چای کیسه ای به شکل ♥

1

چند روز پیش  یک چای کیسه ای به شکل قلب دیدم و الهام بخش من برای ایجاد آن با کمی تغییرات بود، می دونیم که چای کیسه ای بعد از چند دقیقه داخل زباله ها انداخته میشن، اما صرف کمی وقت برای انجام این کار برای کسی که عاشقش هستید با ارزشه.

1-2

آنچه شما نیاز دارید

3

 • چای کیسه ای
 • سوزن و نخ قرمز
 • قطعه ای پارچه قرمز
 • مداد
 • قیچی
 • چسب داغ

باز کردن کیسه چای

4-6

ابتدا شما باید کیسه چای را باز کنید و مراقب باشید که بیش از حد فیلتر چای را پاره نکنید، زمانی که فیلتر را باز کردید، چای داخل آن را خالی کنید و کنار بگذارید تا زمانی که فیلتر جدید را آماده می کنیم.

برش قلب

7-10

زمان کار کردن بر روی فیلتر است، حالا که فیلتر شما خالی شده آن را به صورت مستطیل صاف کنید و آن را از وسط تا بزنید، روی آن یک قلب با مداد بکشید، و آن را برش دهید، شما دو قلب یکسان دارید، به یاد داشته باشید که قلب را خیلی بزرگ برش ندهید.

دوختن قلب

11-15

 

یک قطعه نخ بلند برداشته و سوزن را نخ کنید، دوختن دو قلب را از نقطه وسط جایی که دو بخش قلب به هم می پیوندند شروع کنید و دور تا دوره قلب را بدوزید (از چرخ خیاطی هم می توانید استفاده کنید فقط به خاطر داشته باشید که فیلتر چای بسیار نازک و آسیب پذیره) هنگامی که شما حدود نیمی از قلب را دوختید چای را که قبلا از آن خارج کرده بودیم به داخل قلب برمی گردانیم و به دوختن قلب ادامه دهید. در انتهای کارتان نخ را قطع نکنید از آن به عنوان نگهدارنده چای استفاده کنید بنابراین نیازی نیست که نخ جدیدی به آن اضافه کنید،

قلب با پارچه

 

16-22

نیاز به یک نگهدارنده پارچه ای برای چای داریم، برای این کار، دو عدد قلب رو پارچه (حدود ۲ سانتی متر) بکشید و آنها را جدا کنید، سر نخ که از چای باقیمانده روی قلب پارچه گذاشته و با چسب آن را بچسبانید و در آخر قلب دوم پارچه ای را در طرف دیگر بچسبانید مثل ساندویچی که نخ بین آن گذاشتیم.

خودشه! کیسه های چای شما آماده ست

زیباشو دات کام

مطالب مرتبط

۷ دیدگاه‌

 1. مهندس میرزایی گفت:

  عالی بود
  ممنون
  h–

  [پاسخ]

 2. morteza گفت:

  :@

  [پاسخ]

 3. morteza گفت:

  شوخی کردم
  🙂

  [پاسخ]

 4. morteza گفت:

  میییییییگما
  تو سحر خودمون نیسی یی وقتی
  دده جون خودت فحش ندیا

  [پاسخ]

 5. morteza گفت:

  یکی نگه لای شیشه بزرگش کردن
  عامو بشی اذیتوم نکن

  [پاسخ]

 6. morteza گفت:

  واااااای عزیزوم
  چقدم تو تمیز هستی
  جون خودت

  [پاسخ]

 7. سحر گفت:

  چقد بهداشتی

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *