چند راهکار برای پرپشت کردن ابروها

1x1.trans چند راهکار برای پرپشت کردن ابروهاابروها نقش بسزایی در زیبایی صورت و به‌خصوص چشم‌های ما دارند،  یک ابرو زیبا می‌تواند حالت چشمان را کاملا متفاوت نشان دهد، متاسفانه گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و بعضی قسمت‌های‌شان خالی می‌شوند و به همین دلیل دیگر نمی‌توان آنگونه که زیباست آن‌ها را حالت داد. اما راه‌هایی وجود دارد که می‌توان رشد موهای ابرو را تحریک کرد تا دوباره ابروهایی همانند گذشته داشت.

معمولا بین ۶ تا ۸ هفته طول می‌کشد که ابروها مجدد شروع به رشد کنند اما بسیار پیش می‌آید که دوست داریم ابروها زودتر پر شوند و موهای آن سریع‌تر رشد کنند، در این مواقع استفاده از راه‌حل‌های طبیعی شاید مطمئن‌ترین کار باشد. البته باید قبل از استفاده از این را‌ه‌حل‌ها مطمئن باشیم که کم شدن موها به‌دلیل بیماری و مشکل خاصی نیست.

چگونه ابروها را ماساژ دهید؟
به‌طور کلی ماساژ دادن هم برای پوست صورت مفید است و هم برای موها. برای ماساژ دادن ابروها بهترین کار این است که با یک برس کوچک مخصوص، ‌ابروها را در جهت رویش موها شانه کنید، علاوه بر این می‌توانید با نوک انگشت‌ها با حرکاتی دوار به سمت گوشه‌های صورت، قسمت ابروها را با روغن بادام ماساژ دهید، ‌می‌توانید این کار را ۲ بار در روز انجام دهید. بهتر است اجازه دهید روغن بادام حداقل ۱۵ دقیقه روی ابروها باقی بماند و بعد صورت را بشویید. روغن بادام سرشار از ویتامین‌ E، کلسیم،  ویتامین D و منیزیم است که همه این مواد می‌توانند به رشد ابروها کمک کنند.

  ابروها را ضخیم کنید
شاید جالب باشد بدانید وازلین ماده دیگری است که می‌تواند در رشد ابروها موثر باشد. استفاده از وازلین نیز تقریبا همانند روغن زیتون است با این تفاوت که شاید مجبور باشید ۲بار در روز از آن استفاده کنید. البته روغن زیتون رشد ابروها را سریع‌تر می‌کند ولی وازلین بیشتر روی ضخامت موی ابروها تاثیر دارد و آن‌ها را ضخیم‌تر می‌کند و در نتیجه ابروها پرتر به‌نظر خواهند رسید. وازلین بیشتر برای کسانی مناسب است که ابروهای باریک را ترجیح می‌دهند ولی دوست دارند ابروهای‌شان پر و یکدست به‌نظر برسد.

چرا موی ابروها می‌ریزد؟
وقتی موی ابروها شروع به ریختن می‌کند برای خیلی از خانم‌ها می‌تواند نگران‌کننده باشد؟ اما ما به شما می‌گوییم نگران نباشید چون افراد زیادی در دنیا هستند که چنین مشکلی را دارند،  البته نباید هم این مشکل را نادیده گرفت و باید به‌دنبال راهی برای درمان آن بود. ممکن است موی ابروها به علل متعددی دچار ریزش شوند، علت مهمی که می‌تواند منجربه ریزش موها شود نوعی خاصی از بیماری آلوپشیاست؛ در این بیماری سیستم ایمنی بدن، فولیکول‌های مو را به‌عنوان باکتری می‌شناسد و در نتیجه رشد موها کند می‌شود و درآمدن دوباره موها می‌تواند بسیار مشکل باشد. علاوه بر این استرس خیلی زیاد هم می‌تواند موجب ریزش موی ابروها شود.

   روغنی که در همه خانه‌ها پیدا می‌شود
احتمالا تا به حال زیاد درباره فواید روغن زیتون شنیده‌اید ولی شاید ندانید این روغن می‌تواند در رشد ابروهای شما نیز تاثیر داشته باشد. کافی است یک شیشه روغن زیتون بخرید. طریقه استفاده از آن نیز خیلی راحت است؛ مقدار بسیار کمی از آن را روی ریشه‌های قسمتی که می‌خواهید رشد کند بمالید، البته حواس‌تان باشد که فقط روی قسمت‌های خالی و جاهایی که می‌خواهید مو رشد کند روغن بگذارید، استفاده از یک گوش پاک‌کن می‌‌تواند بسیار کمک کنند.  بعد موهای ابرو را با یک مسواک مخصوص شانه کنید. توصیه می‌شود هر شب این کار را انجام دهید و صبح روغن‌ها را بشویید.

آیا مکمل‌ها تاثیری در رشد ابروها دارند؟

اگر دوست دارید ابروهای‌تان سریع‌تر رشد کنند باید ویتامین‌های بیشتری به بدن‌تان برسانید. مولتی ویتامین‌هایی وجود دارند که می‌توانند رشد موهای بدن را افزایش دهند و سطح هورمون‌های بدن را در حد نرمال نگه دارند، مثلا خوردن روزانه کپسول ویتامین‌ E می‌تواند کمک فراوانی بکند. البته ویتامین‌های ۳B، A و C هم می‌توانند بسیار موثر باشند. علاوه بر این‌ها ویتامین ۶B هم می‌تواند در تقویت موها، پوست و ناخن‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد، مصرف روزانه ویتامین ب‌کمپلکس که حاوی ۱۰۰ میلی‌گرم ۶B باشد می‌تواند بسیار موثر باشد.

بیماری‌هایی که موجب ریزش ابروها می‌شوند

اگر ابروهای‌تان به‌شدت می‌ریزد بهتر است به پزشک مراجعه کنید و از او بخواهید با آزمایش خون میزان آهن و کارکرد تیروئید شما را چک کند، چون مثلا کم شدن تیروئید می‌تواند باعث نازک شدن و ریزش موی ابروها شود، همچنین آهن در فرآیند رساندن اکسیژن به سلول‌ها نقش دارد و اکسیژن از مواد مهمی است که به رشد موها کمک می‌کند، خوردن غذاهای حاوی آهن یا قرص‌های آهن می‌تواند بسیار کمک‌‌کننده باشد.

طریقه استفاده صحیح از مداد ابرو

اگر می‌خواهید برای بهتر مدل دادن ابروهای‌تان از مداد استفاده کنید اول از همه باید مطمئن شوید که رنگ مداد با ابروهای شما هماهنگی کافی دارد و به‌خوبی با رنگ موهای شما ترکیب می‌شود درغیر این‌صورت ابروهای شما را مصنوعی نشان می‌دهد، علاوه بر این‌ها حواس‌تان باشد، مداد نوک مناسبی داشته باشد. اول از همه از ضخیم‌ترین جای ابرو، کنار بینی شروع کنید؛ با زدن ضربه‌های مختصر با مداد روی قسمت‌های خالی؛ ابروی‌تان را پر کنید، بعد با نوک انگشت آرام از ضخیم‌ترین جای ابرو روی ضربه‌های مداد بکشید تا رنگ آن را پخش کرده و حالتی طبیعی به ابروها بدهید.
ابروها نقش بسزایی در زیبایی صورت و به‌خصوص چشم‌های ما دارند،  یک ابرو زیبا می‌تواند حالت چشمان را کاملا متفاوت نشان دهد، متاسفانه گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و بعضی قسمت‌های‌شان خالی می‌شوند و به همین دلیل دیگر نمی‌توان آنگونه که زیباست آن‌ها را حالت داد. اما راه‌هایی وجود دارد که می‌توان رشد موهای ابرو را تحریک کرد تا دوباره ابروهایی همانند گذشته داشت.

معمولا بین ۶ تا ۸ هفته طول می‌کشد که ابروها مجدد شروع به رشد کنند اما بسیار پیش می‌آید که دوست داریم ابروها زودتر پر شوند و موهای آن سریع‌تر رشد کنند، در این مواقع استفاده از راه‌حل‌های طبیعی شاید مطمئن‌ترین کار باشد. البته باید قبل از استفاده از این را‌ه‌حل‌ها مطمئن باشیم که کم شدن موها به‌دلیل بیماری و مشکل خاصی نیست.

  آیا ماینوکسیدیل هم موثر است؟

شما می‌توانید برای رشد موی ابروها، روزانه از محلول ۵ درصد ماینوکسیدیل استفاده کنید؛ به این روش که با احتیاط زیاد روزی یک‌بار مقداری از این ماده را روی خط ابرو بمالید، در داروخانه‌ها ماینوکسیدیل بدون نسخه در اختیار همه قرار می‌گیرد و می‌تواند برای رشد موی سر و ابروها موثر باشد. پیشنهاد می‌شود ماینوکسیدیل را با گوش پاک‌کن به ابروها بزنید که مبادا روی قسمت‌های دیگر پوست سرایت کند. البته حواس‌تان باشد که قطع یک‌باره این ماده می‌تواند موجب ریزش بیشتر ابروها شود. البته این روزها مواد تقویتی بسیاری برای ابرو در داروخانه‌ها موجود است که استفاده از بعضی از آن‌ها تاثیر زیادی دارد.

ماهنامه سیب سبز

زیبــا شــودات کام

موضوعات مرتبط

شما میتوانید دیدگاهتان را بنویسید
آخرین ارسال های انجمن
عنوان آخرین ارسال های انجمن پاسخ بازدید آخرین ارسال


۱۳۹ دیدگاه برای “چند راهکار برای پرپشت کردن ابروها”

 1. بهار می‌گه:

  دوستان یه پیشنهادی دارم، اگه چیزی برای پر پشت کردن ابرو و مژه استفاده کردین و نتیجه گرفتین لطفا یهو قطعش نکنید! تو خیلیا ممکنه قطع ناگهانیش بعد یه مدت دوباره مثل اولش شه، کم کم قطع کنید مثلا اگه روزی دوبار بوده اولش بکنید روزی یه بار، بعد یه روز در میون، بعد هفته ای دوبار….

  [پاسخ]

 2. سوگل می‌گه:

  سلام
  من کلا ابرو های کم پشت و بوری دارم یعنی اگه ابروهامم ور ندارم معلوم نمیشه.
  میخوام ابرو های پرپشت و پهنی داشته باشم باید چیکار کنم ؟
  :( لطفا راهنمایی کنید چون قیافم خیلی بده و مجبورم همیشه ابروهامو بکشم.
  ممنون

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ شهریور ۳م, ۱۳۹۳ ۱۹:۱۷:

  سلام، کسایی که ژنتیکی ابروی کم پشتی دارن تنها ماده ای که ممکنه جواب بده ماینوکسیدین هست، هرشب. البته بعد نتیجه گرفتن کم کم قطع کنید ورگرنه مثل اولش میشه. بعدشم میتونید برای تقویت موهای درومده، از روغن فندق استفاده کنید. و اونم کم کم قطع کنید.
  اگه ماینوکسیدین جواب نداد دیگه باید یا ابرو بکارین یا تاتو هاشوری خیلی زیباست

  [پاسخ]

 3. هستی می‌گه:

  سU سرمه و سیر خیلی خوبه واسه من جواب داد

  [پاسخ]

 4. نگین می‌گه:

  سلام تو این مطلب گفته شده روغن زیتون فقط به جاهایی بمالید که میخواهید رشد کند بعد با مسواک ابرو شانه کنید اما در این صورت که با مسواک شانه کنیم
  روغن زیتون داخل ابرو پخش میشه اشکالی ندارد؟

  [پاسخ]

 5. هستی می‌گه:

  سلام من ابروهام خیلی کم بشت وبورهست وخیلی دیررشدمیکنن اگرروغن باسن مرغ وبزنم خوب میشه ممنون میشم اگرجواب بدین

  [پاسخ]

 6. لیلا می‌گه:

  سلام مطالب خییییییلی خوبی بودن ولی نمیدونم جواب میدن یا نه………..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 7. یاسی می‌گه:

  سلام.سیر تازرو رنده کنید بذارید رو قسمت ریخته شده ابرو بعد ۲ دیقه بشورید اونم روزی ۳بار جواب میده.

  [پاسخ]

 8. عشق موسى می‌گه:

  سلام من بخاطر عقدم ابرو هامو از نصف بیشتر برداشتن. اونم با تیغ میخواستم بدونم چیکار کنم یه هفته اى دربیاد.

  [پاسخ]

 9. تانیا می‌گه:

  س. روغن رزماری دقیقا در طی چند ماه تاثیر داره لطفا سریع بگید خیلی ضروریه .اگه میشه یه ماده ای دارویی بگید که در طی چند ماه اثر داشته باشه

  [پاسخ]

 10. معصومه می‌گه:

  من شنیدم قطره بتامتازون چشمی تاثیرفوری دررشدابروداره،امتچون اطنظرعلمی مطمءن نیستم تاحالا استفاده نکردم.

  [پاسخ]

 11. پرنسس می‌گه:

  همش حرفه چه تاثیری اخه کو پس

  [پاسخ]

 12. مریم می‌گه:

  سلام من تازه سایت شما رو دیدم خ عالیه
  من ابروهام خ کم پشتن از روغن زیتون مورد روغن بادام سینره استفاده کردم ولی اصلا تاثیر نداشته خواهش میکنم کمکم کنیدزود جواب بدین

  [پاسخ]

 13. رومینا می‌گه:

  سلام دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه برای استفاده از سیر ؟اخه من شنیدم که اگه سیر بمونه ریشرو میسوزونه و بعد از مدتی باید شست میخوام بدونم دقیقا چطوریه
  و اینکه بگم دوستایی که دنبال مژه های خوبی هستن و مژشون ریخته و میخوان دوباره دربیاد من خودم یه روغن از عطاری گرفتم خیلی خوبه قشنگ استفاده که کردم پشت پلکم پر از مژه های ریز شده که درحال رشده اسمه روغنش روغن ۱۰۰درصد خالص ثامن برای تقویت مژه و ایرو این رو مژه خیلی ج میده و دیگه اینکه ترکیبش روغن فندق و گزنه و سیاه دونه و این چیزاس

  [پاسخ]

 14. پرستو می‌گه:

  دوستان روغن پوست مرغ واسه موی سر هم خوبه؟ تورو خدا زود جواب بدید ممنونم

  [پاسخ]

 15. fmh می‌گه:

  سلام زهرا جان روغن چربی پشت مرغ رو بگیرید هر روز به ابروت بزن ابروها منو که ۲برابر کرد

  [پاسخ]

 16. negin می‌گه:

  salam
  roghan fandogh khobe
  ya mitonin fandogh ro asiab konid ba roghan fandigh alie.

  [پاسخ]

 17. sahar می‌گه:

  خواهرم از سریتا استفاده کرد امافایده نداشت.خودم سیرزدم خوب بود

  [پاسخ]

 18. الناز می‌گه:

  سلام ملیکا جون من قبلا از رزماری استفاده کردم برای ابروهام خوب بود ولی به بوش حساسیت دارم سرم درد میگیره اشکال نداره

  [پاسخ]

 19. faeze می‌گه:

  خواهش میکنم جواب بدین.ممنون

  [پاسخ]

 20. faeze می‌گه:

  سلام میخواستم بدونم رزماری برای منم موثره برای بربشتی ابروهام ؟چون من از بچگی ابروهام تقریبا کم بشت بودن.باتشکر

  [پاسخ]

 21. نازنین می‌گه:

  کشیدن سرمه توی ابرو خیلی مفیده . سرمه رو خودتون از بادوم تلخ بگیرید که بهداشتی باشه . این طوری مثل این می مونه که همیشه مداد رو ابرو دارید هم زیبا میشید و هم اینکه سرمه بهترین تقویت کننده ابرو هست و رشدش رو زیاد میکنه.

  [پاسخ]

 22. sahar می‌گه:

  aeli bod azizam

  [پاسخ]

 23. س می‌گه:

  عزیزم واقعا عالیه آدم وامیدوار میکنی

  [پاسخ]

 24. مهدی می‌گه:

  سلام ب شما دوستان شریییییییییف
  من ابروهام کم پشت هست ،میخوام بدونم چ جور اونا رو پر پشت کنم؟؟تا چ مدت؟؟؟
  مرسی

  [پاسخ]

  fmh پاسخ در تاريخ بهمن ۱۵م, ۱۳۹۲ ۱۳:۳۶:

  سلام به مادرتون یا یه فرد قدیمی بگید روغن باسن مرغ براتون بگیره،چربی پشت مرغ رو روغنشو بگیرید هر روز بزنید به ابروهاتون . فقط فراتر از ابرو نزنید که تا پیشونی میشید ابرو،مو سرتونو با ابروتون یکی میشه

  [پاسخ]

 25. زهرا می‌گه:

  سلام واقعا پوست مرغ واسه ابرو خوبه؟جواب بدین من ابروهامو داغون کردم سنم دو برابر شده جواب بدین

  [پاسخ]

  سوگلی پاسخ در تاريخ مهر ۸م, ۱۳۹۲ ۱۴:۱۰:

  سلام عزیزم برای پرپشت شدن ابرو وضخیم شدنش فقط کرم ابرو سریتا خوبه بشرطی که خوب استفاده کنی

  [پاسخ]

 26. سهیلا می‌گه:

  سریتا عالیییییییه

  [پاسخ]

 27. سوگلی می‌گه:

  سلام دوستان
  آیا از بند انداز برقی صورت راضی هستید ؟

  [پاسخ]

 28. eli می‌گه:

  سلام وای بچه ها منم با بندانداز برقی همین الان داشتم اصلاح میکردم زدم یکی از ابرو هامو پروندم وای خیلی ناراحتم گفتم بیا زیباشو .دقیقا کامنت آزی رو الان خوندم دیدم ا فقط من نیستم که با بندانداز آبرومو پروندم.وای حالا چطور برم بیرون.

  [پاسخ]

  مانا پاسخ در تاريخ شهریور ۲۵م, ۱۳۹۲ ۱۳:۲۴:

  اشکال نداره عزیزم.همون نقطه مداد رو به صورت ضربه ای بزن محو کن بزودی در میاد

  [پاسخ]

  سوگلی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۵م, ۱۳۹۲ ۱۴:۱۳:

  اره الی جون نگران نباش همان طور که مانا جون گفت گلم

  [پاسخ]

  eli پاسخ در تاريخ شهریور ۲۵م, ۱۳۹۲ ۱۸:۵۵:

  مانا جونم آخه بدجور ابرومو خالی کردم بدجور خالی شد با مداد هم مشخصه.مرسی مانای عزیزم و سوگلی جونم

  [پاسخ]

  سوگلی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۵م, ۱۳۹۲ ۱۹:۲۴:

  فقط نزار مداد زیاد بمونه رو ابروت شبا بهش روغن بادام تلخ بزن اگر اکوا یا سایه ابرو بزاری کمی بهتره

  [پاسخ]

 29. سهیلا می‌گه:

  بچه ها اگر میخواین ابروهاتون ظرف ۲ روز در بیاد بوست مرغ رو روی سماور بخار بدین و از روغنی که خیلی هم به دست میاد استفاده کنید.بوست مرغ برای اینکه هورمون داره بسیار مفیده و معجزه میکنه…چند راه دیگه هم هست ولی زود جواب نمیده:فندق خام رو بسوزونید و روزی ۲ بار به ابروهاتون بزنید و از روغن بادام تلخ و روغن زیتون استفاده کنید.

  [پاسخ]

  eli پاسخ در تاريخ شهریور ۲۵م, ۱۳۹۲ ۱۳:۲۱:

  سهیلا پوسته مرغ باید زنده باشه ؟اشکال نداره از فریز در بیارم بخارش کنم ؟توروخدا زود جواب بده .وای من الان چطوربرم دانشگاه چطور برم بیرون دارم کلافه میشم

  [پاسخ]

  سهیلا پاسخ در تاريخ مهر ۲م, ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲:

  نه عزیزم اشکال نداره ولی خیلی بهتره اگه زنده باشه و به روش غیر مستقیم روغنشو بگیر.

  [پاسخ]

 30. آزی می‌گه:

  سلام من دیروز بلا سر خودم درآوردم با بند انداز برقی خواستم پیشونی مو بگیرم زدو ابرومو پروند حالا چیکار کنم آخه آدمو ابروش مخصوصا دختر ترخدا بگین چیکار کنم دارم دق میکنم ؟

  [پاسخ]

  سهیلا پاسخ در تاريخ شهریور ۲۰م, ۱۳۹۲ ۱۳:۱۳:

  آزی جان وقتی خواستی بری بیرون و در مواقع خییییلی ضروری مداد بکش چون یکی از عامل اصلی ریزش ابرو همین مواد شیمیایی هستش.برای تقویتش هم شب موقع خواب یک فندق رو بسوزون و بزن به ابروهات و از روغن بادام تلخ و روغن زیتون استفاده کن.ولی اگر میخوای ابروت به سرعت و ظرف ۲ روز در بیاد بوست مرغ رو بخار بده تا روغنش رو بده بعد روغنش رو بزن به ابروهات این کارو هر روز ۲ بار انجام بده حتما حتما نتیجه میگیری.

  [پاسخ]

  لیلا پاسخ در تاريخ مهر ۲۰م, ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶:

  سلام سهیلا جان
  ابروهای من از اول کم بوده مخصوصا تاج ابروهام اگه روغن پوست مرغ را بزنم پر میشود؟

  [پاسخ]

  سارا پاسخ در تاريخ دی ۱۶م, ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹:

  س

  [پاسخ]

 31. مارال می‌گه:

  بابا عجب سایتی دارین
  perfect

  [پاسخ]

 32. مارال می‌گه:

  عالی بود

  [پاسخ]

 33. niloo می‌گه:

  سلام من سریتا ۲هفته استفاده کردم ولی دیدم داره بدتر میریزه سینره چطوره خوبه ؟

  [پاسخ]

  niloo پاسخ در تاريخ شهریور ۱۷م, ۱۳۹۲ ۱۳:۴۰:

  بچه ها ترو خدا جواب بدین

  [پاسخ]

  .A. پاسخ در تاريخ شهریور ۱۷م, ۱۳۹۲ ۱۳:۵۸:

  من سینره استفاده کردم ولی چندان مؤثر نبود ولی الان از روغن مورد استفاده می کنم به نظرم خیلی خوبه

  [پاسخ]

 34. شهلا می‌گه:

  برای پر پشت شدن ابرو چ کنممممممممممممم؟

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ مرداد ۳۱م, ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱:

  سلام محلولتقویت ابروی سریتا

  [پاسخ]

 35. sara می‌گه:

  تخم مرغ را هر روز تا یک ماه به ابروهایتان بزنید اثرش را ببینید من که زدم دماغم موی در آورد

  [پاسخ]

 36. hastiiiiii می‌گه:

  سلام.اگه میخاید ابرهای پری داشته باشین از سیر استفاده کنید.البته ۱یا ۲ ماه باید هر شب سیربه ابروتون بزنید بعد از یک دقیقه با اب سرد بشویید.من این کارو انجام دادم خیلی مفید بود.

  [پاسخ]

 37. معصومه می‌گه:

  سلام.خودتون هم میتونیدابروهاتونو بالا بکشید.راه حل;پیش یک ارایشگر برید واز اون بخاید ابروتونو با تیغ ابرو بگیره یعنی حالت بده موچین اول استفاده نکن.روغن های گیاهی حتما استفاده کن .بعد ازمدتی که حالت گرفت وپرپشت شد از موچین استفاده کن.درضمن جوری اصلاح کن که به قیافه مردونه ت لطمه نزنه.

  [پاسخ]

 38. sheyda می‌گه:

  سلام خیلی دوس دارم ابروهامورنگ کنم امامیترسم ابروهام برزن میخواستم بپرسم راسته که رنگ ابرو باعث ریزشش میشه؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  ناز پاسخ در تاريخ تیر ۲۱م, ۱۳۹۳ ۱۶:۰۵:

  من چندساله ماهی دوبار خودم رنگش میکنم نریخته

  [پاسخ]

 39. بهاره می‌گه:

  خانما روغن بنفشه هم امتحان کنین ضرر نمیکنین

  [پاسخ]

 40. حمید می‌گه:

  سلام یه پسرم وابروهام به شدت بی حالته که احساس می کنم افتادگی ابرو دارم چکارکنم ابروهام خوش حالت و خوش فرم شه.توروخدا جوابمو بدین ازاین وضعیت ذله شدم واینکه ایا به نظرشما برم عمل که ابروهامو بالا بکشم یا نه؟راهنمایی کنین مرسی

  [پاسخ]

  معصومه پاسخ در تاريخ مرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ ۱۵:۳۹:

  سلام.خودتون هم میتونیدابروهاتونو بالا بکشید.راه حل;پیش یک ارایشگر برید واز اون بخاید ابروتونو با تیغ ابرو بگیره یعنی حالت بده موچین اول استفاده نکن.روغن های گیاهی حتما استفاده کن .بعد ازمدتی که حالت گرفت وپرپشت شد از موچین استفاده کن.درضمن جوری اصلاح کن که به قیافه مردونه ت لطمه نزنه.

  [پاسخ]

  mari پاسخ در تاريخ مرداد ۱۳م, ۱۳۹۲ ۲۲:۱۴:

  salam hamid jan na eshtebah nakon malome ke amal rahesh nist man roghan badomo pishnahan mikonam ham khobe ham halatesho khob mikone?

  [پاسخ]

 41. Nafas می‌گه:

  سلام. اگه قسمت تاج به بعد ابرو کم پشت باشه چیکار باید کرد؟ ابروی نازک دوست ندارم چیکار کنم؟

  [پاسخ]

 42. می گل می‌گه:

  سلام من ابروهام عید رنگ گردم از اون به بعد ریختند
  ابروهام هم بوره
  من چیکار کنم که ابروهام دربیاد و پرپشت بشن تا شوهرم دیگه قرقر نکنه آخه دوست نداشت رنگ بزنم

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ خرداد ۹م, ۱۳۹۲ ۰۰:۰۸:

  سلام غزیزم رزماری عالیه سرمشو آماد ه از مارک سریتا بگید سرم ابرو میخواهید خیلی موثره…شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

  سوگلی پاسخ در تاريخ مرداد ۱۳م, ۱۳۹۲ ۲۳:۱۸:

  سلام عزیزم ملیکا جون درست میگه من ابروهام خالی شده بود سریتا گرفتم الان پر پر شده عالیه…

  [پاسخ]

 43. نگین کوهزادی می‌گه:

  آیا درسته که اگه ابروهامون رو یه مدت دست نزنیم پر می شه

  [پاسخ]

  پری پاسخ در تاريخ خرداد ۹م, ۱۳۹۲ ۱۵:۲۶:

  اره درسته من این کارو کردم ۳ ماه و جواب گرفتم

  [پاسخ]

 44. mehrsa می‌گه:

  سلام ؛ زمانی که از محلول ماینوکسیدیل استفاده می کنید موهایی که درمی یاد بصورت پرز مانند هستش که با تقویت کردن و مصرف مداوم محلول ، ضخیمتر می شه . در ضمن محلول ماینوکسیدیل رو فقط برای موی سر استفاده کنید . برای ابرو روغن چهل گیاه خیلی عالیه .

  [پاسخ]

 45. maryam می‌گه:

  سلام دوستان.واسه رشد مجدد ابرو محلول ماینوکسیدل خوبه اما به محض قطع کردن دوباره ابرو ریزش پیدا میکنه.محلول سینره ۲هفته تا یک ماه جواب عالی میده.جواب کسایی که میگفتن تاج ابروهاشون سیخکی درمیاد اینه که باید روغن زیتون استفاده کنن.بعد از چند مرحله از بلند شدن ابرو تاج به حالت اول برمیگرده.فقط کافیه وقتی تاج ابروتون بلند شد به اندازه ی یک میلیمتر با قیچی کوتاهش کنید تا زودتر بلند بشه و به حالت اول برگرده.

  [پاسخ]

 46. مریم می‌گه:

  سلام نظراتون عالی بود.مشکل من اینه که اخیرارنگ ابرو که میزنم چنتااز تار ابرو درقسمت تاج میریزه بعدم که در میاد در جهت ابرو نیست سیخکی در میاد چکار کنم به حالت اول برگرده ممنون میشم راهنمایی کنید .

  [پاسخ]

 47. مریم می‌گه:

  سلام ابروی من تو خالی شده بخصوص در قسمت تاج دقیقا هر موقع از رنگ ابرو استفاده میکنم میخاره و یه نقطه از تاج ابروم خالی میشه وقتی در میاددر مسیر رویش موی ابرو نیست کمی سیخکی در میاد که حالت قشنگی به ابرو نمیده چکار کنم به حالت اولش در بیاد.

  [پاسخ]

 48. تارا می‌گه:

  من مححلول ایروکس استفاده میکنم برای پرپشتی ابرو مناسب است؟
  استفاده از وازلین باید چند ساعت روی ابرو باشد ؟
  وازلین ایرانی بهتر است یا خارجی؟
  آیا لز وازلین استفاده کنم نتیجه میگیرم؟
  چند ماهه نتیجه میگیرم

  [پاسخ]

 49. maryam می‌گه:

  man abroohaye booro kami daram behem goftan az mayeye tooye kapsoole omega3 yahamoon kapsoole roghane mahi bezanam be abrooham ehsas mikonam bad nist ama booye mahi mide oonaei ke estefade kardan goftan aliye arzoonam hast

  [پاسخ]

 50. سارا می‌گه:

  سرمه وروغن بادام هم خوب جواب میده البته اگه هرشب استفاده بشه.

  [پاسخ]

 51. areza می‌گه:

  من ماینواکسیدیل برای موهام استفاده کردم تغییری احساس نکردم ولی هرکی منو میدید میگفت چکار کردی موهات در اومد

  [پاسخ]

 52. marYam می‌گه:

  محلول سینره واسه رشد ابرو عالیه.اما یه راح حل بهتر و سریع تر استفاده از فندق سوختس.یک فندق خامو روی آتیش بسوزونید بعد روزی ۲بار به کل ابروها بمالید و معجزشو ببینید.

  [پاسخ]

 53. ماهرخ می‌گه:

  salam ,man ye abroohaye pahni dashtam raftam arayeshgah nazokesh kard kheili narahatam az in babat,fekonam cheshmam zadan ,chi kar konam mikham zood dar biyad

  [پاسخ]

 54. مهسا می‌گه:

  سلام.من دانش اموزهستم دیروزبه ابروهام دست زدم معاونمون گرفتم وگفت بایدشنبه بایدبامادرت بیای.
  حالامیخواستم بپرسم راهی هست که من ابروهام تافردادربیاد؟
  توروخداراهنماییم کنید

  [پاسخ]

  هانی پاسخ در تاريخ فروردین ۱۹م, ۱۳۹۲ ۱۴:۲۹:

  سلام دیوونه شنبه که تو ایام عیده بذار تا بعد عیده پر شن بعد برو مدرسه مامانتم ببر-فندق سوخته بزن تاثیر داره سیر هم عالیه البته غذاهای سرد بخور صورتت جوش نزنه

  [پاسخ]

  hastiiiiii پاسخ در تاريخ مرداد ۱۳م, ۱۳۹۲ ۲۲:۳۱:

  ۱ هفته مدرسه نرو تا ابروهات بیاندیگه هیچ راهی نداره.

  [پاسخ]

  sahar پاسخ در تاريخ مهر ۲۰م, ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳:

  مهسا جون روغن پوست مرغ و بگیر بزن
  عالیه

  [پاسخ]

 55. khatereh می‌گه:

  azizam har shab roghane nargil bezan va mojezasho bebin

  [پاسخ]

 56. عسل می‌گه:

  قرص ال دی رشد ابرو بیشتر میکنه ولی تو پرپشت کردن ابرو هیچ تاثیری نداره

  [پاسخ]

 57. نسیم می‌گه:

  سلام.۱روغن هست تقویت کننده و ضد ریزش ابرو هست خواهرم استفاده کرده نسبت ب قبلش خیلی بهتر شده اینم لینک خریدشه.اگه خواستی میتونی بخری گرون هم نیست.

  [پاسخ]

  الی پاسخ در تاريخ اسفند ۱۹م, ۱۳۹۱ ۱۵:۰۱:

  اوهوم

  [پاسخ]

 58. ani می‌گه:

  بهترین راه برای پرپشتی ابرو تونیک ایروکس یا سینره است تو یه ماه کاملا پر میشه من ابرو هام خیلی ضعیف بود اما الان ایروکس استفاده کردم خب شده

  [پاسخ]

 59. سارا می‌گه:

  قطره رزماری عالیه .یک ماه جواب میده

  [پاسخ]

 60. ندا می‌گه:

  با سلام. روغن زیتون از همه بهتره

  [پاسخ]

 61. دریا می‌گه:

  سلام آیا قرص ال دی روی پرپشت کردن موی ابرو تاثیر داره

  [پاسخ]

  ani پاسخ در تاريخ اسفند ۱۲م, ۱۳۹۱ ۲۲:۱۳:

  من از ال دی استفاده کردم خیلی خوبه

  [پاسخ]

 62. دلی می‌گه:

  من ابروهام توخالی شده.چکار کنم در بیاد/؟

  [پاسخ]

 63. مریم می‌گه:

  سلام من ابروهام خوبه اماتاج ابروهام نازکه البته موهای نازکی داره چیکارکنم که تاج ابروم پهن بشه وپرپشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  مهدی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۲ ۲۰:۴۳:

  روغن بمال خوب میشه عزیزم
  ه …………ه

  [پاسخ]

 64. لیلا می‌گه:

  از شما متشکرم روغن زیتون بزن امیدوارم جواب بده

  [پاسخ]

 65. صوفیا می‌گه:

  ممنون

  [پاسخ]

 66. مریم می‌گه:

  سلام بسیار عالی بود.روغن بادام هم بسیار مفید هست.

  [پاسخ]

 67. پریا می‌گه:

  ابروهاتو اگر لیزر کردی دیگه درنمیایند ولی اگردوست داری میتونی ابروبکاری

  [پاسخ]

 68. mina می‌گه:

  با سلام و سپاس از زحمتهای شما .من ابروهامو تاتو کردم دیگه ابروهای خودم در نمیاد میخواستم ببینم راهی هس من دوباره بتونم ابروهای قبلی خودمو داشته باشم

  [پاسخ]

  فرزانه پاسخ در تاريخ آبان ۲۱م, ۱۳۹۲ ۲۳:۴۳:

  با سلام لطفا برای رشد مجدد ابرو های تاتو شده هم یه راه حلی پیشنهاد کنید با تشکر

  [پاسخ]

 69. ناشناس می‌گه:

  okkkkkkkkkkkk

  [پاسخ]

 70. tina می‌گه:

  سلام من ماینوکسیدل استفاده کردم عالی بود و ابروام خیلی پروپشت شد ولی مدتیه که بهش حساسیت پیداکردم باید چیکارکنم اخه ازهمه چیزایی که برا ابروم استفاده کردم بهتربود و نتیجه خوب گرفتم

  [پاسخ]

 71. mandanaolia می‌گه:

  behtain darman. baraye roshde mojadade abrooha rozmari ast

  [پاسخ]

  soheyla پاسخ در تاريخ دی ۵م, ۱۳۹۱ ۲۱:۵۹:

  az koja bayad tahaye konam

  [پاسخ]

 72. نگار می‌گه:

  سلام بسیارجالب ومفید بودامیدوارم روی ابروهای من همین تاثیرات روبزاره چون دقیقا نکاتی بودکه منهم دچارش شدم ممنون ازسایت خوبتون خسته نباشید!
  خداقوت

  [پاسخ]

 73. سپهدار می‌گه:

  سلام.ملیکا خانم من قبل از ازدواجم ابروهای پیوندی و پری داشتم ولی دراثر رژیم و بیماریهایی که داشتم و مصرف دارو کم پشت و کم رنگ شدند.ایا دارو یا ماده ای هست که بتوان مصرف کرد تا ابرو پرپشت و مشکی بشه و نمای تو خالی نداشته باشد.؟باتشکرازشما

  [پاسخ]

 74. شیرازی می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  برای ریزش مژه ها و خالی شدن مژه چه محلولی را پیشنهاد میفرمایید با تشکر از شما و سایت خیلی مفیدتون

  [پاسخ]

 75. سیلوانا می‌گه:

  سلام/زیباشو بهترین سایتیکه تو عمرم دیدم/خیلی کمکا تونسته به من بکنه/من یکبار ابروهامو کوتا کردم وبعد پشیمون شدم حالا واسه اینکه مثل اولش بشه نمیدونم باید باید چیکار کنم؟.خواهش میکنم کمکم کنید.

  [پاسخ]

  مریم پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲م, ۱۳۹۲ ۲۱:۴۹:

  سلام عزیزم من به کرات ابروهامو کوتاه کردم ولی نگران نباش با قطره رزماری کامل پر شد موفق باشی

  [پاسخ]

 76. melisa می‌گه:

  باسلام. دوستان بهتون پیشنهاد میکنم از محلول تقویت ابرو سینره استفاده نکنید

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ دی ۵م, ۱۳۹۱ ۲۱:۴۸:

  سلام

  چرا؟

  همه میگن خوبه؟

  [پاسخ]

  مریم پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲م, ۱۳۹۲ ۲۱:۵۳:

  منم با ملیسا موافقم من یک مدت از سینره استفاده کردم ابروهام خییییییییلی پر شد طوری که همه می گفتن چیکار کردی!!!!!! ولی وقتی قطع کردم تمامشون ریخت و ابروهام بی نهایت زشت و بد حالت شد ولی رزماری تاثیر داره

  [پاسخ]

 77. صبا می‌گه:

  سلام
  با تشکر از مطالب مفیدتون
  یه سوال داشتم:ابرو های من به طور ارثی کم پشت بودن.آیا استفاده کردن از روغن زیتون میتونه به من هم کمک کنه؟

  [پاسخ]

 78. رها می‌گه:

  سلام. من تقریباً سالی یک بار ابروهام رو حالت میدم چوم اصلاً در نمیاد که بخوام مرتبش کنم. می خواستم بدونم این راه کار ها برای رشد سریعتر ابروهای منم مفیده ؟
  مرسی از سایت خوبتون.

  [پاسخ]

 79. nazanim می‌گه:

  ۱تار سینه ابروم ۵ماه پیش موقع بند کنده شده.الان همون تارسمت مخالف تارهای ابروم رشد میکنه چکار کنم

  [پاسخ]

 80. حدیث می‌گه:

  سلام من دوماه از روز ماری استفاده کردم فوق العاده ست تاثیرش

  [پاسخ]

 81. nina می‌گه:

  سلام
  در مورد روغن زیتون بگم که واقعا جواب میده
  من ابروهامو نازک کرده بودم و دیگه نمیتونستم پهن بزارم
  به مدت یه هفته هر شب روغن زیتون زدم زیر ابروهام کامل در اومدن

  [پاسخ]

 82. الناز می‌گه:

  سلام خسته نباشد ببخشید ابروهای من خالی شده وقتی هم که در میاد کامل پرنمیشه بهم گفتن از سیر استفاده کن میخواستم بدونم صحت داره در ضمن میخواستم بدونم ابروهامو چه رنگی بزنم که خیلی بهم بیاد چشمهای من عسلیه وفرم چشمام بادمیه وهمچنین جه مدل ابرویی بهم میاد مرسی

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۷م, ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸:

  سلام-بله سیر میتوننه کمک کنه همینطور روغن زیتون و همینطور سرم گیاهی تقویتی ابرو سریتا…دودی ۶ رنگ قشنگیو میده و این چند لینک را مشاهده کنید ۱ و ۲ و ۳ -شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 83. pary2012 می‌گه:

  سلام به شما وتشکر از سایت خوبتون. مرسی مطلب جالبی بود

  [پاسخ]

 84. عسل می‌گه:

  من چند سالی میشه که ابرو هامو تیغ زدم و حالا دلم میخواد ابروهام رشد کنه .نمی دونم باید چیکار کنم هرکسی ۱چیزی میگه و من نمیدونم از کدوم روش استفاده کنم .لطفا کمکم کنید. تشششششششششششکر

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ مرداد ۲۱م, ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱:

  سلام-رزماری و سرمهای گیاهی سریتا را امتحان کنید.شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 85. مهتاب می‌گه:

  سلام یکی از بهترین راه ها برای پرپشت کردن ابرو و رشد مجدد آنها رزماری هست که من هم خودم استفاده کردم هم به چند نفر دیگه پیشنهاد کردم که واقعا موثر بوده البته اگر بتونید بوی تند اونو تحمل کنید تقریبا در عرض ۱ ماه ابروها پر می شند البته باید هر روز استفاده کنید و تا ۲ ساعت هم ابروهاتونو نشورید .

  [پاسخ]

 86. machi می‌گه:

  zibasho تو محشری

  [پاسخ]

 87. مریم می‌گه:

  شیمای عزیز از توجهت متشکرم.ایا محصولی را که معرفی کردی برای ابروهای من که براثر تاتو ریخته هم موثر هست؟در ضمن از کجا میتوانم ان را تهیه کنم؟

  [پاسخ]

 88. حسین می‌گه:

  آیا میشه در مورد برداشتن ابروان به صورت فیلم اموزش دهید؟

  [پاسخ]

 89. roz می‌گه:

  ممنونم ازتون بابت مطالب مفیدتون. موفق باشین

  [پاسخ]

  تارا پاسخ در تاريخ فروردین ۲۱م, ۱۳۹۲ ۲۱:۳۷:

  من از محلول ایروکس استفاده میکنم آیا نتیجه می گیرم؟
  وازلین خارجی بهتر است یا ایرانی و چند ساعت روی ابرو بماند؟
  لطفا جوابمو بدین

  [پاسخ]

 90. آدرینا می‌گه:

  سلام من از بدو تولد تا الان ابروهای بور و کم پشتی داشتم ایا این راهکارها برای من تاثیری دارد؟

  [پاسخ]

 91. کامل می‌گه:

  خوب بود مطالبت فقط بهتر بود یکم راجب ابرسانی بعمق پوست و درمان کچلی میگفتی

  [پاسخ]

  reza پاسخ در تاريخ تیر ۱۰م, ۱۳۹۱ ۲۳:۵۹:

  سلام
  لطفا بنویسید راجع به
  نه راجب
  عبارت راجب معنی ندارد.
  سپاسگزار از توجهی که خواهید فرمود

  [پاسخ]

  پریا پاسخ در تاريخ دی ۱۲م, ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱:

  حالا باید شما بگید ضایعش کنید زبونی نوشته مگه عیبی داره همه یک اشکالاتی دارن

  [پاسخ]

  دنی پاسخ در تاريخ اسفند ۱۲م, ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰:

  هاها

  [پاسخ]

 92. مریم می‌گه:

  با تشکر از دست اندرکاران سایت میخواستم بدانم ایا راهی برای پرپشت کردن ابروهایی که بر اثر تاتو ریخته است وجود دارد؟من حدود ۶ماه است که تقویت کننده ماوالا هم استفاده کردم متاسفانه نتیجه ای نگرفتم.پیشاپیش از پاسخگوییتان سپاسگزارم

  [پاسخ]

  شیما پاسخ در تاريخ تیر ۱۱م, ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴:

  عزیزم شما خودت استادی اما یه محصولی بهت میگم که ابروهای نخ منو پهن کرده و فوق العاده دوسش دارم .روزی ۲ بار بایدبزنی . تقویت مژه و ابروی نلا .عااااااااااااالیه فقط حواست باشه مخصوص ابرو و مژه شو بگیری

  [پاسخ]

 93. behnam می‌گه:

  خیلی خوب بود

  [پاسخ]

 94. nazy می‌گه:

  با سلام

  خیلی ممنون از مطالب بسیار ارزشمندتان.

  [پاسخ]

 95. نگار می‌گه:

  سلام خسته نباشید بسیار ممنون ازاطلاعات ونیز راهکارهایتان !بسیار مفیدوخوب.
  موفق باشید

  [پاسخ]

 96. زهره می‌گه:

  سایت فوق العاده خوبی دارین مطالب بسیار مفید و لذت بخش است.

  [پاسخ]

 97. sodabeh kazemi می‌گه:

  سلام ضمن تشکر از شما و سایت خوبتان. سئوالی داشتم. چگونه میتونم خط وسط ابرویم را صاف کنم؟ با تشکر

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید :

Current day month ye@r *

Host by Abtin Web | Designed by: Mohammad Bina | Thanks to Mehdi Bina | SiteMap in XML