ماسک برای از بین بردن جای جوش

 ماسک برای از بین بردن جای جوش

باید دانست که یکی از علل پیدایش جوشها ،درست عمل نکردن کبد و غدد زیرپوستی می باشد برای رفع این مسئله به شما توصیه می شود که از جوشانده ریشه کاسنی و یا از آب کاهو استفاده نمایید زیرا هر دوی اینها سلولهای کبد را نوسازی می کنند و خون را اصلاح می نمایند و در بهبودی جوش ها بسیار موثر می باشند.

برای از بین بردن جوش های چرکی یا دمل می توان از یکی از ماسک های زیر استفاده کرد: مقداری کلم سفید را ریز نموده و با پوست موز له شده و مقداری عسل روان مخلوط نموده، از این ماسک برای میکروب زدای پوست صورت استفاده نمایید، این ماسک را به مدت ۴۰ دقیقه بر روی جوش ها قرار داده و پس از آن پوست را با آب سرد و بعد با آب گرم تمیز بشویید، این عمل را هر روز تکرار نمایید.


مقداری ریشه زنجبیل را در مقدار کمی آب جوش دم نموده تا عصاره ریشه خارج شده، پس از سرد شدن دوباره آنرا روی حرارت قرار داده(حدود ۲۰ دقیقه) سپس ریشه ها را از آب جدا نموده ، این عصاره برای از بین بردن جوش ها بسیار مناسب می باشد. جعفری را له کرده و له شده آن را با نمک و مقداری روغن زیتون مخلوط نموده و این ماسک را بر روی صورت قرار داده ، این عمل را باید قبل از خواب انجام داد و پس از آن صورت را با آب ولرم بشورید، هر روز آن را تکرار کرده تا جوش ها کاملا از بین برود. اسفناج را پخته ، آن را له کرده و با سفیداب مخلوط نموده و به صورت ماسک بر روی صورت به مدت ۲۰ دقیقه بمالید. این ماسک نیز باعث از بین رفتن جوش های جلدی می گردد.

شلغم را رنده کرده با مقداری لیموترش مخلوط نمایید حالا این مخلوط را بر روی صورت بمالید، این ماسک را حدود ۳۰ دقیقه بر روی جوش ها قرار داده و سپس صورت را با آب ولرم خوب بشویید. استفاده از جوشانده گیاه بابا آدم نیز برای جوش های دوران نوجوانی و بهبودی آن بسیار موثر است.

گرم برگ مو خشک شده را در یک لیتر آب سرد بریزید و آ نرا روی حرارت قرار دهید تا بجوشد، بعد از چند دقیقه جوشیدن ، آن را صاف کرده و به صورت نیمه گرم یا سرد با کمک قطعه ای پنبه به روی جوش های صورت خود بمالید . پماد صمغ کاج استعمال خارجی دارد و برای التیام جوش ها به کار می رود، برای تهیه آن چهار جز بادام شیرین و چهارجزء صمغ را با هم مخلوط کرده، در روی حمام باری (ظرف پرازآب جوش مانند قوری چای بر روی کتری آب) گرم کرده و بعد یک جز موم عسل به آن بیافزایید. حالا پماد برای استعمال آماده است. پماد همیشه بهار جهت رفع دمل ها و جوش ها به کار می رود، برای تهیه آن دو قاشق غذاخوری از آب برگ تازه گیاه را با ۵۰۰ گرم کره به خوبی مخلوط کرده، سپس پماد حاصل را مصرف نمایید.

کاه، جو دو سر، دارای ویتامین “A” می باشد و جوشانده غلیظ حاصل از این کاه را چنانچه برای شست و شوی پوست به کار ببرید، برای رفع جوش ها و بیماری های جلدی بسیار موثر می باشد. ضمادی که از آرد جو تهیه شده باشد چنانچه بر روی دمل قرار داده شود، باعث باز شدن و گشودن دمل می شود. عدس را چنانچه در سرکه بپزید و به صورت خمیری نرم بر روی قطعه پارچه ای گذاشته و به شکل ضماد در محل ورم های چرکی قرار دهند، باعث تحلیل آن می شود. کاهوی سوخته را به صورت گرد، چنانچه بر روی جوش ها و زخم ها بپاشند برای التیام جراحات و ترمیم آنها مفید است. اگر پیاز پخته شده و گرم را بر روی دمل قرار دهید موجب باز شدن آن می شود.

اگر محل جوش ها را با جوشانده غلیظ گل بابونه شست و شو دهید برای از بین رفتن جوش ها بسیار مفید است.
پوست انار، گل ارمنی، صندل را کوبیده و با سرکه و گلاب آمیخته و بر روی جوش ها مالیده تا بهبودی حاصل شود.

سبوس جو با کرفس یا تخم کرفس را در سرکه جوشانده، صاف نموده و به صورت ماسک بر صورت خود بمالید.
برای از بین بردن دمل باید تا سه روز، آب برگ خرفه یا تخم خرفه و اسفرزه را در گلاب ساییده با سفیده تخم مرغ به روی دمل بمالید تا بهبودی حاصل شود و اگر در آن ماده جمع شده باشد و می خواهید سر باز کند، دو عدد انجیر خشک یا تر را بجوشانید تا خوب نرم شود، مشتی مویز را هسته درآورده با آن بکوبید و سه مثقال خردل به آن اضافه کرده ، با هم بمالید و نیم گرم ضماد اندازید و یا سقز و انجیر را پخته و کوبیده روی دمل بگذارید و یا تخم مرو را کوبیده و با شیر و عسل استفاده کنید ، یا خمیر گندم را با کمی نمک و عسل و تخم کتان بکوبید، همراه روغن روی دمل بگذارید، یا آرد ذرت چهار جزء، شنبلیله ساییده یک جزء، صبر زرد نیم جز هر سه را در دوغ بپزید تا مثل خمیر شود و نیم گرم بیندازید (این دارو اثر قوی ترداشته) ، یا خمیر ترش ، تخم مرو، آهک آب ندیده با عسل و زرده تخم مرغ ضماد نمایید.

کمپرس با جوشانده تخم جعفری برای از بین بردن آثار جوش ها مفید

جوش های سعفه (شیرینک) جوش هایی است سرخ، که در سر و صورت پدید می آید و گاه در تمام بدن می ریزد. این جوش ها در ابتدا جوش های ریز و محکم اند که متفرق ظاهر می شود و بعد بزرگتر و آبدارتر شده و چرکی از آنها به شکل عسل بیرون می آید و یا خشک و بی آب شبیه شوره بوده و پوست های سفید از آن جدا می شود، برای درمان باید زاج سیاه دو مثقال، اشنان ۵ مثقال را بکوبید و بپزیدو با سرکه آمیخته و سپس روی جوش ها بمالید و یا زردچوبه، پوست انار، مردار سنگ، حنا را ساییده با روغن گل سرخ، یا مغز قلم گاو بمالید. اگر جوش ها خشک شده باشد سرکه و نمک یا سرکه و آب صابون بمالید .
اگر جوش ها سفید بوده و بر صورت و پیشانی باشند و چون آنها را فشار دهید چیزی شبیه روغن از آن خارج شود، برای درمان بهتر است ابتدا صورت را با آردی که در آب حل شده یا پوست تخم مرغ سوزانده یا استخوان سوزانده که ساییده باشید خوب بشویید و سپس آرد باقلا را نرم ، خمیر کرده و بر روی آن بمالید(باقلا را کوفته و آرد کنید) و یا بیخ سوسن و خریق را مساوی گرفته، نرم کوفته با سرکه ضماد ساخته و بمالید.

گاه جوش های ریز سرخ با خارش زیاد در بدن پدیدار می شوند که آزارآنها چنان است که گویی خار فرو می رود. برای درمان باید حمام آب نیم گرم بروید و آب جوشانده بابونه و ناخنک و سبوس گندم بر بدن بمالید و یا سرکه و روغن کنجد یا نمک و سرکه و حنا بمالید و یا مازو و زردچوبه را کوبیده و با روغن کنجد و گلاب و سرکه بعد از حمام به پوست مالیده و بعد از یک ساعت با آب سرد و سبوس بشویید.
ضماد عدس پخته ،مخلوط با عسل، جوش ها و زخم ها و جوش های خارش دار و کهیر را التیام می بخشد. سیر ضدعفونی کننده پوست و درمان کننده اختلالات پوستی بوده و شست و شوی زخم ها و جوش های چرکی با آب سیر، سبب ضدعفونی و التیام آن می گردد.کمپرس با جوشانده زنجبیل شامی، خارش و جوش های عفونی را التیام می بخشد. پوست خردل سیاه، توام با سرکه درمان کننده جوش ها و کهیر ها می باشد. استفاده از ماسک توت فرنگی درمان کننده جوش ها و التهابات پوستی می باشد.
آب تره باعث درمان جوش ها و کهیر می گردد. ضماد بادام تلخ توام با سرکه موجب درمان جوش می گردد. مالش پوست با ضماد سرکه التهاب جوش های خارش دار را برطرف می کند. ضماد مخلوطی از آلو و سرکه، جوش های چرکی پوست را التیام می بخشد.

تذکر: اصولا بهترین مواد برای سلامتی پوست و عاری کردن آن از جوش ها ،مالیدن آب غوره و گلاب یا سرکه با روغن گل سرخ بر روی پوست می باشد. این افراد باید از مواد غذایی شور، شیرین،چرب و مقوی پرهیز کنند و بیشتر از ترشیجات استفاده نمایند و بهتر است که حمام گرم رفته و عرق نمایند .

زیبــا شــو دات کام

شما ممکن است این را هم بپسندید

۷۸ پاسخ‌ها

 1. زهرا گفت:

  سلام وایییی من صورتم افتضاحع کمکم کنید همش لکه

  [پاسخ]

 2. پگاه گفت:

  خمیردندون جای جوش و لک رو تثبیت میکنه چون اسیدیه

  [پاسخ]

 3. پگاه گفت:

  سلام مبخواستم بدونم دکلره کردن صورت جوش های صورتم رو تحریک نمیکنه؟یا جاش نمیمونه؟؟و اینکه چه دکلره ای برای صورت خوبه ینی چه اکسبدانی .؟ خبلی ممنون

  [پاسخ]

 4. علی گفت:

  چرا اینقدر چرت و پرت اینجا گذاشتید؟

  [پاسخ]

 5. یاسمن گفت:

  سلام من یاسمن هستم صورتم خیلی جوش میزنه لطفامنوراهنمایی کنیدنمیدونم چیکارکنم فقط میخوام زوددرمان شه

  [پاسخ]

 6. مریم گفت:

  سلام داکتر صاحب من اطراف چشم هایم اطراف لب هایم سیاه است لطفا کمکم کنید

  [پاسخ]

 7. مهدی گفت:

  مرسی ازنظرت هرروز باید اینکاررابکنیم چند روزه می ره

  [پاسخ]

 8. طناز گفت:

  سلام بچه ها من خودم خیلی جوش های زیر پوستی میزدم ولی تصمیم گرفتم از درمان های خانگی برای رفعش استفاده کنم تا این همه راه پیش دکتر اینا برم الان چند تا ماسک به شما معرفی میکنم که علاوه بر بردن جوش وجای اونا پوست رو نیز سفید میکنه :
  اولین ماسک:نشاسته وماستو مخلوط میکنیم۲۰دقیقه رو صورت میزاریم بمونه
  دومین ماسک:سفیده ی تخم مرغو۱۰دقیقه بهم میزنیم بعد میمالیم رو صورت به مدته۲۰دقیقه
  ماسک سوم:پیازو با زرد چوبه مخلوط میکنیم میمالیم رو صورت اینم به مدت۲۰دقیقه
  این ماسکا برای پوست خیلی خوبه مخصوصا نشاسته تازه اگه ماستم نبود با اب داغ یا شیر مخلو ط کنین بزنید حالشو ببرید♥♥♥^______________^

  [پاسخ]

 9. Melisa گفت:

  بهترین و سریع ترین و آسون ترین و موثر ترین روش برا ازبین بردن جوش اینه که شب قبل از خواب خمیردندونو روی محل جوش بزارین
  صبح که بیدار شین میبینین همه ی جوش ها ازبین رفته
  امتحان کنین

  [پاسخ]

  javad پاسخ در تاريخ خرداد ۹ام, ۱۳۹۴ ۲۲:۱۳:

  hich tasiri nadari man raftam kerem faeze ro kharidam kheyli tasi dare be khoda

  [پاسخ]

  shini پاسخ در تاريخ مرداد ۷ام, ۱۳۹۴ ۱۹:۵۱:

  استفاده از خمیر دندان بعد از یک مدت پوست رو خشک میکنه و جوش دیرتر خوب میشه
  من استفاده کردم و نتیجه نگرفتم

  [پاسخ]

 10. nina گفت:

  ببین عزیزم شما اصلا نباید از تیغ استفاده کنیی خیلی ضرر داره من خودمم وقتی تیغ میزنم جوش میزنه بهتره از دارو های بهداشتی واسه از بین بردن موهای زاعدت ککمک بگیری ممنون

  [پاسخ]

 11. nina گفت:

  ببینید بچه ها باید اول از همه خوده جوش هارو کمتر کنید با استفاده از عرق کاسنی و شاهتره مطمعنم اگه اینهارو بخورید جوشهاتون از بین میره کم کم.
  من خودم هم صورتم جوش میزد همم الان روی شونه هام و کمرم جوش میزنه اما خدارو شکر مدته زیادی که از این داروها استفاده کردم صورتم عالی شده و همین طور وقتی دکتر رفتم بهم گفت چربی و شیرینی نخور…منم خیلی از این جوابه ی زره ایی بدم اومد اما همینو که دکتر گفت رعایت کردم هم العان تناسب اندام دارم هممجوشم خیلی کم تر شده و همین چن وقته پیش دوباره به دکتر مراجعه کردم دوتا قرص بهم داد اونهارو دارم مصرف میکنم اما اگه با معده خالی بخورم خیلی عزیتم میکنه ..باید شما هم حداقل ی بار به دکتر مراجعه کنید تا انشالله بهتر بشید و البته توی این ماهه رمضون واقعا از چربی مخصوصاحیوانی و شیرینی پرهیز کنید . ممنون

  [پاسخ]

 12. pary گفت:

  من یک راه حل عالی میدم

  هرشب قبل از خواب یک دستمال رو تو چایی بزنید بعد به صورتتون بمالید . به همین سادگی.
  حالا چرا اینقدر غصه جوشاتون رو میخورید تازه بعد از یک سال جای جوش میره.

  من هم تیپ دارم هم قیافه کجای دنیا رو گرفتم که شما میخواهید بگیرید …

  [پاسخ]

 13. هانی گفت:

  سلام من بعد از اینکه برای از بین بردن موهای زاید دستم از تیغ استفاده کردم دستم جوش زده

  لدفن برای از بین بردن این جوش ها راهی معرفی کنید لدفنننننننن

  مرسی

  [پاسخ]

 14. bahar گفت:

  سلام…
  میشه بگید من با جوشام و جای لکشون چیکااااااااااار کنم؟؟؟؟؟؟
  رفتم دکتر پوست گفت دوره درمانش ۶ ماهس.ی دستگاهی داره جوش و چربی زیر پوستو تخلیه میکنه بنظرتون ادامش بدم؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  منتظر پاسخ در تاريخ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۰۶:

  نههههههههههههههههههههههههههههههه

  [پاسخ]

 15. mahdi گفت:

  سلام . من برای جوش های صورتم دو بار رفتم دکتر اما مدت کوتاهی از بین رفت بعد دو بار هم حجامت کردم اما فایده ای نداشت لطفا کمکم کنید

  [پاسخ]

 16. بهناز گفت:

  بهترین راه برای از بین بردن اینه که وقتی میوه میخورید تهشو بزنید به صورتتون هم برا لکه ها خوبه هم برا سفیدی پوست هم برای شفافی پوست منم صورتم جوش زیاد داشت از یه عطاریی یه قرصایی بهم داد خیلی خوب بودن دیگه جوش نزدم ولی جای لکه ها رو خودم دارم با ته پوستای میوه و ته مونده میوه ها از بین میبرم 🙂

  [پاسخ]

 17. آرشام گفت:

  امیدوارم خوب باشه و پوستمو خراب نکنه آخه بعد اون کی دخترا رو غش میده؟!؟

  [پاسخ]

 18. fateme گفت:

  vase darmane josh mitonid az mahlole klindamaysin estefade konid.va baraye darmane jaye josh az sabone golmar estefade konid.albate raveshike kheyli zod javab mide leyzer darmani

  [پاسخ]

 19. پری وپدرام گفت:

  این ماسک هایی که معرفی کردید واقعا جواب میده یاصورتمونوبدترمیکنه؟؟؟!!!!!!
  برای زیباترشدن مادخترپسران ایرانی ب ماکمک کنییییییییییددددد

  [پاسخ]

 20. sarvin گفت:

  man hich vaght fekr neme kardm ke in mask ha gedy gedy asaresh kar kone vale vaghte emehan kardam gavab dad vaghan khob bod…

  [پاسخ]

 21. سپیده گفت:

  سلام میشه من رو برای درمان جای جوش راهنماییی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
  من نزدیک ۸ساله هر روشی رو برای درمان جوش استفاده کردم، هربار تقریبا درمان شده ولی دوباره صورتم جوش زده الان بیشتر نگران جاشون هستم که به شکل خیلی بدی رو صورتم مونده و اعتماد به نفسم رو اورده پایین،،، واقعا ممنون میشم کمکم کنید،،،، مرسیییییییییی

  [پاسخ]

 22. سمانه گفت:

  سلام
  من روی ساق پاهام یک عالم جای لک دارم که خیلی پاهام و زشت کرده چکار کنم جاهاشون بره وراستیتش هزینه دمانش و توسط دکتر متخصص و یصورت خصوصی ندارم

  [پاسخ]

 23. محیا گفت:

  سلام خوبین میشه بمنم بگین اسم داروها رو میل کنین ممنون

  [پاسخ]

 24. سارا گفت:

  سلام من روی دست ها و پا هام جوش زده بود کندمشون زخم شد حالا ردش مونده ترو خدا بهم کمک کنین خواهش میکنم

  [پاسخ]

 25. غزل گفت:

  سلام..
  اگه کسی سوال پزشکی(پوست مو وزیبایی)داشت من میتونم کمکتون کنم فقط بهم ایمیل بزنید ا

  [پاسخ]

  فرناز پاسخ در تاريخ مهر ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳:

  سلام
  من جای جوش زیاد دارم اگه میشه منو راهنمایی کنین
  و موهام هم خیلییییی میریزه دیگه بی مو شدم
  اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

  [پاسخ]

  عسل پاسخ در تاريخ آبان ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۴۴:

  سلام غزل جان…من یه دختره ۱۷ ساله هستم که صورتم و بدنم پر جوش بود اما تازگیا به دلیل اینکه دکتر میرم خیلی بهتر شدم..برای بهبودی جوشام از قرص آکوتان استفاده میکنم تا حالا که آزمایش دادم مشکلی نبوده ولی دوباره باید برم آزمایش…تنها دغدغه ی فکری من اینه که آیا بعد از قطع دارو صورتم دوباره جوش میزنه…بدنم اصلا برام مهم نیست فقط صورتم خوب بشه بسه..حالا نظر شما چیه؟؟بعد از اینکه درمانم تموم شد باید لیزر کنم..

  [پاسخ]

  سپیده پاسخ در تاريخ آبان ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۰۰:

  غزل جان من پارسال رآکوتان خوردم به مدت ۸ ماه.اما الان بعد از ۱ سال و نیم دوباره جوش میزنم

  [پاسخ]

  رضا پاسخ در تاريخ آذر ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۱۶:

  فقط این قرص بود؟

  [پاسخ]

  goli پاسخ در تاريخ آذر ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۲۹:

  دوستان این قرصای راکوتان رو سرخود نخورید
  حتما باید تحت نظر پزشک باشید..پرهیز غذاییم داره…مثلا با عدس نباید خورده شه…روی کبد تاثیر میذاره

  [پاسخ]

  لاله پاسخ در تاريخ تیر ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸:

  سلام من ۱۰سال پیش ۱۰۰ تا قرص رواکوتان تحت نظر پزشک حوردم چربی خونمو بالا برد دکتر اصرار داشت که ۷۰ تای دیگه هم بخورم تا چند ماه پوست صورتم عالی بود ولی دوباره جوش و لک صورت اومد سراغم و ۱۰ ساله کبدم در اظر اون قرصا آسیب دیده و همیشه باید قرص چربی خون بخورم .قرص رواکوتان نخورید

  [پاسخ]

  آیدا ابراهیمی پاسخ در تاريخ مرداد ۷ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۳۰:

  سلام غزل جون من یه دختر سیزده ساله هستم جای جوش هایم مونده اصلا دوست ندارم به ایینه نگاه کنم
  موی سرم هم خیلی میریزه
  اگر راهنما یی کنید ممنون میشم

  [پاسخ]

 26. سينا گفت:

  سلام،اگه میشه یه ماسک برای قرمزی جای جوش معرفی کنید

  [پاسخ]

 27. .A. گفت:

  من زیاد جوش نمیزنم خدارو شکر ولی اگرم بزنم با دوتا کار خیلی زود هم جوش و هم جاش از بین میره
  روش اول اینه که یه مقدار بتادین داخل یه لیوان میریزم و جندتا یخ هم میندازم داخل لیوان و بعد یخهاییرو که بتادینی شدن روی پوستم میمالن چند بار این کارو میکنم و بعدش میذارم بتادین روی پوستم خشک شه به دلیل خاصیت ضد عفونی کنندگیش جوشها منتشر نمیشن و خیلی هم زود خوب میشن حتی وقتی جای یه جوش روی صورتمه که زخمی هم هست این روش خیلی زود خوبش میکنه
  روش دوم دردناکه و البته قبل از انجامش باید مطمئن باشید که به ماده دکلره حساسیت ندارید (اول یه مقدار کم روی پوست دست امتحان کنید و صبر کنید) توی روش دوم صورتمو دکلره میکنم البته از درد می چسبم به سقف ولی حتی جوش هایی رو که تازه سرشون مشخص شده رو خشک میکنه تازه پوستم هم روشن میشه اینم بگم که برادرم رسماً صورتش تخته جوش بود و همش تو راه دکتر اما با روش دوم کلا خوب شد جوشاش

  [پاسخ]

 28. مهدیه م گفت:

  من جوش زیاد داشتم اول زالو انداختم بعد حجامت گونه عالی بود.

  [پاسخ]

 29. نجمه گفت:

  سلام من جوشهای دست و پاما میکنم….جاهاشون افتضاح مونده…خواهش میکنم ی راه تاثیر گذار برام ایمیل کنید…کلافم کردن…

  [پاسخ]

 30. مهتاج گفت:

  میشه اسم داروهارو برا منم ایمیل کنی؟

  [پاسخ]

  nina پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹:

  بهتره بری دکتر و تحت نظر اون خوب بشی واگر نه برات مشکل ساز میشه عزیزم

  [پاسخ]

 31. سهیل گفت:

  سلام.خسته نباشید
  من رو صورتم خیلی جای جوش دارم.یه سال هم رواکوتان مصرف کردم و چون به بیماری ویتیلیگو مبتلا هستم نمیتونم لیزر کنم.
  اگه میشه لطفا برا درمانش منو راهنمایی کنید.ممنونم

  [پاسخ]

  محسن پاسخ در تاريخ مهر ۲۹ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۲۶:

  doste azzi roa kotan zarar dare.nakhor dg.be kabed asib mizane.

  [پاسخ]

 32. نگین گفت:

  مرسی خیلی goodبود

  [پاسخ]

 33. sahar گفت:

  عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود

  [پاسخ]

 34. sahar گفت:

  عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود

  [پاسخ]

 35. یلدا گفت:

  باو من جوش موش زیاد دارم خودمم موقع درس خوندن میکنمشون بعد درس میبنم ن درسو فهمیدم ن گذاشتم جوشی بمونه.صورتم خون میشه.هم جوشو میکنم هم جاشو زخمی مبشه اصن صورتم شبیه….شده دست خودم نیس ناخود آگاه دست میزنم؟حالا برا از بین بردن جاشونچی کار کنم؟ترو خدا کمکم کن…..

  [پاسخ]

 36. nikoo گفت:

  kheily khob bod mishe baram mail konid lotfan!?

  [پاسخ]

 37. لیدا گفت:

  ممنون از سایت خوبتون

  [پاسخ]

 38. پریسا گفت:

  سایتتون خیلی خوب وعالیه راستی من یه سوال داشتم من چهارسال هس که صورتم جوش میزنه تواین مدت دوبارم پیش دکتر رفتم امانتیجه ای نگرفتم شماپیشنهادخاصی برای درمان جوشهای صورتم ندارین

  [پاسخ]

  بیتا پاسخ در تاريخ اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱:

  سلام من پیش یدکتررفتم که داروهای داد که حتی باوجود خوردن تخمه دیگه جوش نمیزدم خواستی ایمیل بزن تا بهت بگم

  [پاسخ]

  fateme پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲:

  salam age daruhai ke mortabet ba az beyn raftane jaye jush hast ro vasam email konin mamnun misham.

  [پاسخ]

  shahlagoharnia پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۵۸:

  عالی بود واقعا استفاده کردم ممنون از لطف عالی

  [پاسخ]

  زهره پاسخ در تاريخ تیر ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۲۰:

  سلام میشه واسم ایمیل کنی اخه منم نمیتونم به بخاطره جوشام تخمه بخورم منم مشهد زندگی میکنم

  [پاسخ]

  ريحانه پاسخ در تاريخ مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۵۷:

  لطف میکنی به منم بگی؟واقعا عذاب میکشم از جوشام ممنون

  [پاسخ]

  ریحانه پاسخ در تاريخ شهریور ۶ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۱۸:

  ba salam mishe ye komaki vase jaye josh ghermez okonid badjor khaste shodam har chi dr raftam bifayde khastam az in hame daro rejim ghazaye

  [پاسخ]

  arvina پاسخ در تاريخ مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۲۲:

  mnm mikham y rahi b mn bgiin

  [پاسخ]

  مریم پاسخ در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۳۸:

  سلام دوست عزیز
  من بابت جوشهای صورتم خیلی اذیت میشم تورو خدا راه کارشو برام ایمیل کن.مرسی ممنون

  [پاسخ]

  رضا پاسخ در تاريخ شهریور ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶:

  یه ماسک خیار استفاده کن دیگه اصلا جوش در نمی یاری خودم استفاده کردم

  [پاسخ]

  anak پاسخ در تاريخ شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۳۹:

  سلام من عضو این پیجم میشه بیتا بگی که چه قزصی مصرف کردی که دیگه جوش نمیزنی چوم من داکسی حیلی مصرف کزدم اما اصلا جواب نداد.اگه واسه جاشم چیزی میدونی ممنوم میشم.

  [پاسخ]

  فرناز پاسخ در تاريخ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷:

  سلام قرص آزیترومایسین خیلی خوبه و خودم یه مدت خوردم جوشام خوب شد بعد دیگه نخوردم دوباره جوش زدم بهت پیشنهاد میکنم ازش استفاده کنی!

  [پاسخ]

  sara vosugh پاسخ در تاريخ آبان ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۱۱:

  سلام میشه برام اسم قرص و بفرستی بیتا جون

  [پاسخ]

 39. ماهرخ جون گفت:

  چه هیجان انگیز بود

  [پاسخ]

 40. یاسمن گفت:

  خیلی ممنون از تین که به فکر صورت ما موتور جوش ها بودین!!!!!!! ممنون میشم که یه ماسک هم برای ار بین بردن جوش های سر سیاه بگین

  [پاسخ]

 41. مریم گفت:

  خیلی خوب بود مرسی استفاده کردم پوستم خیلی نرمتر شده

  [پاسخ]

 42. علی گفت:

  مننون از این که این سایت رو ایجاد کردید

  [پاسخ]

 43. حدیثه گفت:

  عالی بود ولی میشه یه ماسک برای از بین بردن کک و مک بزارین مرسی

  [پاسخ]

 44. نیره گفت:

  ممنون از سایت خوبتون.حتما امتحان می کنم امیدوارم که جواب بگیرم

  [پاسخ]

 45. وحیده گفت:

  سلام اکه میشه برای رفع جوشهای ریز در بدن یه راه حلی تو سایت تون برام بزارین. اگه هم امکان داره واسم ایمیل کنین . ممنون از زحماتتون

  [پاسخ]

 46. الهام گفت:

  سلام برای از بین بردن جای جوش که قهوه ای شده روی پوست راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 47. نرگس گفت:

  مرسی از سایت مفیدتون. اگه ممکنه برای رفع لکه عرق سوز روی ران پا مطلبی بزارید ممنون میشم

  [پاسخ]

 48. ملیا گفت:

  ممنون از سایت مفیدتون.اگه میشه یه چند تا ماسک برای از بین بردن مو های ضاید و جوونی پوست و ناحیه دور چشم و چروک ها تو سایتتون بذارید.
  اگه هم میشه اینها رو بهم ایمیل کنید.

  [پاسخ]

 49. اسمان گفت:

  .اقعا سپاسگزارم از سایت_خوبتون ..استفاده کردم حقیقتا

  [پاسخ]

 50. homa گفت:

  kheyliiiii bahaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  [پاسخ]

 51. آرمان گفت:

  سلام

  مرسی از سایت تون خداییش سایت تون خیلی مفیده…..

  [پاسخ]

  حدیثه پاسخ در تاريخ مهر ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷:

  موافقم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 52. هادي گفت:

  سایتتان عالی است برای من لطف میکنید ایمیل کنید

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *