راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها
هماهنگی یا هارمونی به معنای “چیدمان مطبوع اجزاء یک کل” است و وجود آن در تمام مظاهر زندگی از موسیقی، شعر، رنگ یا حتی یک کیک زیبا، جلوه می کند. از نظر دیداری، هماهنگی، در چیزی است که موجب لذت چشم می شود. این هماهنگی بیننده را مجذوب کرده و احساس نظم و تعادل را در او ایجاد می کند. هنگامی که چیزی ناهماهنگ است، یا خسته کننده است یا وحشتناک. از طرفی هارمونی بیش از حد نیز به ترکیبی بسیار ملایم و نچسب تبدیل می شود و بیننده را آن طور که باید مجذوب و علاقه مند نمی کند و بالعکس عدم حضور آن نیز تصویری به وجود می آورد که هیچ چشمی تحمل دیدن آن را ندارد.

مغز انسان هر چیزی را که قابلیت سازماندهی نداشته و نامفهوم باشد، پس می زند. عمل دیدن به حضور یک ساختار منطقی نیاز دارد و هماهنگی رنگی می تواند این علاقه به دیدن و حس تعادل را به وجود بیاورد. به طور خلاصه، یکپارچگی مفرط موجب تحریک ناپذیری و پیچیدگی مفرط موجب تحریک بیش از اندازه مغز می شود. تعادل پویا، نتیجه حضور هماهنگی است.
برای مشاهده تعالی هارمونی و هماهنگی کافی است به هارمونی رنگ ها در در طبیعت دقت کنید. همان طور که گفتیم، تئوری های رنگ و هارمونی رنگی متعددی وجود دارند.

1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

تصاویر گویاست. به چگونگی ایجاد هارمونی دقت کنید .

1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

بدون تناسب و هارمونی (نگاه در بین رنگها سر درگم است)

1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها
با رعایت تناسب و هارمونی (آرامش موجود چشم را می نوازد )
1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

رنگها زیبا هستند . از آنها به بهترین وجه در زندگی خود استفاده کنید و شادابی بیافرینید.

1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

رنگ قرمز و زرد در پارچه ی شظرنجی این لباس با رنگ موی مدل هم خوانی دارد و سایه های تیره در مو با رنگ مشکی تکرار شده است .
1x1.trans راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها

در تصویر مقابل رنگ مو در طرح پارچه تکرار شده است و رنگ سفید به عنوان بک کانتراست ( تضاد) عمل می کند . رنگ قهوه ای متناسب با رنگ پوست است و کفش های مشکی تناسب این مدل را کامل خواهد کرد .
تأثیرات روانی رنگ ها
همه ما می دانیم، انسان موجودی است که به سرعت و به شدت تحت تأثیر فر آیندهای محیطی قرار می گیرد و در تحت همین تأثیر شکل جدیدی از رفتار را از خود بروز می دهد. اثر روانی بعضی از رنگ ها به صورت زیر است:
زرد : زرد رنگی است با توان پرتو افکنی زیاد، که بیشتر پرتوهای دریافتی را بازتاب می کند.
زرد، رنگی است رویه ای، رنگی که ژرفا و عمق ندارد. بُرد آن نسبت به رنگهای دیگر زیادتر است و از بسیاری از ویژگی های سفید برخوردار است. رنگ ترش است و نمودار ترشی های متفاوت. صدای زیر ویولن « زرد » است. آواز بلبل و قناری زرد است. رنگ زرد وقتی یکدست باشد، شادی آفرین و هنگامی که با تغییرات زمینه های رنگی همراه باشد ایجاد هیجان و ناراحتی تا حد اضطراب می کند. زرد رنگ بی خوابی، بیداری، بیماری، نا امیدی، هیجان، اضطراب و تلاطم فکری است. همچنین رنگ آغاز بهار، رسیدگی کشت، نمودار نیروی فزون نهفته در دانه است. رنگی است مادی و زمینی که هرگز نمودار ژرفا نیست. رنگی است با موضوع عمودی و بنابراین با خط عمودی هم سنگ می شود. رنگ زرد رنگ جوانی، نشان روشنی و نور و نشان دانش و معرفت است. در بعضی اوقات رنگ زرد به عنوان القاء کننده تنفر مطرح می شود، این حالت زمانی مورد قبول است که پس زمینه ی آن مشکی باشد زیرا تضاد این دو رنگ بسیار شدید است و در هیچ شرایطی با هم هماهنگی ندارند. در صورتی که همین رنگ در پس زمینه ی سبز زندگی و امید را به نمایش می گذارد.
آبی : آبی، رنگی است آرام و درونگرا. بیننده را به سوی خود می کشد و در درون آرامش خود، نرم می سازد و به خواب می برد. چشم را به خود متوجه می کند. رنگ آبی موافق با وضعیت خط افق است. آبی، رنگی است الهی و آسمانی. رنگی است مطیع، سر به راه و سازشکار. آبی رنگ زمستان و سرمای آن است. آبی رنگ خلاقیت است. آرامش و سکونی که از آن به ما می رسد نتیجه رشد مقتدر و طبیعی آن است. در استفاده از رنگ آبی بیننده همیشه منتظر یک نو آوری و کار جدید است. زلالی، پاکی و خلوص را می توان توسط رنگ آبی بوجود آورد. طعم آبی، بی طعمی و کمی متمایل به شیرینی است. رنگ آبی همیشه سایه دار است و همواره میل دارد در تاریکی خود نمایی کند. همیشه نامحسوس است و در عین حال هوای شفافی را می نمایاند. آبی با روان آدمی پیوند می خورد و تا اعماق و انتهای روح نفوذ می کند. آبی معنی ایمان می دهد. سمبل جاوید است.
قرمز : قرمز، رنگی گرم و دارای نیروهای برون گراست. رنگِ توان و فعالیت بسیار زیاد و رنگ مقوی قلب است. طعم آن شیرین است. قرمز رنگ حق، حقیقت، پیکار و بلاخره شهادت است. قرمز پایان تابستان و آغاز پاییز است. در تطابق با خط، گویای خط قطری همگن است. قرمز، رنگی است که فرو رفتن و ماندن در آن می سوزاند و کناره گیری از آن گرما می دهد. رنگ عشق و تشکیل خانواده است. قرمز سمبل حیات و زندگی، عامل مؤثری در سازندگی و تشدید رویش گیاهان و بیان کننده ی هیجان و شورش است، نشانی تثبیت شده از مبارزه، انقلاب و شورش. اثر هیجان و هوس را به خوبی نشان می دهد، این رنگ اگر در پس زمینه تیره قرار گیرد وحشت، ناپایداری و پلیدی را نشان می دهد و اگر در پس زمینه روشن قرار گیرد معرف یک عشق سطحی و زودگذر است.
نارنجی : نارنجی، رنگی است که خواص بصری آن آتش و خواص روانی آن گرما است. نارنجی رنگ جوانی است. رنگ شادابی است. رنگ جشن و سرور است و رنگ میوه های تازه رسیده. حالتی از اضطراب و عدم ثبات را شامل می شود. آمیخته با کمی سفید، رنگ بلوغ زنانه است و آمیخته با کمی مشکی، رنگ بلوغ مردانه است. در ارتباط با خط، خطی است آزاد و متمایل به عمودی.
سبز : سبز معتدل و اعتدالش سرد است. در سبز توان آرامش وجود دارد. رنگ تعقل، تفکر و آرامش خردمندانه است. رنگ صلح و صفا است. رنگ سبز، رنگ امید به زیستن و ادامه ی حیات در بهترین شرایط خود است. این رنگ در حالی که در غرب مفهوم مطلق زندگی است (Western Green) در شرق یک رنگ روحانی و مذهبی به حساب می آید.
(Eastern Green) طعم رنگ سبز، نه شیرین است نه شور، نه ترش است و بی مزه، نه تند است نه تلخ، طعم آب گواراست و کمی مزه گَس دارد. سبز رنگ پایان بهار است و آغازین تابستان. در تطابق با خط، خط قطری است.
بنفش : رنگ بنفش نمایشگر بی خبری، بی اختیاری، ظلم و دشواری است و رنگی مرموز و بر انگیزاننده احساسات. اگر در سطوح وسیع به کار بریم حالت ترس را نشان می دهد؛ به خصوص اگر بنفش متمایل به ارغوانی باشد که در طبیعت و مناظر اغلب به چشم می خورد. بنفش از نظر ظاهری و بصری معرف رنگین کمان و از نظر معنا القاء کننده امید است. در ارتباط با خط، رنگ خط آزاد متمایل به افقی است که اگر با خط آزاد متمایل به عمودی آگین شود، گرمتر و سرخ می شود. صدای بنفش بم است و طعم آن گَس. بنفش سمبل هرج و مرج، مرگ، ستایش و عظمت است. بنفش آبی، رنگ القاء کننده ی تنهایی است. بنفش قرمز، نشان عشقی یزدانی و سلطه ی روحانی است.

زیبــــا شـــــو دات کام

 

 

موضوعات مرتبط

می توانید به آخر صفحه مراجعه کنید و کامنت بگذارید
آخرین ارسال های انجمن 

۵۲۱ دیدگاه برای “راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها”

 1. رها می‌گه:

  سلام با شلوار و بلوز سرمه ای کفش قهوه ای خوب میشه

  [پاسخ]

 2. الناز می‌گه:

  سلام
  من یه کت زمستونی دارم
  آبی کاربنی هست
  نمیدونم باشلوار و کفش چی رنگی ست کنم؟

  [پاسخ]

 3. اسرین می‌گه:

  سلام من یه پارچه تقریبا توری گرفتم که رنگش بنفش و مشکیه، میخوام باهاش دامن و بلوز یا یه لباس مجلسی بدوزم ولی نمیدونم با چه رنگی ترکیبش کنم که شیک در بیاد،

  [پاسخ]

 4. اسرین می‌گه:

  سلام من یه پارچه تقریبا توری بنفش گرفتم که لباس مجلسی بدوزم بلوز دامن یا…ولی نمیدونم با چه رنگی ترکیبش کنم. لطفا راهنمایی کنید مرسی

  [پاسخ]

 5. Bita می‌گه:

  خانم های محترم .سلام من مانتو خردلی دارم باشلواردمپا سرمه ای سیر می خوام بپوشمش باچه شال و کفشی ست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید.

  [پاسخ]

 6. Maedeh می‌گه:

  سلام من مانتو چارخونه ای دارم سفید مشکی میشه بگی شاله م چه رنگی باشه همچنین شلوارم ممنونم

  [پاسخ]

 7. یلدا می‌گه:

  سلام.من یه شلوار فسفرس باطرح سفیدو مشکی گرفتم باکیف وکفش و مانتو مشکی باچه رنگ کاپشن وشالی برای پاییز ست کنم ؟

  [پاسخ]

 8. روزبه می‌گه:

  آبی نفتی سیر هم میتونه بعنوان رنگ هم شلوار هم روسریتون انتخاب بشه البته اگه در ترکیب رنگ روسریتون رگه های کمی از رنگ نزدیک به مانتوتون باشه بهتره

  [پاسخ]

 9. mahshid می‌گه:

  سلام…..بامانتوشلوار چهارخونه ست سبز لجنی چه روسری یا شالی مناسبه

  [پاسخ]

 10. zizi می‌گه:

  سلام . من ی مانتو سبز خریدم. نمیدونم با چه رنگ مقنعه و شلوار ستش کنم
  ممنون اگه راهنماییم کنید

  [پاسخ]

  زهرا پاسخ در تاريخ مهر ۱۲م, ۱۳۹۳ ۱۳:۲۱:

  با مقنعه و شلوار مشکی میتونی ستش کنی

  [پاسخ]

 11. اتی می‌گه:

  میتونی مانتو قهوه ای بگیری باهاش خوبه.یا زرشکی

  [پاسخ]

 12. هستی می‌گه:

  سلام من ی شلوار کتون خردلی دارم نمیدونم با مانتو ی چه رنگ بپوشم. لطفا پیشنهاد بدین. در ضمن پوستم برنزه هست.

  [پاسخ]

 13. shaghayegh می‌گه:

  سلام من یه شلوار جذب کتان سرمه ای گرفتم با چه مانتویی ست کنم که جیغ نباشه دانشجوام؟

  [پاسخ]

 14. Faezeh می‌گه:

  سلام.
  من یه کفش زرشکی خریدم .مانتو ام مشکیه شلوار چه رنگی باید بخرم؟
  ممنون میشم زودتر جواب ب دید

  [پاسخ]

 15. لیلا می‌گه:

  سلام من مانتو سفید راه راه قهوهای ای خیلی ریز داره با رنگ مانتو و شلواری ست کنم

  [پاسخ]

 16. ترلان می‌گه:

  سلام من یه کت مشکی مجلسی دارم استیناش حریره .لطفا کمک کنید با چه شالی بپوشم.با شلوار چه رنگی

  [پاسخ]

 17. زهرا می‌گه:

  گل سرتو ابی بگیر همرنگ لباست
  ،،،کفشم نباتی بگیر یا طلایی

  [پاسخ]

  آیسودا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۵م, ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴:

  ممنونم زهرا جون.

  [پاسخ]

 18. السا می‌گه:

  سلام ببخشید من یه مانتو چهارخونه تقریبا سبز گرفتم بعد با چه شلوار یا شالی بپوشمش .تو رو خدا بگین.

  [پاسخ]

 19. آیسودا می‌گه:

  سلام.واسه ی عروسی برادرم یه لباس آبی نفتی حریر خریدم که قسمت بالاتنه کاردست داره که تقریبا میشه گفت به رنگ طلایی هست.گل سر چه رنگی رو انتخاب کنم با توجه به اینکه رنگ موی من خرماییه و نمیخوام موهامو رنگ و مش کنم؟ آیا گل سر رنگ لباسم به رنگ موهام نمیاد؟کفش یا صندلی که میپوشم باید چه رنگی باشه؟ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید.

  [پاسخ]

 20. ساره می‌گه:

  سلام من ی مانتو بادمجونی تیره گرفتم خیلی واسم مهمه لطفن بگید با چه رنگ شلواری ست کنم؟ شلوار بادمجونی خوبه؟؟؟

  [پاسخ]

  زهرا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳م, ۱۳۹۳ ۱۳:۵۹:

  با جین مشکی یا ابی خیلی تیره خوب میشه

  [پاسخ]

 21. shokufeh می‌گه:

  سلام من یه مانتو گشاد که مایل به سرخابیه گرفتم که شطرنجیه طرحش و کاملا بلندمیخواستم بدونم با چه رنگ شالی ست میشه و چه رنگ ساپورتی؟ وچه رنگ کالج ؟ کیف دستیم چه رنگی باشه؟مرسی

  [پاسخ]

 22. سحر می‌گه:

  سلام عزیزم من یه لباس سفید فسفری خریدم میشه راهنماییم کنید چه کفشی باهاش ست کنم…

  [پاسخ]

 23. سمانه می‌گه:

  سلام ۱ مانتو ابی گرفتم میخوام با شال قرمز سر کنم که متضاد بشه.به نظرتون خوبه؟کیف و کفشمو چ رنگی بگیرم؟

  [پاسخ]

  دریا پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ ۱۷:۱۵:

  سلام
  شالت اگه یه دست قرمز نباشه خوبه ترکیبی باشه که رنگ غالبش قرمز باشه…با کیف و کفش مشکی خانومی

  [پاسخ]

 24. مهسا می‌گه:

  سلام….مشکی ﮔزینه خوبیه قهوه ای و سرمه ای هم خوب میشه در صورتی که شالتوت ترکیب رنک سرمه ای یا قهوه ای هم داشته باشه

  [پاسخ]

 25. فرزانه می‌گه:

  سلام من یه مانتو و کفش سرمه ای خریدم میخوام بای رنگی تن کنم که تیره بودن سرمه ای رونشون نده و رنگ جیغ باشه

  [پاسخ]

 26. سحر می‌گه:

  سلام دوستان من یه مانتو ساده مشکی کوتاه خریدم و از طرفی میخام با شال رنگ قرمز یا صورتی یا طرحدار که توش قرمز زیاد داره بپوشم(چون تنها رتگیه که بهم میاد) ولی تو رنگ شلوارش موندم چه رنگ شلواری بگیرم که با رنگ شال قرمز و مانتو مشکی ست باشه؟ قرمز هم نباشه چون دیگه از سنم گذشته…. تو روخدا کمکم کنید

  [پاسخ]

  سحر پاسخ در تاريخ مرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ ۱۸:۱۶:

  ?

  [پاسخ]

 27. مژگان می‌گه:

  سلام من یا مانتو سفید گرفتم با کیف وکفش ابی شلوارو شالمو چی رنگی باشه بهتره

  [پاسخ]

  زهرا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳م, ۱۳۹۳ ۰۰:۴۳:

  به نظرم با شلوار و شال طوسی ستش کن

  [پاسخ]

 28. فرزانه می‌گه:

  سلام من یه مانتو کوتاه سفید دارم.باچه جور لباسی بپوشم که کوتاهیش زیاد به چشم نیاد؟

  [پاسخ]

  عسل پاسخ در تاريخ مرداد ۱۰م, ۱۳۹۳ ۱۳:۵۸:

  شلوار لی تیره رنگ دمپاگشاد مناسبه

  [پاسخ]

 29. مریم می‌گه:

  سلام یه مانتوی آبی نفتی دارم که از زیرش سارافون خردلی بهش وصله به نظرتون شال و شلوارش چه رنگی باشه خوبه

  [پاسخ]

 30. تک پر می‌گه:

  با شلوار کتون اجری چه مانتو و شال وکفشی بخرم؟؟؟؟

  [پاسخ]

  زهرا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳م, ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲:

  مانتو مشکی و شال هم همرنگ شلوارت

  [پاسخ]

 31. نرگس می‌گه:

  سلام واسه عروسی برادرم یه لباس اسپانیایی گلبهی دوختم به نظرتون موهام چه رنگی کنم؟رنگ پوستم سفیده.درضمن تو جشن عقدشون موهام بلوند بودممنون میشم زود جواب بدین.

  [پاسخ]

 32. میلاد می‌گه:

  سلام من یه کت شلوارکاربنی گرفت حالا کمکم کنین پیراهن وکفش وکمربند چطوربپوشم؟

  [پاسخ]

  دریا پاسخ در تاريخ تیر ۱۸م, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸:

  مبارک باشه میلادخان
  کفش و کمر بند میتونید مشکی یا قهوه ی تیره بخرید… اما پیراهن طوسی خیلی روشن… کرم… صورتی خیلی روشن بخرید..اگه برای مجالس عروسیه صورتی بهتره اما برای محل کار یا جاهای رسمی کرم و طوسی روشن بهتر است…

  [پاسخ]

 33. مینا می‌گه:

  سلام مانتو مشکی شلوار مشکی شال قرمز کفش قرمز خوبه من کیف نمیندازم کمکم کنید

  [پاسخ]

 34. مرجان می‌گه:

  سلام مانتو مشکی و شلوار مشکی و کفش قرمز و شال قرمز با موهای بلند مشکی چطوره لطفا پاسخ بدید

  [پاسخ]

 35. مینا می‌گه:

  سلام مانتو مشکی شلوار مشکی وکفش قرمز و شال قرمز با موهای بلند مشکی چطوره لطفا پاسخ بدید

  [پاسخ]

  دریا پاسخ در تاريخ تیر ۱۸م, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵:

  خوب سلیقه ی هست میناجان
  با سلیقه ی من جور در نمیاد

  [پاسخ]

 36. ایلار می‌گه:

  من ی مانتو نارنجی جیغ دارم که کمر گلد داره و کفشم هم با به کمرش گلد رنگ استفاده می کنم و شلوارم هم سفیده نمی دونم رنگ لاکم رو چی انتخاب کنم؟

  [پاسخ]

 37. کی کی می‌گه:

  سلام من یه مانتو ی مشکی ساده تا سر زانو دارم میخواستم بدونم که با این مانتو چه شال و شلواری خوب میشه … و یه سوال دیگه اینکه با مانتو ی آبی روشن شال سفید و شلوار مشکی خوب میشه … ممنونم

  [پاسخ]

 38. mina20 می‌گه:

  سلام من یک کیف و کفش کالباسی خریدم نمیدونم مانتو و شلوار و شال رو چی انتخاب کنم کمکم کنین لطفا…………

  [پاسخ]

  عسل پاسخ در تاريخ مرداد ۱۰م, ۱۳۹۳ ۱۴:۰۳:

  شلوار سفید ومانتوی کالباسی و شال سفید خوبه

  [پاسخ]

 39. یگانه می‌گه:

  سلام من این تابستونی بخوام مانتو و کیف و کفش بگیرم چه رنگی رو با چه رنگی ست کنم ممنون میشم اگه جواب بدین رنگ پوستم هم روشنه

  [پاسخ]

 40. ناشناس می‌گه:

  پس چرا جواب نمیدید؟ مسخره کردید؟

  [پاسخ]

 41. n می‌گه:

  سلام من یه مانتو سبز با دانتل سیاه گرفتم با چی ست کنم

  [پاسخ]

 42. ناشناس می‌گه:

  سلام من یه لباس مجلسی سورمه ای بلند گرفتم که بالاتنش سنگ دوزی نقره ای داره چه لاکی و رنگی میشه باش ست کرد ؟

  [پاسخ]

 43. ستاره می‌گه:

  سلام. من یه کت و شلوار طوسى راه راه دارم که با صورتى پررنگ تزیین شده و یه پیراهن صورتى هم دارد. با چه پیرهن دیگه اى میتونم بپوشمش و روسرى و کفش رو چه رنگى بپوشم؟
  لطفاً زود راهنماییم کنین. ممنونم

  [پاسخ]

 44. الی می‌گه:

  سلام. من یک مانتو سفید کوتاه با کیف و کفش ست زرشکی خریدم.شال و شلوار رو چی بخرم؟

  [پاسخ]

  الناز پاسخ در تاريخ خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶:

  سلام عزیزم به نظر من شلوار سفید با شال زرشکی شیک میشه

  [پاسخ]

  دریا پاسخ در تاريخ خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ ۱۸:۴۱:

  سلام
  بنظر من شلوار و شالتون رو سرمه ای یا آبی تیره رنگ انتخاب کنید…مبارکتون باشه

  [پاسخ]

  مینا پاسخ در تاريخ تیر ۱۶م, ۱۳۹۳ ۱۵:۳۲:

  سلام عزیزم شال زرشکی و شلوار سفید قشنگ میشه ها

  [پاسخ]

 45. شکیبا می‌گه:

  ههههههههههههههه چ بی مزه بود

  [پاسخ]

 46. پرنیا می‌گه:

  سلام.من ی مانتو کوتاه کرم دارم با شلوار کتان سفید با شال کرم قهوه ای با کفش عسلی کیف قهوه ای.بنظرتون خوبه

  [پاسخ]

  سارینا پاسخ در تاريخ خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ ۱۴:۴۲:

  نه پرنیا جون زیاد کرم تو کرم شدی نه باس اینجوری ست میکردی

  [پاسخ]

 47. ملودی می‌گه:

  سلام اخه اسممو نمی بینم

  [پاسخ]

  raziyeh پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۳ ۰۰:۲۱:

  سلام

  [پاسخ]

 48. ملودی می‌گه:

  سلام من نوشتم ولی پاسخ نمی بینم

  [پاسخ]

 49. ملودی می‌گه:

  چه رنگ شال مانتو و کفش با لباس مجلسی سورمه ای مشکی ست کنم

  [پاسخ]

 50. ملودی می‌گه:

  سلام لباس مجلسی سورمه ای مشکی خریدم اگه موهامو سورمه ای مشکی کنم خوب میشه

  [پاسخ]

 51. مریم می‌گه:

  سلام من یه مانتو مشکی که مدلش خیلی رسمیه به شکل کت هستش با لبه هایه صورتی خریدم نمیدونم با چه شلورار کیف و کفش و شال ستش کنم ممنون میشم اگه کمکم کنید

  [پاسخ]

 52. فرشته می‌گه:

  سلام
  من یه مانتو صدری روشن دارم نمیدونم با چه روسری و کیف و کفش و شالی ست کنم ؟
  ممنون میشم کمکم کنید

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶:

  سلام, ی شال با تن رنگ قرمز سبز یا نارنجی سبز ست کنید

  [پاسخ]

 53. ملودی می‌گه:

  سلام منم دوست دارم عضو شم واز راهنماییهای شما استفاده کنم ولی نمیدونم چه طوری

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳:

  سلام ملودی جان…عزیزم بیا انجمن و عضو شو

  [پاسخ]

 54. aziz می‌گه:

  یکی راهنماییم کنه،واقعا سردرگمم

  [پاسخ]

 55. aziz می‌گه:

  سلام،من یه کفش تابستونی با طرح سنتی قرمز خریدم.ولی نمیدونم با چه مدل مانتو و چه رنگی ست میشه،مثلا مانتوم بلند باشه یا اسپورت باشه یا تابستونی باشه؟ممنون میشم کمکم کنید

  [پاسخ]

  انوووشه پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۴م, ۱۳۹۳ ۱۹:۴۶:

  به نظرم با شلوار جین آبی یا شلوار مشکی یا سورمه ای رنگ خوب میشه مانتو هم تابستونی مثلا وسرمه ای یا مشکی

  [پاسخ]

 56. صادق می‌گه:

  سلام به شلوارطوسی چه رنگ های میاد؟

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ فروردین ۱۹م, ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸:

  سلام ذغالی و یا یاسی باهاش خوب میشه(تقریبا رنگای زیادی و میشه باهاش ست کرد)

  [پاسخ]

 57. nil می‌گه:

  سلام من یک مانتو گلبهی رنگ خریدم که سر شونه هاش با سنگهای طلایی کار شده همینطور یک قسمت از روی کمربندش طلاییه نمیدونم چه شلوار و شال و کیف وکفشی باش ست کنم اگه بشه راهنماییم کنین ممنون میشم.

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ فروردین ۱۲م, ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲:

  عزیزم باهاش رنگ نباتی ست کن

  [پاسخ]

 58. شیما می‌گه:

  سلام من یه مانتو گلبهی سیری که دور یقش گلدوزی شدست خریدم و نمیدونم با چه رنگ شلوار و کفش و کیف وروسری ستش کنم.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید مهسا جون.

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ فروردین ۳م, ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶:

  سلام عزیزم…گلبهی با کرم ترکیب خوبی میشه ولی بستگی به رنگ گلدوزی هم داره که چی ست کنید

  [پاسخ]

 59. OMID می‌گه:

  خوببببببببب بود

  [پاسخ]

 60. الهه می‌گه:

  سلام،لطفا کمکم کنید،مانتو من ساتن سرمه ای و کفش و کیفم نقره ای،شال چه رنگی بخرم؟؟؟؟

  [پاسخ]

 61. سحر می‌گه:

  سلام میشه منو راهنمایی کنید مانتومن سورمه ای طلاییه شلوارم سفید چه رنگ کیف وکفش باهاش ست کنم

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸م, ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸:

  روسری سفید طلایی ست کنید…با کفش سرمه ای و کیف هم سرمه ای طلایی یا سرمه ای سفید

  [پاسخ]

 62. حامد می‌گه:

  سلام
  من پیراهن قهوه ای و شلوار کرمی و کفش قهوه ای گرفتم،خوبه؟

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸م, ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱:

  سلام….چرا بد؟ مبارک باشه

  [پاسخ]

 63. mahdiye می‌گه:

  ?!!!!!Chera j mano kasi nemideeeeeeeee

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸م, ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵:

  مهدیه جان با شلوار مشکی ست کن و روسری قرمز مشکی

  [پاسخ]

 64. saman می‌گه:

  slm mishe begid k bakot 4khone chi set konam

  [پاسخ]

  saman پاسخ در تاريخ اسفند ۲۶م, ۱۳۹۲ ۲۱:۱۴:

  pls zod tar j bedid

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸م, ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶:

  سلام…عزیزم خب چهارخونه هاش چه رنگیه؟

  [پاسخ]

 65. پوووووووووونا می‌گه:

  ببخشید میشه زود جواب منو بدین عجله دارم خیلی ممنون

  [پاسخ]

 66. پوووووووووونا می‌گه:

  سلام ببخشید با مانتوی یاسی چه لباسی ست میشه ؟؟؟با کالباسی چطور؟

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸م, ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴:

  سلام با سفید با هر دورنگ خوب میشه…با کالباسی رنگ طوسی هم ست میشه

  [پاسخ]

 67. mahdiye می‌گه:

  Mishe javab bedi mahsa jan.kheyli baram moheme zud javab begiram

  [پاسخ]

 68. mahdiye می‌گه:

  Salam man ye manto sormei tire gereftam ba kif sormei ham range mantom.lotfan rahnamayim konid .mikham shalvar dampa katan begiram vali nemidunam che rangi begirambe nazaretun meshki khube?range rusariyo kafshamo chikar konam?khahesh mikonam javab bedid

  [پاسخ]

  ایدین پاسخ در تاريخ اسفند ۲۷م, ۱۳۹۲ ۱۷:۰۹:

  شلوار وشال سفید

  [پاسخ]

 69. sadaf می‌گه:

  سلام عزیزم من مانتو لی وبا چه شالی ست کنم؟!

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸م, ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱:

  سلام با سرخابی ترکیب جالبی میشه …

  [پاسخ]

 70. فریبا می‌گه:

  به نظرتون با مانتو قهو ای چه رنگ لیاسی ست میشه

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸م, ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰:

  عزیزم با شال و شلوار کرم ست و کیفو کفش قهوه ای

  [پاسخ]

 71. MARYAM می‌گه:

  Salam ba mantoye meshkie sade ba sar dast va sar shooneye talaee che roosariee bekharam khoobe?ba che rangi set konam behtare?

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸م, ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷:

  سلام…بنظرم با ی روسری مشکی قرمز یا مشکی ابی و… ست کنید که ترکیب کمی از طلایی هم داشته باشه

  [پاسخ]

 72. فریبا می‌گه:

  مهسا جان چرا جواب نمیدی ؟؟؟؟

  [پاسخ]

 73. فریبا می‌گه:

  سلام با مانتو قهوه ای چه رنگ شلوار شال و کیفو کفش ست میشه ممنون

  [پاسخ]

  هستی پاسخ در تاريخ اسفند ۲۵م, ۱۳۹۲ ۱۴:۰۲:

  کیف و کفش طلایی
  شال و شلوار کرم

  [پاسخ]

 74. تینا می‌گه:

  من یه مانتو هندونه ای یکم به صورتی میخوره با چه شال و شلوار و کیف و کفش ست کنم

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸م, ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴:

  اگه دوست داری متضاد و متفاوت باشه با سرمه ای ست کن…بنظرم خوب میشه

  [پاسخ]

 75. ندا می‌گه:

  میتونی با ساپورت مشکی یا قهوه ای بپوشی.. کیف و کفشتم همینطور مشکی یا قهوه ای بگیر.. حتما هم مات باشن

  [پاسخ]

 76. فریبا می‌گه:

  سلام چه رنگ شلواروشال وکیفو کفش با مانتو قهو ه ای ست میشه

  [پاسخ]

 77. فریبا می‌گه:

  سلام به نظرتون با مانتو قهوای چه رنگ شلوار وشال ست میشه به غیر از مشکی ممنون

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸م, ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱:

  کرم با قهوه ای ترکیب خوبی میشه

  [پاسخ]

 78. فریبا می‌گه:

  به نظرتون با کیفو کفش صورتی چه رنگ لباسی ست میشه ممنون میشم اگه جواب بدید

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۵م, ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱:

  با سفید ترکیب خوبی میشه

  [پاسخ]

 79. فریبا می‌گه:

  به نظرتون با مانتو قهوه ای چه رنگ شلوار و شالی ست میشه؟

  [پاسخ]

 80. نسترن می‌گه:

  سلام.مانتوی من هم مشکیه که روش طلایی کارشده،شالم هم طلاییه.کیف وکفشم هم مشکیه که روش سگک طلایی داره به نظرتون با شلوار قهوه ای سوخت بپوشم یا شلوار رنگ دیگه ای؟!!!

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۵م, ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸:

  سلام…با قهوه ای سوخته خوب میشه همینطورهم مشکی

  [پاسخ]

 81. fatemeh می‌گه:

  سلام به نظر شما ی مانتو صورتی چرکو با دکمه های طلایی با چی ست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۵م, ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵:

  سلام بنظر من با ی ساتن طلایی با ترکیب رنگ های مختلف خوب میشه…شلوار شیری رنگ و همینطور کیف و کفش

  [پاسخ]

 82. mohamadali می‌گه:

  سلام مانتو وشلوار مامانم قهوه ای شال وکفش وکیف چهطور ست کنه.

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۵م, ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳:

  سلام با رنگ کرم خوب میشه

  [پاسخ]

 83. مرجان می‌گه:

  سلام.من یه مانتوی کالباسی خریدم خواستم ببینم با چه رنگ شال و شلوار میتونم ست کنم؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.(در ضمن رنگ پوستم سفیده)

  [پاسخ]

 84. آسمان می‌گه:

  سلام من یه مانتوی بنفش تیره با نگین دوزی های نقره اى و آبی سبز مانند و پایینش دو تا نوار قهوه ای و آبی سبز مانند … به نظر تون چه شالی بهش میاد؟(سبک مانتوم سنتیه…)

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۵م, ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶:

  سلام… از کمترین رنگی که تو مانتو بکار رفته برای رنگ شال استفاده کنید

  [پاسخ]

 85. ایلین می‌گه:

  سلام با لباس مجلسی سوسنی چه رنگ کفشی باید ست کرد؟ ممنون

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۵م, ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱:

  سلام فکر کنم مشکی بهترین باشه

  [پاسخ]

 86. مهری می‌گه:

  سلام پیشاپیش عیدتان مبارک .من یه راهنمایی میخواستم یه مانتو با رنگ خردلی مایل به نارنجی خریدم که روش تیکه های پارچه مخمل مشکی وقهوه ای کارشده.لطفا بگید چه کیف کفشی و شلواری بهش میاد

  [پاسخ]

 87. ASEMAN می‌گه:

  سلام … من یک مانتو سبک سنتی خریدم به رنگ بنفش تیره با نگین دوزی های نقره ای و آبی… و خط های قهوه ای و آبی
  به نظرتون چه شالی باید ست کرد باهاش؟؟

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۳م, ۱۳۹۲ ۰۶:۰۱:

  سلام به نظرم قهوه ای خوب میشه

  [پاسخ]

 88. مریم می‌گه:

  سلام.من یه مانتو سبز با شلوار و کفش مشکی،بنظرتون با شال چو رنگی بپوشم

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۳م, ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰:

  سلام شال با ترکیب رنگ سبز نارنجی ست کنید (مشکی هم خوبه)

  [پاسخ]

 89. مریم می‌گه:

  سلام.من یه مانتو سبز با شلوار و کفش مشکی،بنظرتون با شال چو رنگی بپوشم۹

  [پاسخ]

 90. سارا می‌گه:

  سلام به همه
  من یه مانتو آبی کاربنی هدیه گرفتم به نظرتون بهترین رنگ برای شال وکیف و کفشی که بهش بیاد چیه؟

  [پاسخ]

 91. سارا می‌گه:

  سلام به همه من یه مانتو آبی کاربنی هدیه گرفتم به نظرتون با کیف وکفش وشال چه رنگی میتونم ستش کنم؟

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۲م, ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶:

  سلام با کرم قهوه ای قشنگ میشه

  [پاسخ]

 92. نسیم می‌گه:

  سلام من یک مانتوی گلبه ای که دور یقه و استینش نوار سنتی طلایی دارم خریدم .شال و شلوار و کیف وکفش چه رنگی باهاش ست کنم.

  [پاسخ]

 93. رکسانا می‌گه:

  ممنون مهساجان،باکیف وکفش سفیدوطلایی شال کرم هم قشنگ میشه؟

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۲م, ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷:

  خواهش میکنم عزیزم….با ترکیب رنگ پیشنهادی خودتم حسابی ست میشه

  [پاسخ]

 94. مهسا می‌گه:

  سلام دوستان من مانتو مشکی خریدم که روش طلایی کارشده شلوارمم مشکی هست شال وروسری طلایی مشکی گیرم نیومده به نظرتون روسری چه رنگ بخرم ؟

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۲م, ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹:

  سلام….با ترکیب رنگای دیگه ست کنید مثل مشکی قرمز…مشکی ابی و. ..
  که تو اکثرشون هم کمی طلایی کار شده

  [پاسخ]

 95. مهنار می‌گه:

  سلام
  یه مانتوی ابی نفتی گرفتم که دور استین و یقه ان طلایی کار شده چه شالی بهش می یاد

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۲م, ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹:

  سلام با شال کاکائویی یا طلایی مات قشنگ میشه

  [پاسخ]

 96. الناز می‌گه:

  سلام بچه ها من یه مانتو صورتی گرفتم با نوارهای بنفش داره به نظرتون با شلوار بنفش پررنگ و کیف و کفش مشکی قشنگ میشه ؟با چی ست کنم شیک تره

  [پاسخ]

 97. سارا می‌گه:

  سلام…من کیف و مانتوم مشکی طلایی شلوار مشکی کفشم صورتی ملایم و طلایی هست به نظرتون شالم صورتی باشه یا مشکی؟یا کفشمم مشکی کنم؟

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۲م, ۱۳۹۲ ۰۳:۱۴:

  سلام شال صورتی خیلی خوب میشه

  [پاسخ]

 98. maryam می‌گه:

  سلام من مانتوی کالباسی خریدم کیف و کقش مشکی ورنی .شلوارو شالمو چه رنگی بخرم؟مانتوم کار شده هست با رنگ خاکستری

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید :

Current day month ye@r *

Host by Abtin Web | Designed by: Mohammad Bina | Thanks to Mehdi Bina | SiteMap in XML