برای آنان که ابروهایشان می ریزد

یکی از مشکلاتی که عده‌ای ازافراد با آن روبه‌ رو هستند، رشد نکردن ابروها یا کم‌پشت‌شدن آنهاست.
حتما می‌دانید که وظیفه اصلی ابروها، ایجاد سد است ،سدی برای جذب رطوبت که ممکن است به شکل عرق شور و باران داخل چشم‌ها برود و نیز سدی در برابر تابش مستقیم نور.
نقش ابروها در ارتباط برقرارکردن و بیان احساسات نیز انکارکردنی نیست.

ابروهای طبیعی معمولا بعد از ۶ تا ۸ هفته به اندازه اصلی خود می‌رسند و در طول این مدت فرد ظاهری به شدت آشفته و نامرتب پیدا می‌کند ،مطالعه نکات زیر کمک می‌کند تا به رشد ابروهای خود سرعت ببخشید.

اگر احساس می‌کنید که دچار کمبود پروتئین یا سایر ویتامین‌های ضروری هستید،برای رشد طبیعی موهای ابرونیاز به ذخیره مجدد این ویتامین‌ها دارید، ویتامین A B C E  موثرند.

برای تقویت ابروهای بسیار کم و خالی از فندق یا بادام سوخته استفاده کنید.پوسته چوبی فندوق را از آن جدا کرده و بسوزانیدخاکستر حاصل را به موی ابرو خودمالیده و خوب ماساژ دهید.محصولات متنوعی در بازار موجود است که می تواند رشد ابروها را سریعتر کند ، مانند رز ماری و سینره .

سیر هم در رشد ابروها کمک می کند ، ولی با سوزش فراوان همراه است، روش استفاده آن به این صورت است که ، سیر را از وسط نصف کرده و کمی فشار دهید تا آب بیاندازد ،و  بعد به موهای ابرویتان بمالیدوآن ها را شانه کنید و بگذارید به مدت چند ساعت بماند.

سعی کنید استرس و اضطراب را از خود دور کرده و آرامش داشته باشید.

زیـبــــا شــو دات کام

مطالب مرتبط

۸ دیدگاه‌

 1. شری گفت:

  سلام سریتا فقط برای ابرو

  [پاسخ]

 2. بهار گفت:

  سلام دوستان من برای ابروها و مژه هام از کرم ابروی سریتا استفاده کردم، ابروهام بهتر شد نمیگم مثل اولش شد اما بهتر شد. برای مژه هم با گوش پاکن مثل خط چشم به لبه ی مژه هام زدم (اگه استفاده کردید از طرف داخل چشم نزنید چون نباید وارد چشم شه) خیلی تاثیر داشت.

  [پاسخ]

 3. لیلا گفت:

  ممنون ابروهای منم میریزن
  از این اطلاعات استفاده میکنم
  خععععععععععلی ممنوووووووووووووون

  [پاسخ]

 4. مریم گفت:

  ممنون از اطلاعات عالیتون به امید روزی که ابرو های همه زیبا وایده آل بشه

  [پاسخ]

 5. رها گفت:

  ممنون اطلاعات خوبی دادید دوستان

  [پاسخ]

 6. ندت گفت:

  سلام ببخشید پوسته فندق رو بسوزایم یا مغزش رو متشکرم

  [پاسخ]

 7. ط.ح گفت:

  واقعا سایت محشری دارید

  [پاسخ]

 8. باسی56 گفت:

  من از داروهای پرپشت کردن ابرو با مارک های معتبر استفاده کرده ام ولی انگار ریشه دم ابروی من سوخته باشد تاثیر چندانی نداشت لطفا بگویید برای حل ان باید چکار کنم. متشکرم

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *