی نپوشید که انگار اومدید لب ساحل تعطیلات،یا مثلا وقتی میخواین برید دوره هم بشنید لباسی نپوشید که انگار اومدید ملاقات یک آدم خیلی خیلی مهم…
  هر لباسی مناسب با یک مکان هستش فقط باید بفهمیم که آیا این لباس رو من باید اینجا بپوشم؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 2. azade گفت:

  ghashang bod

  [پاسخ]

 3. farhad گفت:

  khob bod mamnonnnnnnnnnnn

  [پاسخ]

 4. لیلا گفت:

  سلام از مطالب قشنگتون تشکر میکنم .

  [پاسخ]

 5. نگاه گفت:

  منمنون خیلی عالی بود.

  [پاسخ]

 6. s,h(sina گفت:

  با چه لباسی جذابیت رو بیشتر کنیم؟

  [پاسخ]

  farhad پاسخ در تاريخ فوریه 23rd, 2013 05:54:

  بالباسهای زیبا!!!!!!

  [پاسخ]

 7. زیبا1360 گفت:

  عاااااااااااااااااااااااااااالی بود

  [پاسخ]

 8. hojjat گفت:

  khili ali bod

  [پاسخ]

 9. hora گفت:

  راه های جالبی بود ممنون

  [پاسخ]

  ملیکا پاسخ در تاريخ نوامبر 30th, 2010 00:49:

  سلام
  موفق و پیروز باشید…

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یک =