روشهای اعجاب انگیز برای زیبا تر شدن!

 روشهای اعجاب انگیز برای زیبا تر شدن!  روشهای اعجاب انگیز برای زیبا تر شدن!  روشهای اعجاب انگیز برای زیبا تر شدن!
اول از همه اینکه، زیبایی همیشه از درون افراد نشات می‌گیرد. بهترین راه برای زیبا شدن، طبیعی به نظر آمدن است اما ایده ها و راه هایی هم هست که به آن کمک می‌کند. لازم نیست برای زیبا دیده شدن حتماً چشمتان را در سایه و گونه هایتان را در رژگونه غرق کنید. این مقاله به شما نشان می‌دهد که چطور سایه ها و شکل های طبیعی صورتتان را زیباتر نشان دهید تا هم اعتماد به نفستان بالا رود و هم زیبایی طبیعی داشته باشید. اعتماد به نفس زیباترین ویژگی در دنیاست. اندامتان را صاف و سرتان را بالا نگه دارید چون این حالت احساسی در شما ایجاد میکند که بدانید که هستید، چه می‌خواهید و چطور باید از زندگی لذت ببرید.


مراحل

۱٫ لبخند بزنید. اگر هر از گاهی لبخند بزنید، باعث می‌شود هم احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید و به دیگران این احساس مثبت را منتقل کنید. حتی می‌توانید جلوی آینه لبخند زدن را تمرین کنید. این می‌تواند شروع بسیار خوبی برای روزتان باشد و حال و هوایتان را بهتر کند. اما همیشه به یاد داشته باشید که برای تکمیل زیبایی لبخندتان باید دندانهایتان را خوب مسواک کنید.

۲٫ مراقب پوستتان باشید. با یک کرم مرطوب کننده که SPF آن حداقل ۱۵ باشد، پوستتان را پاکیزه و مرطوب نگه دارید. بیشتر از سه بار در هفته روی صورتتان لیف نکشید چون ممکن است پوستتان را اذیت کند مخصوصاً اگر روی پوستتان جوش داشته باشید. برای آنها که پوست مرطوب دارند، استفاده از ماسک می‌تواند به از بین بردن روغن اضافی پوست کمک کند. البته این ماسک ها را هم بیشتر از یکبار در هفته استفاده نکنید.

۳. لایه برداری پوست، یعنی برداشتن لایه کهنه و مرده پوست، می‌تواند کمک کننده باشد. لایه برداری می‌تواند آسیب های ناشی از جوش و آکنه پوست را کاهش دهد اما اگر روی پوستتان جوش دارید، بهتر است که از متخصص پوست هم کمک بگیرید.

۴٫ با کمتر کردن آرایش صورتتان، زیبایی طبیعی تابستانی را به پوستتان ببخشید. آرایش برای تقویت شکل و ترکیب صورت شماست نه برای پوشانیدن آن. برای چشمانتان حتماً از خط چشم استفاده کنید چون به چشمانتان شکل می‌دهد. برای روز از رنگ ها و سایه های جیغ استفاده نکنید اما استفاده از این رنگ ها برای شب اشکالی ندارد. اگر روی صورتتان جوش دارید، برای درمان آن از محصولاتی که پوستتان را بیش از حد خشک می‌کند استفاده نکنید.

– لباسهایی انتخاب کنید که اندامتان را متناسب تر نشان دهد. پوشیدن لباسهای خیلی لختی هم همیشه خوب نیست چون باعث می‌شود دیگران فکر زیاد خوبی درموردتان نکنند.

– می‌توانید لباسهایی انتخاب کنید که هم جذاب و در عین حال سنگین به نظر بیایید. یک شلوار جین یا دامن با یک بلوز زیبا بسیار متناسب به نظر خواهد آمد. البته دقت کنید که کفشهایتان هم حتماً باید با لباستان ست باشد.

۵٫ با لوازم جانبی و زینتی ظاهرتان را چشمگیرتر کنید. اما دقت کنید که زیاد هم در این زمینه افراط نکنید. یک هدبند، تل یا گردن بند کافی است. یادتان باشد هرچه کمتر، بهتر.

– لباسهایی بخرید که اندامتان را لاغرتر و متناسب تر نشان دهد.

۶٫ مراقب موهایتان باشید. به طور منظم موهایتان را کوپ کنید و همیشه دنبال مدل ها و رنگ هایی برای موهایتان باشید که به شکل صورت و نوع موهایتان بیاید.

– همیشه موهایتان را شانه کنید اما نه بیش از اندازه. مدل موی صاف و فر هر دو را برای خود امتحان کنید.

– اگر قصد رنگ کردن موهایتان را دارید، دقت کنید که رنگ مورد نظرتان حتماً به رنگ پوستتان بیاید. سعی کنید فقط تا یک تا دو سایه روشنتر یا تیره تر از رنگ طبیعی موهایتان پیش روید.

۷٫ صاف بایستید. اینکار نشان می‌دهد که به خودتان احترام می‌گذارید و همه هم دنبالتان خواهند بود. علاوه بر این برآمدگی های اضافی بدنتان را هم کمتر نشان می‌دهد. طرز ایستادن و نشستن اهمیت زیادی دارد و می‌تواند به جذابیتتان اضافه کند.

۸٫ اهمیت زیبایی درونتان را درک کنید. آدم های زیبا در دنیا زیاد هستند اما زیبایی خیلی متداول است. بعد از حرف زدن با چند نفر از آنها متوجه می‌شوید که این آدم ها زیاد هم زیبا نیستند. رفتار بد با دیگران ممکن است درون آنها را خیلی زشت هم نشان دهد و باعث شود دیگران دیگر اهمیت چندانی به زیبایی بیرونشان هم نشان ندهند.

– پس یادتان باشد اگر با دیگران بد رفتار کنید، همه آرایشهای دنیا هم نخواهد توانست زیبا نشانتان دهد.

– به خودتان و دیگران احترام بگذارید و خواهید دید که چه حس خوبی پیدا میکنید.

۹٫ احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید. وقتی حستان به خودتان خوب باشد، ظاهرتان هم خوب خواهد شد. پس اعتماد به نفس داشته باشید.

– مردم به سمت کسانیکه به خودشان احترام می‌گذارند جذب می‌شوند و با آنها راحت هستند. دوست داشتن و احترام گذاشتن به خودتان به معنی خودخواهی و خودبینی شما نیست. فقط به دیگران نشان می‌دهد که از ظاهر خودتان راضی و خوشحال هستید.

– خودتان باشید، با دیگران گرم و دوستانه برخورد کنید و احساس خوبی پیدا کنید. مطمئن باشید که خیلی زود همه این را متوجه می‌شوند.

 روشهای اعجاب انگیز برای زیبا تر شدن!

۱۰٫ اگر دوستانتان تحسینتان کردند، سعی نکنید آنها را منفی کنید، تحسین و تمجید اطرافیان را بپذیرید و از آن برای بالا بردن اعتماد به نفستان استفاده کنید. یک تشکر کردن مودبانه خیلی بهتر از پایین آوردن خودتان است.

۱۱٫ ورزش کنید. همه کسی را که به خودش احترام می‌گذارد و مراقب بدن خود است را دوست دارند. خوب به نظر رسیدن فقط به آرایش و لباس محدود نمی شود، سالم بودن و داشتن احساسی خوب نسبت به خود هم بخشی از آن است.

– حداقل نیم تا یک ساعت در روز وقتتان را به ورزش اختصاص دهید و روزانه ۸ لیوان آب بنوشید. آب درخشش زیبایی به پوستتان می‌دهد.

– اگر وقت برای باشگاه رفتن ندارید، حداقل ۴۰ دقیقه در روز –در فواصل استراحت های ۲۰ دقیقه ای بین کار هم که شده—را به پیاده روی تند اختصاص دهید.

– هر ورزشی که دوست داشته باشید خوب است اگر هم ورزشی را تابه حال امتحان نکرده اید، یکی را انتخاب کنید که با شرایطتان جور باشد.

۱۲٫ خواب کافی داشته باشید. این به شما کمک می‌کند همیشه بهترین ظاهر را داشته باشید و داشتن یک الگوی منظم برای خواب باعث می‌شود هر روز سرحال و سرزنده از خواب بیدار شوید و روز خوبی داشته باشید.

۱۳٫ هر روز بدنتان را برس بکشید. یک برس با موی پلاستیکی یا موی طبیعی برداشته و دایره وار روی بدنتان بکشید. از پاها شروع کنید و بالا تا سینه پیش روید. اینکار پوستتان را سفت کرده، سلولیت را برطرف نموده و پوست های مرده را از بین برده و درخشش خوبی به پوستتان می‌دهد. بهتر است اینکار را صبحها انجام دهید چون سرحال ترتان می‌کند. یادتان باشد اینکار را حتماً روی پوست خشک انجام دهید.

۱۴٫ بهداشتن دندانها را رعایت کنید. بعد از هر غذا دندانهایتان را مسواک کنید و روزی دوبار از نخ دندان استفاده کنید و یادتان باشد هرچه بیشتر مسواک بزنید، بهتر است.

– البته دقت کنید که مسواک را سفت روی دندانها نکشید. ممکن است فکر کنید اینطوری دندانهایتان بهتر تمیز می‌شوند اما فقط به آنها آسیب می‌رساند.

– حتماً بعد از گذشت ۱۰ دقیقه از خوردن غذا مسواک کنید چون باعث می‌شود به مینای دندان آسیب برسد و اگر وقت برای صبر کردن ندارید، فقط دهانتان را با آب خالی بشویید.

– دندانهایتان را سفید کنید. همه با دندانهای سفید و تمیز زیباتر به نظر می‌رسند. و خرید سفیدکننده های دندان هم چندان برایتان گران تمام نمی شود. همچنین موقع مسواک کردن دندانها حتماً لثه ها، زبان و سقف دهانتان را هم مسواک بکشید.

۱۵٫ شاخص حجم بدن (BMI) خود را اندازه گیری کنید. اینکار به شما کمک می‌کند وزن سالم خود را بدانید و دیگر وزن خود را با دیگران مقایسه نکنید.

۱۶٫ موهای زائد بدن و صورت را از بین ببرید. موهای زائد بدن و صورتتان را به طور منظم با هر روشی که برایتان مقدور است، از بین ببرید.

۱۷٫ با چشمانتان هم لبخند بزنید. چشمها دریچه روح هستند. پس وقتی با چشمانتان بخندید مردم بلافاصله جذبتان می‌شوند.

۱۸٫ با محصولات خاص، موهایتان را براق و درخشان نگه دارید.

نکات:

 روشهای اعجاب انگیز برای زیبا تر شدن!

·به مقدار کافی آب بنوشید. از موادغذایی سالم و مغذی مثل ماهی، میوه ها و سبزیجات و غلات کامل استفاده کنید. این مواد به درخشندگی پوستتان کمک می‌کنند.

·اگر پوستتان مستعد جوش است از بخار روغن درخت چای استفاده کنید. این بخار منافذ پوستتان را باز کرده و این روغن به از بین بردن جوش ها کمک می‌کند.

·بعد از استفاده از بخورهای صورت یا سونا از تمیزکننده پوستی مناسب با نوع پوست خود استفاده کنید. پس از شستشوی پوستتان، یک مرطوب کننده بدون روغن روی آن بمالید. بااینکه ممکن است به خاطر سن پایینتان به نظرتان مسخره بیاید از کرم های ضد چروک استفاده کنید. این کرم ها به پوستتان درخشندگی خاصی می‌دهد و استفاده مداوم از آن از بروز چروک جلوگیری می‌کند.

·استفاده از مومک برای برداشتن موهای بدن بهترین روش است. بهتر است اینکار را در سالن های آرایشی انجام دهید اما به هیچ وجه برای پوست صورتتان از این روش بهره نگیرید. چون پوست صورت بسیار حساس است. بند انداختن برای پوست صورت بهترین روش است.

· از اسپری، دئودورانت یا لوسیون برای پوستتان استفاده کنید. بااینکه جای دوش گرفتن را نمی گیرد اما باعث می‌شود دیگران از کنار شما بودن لذت ببرند.

·یک آرایشگر خوب برای خودتان انتخاب کنید. ممکن است مجبور شوید پول بیشتری بپردازید اما ارزشش را دارد. اگر مطمئن نیستید که چه مدل مویی به شما بیشتر می‌آید، از آرایشگرتان کمک بگیرید.

· روی رژلبتان برق لب بزنید.

·ناخن هایتان را همیشه زیبا و مرتب نگه دارید. حداقل هفته ای دوبار نزد مانیکوریست بروید و اگر از عهده هزینه آن برنمی آیید، خودتان اینکار را یاد بگیرید. انجام فرنچ مانیکور آنقدرها هم که فکر می‌کنید سخت نیست. ناخن های پاها را هم فراموش نکنید.

· همیشه موهایتان را تمیز نگه دارید. بااستفاده از شامپوی مناسب موهایتان را درخشان و سالم نگهدارید. اگر موهایتان وز دارد، حتماً از نرم کننده و حالت دهنده و ضد وز برای موهایتان ساتفاده کنید. اگر وقت ندارید که هر روز صبح موهایتان را بشویید، شب قبل آنها را شسته و کار درست کردن را برای صبح بگذارید.

· وقتی شب موهایتان را می‌شویید، در همان حالت که خیس هستند آنها را ببافید. اینکار باعث می‌شود صبح که موهایتان را باز کنید، حالت زیبایی پیدا کند و درست کردن آن آسانتر شود. مدل هایی را برای درست کردن موهایتان انتخاب کنید که با شکل و فرم صورتتان جور باشد.

·از عطری استفاده کنید که بهترین احساس را در شما ایجاد میکند. همچنین می‌توانید از لوسیون بدن استفاده کنید. البته دقت کنید که بیش از اندازه عطر به خودتان نزنید. کمی از عطرتان را روی یکی از مچ ها زده، آن مچ را به مچ دیگرتان بمالید و بعد روی بازوها و گردنتان بمالید.

· مراقب لبهایتان باشید. از رژ لب های خوب و حتماً از برق لب استفاده کنید.

· کفش های پاشنه بلند پاهایتان را فوق العاده نشان می‌دهند.

·به خودتان در آینه نگاه کنید. بهترین ویژگیتان چیست؟ پاها؟ موها؟ دهانتان؟ شانه هایتان؟ ببینید چطور می‌توانید این ویژگی را برجسته تر کنید. مثلاً اگر موهای زیبایی دارید، هر یک روز در میان آنرا بشویید تا براقتر و زیباتر به نظر برسند.

·آنها که پاهای بلند و زیبایی دارند، حتماً به دقت همیشه آنها را اپیلاسیون کنند تا بتوانند با پوشیدن دامن یا شلوارکهای زیبا آنها را برجسته تر نشان دهند. آنها که شانه ها و استخوان بندی زیبایی دارند می‌توانند از تاپ ها و بلوزهایی استفاده کنند که زیبایی اندامشان را بیشتر جلوه گر کند.

· هر شب یک حمام طولانی اما نه خیلی داغ بکنید. اینکار به ریلکس کردنتان کمک می‌کند.

· هروقت که از وضعیت ظاهرتان ناراحت و غصه دار شدید، با چند نفر از دوستانتان برای شام بیرون بروید و با آنها دردودل کنید.

·اگر از درون شاد و خوشحال باشید، به بیرونتان هم منتقل خواهد شد. کارهایی انجام دهید که از آن لذت می‌برید، به کنسرت بروید، کفش بنفش بپوشید، با حیوانات بازی کنید و ….

· اعتماد به نفس یکی از جذابترین ترین چیزها در دنیاست. جسور باشید. پشتتان را صاف و سرتان را بالا نگه دارید. این حالت نشان می‌دهد که می‌دانید که هستید، چه می‌خواهید و کجا می‌روید. برای چشمهایتان از سایه های متفاوت و متنوع استفاده کنید. دکوراسیون اتاقتان را هر از گاهی تغییر دهید. با غریبه ها حرف بزنید. پر رو باشید اما نه بی ادب، محدوده خود را بشناسید. مطمئن باشید که زیبایید

·خودتان باشید. بر حسادت خود و مقایسه کردن خود با دیگران غلبه کنید. ببینید چه چیز باعث می‌شود که دیگران اینقدر خوب به نظر برسند. ببینید چطور می‌توانند حواس همه را به نقاط مثبت خود جلب کنند و با این روش نقاط منفی خود را بپوشانند.

·اگر پوستتان بی عیب و هیکلتان زیبا نیست نگران نباشید. زیبایی به شکل ها و اندازه های مختلف می‌آید. و یادتان باشد زیبایی واقعی همان زیبایی درونی است.

·ابروهایی که شکل طبیعی داشته باشند همیشه زیباتر هستند اما دقت کنید که ابروهایتان را حتماً دست یک متخصص خبره بسپارید.

· اگر سنتان پایین است، از رنگ های شادتر استفاده کنید.

· وانمود نکنید کسی هسیتید که واقعاً نیستید. خودتان بودن همیشه بهترین کار است. وقتی به خودتان در آینه نگاه میکنید، ببینید که چقدر زیبا هستید. اینکار اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد.

· زیبا بودن در درون همه دخترهاست. این شمایید که باید آمادگی نشان دادن آن را داشته باشید.

· همچنین یادتان باشد که باید همیشه زیبا به نظر برسید، نه فقط برای پسرها.

هشدارها

· در آرایش کردن افراط نکنید. آرایش نکردن به شما نشان می‌دهد که بدون آن هم زیبا هستید و چندان به آن نیاز ندارید.

· یادتان باشد که یک لبخند زیبا بهترین دارایی شماست، پس مراقب دندانهایتان باشید و مرتب نزد دندانپزشک بروید.

· همیشه درمورد اینکه آیا لازم است در همه قسمت های صورت آرایش داشته باشید یا نه خوب فکر کنید.

· هیچوقت به خاطر ظاهرتان کارهایی که از آن لذت می‌برید را کنار نگذارید. لزومی ندارد چون هر روز موهایتان را صاف میکنید دیگر شیرینی نپزید.

· هیچوقت موی بالای لبتان را با تیغ اصلاح نکنید. بند انداختن یا استفاده از موبر برای آن بهتر است.

· مصرف مشروبات الکلی یا موادمخدر به هیچ وجه به زیباتر کردن شما کمک نمی کند. درواقع در طول زمان، دقیقاً نتیجه عکس روی شما خواهد داشت.

·اینکه مثل زن های زننده به نظر برسید زیبایتان نمی کند. فقط شان شما را تا حد آن افراد پایین می‌آورد. بنا بر سنتان لباس بپوشید. هات و سکسی بودن همه چیز زندگی نیست.

· زیبایی یک نفر، یک هنر ساده مثل نقاشی یا مجسمه سازی نیست. اگر انسانیت، شجاعت، اعتماد به نفس و شوخ طبعی در چشمانتان بدرخشد، زیباتر به نظر خواهید آمد. پس قلب پاک، روح دلیر و همه خصوصیات مثبت خود را به نمایش بگذارید.

چیزهایی که به آن نیاز دارید:

· یک کرم مرطوب کننده مناسب با پوستتان

· یک شامپو و نرم کننده مناسب با نوع موهایتان

· محصولات مربوط به مو برای از بین بردن وز کردن مو، خشکی مو و امثال این.

· موچین و قیچی

· مو بر

· لیف یا محصولات مخصوص لایه برداری پوست

· محصولات مربوط به مراقبت از پوست مناسب با نوع پوستتان

· اعتماد به نفس

· میوه و سبزیجات روزانه

· لباسهای زیبا

· ریمل

· برق لب

· لبخند

برگرفته شده از سیمرغ

منبع : زیبا شو دات کام

شما ممکن است این را هم بپسندید

آخرین ارسال های انجمن
عنوان آخرین ارسال های انجمن پاسخ بازدید آخرین ارسال

۳۸ پاسخ‌ها

 1. پارمیدا گفت:

  عالی‌.بود.مرسی.من.زیبا.هستم.ولی.به.خاطر.اندامم.اعتماد.به‌نفس.ندارم

  [پاسخ]

 2. mahsa گفت:

  اگه زشت بودن تو صورتش جلوه نمی کنه پس از کجا فهمیدی که زشته

  [پاسخ]

 3. roya گفت:

  اگه اعتمادبنفس و لبخند راهکار زیباشدنه فامیلتونه پس ازکجا فهمیدی که زشته

  [پاسخ]

 4. سلنا گفت:

  به اونایی که اعتماد به نفس ندارند کتاب معروف و جهانی راز را معرفی میکنم
  من خیلی خوشگلم و تنها مشکلی که زشتم میکنه اندامم هست راه حلی برای اندام زیبا میدونید؟

  [پاسخ]

 5. سارا گفت:

  سلام عالی بود

  [پاسخ]

 6. علیرضا گفت:

  در هر پنج ثانیه یک کودک از گشنگی میمیرد پس فکر تو درباره خوشگل بودن مسخره ست…شکمت سیره؟!نمیخواد بگی میدونم

  [پاسخ]

 7. zarii گفت:

  عالی بود ممنون
  موفق باشید

  [پاسخ]

 8. ƒarnaz... گفت:

  سلام من۱۶سالمه و خیلی زیبام طوری که یه عالمه خواستگار دارم طوستان بهتون پیشنهاد میکنم به فکـــــــــر خودتون باشید من ۱۳سالم بود به خودم میرسیدم مثلا
  گذاشتم موهامم بلند شه …ناخونام بلند شه چون اصلا نمیتونستم ناخون نخوردم ولی سعی کردم دستمو مثل یه دست دختر زیبا کنم ازروش هایی برای زیبا شدن پوست استفاده میکردم مثل آبلیمو و عسل باهم مخلوط کنید به مدت ۱۰دقیقه روی پوستتون بمونه خیلی تاثیر گذار بود کک و مکام رفتن پوستم از قبل سفید تر شد به دندونام رسیدم پوست موز زدم بعد از مسواک زدن سفیدی پوست موزو بزنید عالیه به مژه هام روغن گرچک زدم هر شب وازلین بزنید

  [پاسخ]

 9. Morad گفت:

  واقعا عالی دمتون گرم

  [پاسخ]

 10. رها گفت:

  واقعا نه واقعن

  [پاسخ]

 11. محمد غفوری گفت:

  باعرض سلام
  من دریکی ازکشور های اروپاٸی زندگی میکنم من اندام خوب دارم همه چیزم خوب است اماموی کافی ندارم خیلی احساس بدی دارم چه کارباید بکنم
  تشکر

  [پاسخ]

 12. تاينا گفت:

  اخه اینا یه جور سوْال هایی ان من خوشگلم فقط جوش های صورتم منو کشته راهنمایی کنید

  [پاسخ]

  رها پاسخ در تاريخ مهر ۱۵ام, ۱۳۹۵ ۱۶:۳۳:

  جوش ها چربی هایی هستند که از سطح پوست بیرون می زنند.در داروخانه ها صابون هایی وجود دارند که چربی پوست را تنظیم می کنند و جوش های صورت را کم می کنند. پیشنهاد می کنم از این صابون ها استفاده کنید.

  [پاسخ]

 13. maryam گفت:

  به نظر من هرچی کمتر به خوشگلی فکر کنیم راحتر باهاش کنار میاییم زیبا بودن فقط نصفش ظاهره بهتره دنبال نصف دیگش باشیم چون خدا همه را زیبا آفریده.

  [پاسخ]

 14. saadi گفت:

  سلامی گرم و سرشار از محبت و دوستی به همه.
  خسته نباشید مطالبطون خیلی عالی هستند.

  [پاسخ]

 15. shaghayegh گفت:

  خیلی خوبه ولی من زیره چشم تیرگی دارم همین باعث این میشه که اعتماد به نفسم بیاد پایین چیکار کنم لطفا جواب بدید

  [پاسخ]

 16. خوشگل پسر گفت:

  زیبا بودن به عشق ورزیدن به زیبایی ها داره””””””بیایید زیبایی ها را دوست بداریم ”””””’عشق را با هوس اشتباه نگیریم””””’لطفا لطفا لطفا””””:-) 🙂 🙂

  [پاسخ]

 17. Elnaz گفت:

  bad nabod man ke khodam khoshkelam niazi be ina nadaram!

  [پاسخ]

 18. سهیلا گفت:

  سلام بچه ها ما یک نفری تو فامیل داریم خییییییییییییییلی زشته ولی این زشتیش اصلا جلوه نمیکنه اونم به خاطر اینه که اعتماد به نفس داره و اخلاقش خییییلی خوب و مهربونه.انعطاف بذیره و همیشه رو لباش خنده ی.بس چند راهکار برای زیباتر شدن:لبخند و انعطاف بذیری و با جنبه بودن و شوخ طبع بودن و خوش اخلاق بودن و اعتماد به نفس و مهربون بودن.بخدا موجزه میکنه

  [پاسخ]

 19. بهار گفت:

  عالی بود۰ممنون۰

  [پاسخ]

 20. غزل گفت:

  خیلی چرت بود با هیچ کدوم اینها آدم خوششششششگل نمیشه .زشت زشته و خوشگل هم خوشگل . البته چیزایی که اینجا نوشتید بی تاثیر نیست در هر صورت ازتون خیلی ممنونم

  [پاسخ]

 21. friend گفت:

  very nice i wish succed for your site.TNX

  [پاسخ]

 22. لیلا گفت:

  خیلی به دردم خورد واقعا ممنون

  [پاسخ]

 23. masi گفت:

  هم عالی بود هم کاربردی.
  متشکرم

  [پاسخ]

 24. النا گفت:

  مثل همیشه عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییی.موفق باشید

  [پاسخ]

 25. nasrin گفت:

  مرسی عالی بود …سایتتون خیلی عالیه مرسی واقعا

  [پاسخ]

 26. زهره گفت:

  شما به ادم کلی امید میدین.

  [پاسخ]

 27. حانیه گفت:

  ممنون.مطالبتون خیلی عالی بود اما یک سری مشکلاتی برای من وجود داره که نمیتونم
  این کاراروبکنم مثلا نمیتونم پیاده روی کنم چون اون موقع پدرم و برادرم از دستم عصبانی
  میشن که چراتنهایی از خونه بیرون رفتم یامثلانمیتونم موهای صورتم روبردارم چون
  مدیرمدرسمون پاچه مو میگیره .هروقت میخام به خودم برسم برای مثال از براق کننده های
  مو استفاده کنم دورووریام میگن اه توچقدنازک نارنجی وپرافاده یی.درحالی که خودشون
  خیلی ازین چیزااستفاده میکنن انگارکه استفاده کردنش فقط برای من خوب نیست.لطفا
  تواین مساعل کمکم کنید.باتشکراز سایت خوبتون. (امیدوارم بهم پاسخ بدین وکمکم
  کنین.)

  [پاسخ]

  ارغـوان پاسخ در تاريخ مهر ۱۸ام, ۱۳۹۱ ۱۳:۳۲:

  دوست عزیزم
  با توجه به سنت کسی ازت انتظار برداشتن موهای زائد رو نداره
  تو می تونی خیلی راحت به خودت برسی…لازم نیست دیگران دخالت کنند!!
  به هر حال این ظاهر و سلامتی و زیبایی تو هستش
  فکر هم نمی کنم کسی از زیبایی متناسب با سن شخص بدش بیاد!

  [پاسخ]

 28. سارینا گفت:

  عالی بود…مختصر و مفید وکارآمد

  [پاسخ]

 29. روح الاه البرزی گفت:

  با سلام همه مطالب شما واقن عالی هستند سپاس از همه شما.

  [پاسخ]

 30. دنیز گفت:

  معیارهای زیبایی در ایران چندش اور و زنندست

  [پاسخ]

  سهیلا پاسخ در تاريخ شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۴۶:

  اصلا هم اینطور نیست عزیزم.زیبایی که فقط برق لب و خط چشم و ریمل و ارایش های انچنانی نیست که گلم درون هم باید قشنگ باشه

  [پاسخ]

 31. فریبا گفت:

  به نظر میاد این نکات بیشتر به کم سن و سالها توصیه شده میخوام اضافه کنم که جوانی خود زیبائی است .
  خوبه برای کسانی هم که بالای ۳۵ هستند هم سرفصلهائی ایجاد کنید .
  ممنونم

  [پاسخ]

 32. فهیمه پروانی گفت:

  به نظر مه اگر هر شخص بخواهد که زیبایی خودرا حس کند اولتر از همه غم و رنج زندهگی را از خود دور بسازد بعداً او میتواند خواب زیاد،احساس خوب،لبخند زیبا،
  خوشی میتواند هر احساس را در وجود رونما بسازد

  [پاسخ]

 33. maryam گفت:

  توصیه های بسیار خوب و تاثیر گذاری بودند. در کل سایت خیلی خوبی دارید و جای تشکر و عرض خسته نباشید دارد.

  [پاسخ]

 34. مریم گفت:

  واقعا عالی بود

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *