راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها
هماهنگی یا هارمونی به معنای “چیدمان مطبوع اجزاء یک کل” است و وجود آن در تمام مظاهر زندگی از موسیقی، شعر، رنگ یا حتی یک کیک زیبا، جلوه می کند. از نظر دیداری، هماهنگی، در چیزی است که موجب لذت چشم می شود. این هماهنگی بیننده را مجذوب کرده و احساس نظم و تعادل را در او ایجاد می کند. هنگامی که چیزی ناهماهنگ است، یا خسته کننده است یا وحشتناک. از طرفی هارمونی بیش از حد نیز به ترکیبی بسیار ملایم و نچسب تبدیل می شود و بیننده را آن طور که باید مجذوب و علاقه مند نمی کند و بالعکس عدم حضور آن نیز تصویری به وجود می آورد که هیچ چشمی تحمل دیدن آن را ندارد.

مغز انسان هر چیزی را که قابلیت سازماندهی نداشته و نامفهوم باشد، پس می زند. عمل دیدن به حضور یک ساختار منطقی نیاز دارد و هماهنگی رنگی می تواند این علاقه به دیدن و حس تعادل را به وجود بیاورد. به طور خلاصه، یکپارچگی مفرط موجب تحریک ناپذیری و پیچیدگی مفرط موجب تحریک بیش از اندازه مغز می شود. تعادل پویا، نتیجه حضور هماهنگی است.
برای مشاهده تعالی هارمونی و هماهنگی کافی است به هارمونی رنگ ها در در طبیعت دقت کنید. همان طور که گفتیم، تئوری های رنگ و هارمونی رنگی متعددی وجود دارند.

1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

تصاویر گویاست. به چگونگی ایجاد هارمونی دقت کنید .

1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

بدون تناسب و هارمونی (نگاه در بین رنگها سر درگم است)

1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها
با رعایت تناسب و هارمونی (آرامش موجود چشم را می نوازد )
1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

رنگها زیبا هستند . از آنها به بهترین وجه در زندگی خود استفاده کنید و شادابی بیافرینید.

1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

رنگ قرمز و زرد در پارچه ی شظرنجی این لباس با رنگ موی مدل هم خوانی دارد و سایه های تیره در مو با رنگ مشکی تکرار شده است .
1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

در تصویر مقابل رنگ مو در طرح پارچه تکرار شده است و رنگ سفید به عنوان بک کانتراست ( تضاد) عمل می کند . رنگ قهوه ای متناسب با رنگ پوست است و کفش های مشکی تناسب این مدل را کامل خواهد کرد .
تأثیرات روانی رنگ ها
همه ما می دانیم، انسان موجودی است که به سرعت و به شدت تحت تأثیر فر آیندهای محیطی قرار می گیرد و در تحت همین تأثیر شکل جدیدی از رفتار را از خود بروز می دهد. اثر روانی بعضی از رنگ ها به صورت زیر است:
زرد : زرد رنگی است با توان پرتو افکنی زیاد، که بیشتر پرتوهای دریافتی را بازتاب می کند.
زرد، رنگی است رویه ای، رنگی که ژرفا و عمق ندارد. بُرد آن نسبت به رنگهای دیگر زیادتر است و از بسیاری از ویژگی های سفید برخوردار است. رنگ ترش است و نمودار ترشی های متفاوت. صدای زیر ویولن « زرد » است. آواز بلبل و قناری زرد است. رنگ زرد وقتی یکدست باشد، شادی آفرین و هنگامی که با تغییرات زمینه های رنگی همراه باشد ایجاد هیجان و ناراحتی تا حد اضطراب می کند. زرد رنگ بی خوابی، بیداری، بیماری، نا امیدی، هیجان، اضطراب و تلاطم فکری است. همچنین رنگ آغاز بهار، رسیدگی کشت، نمودار نیروی فزون نهفته در دانه است. رنگی است مادی و زمینی که هرگز نمودار ژرفا نیست. رنگی است با موضوع عمودی و بنابراین با خط عمودی هم سنگ می شود. رنگ زرد رنگ جوانی، نشان روشنی و نور و نشان دانش و معرفت است. در بعضی اوقات رنگ زرد به عنوان القاء کننده تنفر مطرح می شود، این حالت زمانی مورد قبول است که پس زمینه ی آن مشکی باشد زیرا تضاد این دو رنگ بسیار شدید است و در هیچ شرایطی با هم هماهنگی ندارند. در صورتی که همین رنگ در پس زمینه ی سبز زندگی و امید را به نمایش می گذارد.
آبی : آبی، رنگی است آرام و درونگرا. بیننده را به سوی خود می کشد و در درون آرامش خود، نرم می سازد و به خواب می برد. چشم را به خود متوجه می کند. رنگ آبی موافق با وضعیت خط افق است. آبی، رنگی است الهی و آسمانی. رنگی است مطیع، سر به راه و سازشکار. آبی رنگ زمستان و سرمای آن است. آبی رنگ خلاقیت است. آرامش و سکونی که از آن به ما می رسد نتیجه رشد مقتدر و طبیعی آن است. در استفاده از رنگ آبی بیننده همیشه منتظر یک نو آوری و کار جدید است. زلالی، پاکی و خلوص را می توان توسط رنگ آبی بوجود آورد. طعم آبی، بی طعمی و کمی متمایل به شیرینی است. رنگ آبی همیشه سایه دار است و همواره میل دارد در تاریکی خود نمایی کند. همیشه نامحسوس است و در عین حال هوای شفافی را می نمایاند. آبی با روان آدمی پیوند می خورد و تا اعماق و انتهای روح نفوذ می کند. آبی معنی ایمان می دهد. سمبل جاوید است.
قرمز : قرمز، رنگی گرم و دارای نیروهای برون گراست. رنگِ توان و فعالیت بسیار زیاد و رنگ مقوی قلب است. طعم آن شیرین است. قرمز رنگ حق، حقیقت، پیکار و بلاخره شهادت است. قرمز پایان تابستان و آغاز پاییز است. در تطابق با خط، گویای خط قطری همگن است. قرمز، رنگی است که فرو رفتن و ماندن در آن می سوزاند و کناره گیری از آن گرما می دهد. رنگ عشق و تشکیل خانواده است. قرمز سمبل حیات و زندگی، عامل مؤثری در سازندگی و تشدید رویش گیاهان و بیان کننده ی هیجان و شورش است، نشانی تثبیت شده از مبارزه، انقلاب و شورش. اثر هیجان و هوس را به خوبی نشان می دهد، این رنگ اگر در پس زمینه تیره قرار گیرد وحشت، ناپایداری و پلیدی را نشان می دهد و اگر در پس زمینه روشن قرار گیرد معرف یک عشق سطحی و زودگذر است.
نارنجی : نارنجی، رنگی است که خواص بصری آن آتش و خواص روانی آن گرما است. نارنجی رنگ جوانی است. رنگ شادابی است. رنگ جشن و سرور است و رنگ میوه های تازه رسیده. حالتی از اضطراب و عدم ثبات را شامل می شود. آمیخته با کمی سفید، رنگ بلوغ زنانه است و آمیخته با کمی مشکی، رنگ بلوغ مردانه است. در ارتباط با خط، خطی است آزاد و متمایل به عمودی.
سبز : سبز معتدل و اعتدالش سرد است. در سبز توان آرامش وجود دارد. رنگ تعقل، تفکر و آرامش خردمندانه است. رنگ صلح و صفا است. رنگ سبز، رنگ امید به زیستن و ادامه ی حیات در بهترین شرایط خود است. این رنگ در حالی که در غرب مفهوم مطلق زندگی است (Western Green) در شرق یک رنگ روحانی و مذهبی به حساب می آید.
(Eastern Green) طعم رنگ سبز، نه شیرین است نه شور، نه ترش است و بی مزه، نه تند است نه تلخ، طعم آب گواراست و کمی مزه گَس دارد. سبز رنگ پایان بهار است و آغازین تابستان. در تطابق با خط، خط قطری است.
بنفش : رنگ بنفش نمایشگر بی خبری، بی اختیاری، ظلم و دشواری است و رنگی مرموز و بر انگیزاننده احساسات. اگر در سطوح وسیع به کار بریم حالت ترس را نشان می دهد؛ به خصوص اگر بنفش متمایل به ارغوانی باشد که در طبیعت و مناظر اغلب به چشم می خورد. بنفش از نظر ظاهری و بصری معرف رنگین کمان و از نظر معنا القاء کننده امید است. در ارتباط با خط، رنگ خط آزاد متمایل به افقی است که اگر با خط آزاد متمایل به عمودی آگین شود، گرمتر و سرخ می شود. صدای بنفش بم است و طعم آن گَس. بنفش سمبل هرج و مرج، مرگ، ستایش و عظمت است. بنفش آبی، رنگ القاء کننده ی تنهایی است. بنفش قرمز، نشان عشقی یزدانی و سلطه ی روحانی است.

زیبــــا شـــــو دات کام

 

 

موضوعات مرتبط

می توانید به آخر صفحه مراجعه کنید و کامنت بگذارید
آخرین ارسال های انجمن 

۶۴۴ دیدگاه برای “راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها”

 1. اتنا می‌گه:

  سلوم به دوستای گلم احتیاج دارم به نظراتون من میخوام امسال مانتو صورتی بگیرم ولی چون چادریمو زیر چادره میخوام کفش وکیف مو با روسریم صورتی کنم روسریمم گرفتم یه صورتی ساتن ساده است اگه ایده دیگه ای دارید بدید ممنون میشم نظرتونم رابه تصمیمم تنکس

  [پاسخ]

 2. نیلیا می‌گه:

  سلام
  من یه کیف و کفش ورنی کرم با یه مانتو کرم دارم میشه راهنمایی کنید ک شال و شلوارمو چطور باهاش ست کنم؟
  مشکی خوبه؟

  [پاسخ]

 3. narges می‌گه:

  Slm, man shal v kolah v kif v kafshe abi carboni ro ba che manto shalvari beposham behtare?! Che rang?! V ink aya shal v kolah v kif v kafsham abi carboni yek dast bashe behtare v ya tarkibi?! Age tarkibi behtare, ba che rangi?!? Ba tashakor

  [پاسخ]

 4. باران می‌گه:

  سلام خسته نباشین من یه مانتو مشکی جلو باز گرفتم نمیدونم کیفو کفش چه رنگی باهاش ست میشه .میشه راهنماییم کنید مرسی

  [پاسخ]

 5. ندا می‌گه:

  سلام،خسته نباشی گلم،جلیقه بادی گلبهی رو چه رنگ مانتویی بیشتر میاد؟

  [پاسخ]

 6. مهرآسا می‌گه:

  باشال یشمی که روش یه رگه هایی از کرم باشه خیلی قشنگ میشه

  [پاسخ]

 7. Z.A می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من یه مانتو فیروزه ای خریدم و میخام شال و شلوارمو باهم ست کنم جوری که با رنگ مانتوم هم جور در بیاد
  میشه لطفا راهنماییم کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 8. نازنین می‌گه:

  سلام ببخشید ست کردن مانتو ابی پررنگ با شلوار ابی اسمانی امکان دارد

  [پاسخ]

 9. پری می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما ،
  من مانتوم به رنگ کرم هست و شلوار و روسریم مشکی برای ست کردن کیف و کفشم که ست کرم یا مشکی باشه به کمک شما نیاز دارم . ممنون میشم که کمکم کنید.

  [پاسخ]

 10. مهلا می‌گه:

  پالتو جیگری با چه رنگ شلوار جینی به غیر مشکی ست می شه زود جواب بدین لطفا

  [پاسخ]

 11. تینا می‌گه:

  سلام خوب هستید با تشکر از مطالب. بارانی کرم روشن با حز قهوهای رو با چه شالی ست کنیم خوبه ؟یشمی خوب میشه؟

  [پاسخ]

 12. سارا می‌گه:

  سلام وقت بخیر . من کت تک جیگیری دارم
  برای شب نامزدیم میخوام
  ولی نمیدونم باچی ست کنم
  شلوار .پیراهن که کت بیاد روی پیراهن
  لطفا راهنماییم کنید
  ممنون

  [پاسخ]

 13. فائزه می‌گه:

  رنگ خردلی با سیاه قشنگ دیده میشه یا قرمز با سیاه

  [پاسخ]

 14. حنانه می‌گه:

  سلام من مانتو سبز با شلوار جین روشن دارم با چه رنگ شالی ست کنم

  [پاسخ]

 15. asal می‌گه:

  سلام.من مانتو طوسی روشن خریدم،با چه رنگی قشنگه که ست کنم؟

  [پاسخ]

 16. مهدیه می‌گه:

  سلام دوستان لطفا کمک کنین’من یه پیراهن کوتاه مشکی تا زانو دارم روی قسمت بالای شکم وپشت ان تور خاکی رنگ با منجوق است وکیف وکفشم هم مشکی است به نظرتون ساپورتم چه زنکی باشه؟

  [پاسخ]

 17. مهسا می‌گه:

  سورمه ای

  [پاسخ]

 18. lida می‌گه:

  سلام من لباس مجلسی کالباسی روشن کوتاه دارم نمیدونم چه رنگه کفشی بهش میاد لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

  [پاسخ]

 19. ms می‌گه:

  سلام، میخواستم بپرسم با یک پیراهن بلند مجلسی یشمی که برای مراسم عروسی دوختم چه شال و یا روسری ست میشه؟

  [پاسخ]

 20. Azi می‌گه:

  سلام دوستان یه سوال شلوارو بامانتو باید ست کرد یا شال مرسی دوستان

  [پاسخ]

  فائزه پاسخ در تاريخ آبان ۲۲م, ۱۳۹۴ ۱۵:۲۲:

  برای خانم ها کیف و کفش ست باشه قشنگ تر دیده میشه و برای اقایون کمر شلوارشون با کفششون خوب میشه

  [پاسخ]

  مهرآسا پاسخ در تاريخ دی ۱۳م, ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳:

  اگه با شال ست بشه زیباتر دیده میشه

  [پاسخ]

 21. مارال می‌گه:

  مانتو رنگ شیری دارم
  شال و شلوار چه رنگی بهش میاد؟

  [پاسخ]

 22. جواد می‌گه:

  سلام
  دوستان ب نظرتون با کفش چرم و نیمه رسمی زرشکی چه شلوار و پیراهنی رو میشه پوشید و ست کرد؟

  [پاسخ]

 23. فرشته می‌گه:

  تاپت چ رنگیه؟؟

  [پاسخ]

 24. فرشته می‌گه:

  شما میتونی با شال سرمه ای مانتوت رو ست کنی. یا شابی ک زمینش مشکی باشه و خط ها یا طرح های سرمه ای داشته باشه یا زمینش سرمه ای باشه و طرحاش رنگ مانتوت باشه

  [پاسخ]

 25. پری می‌گه:

  من می خوام یه تاپ بدوزم واسه عروسی ولی نمیدونم با چه رنگ دامنی ست کنم میشه کمکم کنین

  [پاسخ]

 26. sara می‌گه:

  سلام من یه مانتو خریدم کرم روشن ، اصلا نمیدونم با چه رنگ شالو کیف و شلوار ستش کنم . میشه راهنماییم کنید ؟ مرسی

  [پاسخ]

  نسرین پاسخ در تاريخ تیر ۲۹م, ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸:

  سلام به نظر من بهرین چیز برای ست کردن با این رنگ صورتی خیلی خیلی کمرنگه یا انابی و زرشکی

  [پاسخ]

  Katy پاسخ در تاريخ مرداد ۲م, ۱۳۹۴ ۰۴:۲۷:

  سلام من مانتو عبایى خردلى خریدم لطفا راهنمایی کنید شال یا روسى وکفش وکیف وشلوارم را چه رنگى انتخاب کنم متشکرماز راهنماییتان

  [پاسخ]

 27. @ri می‌گه:

  من پوستم روشنه ،ی مانو آبی خریدم ،بنظرتتون شال و شلوارش چ رنگی باشه خوبه؟

  [پاسخ]

  فائزه پاسخ در تاريخ آبان ۲۲م, ۱۳۹۴ ۱۵:۱۷:

  به نظر من سرمه ای بهتر باشه

  [پاسخ]

 28. نیاز می‌گه:

  سلام من یه مانتو ابی کمرنگ دارم با چه رنگ شالی ستش کتم؟

  [پاسخ]

 29. فاطمه می‌گه:

  من یه مانتو درست کردم جنس اش کتان هست و طرح بوتیجقه داره حالا آون با چه شلواری و با کفشی بپوشم

  [پاسخ]

 30. مریم می‌گه:

  من مانتو مشکی با سر آستین طلایی و دارم با رنگ شالی خوب میشه

  [پاسخ]

 31. خاطره می‌گه:

  سلام ببخشید من یه مانتو سرمه ای روشن خریدم میخواستم ببینم با چه روسری و لاکی باید ست کنم ممنون فقط اگه مبشه جوابم را تو سایت بدین ممنون

  [پاسخ]

 32. خودم می‌گه:

  سلام
  من یه مانتو شطرنجی ریز . .. کرم مشکی خریدم … کمربندشم قهوه ای کمرنگه … تازانو … خوش فرم .. باچه رنگ شالو شلوارو کفشی ستش کنم؟؟؟

  [پاسخ]

  فائزه پاسخ در تاريخ آبان ۲۲م, ۱۳۹۴ ۱۵:۱۹:

  کفش و کیفتون رو هم رنگ کمر مانتو تون ست کنین بهتر میشه

  [پاسخ]

 33. آیلار می‌گه:

  من یک پیراهن گیپور کهربایی دارم با چه جوراب شلواری ست کنم؟؟؟ممنون میشم کمکم کنین

  [پاسخ]

 34. selvan می‌گه:

  سلام
  مانتو طوسی به جز شال مشکی و صورتی،با شال چ رنگی ست میشه؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 35. tara می‌گه:

  با شلوار قهوه ای کمرنگ و تاپ کرم چه رژ لبی میاد؟ میخوام برم مهمونی لطفا سریع جواب بدین

  [پاسخ]

 36. ---- می‌گه:

  من یه کفش سبز دارم نمیدونم باچی ستش کنم یا باچه رنگی ستش کنم؟

  [پاسخ]

 37. sara می‌گه:

  با لباس مجلسی که سارافون مشکی تا زانو و کت سفید استین سه رب است .چه لاکی خوبه بزنم چه رنگی عروسی برادرمه

  [پاسخ]

 38. سنا می‌گه:

  باسفید خوشکل میشه ولی می تونی از ساپورت طلایی هم استفاده کنی

  [پاسخ]

 39. لیلا می‌گه:

  سلام من یه لباس سورمه ای به حالت تونیک گرفتم میخوام بدونم تو عروسی با چه رنگ شلوار جورابی قشنگ میشه ممنون

  [پاسخ]

  ((((: پاسخ در تاريخ فروردین ۲۰م, ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷:

  با ساپورت مشکی

  [پاسخ]

 40. ساره می‌گه:

  من یه مانتو لی بلند تیره دارم با چی ستش کنم؟

  [پاسخ]

 41. سدنا می‌گه:

  سلام من مانتو کرمی طرح دار خریدم با شلوار و روسری صورتی با کیف وصفش مشکی خوشگل میشه یا نه?راهنمایی لطفا..

  [پاسخ]

 42. sara khanum می‌گه:

  ba n0qre1 gahashang m1she

  [پاسخ]

 43. مبینا می‌گه:

  سلام رنگ مانتو من صورتی چرک به نظرتون چه رنگ شال یا روسری میاد؟؟؟؟

  [پاسخ]

  sara goli پاسخ در تاريخ اسفند ۲۶م, ۱۳۹۳ ۱۴:۴۰:

  mnm mantom hamun rang1e m1tun1 ba toos1 ya meshk1 setesh k0n1.ghashang m1she :)

  [پاسخ]

 44. سارا می‌گه:

  سلام من یه مانتو کوتاه سفید با خطوط مشکی خریدم با شلوار پارچه ای مشکی و روسری سفید مشکی و کفش و کیف شیری خوشگل میشه؟خواهش میکنم راهنمایی کنید

  [پاسخ]

  sara goli پاسخ در تاريخ اسفند ۲۶م, ۱۳۹۳ ۱۴:۴۳:

  na z1ad

  [پاسخ]

 45. ناشناس می‌گه:

  سلام…من یه مانتو گلبهی کوتاه خریدم به نظرتون با چه شال و شلواری خوب میشه؟؟سورمه ای یا مشکی یا سفید یا سبز…کفش اسپرت خاکی یا سورمه ای بهتره یا پاشنه بلند مشکی؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

  [پاسخ]

 46. آرزو می‌گه:

  سلاام دوستان من یه مانتو ابی فیروزه ای خریدم به نظرتون با چه رنگ شال و کیف و کفش و شلوار ستش کنم؟

  [پاسخ]

  خودم پاسخ در تاريخ تیر ۳م, ۱۳۹۴ ۱۶:۳۳:

  سفید …

  [پاسخ]

 47. آرزو می‌گه:

  وووی ببخشید جواب یکی دیگه رو واست فرستادم

  [پاسخ]

 48. سارا می‌گه:

  سلام من یه مانتو مشکی دارم که کنارهاش و نصف آستینش پارچه نقره ای با گل مشکی هست به نظرتون روسری چه رنگی باهاش ست کنم

  [پاسخ]

 49. هلیا می‌گه:

  باسلام من دخترم یک سال و نیم داره یک سارافون به رنگهای خیلی شاد واسش گرفتم بلوز زیر سارافون چه رنگی باشه بهتره رنگهای قرمز و سبز و زرد و ….لطفا راهنمایی کنید. متشکرم

  [پاسخ]

 50. بهرخ می‌گه:

  ندا جون با سفید فکر کنم خیلی خوب میشه

  [پاسخ]

 51. بهرخ می‌گه:

  سلام
  من یه مانتو آجری که پایینش سفیدو طوسیه گرفتم اما نمیدونم با چی بپوشم ؟ ساپورت ؟ چه رنگی ؟ روسری چه رنگی ؟
  لطفا نظر بدید ،
  ممنون

  [پاسخ]

 52. لعیا فهیم می‌گه:

  سلام من یک مانتوی تقریبا کوتاه صورتی کم رنگ خریدم با کفش و کیف ست ورنی صورتی چرک با طرح های طلایی.روسری یا شال ست آن چه رنگی باید باشد؟
  لطفا زود جواب بدید ،عجله دارم.ممنون B-)

  [پاسخ]

 53. نیوشا می‌گه:

  سلام من یک مانتو و شلوار کرم گرفتم با کیف و کفش صورتی کمرنگ تو رو خدا راهنماییم کنید شال یا روسری چه رنگی باید بگیرم ممنون میشم جواب بدید

  [پاسخ]

 54. الی می‌گه:

  سلام من یه مانتو کرمی خریدم میشه بگید با چه رنگ شال و کیف و کفش قشنگ میشه ؟ایا باکتونی قشنگ میشه؟لطفا راهنمایی کنید ممنون

  [پاسخ]

 55. سمیه می‌گه:

  سلام
  مانتو سرمه ای طرح دار ک طرحش گلای مشکیه با چه شالی ست بشه؟؟؟
  یه هفتست ک دنبالشم یه اشتباهی ک کردم اینه ک شلوار لی سرمه ای هم گرفتم موندم چی کار کنم،لطفا راهنماییم کنید

  [پاسخ]

 56. علی می‌گه:

  سلام دوست خوبم
  یه سوال داشتم این که کت شلوار اب اناری با چه رنگ لباسی ست میشه

  [پاسخ]

 57. زهره می‌گه:

  سلام.
  همسر من سبزه است وشکم هم داره.با کت وشلوار مشکی چه رنگ پیراهن وکروات ست کنم.لطفا کمکم کنید.

  [پاسخ]

 58. ریحانه می‌گه:

  سلام
  مانتو کوتاه ساده خاکستری تیره
  با خال های ریز خاکستری روشن
  با چه شلواری ست بشه؟
  لی؟
  جذب؟
  دمپا؟
  تیره یا روشن؟
  و درمورد شال و کفش هم لطفا بگید چی بهتره

  [پاسخ]

 59. باران می‌گه:

  سلام
  من یه مانتوی گلبهی خریدم حالا موندم چه شالو کفشو شلوار کیف بهش میاد.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

  [پاسخ]

  sara goli پاسخ در تاريخ اسفند ۲۶م, ۱۳۹۳ ۱۴:۴۱:

  ba meshk1 dg

  [پاسخ]

 60. نگین می‌گه:

  سلام من یه مانتوی طوسی رنگ خریدم که نه زیاد روشنه نه خیلی تیره. در ضمن مانتوم هیچ طرح و نقشی نداره ساده ست میخواستم بپرسم اگه روسری بخرم یا شال چجوری بخرم یعنی چه رنگی بیشتر بهش میاد و اینکه رو.سری که میخرم مثل خود مانتو ساده باشه یا طرح دار شلوغ؟

  [پاسخ]

 61. شمیم می‌گه:

  سلام منیه مانتو آبی فیروزه ای خریدم و شلوار کتون مشکی.کیف و کفشم هم عنابیه چه روسری با مانتوم ست کنم ک قشنگ بشه لطفآ راهنماییم کنین

  [پاسخ]

 62. غزل می‌گه:

  سلام

  کت وشلوار ست مشکی رو باچه رنگ کفش و شال بجز مشکی ست کنم؟

  [پاسخ]

 63. غزل می‌گه:

  سلام
  من یه کت و شلوار ست مشکی خریدم باچه رنگ کفش و شالی ست کنم؟ با مشکی زشت میشه

  [پاسخ]

 64. Mahya می‌گه:

  سلام
  یه کت و شلوار ست سیاه خریدم باچه رنگ کفش و شالی ستش کنم؟

  [پاسخ]

 65. زهرا می‌گه:

  سلام
  من یه مانتوی قرمز تیره کتی گرفتم روسری و شلوار چه رنگی بگیرم؟ آیا رنگ زرد نمیتونم به کار ببرم؟

  [پاسخ]

  سحر پاسخ در تاريخ اسفند ۲۳م, ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲:

  مشکی استفاده کنی قشنگ دیده میشه

  [پاسخ]

 66. زهرا می‌گه:

  ببخشید ن یه مانتو جین با رنگ ابی کمرنگ گرفتم که راسته هستش و چسب نیست و لی اندامیه به نظر شما شلوار جین بگیرم یا کتان؟حالا کتان چه رنگی باشه جین چه رنگی؟به نظرتون با کتان مشکی چه طوره؟اگه کتان مشکی گرفتم شالم رو هم مشکی بگیرم؟

  [پاسخ]

  آرزو پاسخ در تاريخ اسفند ۲۵م, ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶:

  سلام عزیزم به نظرم روسریتو نقره ای انتخاب کن زهرا جون

  [پاسخ]

 67. فاطمه می‌گه:

  سلام من یه مانتوطرح لی آبی رنگ گرفتم
  شالموچه رنگی بگیرم؟؟؟

  [پاسخ]

 68. شکوه می‌گه:

  سلام من یه مانتو صورتی کمرنگ با کیف و کفش فیروزه ای دارم با چه شلوار و شال یا روسری میتونم ست کن ،ممنون میشم اگه جواب بدید

  [پاسخ]

  سحر پاسخ در تاريخ اسفند ۲۳م, ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰:

  با شلوار سفید

  [پاسخ]

 69. یگانه می‌گه:

  من مانتو زرشکی دارم .کیف وکفش و روسری چه رنگی ست کنم؟

  [پاسخ]

 70. شکوفه می‌گه:

  من یک مانتو خردلی خریدم با چی ست کنم؟ و یک مانتو سلوار لی و کیف وکفش آبی با چه روسری یا شالی ست کنم؟

  [پاسخ]

 71. هانی می‌گه:

  man ye manto aabi karbooni va limooyi daram ye tarafesh limooyi va tarafe dgasham karnoniye ke too ghesmat limoyi ye tarhe karboni dare roosari yo kifo kafsh chi set konam lotfan komaaaak

  [پاسخ]

 72. neda می‌گه:

  سلام من ی شلوارو شال آبی کمرنگ خریدم با چه رنگ مانتویی ناز میشه؟

  [پاسخ]

 73. sara می‌گه:

  سلام من یه مانتو لی آبی با نقش های سفید روسری جه رنکی بکیرم؟؟

  [پاسخ]

 74. sara می‌گه:

  سلام من یه مانتو لی روشن خریدم روسری جه رنکی بکیرم……

  [پاسخ]

 75. ستاره می‌گه:

  سلام مانتو شلوار چ رنگی ست کنم

  [پاسخ]

 76. سایه می‌گه:

  سلام . من یک مانتو مشکی که دور آستین ها و کمربندش طلایی هست خریدم. لطفا راهنمایی کنید که کیف و کفش و شلوار چه رنگی میتونم با اون ست کنم؟

  [پاسخ]

 77. مارال می‌گه:

  ست رنگ برا مانتو صورتی کم رنگ ؟

  [پاسخ]

  حدیث پاسخ در تاريخ بهمن ۲۶م, ۱۳۹۳ ۲۱:۵۴:

  با رنگ مانتوی صورتی کمرنگ ساپورتوکفش پاشنه باند نازک نه خیلی وروسرسی ساتن قهوه ای که بزرگیش جوری باشه که دور گردن گره ی خوشگل بخوره.

  [پاسخ]

 78. مارال می‌گه:

  سلتم به همه دوستان . مانتوصورتی کم رنگ و دم آستین و یقه سنتی به نظر شما چه شال و شلواری ست میشه . در ضمن سارافن قهوهای با چه رنگ زیر سارافونی و روسری ویا شال و شلوار . مرسی سریع راهنمایی کنین لطفأ

  [پاسخ]

 79. باران می‌گه:

  سلام وخسته نباشید به شما….پالتو فوتر مشکی با چه شلوار و کفش و شالی ست میشه؟شلوارم لی باشه؟اگه لی باشه راسته یا دم پا گشاد؟کفشم اسپورت یا نه؟ممنونم

  [پاسخ]

 80. ساینا می‌گه:

  سلام. بلوز قهوای سیر و شلوار سفید کفش چه رنگی با ان ست کنم متشکرم.

  [پاسخ]

  shirin پاسخ در تاريخ بهمن ۱۱م, ۱۳۹۳ ۱۵:۴۳:

  به نظره من کفش قهوه ای خوبه

  [پاسخ]

 81. ساینا می‌گه:

  سلام.بلوز قهوای سیر وشلوار سفید کفش چه رنگی بپوشم متشکرم.

  [پاسخ]

  غزل پاسخ در تاريخ اسفند ۱۰م, ۱۳۹۳ ۱۶:۱۱:

  همون قهوه ای

  [پاسخ]

 82. fatemeh می‌گه:

  سلام، من بامانتومشکی، کیف، کفش، شلوارزرشکی چه مدل شال وروسری میاد?

  [پاسخ]

  shirin پاسخ در تاريخ بهمن ۱۱م, ۱۳۹۳ ۱۵:۴۴:

  روسری یا شال مدل بربری باحالش میکنه

  [پاسخ]

 83. fatemeh می‌گه:

  سلام، اگرمیشه کمکم کنید.
  شلواروکیف وکفشموزرشکی خریدم، مانتومومشکی ولی موندم چه رنگی وچه شکلی شال بخرم?اگرمیشه کمک کنیداگررنکی هم بده بهم بگسدکه عوضش کنم.

  [پاسخ]

 84. anita می‌گه:

  Salam,lotfan rahnemayim konin ba manto gholbehi kar shode talayi che rang kafsh shalvar kif shal ya rosari miad?

  [پاسخ]

  shirin پاسخ در تاريخ بهمن ۱۱م, ۱۳۹۳ ۱۵:۴۷:

  به نظره من با مشکی راحت ست میشه و قشنگه
  روسری هم ترکیب مشکی طلایی

  [پاسخ]

 85. ارغوان می‌گه:

  من لباسم بنفشه خیلی تیرس میخوام بدونم چ رنگ لاکی استفاده کنم و همینطور از گفش چ رنگی ؟

  [پاسخ]

  shirin پاسخ در تاريخ بهمن ۱۱م, ۱۳۹۳ ۱۵:۵۰:

  سلام یه نظره من کفش مشکی یا رنگ پوستی
  لاک هم تریکب بنفش طلایی یا یکیش باحالش میکنه

  [پاسخ]

 86. مهسا می‌گه:

  سلام من یه مانتوی مشکی خریدم که روش یه کت ابی نفتی داره باروبانای طلایی وکمربند طلایی چه رنگ شال وشلواری باش بپوشم؟
  کیف و کفش چی؟؟

  [پاسخ]

  shirin پاسخ در تاريخ بهمن ۱۱م, ۱۳۹۳ ۱۵:۵۲:

  به نظر من کیف و کفش مشکی و شال مشکی طلایی

  [پاسخ]

 87. نیکی می‌گه:

  به علاوه از چه جور ست زیور آلات استفاده کنم ساده پر یا چه رنگ با این توضیح که
  لباسم یقه فرعونی یک استین داره و سمتی که استین داره گیپوره و روش کار زیاد شده
  و این که چه رنگ باشه بهتره زیورآلات?

  [پاسخ]

 88. نیکی می‌گه:

  سلام من لباس مجلسی م آبی کاربنی بلند با حریر و گیپور کفشم جلو باز مشکی موهامم
  های لایت روشن میخاستم راهنمایی بگیرم راجع به رنگ لاک دست و پام و رژ لبم و رنگ کلی آرایشم،
  یعنی فرنچ بهتره یا لاک کلا نظر.میدید?

  [پاسخ]

 89. marzieh می‌گه:

  پیراهن کوتاه مجلسی سبز دوختم لطفا راهنمایی کنید ایا کفش مشکی برای ست کردن با ان جالب است یا رنگ دیگری تهیه کنم

  [پاسخ]

  shirin پاسخ در تاريخ بهمن ۱۱م, ۱۳۹۳ ۱۵:۵۴:

  مشکی خوب میشه رنگ طلایی هم خیلی خوب میشینه کناره سبز و حال میده بهش همینطور رنگ قهوه ای خیلی خوبه یا مدل پلنگی

  [پاسخ]

 90. مهرناز می‌گه:

  درود.یه مانتو سنتی قرمز رو با چه شال و چه شلواری بپوشم که یکم چاقتر و بلندتر نشونم بده؟؟

  [پاسخ]

 91. شراره می‌گه:

  سلام من یه مانتوی زرشکی خریدم باچه رنگ شلوار وشالی ست کنم تایکمی هم قدم بلندتر نشوم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 92. زینب می‌گه:

  سلام من یک مانتوی صورتی بسیار روشن خریدم . ولی نمیدونم با چه شال و شلوار باید ست کنم؟

  [پاسخ]

 93. ترانه می‌گه:

  سلام. من یه پیراهن سورمه ای کرم چارخونه که رنگ کرمش کمتره گرفتم با چه شالی ست کنم؟ نمیخوام خیلی تیره بشه

  [پاسخ]

 94. لیدا می‌گه:

  سلام من یه کت آبی روشن دارم با چه شال و کیفی بپوشم قشنگ میشه؟

  [پاسخ]

 95. الهام می‌گه:

  سلام..من یه مانتو کوتاه ساده به رنگ قهوای سوخته خریدم..به نظر شما با چه رنگ شلوار و روسری ستش کنم شیک بشه؟

  [پاسخ]

  shirin پاسخ در تاريخ بهمن ۱۱م, ۱۳۹۳ ۱۵:۵۹:

  سلام به نظره من میتونید روسری و کیف کفشتونو مدل پلنگی بگیرید اگه پلنگی نمیپسندی یه روسری که ترکیب سبز شیک داره سبز روشن یا خیلی تیره نه مثلا ترکیب سبز طلایی…

  [پاسخ]

 96. بهاره می‌گه:

  سلام من کیف و کفش جیگری گرفتم با چه رنگ مانتو و شلوار و شالی ست میشه

  [پاسخ]

 97. فاطی می‌گه:

  مانتو مشکی طلایی رو با شلوار چه رنگی بپوشم به غیر از مشکی؟؟؟؟؟شلوار ۶جیب ابی نفتی رو با مانتوی چه رنگی بپوشم به غیر از خود ابی ؟

  [پاسخ]

 98. سودا می‌گه:

  سلام.میخواستم بدونم با پالتوی چرم کالباسی رنگ چه شلوار و شال و کیف وکفشی ست کنم قشنگ میشه.ممنون میشم از راهنماییتون

  [پاسخ]

 99. امید می‌گه:

  شلوار کتان رنگی سورمه ای رو با کفش آبی پر رنگ با چه لباسی ست کنم

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید :

Current day month ye@r *

Host by Abtin Web | Designed by: Mohammad Bina | Thanks to Mehdi Bina | SiteMap in XML