چند راهکار برای پرپشت کردن ابروها

1x1.trans چند راهکار برای پرپشت کردن ابروهاابروها نقش بسزایی در زیبایی صورت و به‌خصوص چشم‌های ما دارند،  یک ابرو زیبا می‌تواند حالت چشمان را کاملا متفاوت نشان دهد، متاسفانه گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و بعضی قسمت‌های‌شان خالی می‌شوند و به همین دلیل دیگر نمی‌توان آنگونه که زیباست آن‌ها را حالت داد. اما راه‌هایی وجود دارد که می‌توان رشد موهای ابرو را تحریک کرد تا دوباره ابروهایی همانند گذشته داشت.

معمولا بین ۶ تا ۸ هفته طول می‌کشد که ابروها مجدد شروع به رشد کنند اما بسیار پیش می‌آید که دوست داریم ابروها زودتر پر شوند و موهای آن سریع‌تر رشد کنند، در این مواقع استفاده از راه‌حل‌های طبیعی شاید مطمئن‌ترین کار باشد. البته باید قبل از استفاده از این را‌ه‌حل‌ها مطمئن باشیم که کم شدن موها به‌دلیل بیماری و مشکل خاصی نیست.

چگونه ابروها را ماساژ دهید؟
به‌طور کلی ماساژ دادن هم برای پوست صورت مفید است و هم برای موها. برای ماساژ دادن ابروها بهترین کار این است که با یک برس کوچک مخصوص، ‌ابروها را در جهت رویش موها شانه کنید، علاوه بر این می‌توانید با نوک انگشت‌ها با حرکاتی دوار به سمت گوشه‌های صورت، قسمت ابروها را با روغن بادام ماساژ دهید، ‌می‌توانید این کار را ۲ بار در روز انجام دهید. بهتر است اجازه دهید روغن بادام حداقل ۱۵ دقیقه روی ابروها باقی بماند و بعد صورت را بشویید. روغن بادام سرشار از ویتامین‌ E، کلسیم،  ویتامین D و منیزیم است که همه این مواد می‌توانند به رشد ابروها کمک کنند.

  ابروها را ضخیم کنید
شاید جالب باشد بدانید وازلین ماده دیگری است که می‌تواند در رشد ابروها موثر باشد. استفاده از وازلین نیز تقریبا همانند روغن زیتون است با این تفاوت که شاید مجبور باشید ۲بار در روز از آن استفاده کنید. البته روغن زیتون رشد ابروها را سریع‌تر می‌کند ولی وازلین بیشتر روی ضخامت موی ابروها تاثیر دارد و آن‌ها را ضخیم‌تر می‌کند و در نتیجه ابروها پرتر به‌نظر خواهند رسید. وازلین بیشتر برای کسانی مناسب است که ابروهای باریک را ترجیح می‌دهند ولی دوست دارند ابروهای‌شان پر و یکدست به‌نظر برسد.

چرا موی ابروها می‌ریزد؟
وقتی موی ابروها شروع به ریختن می‌کند برای خیلی از خانم‌ها می‌تواند نگران‌کننده باشد؟ اما ما به شما می‌گوییم نگران نباشید چون افراد زیادی در دنیا هستند که چنین مشکلی را دارند،  البته نباید هم این مشکل را نادیده گرفت و باید به‌دنبال راهی برای درمان آن بود. ممکن است موی ابروها به علل متعددی دچار ریزش شوند، علت مهمی که می‌تواند منجربه ریزش موها شود نوعی خاصی از بیماری آلوپشیاست؛ در این بیماری سیستم ایمنی بدن، فولیکول‌های مو را به‌عنوان باکتری می‌شناسد و در نتیجه رشد موها کند می‌شود و درآمدن دوباره موها می‌تواند بسیار مشکل باشد. علاوه بر این استرس خیلی زیاد هم می‌تواند موجب ریزش موی ابروها شود.

   روغنی که در همه خانه‌ها پیدا می‌شود
احتمالا تا به حال زیاد درباره فواید روغن زیتون شنیده‌اید ولی شاید ندانید این روغن می‌تواند در رشد ابروهای شما نیز تاثیر داشته باشد. کافی است یک شیشه روغن زیتون بخرید. طریقه استفاده از آن نیز خیلی راحت است؛ مقدار بسیار کمی از آن را روی ریشه‌های قسمتی که می‌خواهید رشد کند بمالید، البته حواس‌تان باشد که فقط روی قسمت‌های خالی و جاهایی که می‌خواهید مو رشد کند روغن بگذارید، استفاده از یک گوش پاک‌کن می‌‌تواند بسیار کمک کنند.  بعد موهای ابرو را با یک مسواک مخصوص شانه کنید. توصیه می‌شود هر شب این کار را انجام دهید و صبح روغن‌ها را بشویید.

آیا مکمل‌ها تاثیری در رشد ابروها دارند؟

اگر دوست دارید ابروهای‌تان سریع‌تر رشد کنند باید ویتامین‌های بیشتری به بدن‌تان برسانید. مولتی ویتامین‌هایی وجود دارند که می‌توانند رشد موهای بدن را افزایش دهند و سطح هورمون‌های بدن را در حد نرمال نگه دارند، مثلا خوردن روزانه کپسول ویتامین‌ E می‌تواند کمک فراوانی بکند. البته ویتامین‌های ۳B، A و C هم می‌توانند بسیار موثر باشند. علاوه بر این‌ها ویتامین ۶B هم می‌تواند در تقویت موها، پوست و ناخن‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد، مصرف روزانه ویتامین ب‌کمپلکس که حاوی ۱۰۰ میلی‌گرم ۶B باشد می‌تواند بسیار موثر باشد.

بیماری‌هایی که موجب ریزش ابروها می‌شوند

اگر ابروهای‌تان به‌شدت می‌ریزد بهتر است به پزشک مراجعه کنید و از او بخواهید با آزمایش خون میزان آهن و کارکرد تیروئید شما را چک کند، چون مثلا کم شدن تیروئید می‌تواند باعث نازک شدن و ریزش موی ابروها شود، همچنین آهن در فرآیند رساندن اکسیژن به سلول‌ها نقش دارد و اکسیژن از مواد مهمی است که به رشد موها کمک می‌کند، خوردن غذاهای حاوی آهن یا قرص‌های آهن می‌تواند بسیار کمک‌‌کننده باشد.

طریقه استفاده صحیح از مداد ابرو

اگر می‌خواهید برای بهتر مدل دادن ابروهای‌تان از مداد استفاده کنید اول از همه باید مطمئن شوید که رنگ مداد با ابروهای شما هماهنگی کافی دارد و به‌خوبی با رنگ موهای شما ترکیب می‌شود درغیر این‌صورت ابروهای شما را مصنوعی نشان می‌دهد، علاوه بر این‌ها حواس‌تان باشد، مداد نوک مناسبی داشته باشد. اول از همه از ضخیم‌ترین جای ابرو، کنار بینی شروع کنید؛ با زدن ضربه‌های مختصر با مداد روی قسمت‌های خالی؛ ابروی‌تان را پر کنید، بعد با نوک انگشت آرام از ضخیم‌ترین جای ابرو روی ضربه‌های مداد بکشید تا رنگ آن را پخش کرده و حالتی طبیعی به ابروها بدهید.
ابروها نقش بسزایی در زیبایی صورت و به‌خصوص چشم‌های ما دارند،  یک ابرو زیبا می‌تواند حالت چشمان را کاملا متفاوت نشان دهد، متاسفانه گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و بعضی قسمت‌های‌شان خالی می‌شوند و به همین دلیل دیگر نمی‌توان آنگونه که زیباست آن‌ها را حالت داد. اما راه‌هایی وجود دارد که می‌توان رشد موهای ابرو را تحریک کرد تا دوباره ابروهایی همانند گذشته داشت.

معمولا بین ۶ تا ۸ هفته طول می‌کشد که ابروها مجدد شروع به رشد کنند اما بسیار پیش می‌آید که دوست داریم ابروها زودتر پر شوند و موهای آن سریع‌تر رشد کنند، در این مواقع استفاده از راه‌حل‌های طبیعی شاید مطمئن‌ترین کار باشد. البته باید قبل از استفاده از این را‌ه‌حل‌ها مطمئن باشیم که کم شدن موها به‌دلیل بیماری و مشکل خاصی نیست.

  آیا ماینوکسیدیل هم موثر است؟

شما می‌توانید برای رشد موی ابروها، روزانه از محلول ۵ درصد ماینوکسیدیل استفاده کنید؛ به این روش که با احتیاط زیاد روزی یک‌بار مقداری از این ماده را روی خط ابرو بمالید، در داروخانه‌ها ماینوکسیدیل بدون نسخه در اختیار همه قرار می‌گیرد و می‌تواند برای رشد موی سر و ابروها موثر باشد. پیشنهاد می‌شود ماینوکسیدیل را با گوش پاک‌کن به ابروها بزنید که مبادا روی قسمت‌های دیگر پوست سرایت کند. البته حواس‌تان باشد که قطع یک‌باره این ماده می‌تواند موجب ریزش بیشتر ابروها شود. البته این روزها مواد تقویتی بسیاری برای ابرو در داروخانه‌ها موجود است که استفاده از بعضی از آن‌ها تاثیر زیادی دارد.

ماهنامه سیب سبز

زیبــا شــودات کام

موضوعات مرتبط

شما میتوانید دیدگاهتان را بنویسید
آخرین ارسال های انجمن 

۱۹۰ دیدگاه برای “چند راهکار برای پرپشت کردن ابروها”

 1. حنا می‌گه:

  دوستان ایاقرص ال دی اثرداره؟

  [پاسخ]

 2. نگار می‌گه:

  من هم آرایشگر ابروهای نازنینم رو داغون کرد -هر روز نفرینش میکنم :))) عقده ای بود خودش مداد کشیده بود کلا -برای منو هم نازک کرد 😐

  [پاسخ]

 3. اسما می‌گه:

  منم روز عقد خواهرم ارایشگر بیشعور ابروهای پرپشتمو که خیلی خوب بودن رو با تیغ زد گفت اگه نزنم ارایشت بد میشه گفتم عب نداره حالا یکم بزنین ولی نه زیاد،زد ولی نذاشت نگا کنم ببینم چقد زده ،شب موقع شستن ارایشم دیدم یعنی ابروهامو داغون کرده نصفشو زده بود و نازک هم کرده بود ،حالا گذاشتم ابروهام رشد کنه ،یکیش کاملا رشد کرده ولی ابروی سمت راستم توش خالی فقط دوروبرش رشد کرده ،من برا رشدشون از خرگوشک که قیمتش ۵هزار تومنه و کاملا گیاهی هست و روغن کرچک استفاده میکنم کم کم داره ابرو راستمم رشد میکنه انشالله که کاملا رشد کنه،من روغن فندق هم شنیدم که خیلی خوبه ،قندق رو میگیرین روی گاز و کاملا میذارین بسوزه بعد روغنشو میمالین به ابروتون شنیدم خیلی تاثیر میذاره خودم هنوز استفاده نکردم چون فندق تازه باید باشه که نرفتم ببینم بیرون هست یا نه،ممنون،موفق باشین 😜😜😜😜😜

  [پاسخ]

 4. مهسا می‌گه:

  سلام من ابروهای پرپشت وپری دارم ولی ارایشگیرخرابشون کرده خیلی کوتاس این روغنایی ک گفتین یعنی تای هفتع تاثیرمیزاره؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 5. مهدیه می‌گه:

  سلام من هرچی میزنم ج نمیده چیکارکنم رویش سریع وحتمی داشته باشه ممنون.

  [پاسخ]

 6. فاطمه می‌گه:

  سلام من رفتم آرایشگاه ،تاج ابرو موخراب کرد،دلم میخوادگریه کنم،چیکارکنم یه هفته ای دربیاد؟افتضاح شده،توروخدا بگید

  [پاسخ]

 7. فرناز می‌گه:

  سلاااام …ببخشید من ابرومو برا جشن عروسی با تیغ برام زدن .
  هفته اینده تولدمه میخام بدونم چجوری تو این ی هفته رشد کنن؟
  روغن زیتون الان س روزه هیچ اثری نداشته…روغن بادام تلخ هم زدم اما بی نتیجه بود

  [پاسخ]

 8. مریم می‌گه:

  سلام دوستان ترو خدا کمکم کنید، برای دراومدن و تقویت مژه چی جواب میده؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 9. کیمیا می‌گه:

  من میخوام اب روم پر بشه با فندق ،چه مدت باید بزنم؟

  [پاسخ]

 10. لیلا می‌گه:

  سلام
  من تمام نظرات رو خوندم و دیدم قبلا اکثر رو امتحان کردم
  گیاهی مثل خرگوشک و رزماری و رو غن زیتوت و حتی چربی پشت مرغ و بادام و فندق سوخته
  شیمیایی مثل سریتا و ماینو کسیدل و قرص ال دی و مصرف زینک و آهن و مولتی ویتامین
  اما تنها چیزی که اثر داشت فقط روغن کرچک بود که یکماه هر شب به ابرو زدم ، بعد یکهفته قطع کردم و مجدد یکماه دیگه و فوق العاده تاثیر داشت

  [پاسخ]

 11. زینب می‌گه:

  سلام.خسته نباشید.
  ببخشیدمیخواستم بدونم اینکه میگن وازلین رااگه بعدیه مدت قطع کنی موجب ریزش میشه حقیقت داره؟؟اصلاوازلین برای ابروومژه چندروزبعدجواب میده؟؟؟؟من الان۶روزه دارم استفاده میکنم!!!نمیدونم کرچک بزنم یاوازلین…….!!!!

  [پاسخ]

 12. محمدرضا می‌گه:

  سلام من ابروهام میریزه مژهام کم کم مریزه چیار کنم دوباره برگرده

  [پاسخ]

 13. زهرا می‌گه:

  سلام من ابروهای بی حالتی داشتم واسه همین هاشور زدم ولی هاشور نهایتا۶ماه میمونه الان بهد ۳ماه ک زدم کم رنگ شده خیلی تازه یبارم ترمیمش کردم.ب اضافه اینکه ابروهای خودم مخصوصا ابروی سمت راستم کامل ریخته.ضمن اینکه نمیتونم مدام برم هاشور یا سایه بزنم.چیکار کنم ممنون میشم ج بدین

  [پاسخ]

 14. حنا می‌گه:

  من هرکار میکنم درنمیاد ولی سهل انگار میکنم دیر ب دیروغن زیتون میمالم وازلینو محلول سریتا عالیه

  [پاسخ]

 15. احمدرضا اعرابی می‌گه:

  این نوع محرکها و تقویت کننده ها تا زمانی که استفاده میکنید پرپشت و ابرو یا مژهاتون رشد میکنه اما به مرور زمان اگه استفاده نکنید برمیگرده به حالت قبل.خلاصه هر دارویی ه جز داروهای گیاهی استفاده کنید همین شکله.مثلا ماینوکسیدل و امثال ان

  [پاسخ]

 16. mahtab می‌گه:

  سلام دوستان .من چندسالی بود مرتب ابروهاما برمیداشتم اینقدر بد وکم پشت شده بود.حدود یک ماه هرشب این محلول راخودم ساختم وزدم واقعا بی نظیربود.فندوق را روگاز سوزوندم چندتا قرص الی دی راهم پودر کردم وباروغن زیتون مخلوط کردم.واقعا حرف نداشا

  [پاسخ]

 17. parisa می‌گه:

  سلام .من چندین ماه ابرومو دست نزدم تا پر شد . امروز آرایشگر گند زد بهش. تمام زحماتمو به هدر داد. الان ابروم خیلی خیلی باریک شده. با بند زیر و روی ابرومو برداشت. قسمت تاج ابرومو هم خراب کرد. نخ های ابروم ضخیمه و الان خیلی افتضاح شده شبیه یه نخ شده
  تورو خدا یه راهی بهم بگین که زود حداقل یه هفته ای در بیاد.

  [پاسخ]

 18. سولماز می‌گه:

  بچه ها من وازلین میزنم زخیم شده ابروهام .اما پماد بلفارولو خیلی شنیدم ک جواب میده حتما استفاده کنید .و یه استاد بره طب سنتی بود ک گف روغن فندق ابرو ها رو پر میکنه

  [پاسخ]

 19. niloofar می‌گه:

  سلاااام…خواهش میکنم بگید چیکار کنم که یک هفته ای ابروهام در بیاد…….چون با تیغ زدمشون الان رشد نکرده..یذره رشد کرده ولی بعضی جاهاش کچلی گرفته….بگید چیکار کنم که یک هفته ای در بیاد

  [پاسخ]

  رعنا پاسخ در تاريخ اسفند ۷م, ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱:

  روغن کرچک هم خوبه.

  [پاسخ]

 20. niloofar می‌گه:

  سلام…..من چیکار کنم که یک هفته ای ابروهام در بیاد…..اخه با تیغ زدمشون…بعد الان رشدش خیلی کم شده………خواهش میکنم بگید چیکار کنم که یک هفته ای ابروهام در بیاد………..

  [پاسخ]

 21. مریم می‌گه:

  سلام توروخداکمکم کنید.من ابروهام بدجورداغون کردم خیلی پروپهن بود ندلیلشم نپرسین فقط اینو بدونین ا ن ابرو پرع دگ خالیه یک مهرمیرم مدرسه بامدادم تابلوس چیکارکنم تو ده روز دراد..چی بزنم

  [پاسخ]

 22. aysan می‌گه:

  سلام دوستان میخاستم راهنمایم کنین ابروهای من پهن ولی خیلی کم پشته و خیلی هم ریزش ابرو دارم لطفاااااااااااااا راهنمایم کنید .درضمن هیچ گونه بیماری ام ندارم

  [پاسخ]

 23. سیدارتا می‌گه:

  سلااام دوستان … من حدود یک ماهه که تونیک کراستم اویدرم رو می زنم ولی احساس می کنم ابروهام به شدت می ریزه. طوری که روی کتاب دفترهام می ریزه. به نظرتون قطعش کنم. دیروز از دکترم پرسیدم می گفت اولش می ریزه ولی بعد دوباره رشد می کنه. اگه رشد نکنه من طاقتش رو ندارم :((((((((

  [پاسخ]

 24. شایان می‌گه:

  سلام جون هر کیو دوسدارید ی روش قطعی ب من بگید خیلی نازک ابروهام واس پهن شدن و پرپشت شدن

  [پاسخ]

  پریسا پاسخ در تاريخ فروردین ۱۵م, ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱:

  ببین اگه ابروهات از اولش پهن باشه حالا نازک شده باشه امیدی هست که درست بشه ولی اگه از همون اولش کم پشت بوده هر کاری هم کنی همونطور میمونه دیگه پر تر نمیشه

  [پاسخ]

 25. mandegar می‌گه:

  چطور روغن مرغ رو بگیریم ؟

  [پاسخ]

  ناهید پاسخ در تاريخ مهر ۱۸م, ۱۳۹۴ ۲۲:۴۶:

  برای گرفتن روغن مرغ چربیهای پوست مرغ را در ظرفی ریخته با چربی زیر پوست مرغ روی گاز با شعله کم ارام ارام روغنش در می اید به همین راحتی در شیشه کوچک ریخته درش را بسته توی یخچال نگه دارید.

  [پاسخ]

 26. هلیا می‌گه:

  سلام بچه هاااا ..این روغن پوست مرغو هروز باید تازه استفاده کنی یا روغنی که به دست می اد رو میشه چند روز استفاده کرد؟؟؟؟

  [پاسخ]

 27. هلیا می‌گه:

  من که ایروکس زدم تاثیر چندانی نداشت…ولی این پوست مرغ رو حتما امتحان میکنم ایشاالله که ابروهام بهتر بشن … دم همتون گرم.

  [پاسخ]

 28. فاطمه می‌گه:

  سلام منم خیلی موهای ابروم می ریزه بیماری خاصی هم ندارم البته این را هم بگم که من هنوز هیچ بار ابروهامو برنداشتم خواهش می کنم کمکم کنید

  [پاسخ]

  زهرا پاسخ در تاريخ مرداد ۱۴م, ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷:

  بخشید شما سرمه یا هرچیز دیگه به ابروهایتان میزنید؟

  [پاسخ]

 29. fariba می‌گه:

  سینره عالیه

  [پاسخ]

 30. ساناز می‌گه:

  سلام توروخداجواب بدید ابرومو خیلی کوتاه کردم چیکارکنم چندروزه دربیاد

  [پاسخ]

 31. bahar+hasani می‌گه:

  chi kar konam mozje wa aboroham por beshe

  [پاسخ]

 32. سمیرا می‌گه:

  سلام دوستان
  ابروی منم بطور ارثی فوق العاده نازک و کم پشت بوده.ولی از وقتی از قرص ال دی استفاده کردم های شده.دو تا قرض ال دی با چند قطره اب قاتی میکنی شبیه خمیر ک شد ب ابروهات میزنی.البته من شبها اینکارو میکردم و صبحش میشستم.روغن کرچک فوق العاده تاثیر داره.شبها بزن وصبحش بشور.زوغن زیتونم خوبه.وازلینم واسه ضخیم شدن مو بسیار عالیه.میتونی پوست مرغ رو توی آب بجوشونی و بعدش روغنی ک پی داده روی آب رو جمع کنی و به ابروهات بزنی.البته قرص ال دی رو نباید سریع قطع کنی.میتونی ب مرور زمان کم و بعد قطع کنی اگ یکباره قطع کنی نتیجه عکس داره.هیچکی ابروهای ناقص منو نداره.خخخخخ.ولی این روشها خصوصا ال دی و روغن کرچک جواب میده اونم سریع.سعی کنید از قرص آهن و ویتامین ای و آهن استفاده کنید بطور روزانه.و به تغذیتون برسین

  [پاسخ]

 33. نادیا می‌گه:

  روغن کرچک عالیه.سریع ابروهات پر میشه

  [پاسخ]

 34. بهار می‌گه:

  سلام دوستان من برای ابروها و مژه هام از کرم ابروی سریتا استفاده کردم، ابروهام بهتر شد نمیگم مثل اولش شد اما بهتر شد. برای مژه هم با گوش پاکن مثل خط چشم به لبه ی مژه هام زدم (اگه استفاده کردید از طرف داخل چشم نزنید چون نباید وارد چشم شه) خیلی تاثیر داشت.

  [پاسخ]

 35. الهام می‌گه:

  سلام از تقویت ابروی سریتا استفاده کن

  [پاسخ]

 36. پریا می‌گه:

  سلام عزیزم هیچ نگران نباش قرص زینگ پلاس مصرف کن سرمه خانگی تهیه کن عالیه نتیجش معجزه آسا به شرطی که مرتب رو ابروهات بکشی هم موقع خواب و هم بیداری عرض یک هفته رشد عالی میکنه وازلین حاوی ویتامین هم همراهش بزن عالیه

  [پاسخ]

 37. محدثه می‌گه:

  سلام دوستان خوبید؟توروخدا بگید باید برای ابرویی که مو نداره چه باید کرد؟ باید چه دارویی استفاده کرد؟

  [پاسخ]

 38. شهرزاد می‌گه:

  سلام دوستان من ابروهام تاتو اصلا مو نداره یعنی تاتو کردم کاملا سوخت خیلی کارها کردم رشد کنه هر کی هر چی گفت زدم ولی رشد نکرد اگه کسی میدونه بهم بگه چی کار کنم ابروم مو در بیار خواهشا

  [پاسخ]

  فرشته پاسخ در تاريخ شهریور ۲۱م, ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳:

  سلام روغن رزماری استفاده کردید؟ خیلی خوبه

  [پاسخ]

  پریا پاسخ در تاريخ شهریور ۳۰م, ۱۳۹۳ ۱۷:۴۸:

  سلام عزیزم واسه ابروهایی که اصلا مو نداره باید مولتی ویتامین مصرف کنی و قرص کلسیم منیزیم زینک برای پوست ومو عالیه خواب کافی داشته باش و همچنین آرامش و استرس هم نداشته باش روغن بلفارول رو ابروهات بزن عالیه و میتونی یک کپسول مولتی ویتامین رو بازکنی شبا که میخای بخابی بزار رو ابروهات بمونه تاصبح خیلی خوبه همه اینا نتیجه عالی داره به شرطی مرتب مرتب مصرق کنی سرمه خانگی ماهی واقعا فوق العاده و معجزه آساس نتیجه گرفتی حتما خبرمون کن خوشحال شیم

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ مهر ۷م, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲:

  سلام عزیزم اینطور که میگی خیلی وقته از خالی بودن ابروت میگذره پس محلولای تقویتی تاثیری نداره، باید ماینوکسیدین از داروخونه بگیری هر روز بزنی که حتما موی ابروت در میاد و وقتی شروع به درومدن کردن اون موقع محلولای تقویتی هم استفاده کنی که موهای درومده تقویت شن و نریزن. در کنار اینها برای یک ماه قرص زینک هم هرروز استفاده کن و بعد یک ماه، هفته ای دوبار قرص کافیه. مولتی ویتامین هم برای دو سه هفته هر روز بخور، بعد اونم هفته ای دوبارش کن. مطمئن باش جواب میگیری.
  راستی اون محلول تقویتی هم که گفتم، بهترینش محلول تقویت مژه و ابروی نلا (نلا لش) هست که همه ی روغن های تقویت ابرو رو با هم یه جا داره.

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ مهر ۷م, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴:

  راستی عزیزم اینم یادم رفت که وقتی نتیجه مورد نظرت رو گرفتی، هم ماینوکسیدین و هم محلول تقویتی رو کم کم قطع کن، اول یه روز در میونش کن، بعد هفته ای دوبار ،بعد هفته ای یه بار بعد از حموم و بعد قطع کن. تا موهای درومده نریزن. موفق باشی عزیزم

  [پاسخ]

 39. ندا می‌گه:

  سلام دوستان روغن پشت مرغ خیلی خوبه…. من یه دورانی با قرص ال دی میزدم.حسابی خوب شده بود… الان هم میخوام استفاده کنم انشاا… که زودی جواب بده بازم.
  سینره و سیر هم خیلی خوبه… اما سیرو بعد از دیگه ۵ دقیقه بشورید و خیلی زیاد نمونه

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید :

Current day month ye@r *

Host by Abtin Web | Designed by: Mohammad Bina | Thanks to Mehdi Bina | SiteMap in XML