وقتی می خواهید موهایتان را روشن کنید

1x1.trans وقتی می خواهید موهایتان را روشن کنید

می دانیم که با رنگ فقط تا سه درجه می توان رنگ مو را روشن کرد  که به این منظور از روش های مختلفی می توان برای روشن کردن مو استفاده کرد که در اینجا به آن می پردازیم  اولین روشی که می توان موها را روشن کرد استفاده از دکلره است؛دکلره  به عملی گفته می شود که نتیجه ی آن پراکنده کردن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو ( منظور موی رنگ نشده است ) از ساختمان مو بوده و رنگ مو را روشن می شود.

چنانچه بخواهیم موی طبیعی را بیشتر از چهار درجه روشن ترکنیم ابتدا باید موها را دکلره کرده و بعد از آن رنگ انتخابی را استفاده نمایید.برای دکلره کردن به پودر دکلره و اکسیدان ۳ یا ۱۲% نیاز داریم ؛ما دو نوع پودر دکلره داریم :آبی و سفید ؛آبی نوع قوی از پودر دکلره هاست و سفید نوع ضعیف آن ؛سعی کنید از مارکهای معتبر و قابل اطمینان استفاده کنید تا موها آسیب کمتری ببینند .پایه ی دکلره از ۱ تا۱۰است که بنا بر مقاومت مو و مدت زمانی که روی مو می ماند و به اصطلاح رنگ باز می کنند که-

به ترتیب :۱-مشکی ۲-قرمز ۳-قرمز نارنجی ۴-نارنجی قرمز ۵-نارنجی زرد ۶-زرد نارنجی ۷-زرد ۸-زرد  روشن ۹-زرد خیلی روشن ۱۰-۱۱-۱۲ پلاتینه یا سفید است.

دقت کنید که پایه پلاتینه برابر است با سوختن و دمیج شدن کامل موها بنابراین آخرین درجه ی دکلره را همان پایه ۹ بدانید .مدت زمانی که مواد باید روی مو بماند روی سری متغیر و متفاوت است درواقع بستگی به مقاومت هر مویی دارد بنابراین برای اینکه به پایه ی دلخواه برسید باید کاملا حواس جمع باشید و مدام مقاوت موها را چک کنید تا مبادا آنها بسوزند.

یک روش برای تست مقاومت موها این است که موها را بکشید اگر حالت پوسیدگی نداشت یعنی هنوز مقاومت دارد و نباید به حالت پوسیدگی برسد.

همه این مراحل بر روی موهای رنگ شده را اصطلاحا دکوپاژ می گوییم.

برای دکلره یا دکوپاژ کردن هم مانند رنگ زدن از قانون ریشه و ساقه استفاده می کنیم چون همیشه ریشه ها تاثیر پذیرتر از ساقه هاهستند  بنابراین اول ساقه ها را  مواد می زنیم و بعد از آن ساقه ها را مواد می زنیم تا به پایه ی مورد نظر برسیم.

با درجه های دکلره آشنا شدیم لازم به ذکر است که برای مش باید از پایه ی۸  به بالا باشد و همینطور رنگهای انتخابی هم شماره ی ۸ به بالانیاز است.

نکته:هرچه رنگ  رنساژ روی مو بیشتر بماند مو تیره تر خواهد شد.

خیلی از خانم ها از دکلره می ترسند و همینطور مایلند تا موهای روشنی داشته باشند ؛آنها می توانند از دکو کرم استفاده کنند درواقع دکو کرم دکلره ی ضعیف است که البته قدرت دکلره را ندارد و نهایتا  تا پایه ی ۷ می رسد و به طبع آن آسیب کمتری هم به موها میزند روش استفاده ی آن هم همانند رنگ است که  با اکسیدان ۲ ترکیب کرده و استفاده میکنید و روش دیگر برای روشن کردن موها استفاده از رنگ۰۰۰ با اکسیدان ۳ یا ۱۲% است که این روش باعث می شود موها تا چند درجه روشن شود و رنگی که روی موها میگذارید بهتر خود را نشان دهد البته از رنگ ۰۰۰ برای مش استفاده نمی شود فقط برای هایلایت یا روشن کردن کل موها.

نحوه و ترتیب دکلره و رنگ کردن:مانند نحوه ی رنگ کردن مو عمل می کنیم با این تفاوت که برای موهای کوتاه برای ساقه ی مو از اکسیدان ۹% و برای ریشه ی مو از اکسیدان ۶% استفاده می کنیم . بعد از عمل دکلره ی کامل رنساژ نمی کنیم بلکه مو را رنگ می کنیم. ویتامینه مو بعد از عمل دکلره  فراموش نشود.موی خیلی بلند را در سه مرحله دکلره می کنیم . طول مو را به سه قسمت تقسیم می کنیم . اول تکه ی پائین بعد تکه ی بالا و بعد تکه ی بالاتر . یک تفاوت رنگ ایجاد می شود . بعد از عمل دکلره رنگی که می گذاریم باید مطابق قسمت تیره باشد .یعنی اگر دکلره به پایه ی هفت برسد از رنگ شماره ی شش استفاده می کنیم . برای دکاپاژ رنگ شرابی باید حد اقل یک ساعت صبر کنیم تا مثلا به حد نارنجی زرد برسد بعد می توانیم از رنگ C4 استفاده کنیم .

نکته:چنانچه مو قبلا به وسیله ی رنگهای گیاهی یا  حنا و رنگهای تیره ی شیمیایی  رنگ شده باشد ، هنگام دکلره پیگمنتهای رنگی به سختی از ساختمان مو خارج می شوند و پیگمنتهای زد و آبی در موقع خروج با هم ترکیب شده ایجاد رنگ سبز پر طاووسی می کند.در این مورد معمولا از ریمور ها یا  می توانید از پودر رنگ بر افاسول استفاده کنید .

تفاوت رنگساژ و رنساژ :وقتی کل موها را دکلره می کنیم و روی آن رنگ میگذاریم رااصطلاحا رنگساژ میگوییم و اما رنساژ برای زمانی هست که بخواهیم فقط قسمتهایی از مو را دکلره و رنک کنیم مثل مش.

های لایت:در این روش تکه های مو را با کلاه مش یا فویل با رنگ تا ۳درجه ویا با دکلره برای داشتن رنگ های خاص(قرمز،مسی،دودی،…) روشن می کنند.

لولایت:این کار عکس های لایت بوده و در موهای بلوند تکه هایی را با رنگ (شماره ۳یا۴)تیره می کنند،در این روش مو باید ۱سانت رشد ریشه داشته باشد واز سری رنگ های گرم مثل طلایی یا شکلاتی استفاده می شود.

سان لایت:همان طور که می بینید این اصطلاح به بلوند کردن(دکلره کردن) بیضی بالای سر(از رستنگاه تا تاج سر) که پهنای آن بسته به خاص شخص است گفته می شود.

مون لایت:این کار عکس سان لایت است و تکه زیریه مو بلوند شده و بیضی بالای سر تیره می شود.

هاف لایت:روشی پر طرفدار است که نوک موها را به شکل های مختلف(ردیفی،یکی در میان مثل مش)از ۳ تا ۱۰ سانت بلوند یا رنگهای فا نتزی در میاورند

مووی لایت:یک کار بسیار فانتزی است که مستطیل بالای سر را جدا کرده و دکلره می کنیم سپس به ۳ تا ۷ قسمت افقی تقسیم کرده و توسط رنگ های فانتزی هر تکه را جداگانه رنگ کرده و می شوییم که به شکل رنگین کمانی روی موها قرار می گیرد.

منبع : زیبــا شــو دات کام

موضوعات مرتبط

شما میتوانید دیدگاهتان را بنویسید
آخرین ارسال های انجمن 

۵۶۷ دیدگاه برای “وقتی می خواهید موهایتان را روشن کنید”

 1. Darya می‌گه:

  عالی بود… خیلی به درد خورد..

  [پاسخ]

 2. سحر می‌گه:

  سلام چطور می تونم موهامو رنگ ساژ کنم بدون اینکه ریشه ی مشکی موهام رنگی شود, یعنی ریشه موهام مشکی بمونه. مرسی

  [پاسخ]

  شهره پاسخ در تاريخ شهریور ۳۱م, ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰:

  سلام عزیزم رنگساژ که ترکیب آب و اکسیدان شش درصد و رنگ روشن مورد نظرتون هستش اصلا قدرت روشن کردن موهای طبیعی مشکیتون رو نداره.

  [پاسخ]

 3. BANOO می‌گه:

  سلام.من موهامو ۵ ماه قبل مشکی پرکلاغی گذاشتم الان بلوند بژ روشن گذاشتم جلوی موهام برای تست اما نارنجی شده بخاطر تار موهای نازکم نمیخوام دکلره کنم رنگ طبیعی موهام قهوه ای روشنه .میشه راهنماییم کنید

  [پاسخ]

 4. مرکل می‌گه:

  سلام من دیگه باهات قهرم چون جوابمو ننوشتی
  از یه آرایشگر دیگه میپرسم.
  به هر حال ممنون موفق باشید

  [پاسخ]

 5. مرکل..morkel می‌گه:

  سلام ملیکاجون تو که بدقول نبودی ببین جواب
  منو ندادی.
  ایراد نداره
  موفق و موید باشی عزیزم
  سال خوبی داشته باشی

  [پاسخ]

 6. لیلا خاله می‌گه:

  سلام خسته نباشی عزیزم
  من و همسرم آرایشگر هستیم. ممنون که دیروز
  جواب سوال شوهرم رو درمورد دکورنگ دادید.
  ممنون میشم اگه بدونم میتونم موهامو رنگ
  کنم یا نه؟؟ چون الان ۷ماهه باردارم. مرسی گلم.
  سال نو مبارک

  [پاسخ]

 7. مرکل می‌گه:

  سلام. توضیح مختصری راجع به دکورنگ میخوام. ممنون

  [پاسخ]

 8. Mahshid می‌گه:

  سلام
  خسته نباشید
  من موهام و قهوه ای کردم
  الان میخوام یه رنگ خیلی روشن بزارم
  اما بدونه دکلره
  میشه رنگ ها رو بهم بگید که بدونه دکلره در بیاد
  ممنونم

  [پاسخ]

 9. Behnaz می‌گه:

  سلام ملیکا جون من اندازه ۶ ۷ سانت موهام در اومده و باقیش قهوه ای روشنه.الان رنگ بلوند روشن گرفتم n8 باید چطور رنگو بزنم یا چکار کنم ک موهام یک دست بشه و روشن بشه.اکسیدان ۲ گرفتم واسش ممنون میشم زود جوابمو بدی عزیزم

  [پاسخ]

 10. الی می‌گه:

  سلام مو هارو بیرنگ کردم رنگ بلوند عسلی ٧/۴٧زدم رو به زردی رفته میخوام یه درجه تیره بشهزریش بره اگه میشه الان جواب بدین ممنون عزیزم

  [پاسخ]

 11. مونا می‌گه:

  سلام من موهای مادرموالبالویی کردم الان ازرنگ خوشش نمیادچ نرگی بزارم ک رنگ البالویی ازبین بره

  [پاسخ]

 12. مونا می‌گه:

  سلام من موهام مشکی میخام واس اولی باررنگ کنم میخام فندقی کنم ایااگ رنگ فندقی بزارم ب رنگ دلخواهم میش تروخداکمکم کنیدواس عقدمیخام رنگ کنم

  [پاسخ]

 13. افسانه می‌گه:

  سلام ملیکا خانوم مهربان
  من موهامو واسه عید پارسال مشکی کردم و تا الان دیگه رنگ نکردم….امسال میخوام موهامو با دکو کرم روشن کنم و روش یه رنگ صورتی چرک(کمرنگ) درارم…میشه لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم و از چه شماره رنگهایی با چه ترکیب و اندازه ای استفاده کنم؟
  ممنون از شما

  [پاسخ]

 14. مینا می‌گه:

  سلام….روزتون به خیر…ببخشید برای این رنگ ..بژ روشن+خاکستری روشن+۰۰۰+اکسیدان ۱۲ پایه ی مو باید چند باشه ؟؟؟

  [پاسخ]

 15. مینا می‌گه:

  سلام ملیکا خانم…روزتون به خیر
  من میخوام موهامو با ۰۰۰به پایه ی ۶برسونم…ریشه ی موهام مشکیه طبیعیه وساقه موهام دکلره داره باید اول ریشه هارو بزارم یا ساقه ؟؟؟
  ممنون میشم ج بدین

  [پاسخ]

 16. نگار می‌گه:

  سلام.من موهانو با شامپو رنگ به مدت ٢ ماه سرمه اى کردم.بعد از شستن الان سبز شده میخوام موهامو روشن میخوام بکنم دکلره ام کردم ولى زیاد فرقى نکرد.باید چیکار کنم؟ :(((

  [پاسخ]

 17. arses می‌گه:

  سلام.من موهامو با ریموور تا پایه ی ۵_۶رسوندم وتن نارنجی زرد داره.میشه موهام رو نسکافه ای کاراملی کنم؟اگر نه تو این سبک رنگ ی چیزی بهم پیشنهاد بدید فقط زیتونی و مسی و قرمزی نداشته باشه ممنون میشم.

  [پاسخ]

 18. felora می‌گه:

  سلام وقت بخیر، موهای مادرم همش سفیر شده میخوام موهاش رو رنگ کنم البته نمیخوام دکلره کنم موهاشو چکارکنم ؟

  [پاسخ]

 19. سمیه می‌گه:

  سلام من الان موهامونسکافه ای رنگ کردم میخام اللن بلوندعروسکی کنم ینی واسم عقده شده تروخدا بگین چیکارکنم ممنون میشم

  [پاسخ]

 20. mehrnoosh می‌گه:

  belond che oksidani mikhad

  [پاسخ]

  سعید پاسخ در تاريخ دی ۱۰م, ۱۳۹۴ ۲۰:۴۶:

  سلام
  بسته به ضخامت و قدرت مو (۲ یا ۹ درصد برای موهای نازک) و (۳ یا ۱۲ درصد برای موهای قویتر)
  البته بسته به اینهم داره که چند درجه میخواین تغییر بدین

  [پاسخ]

 21. مینو می‌گه:

  سلام من موهام فندقی میخوام بلوند دودی روشن کنم میتونم با رنگ ۰۰۰موهامو روشن کنم

  [پاسخ]

  شیرین پاسخ در تاريخ تیر ۸م, ۱۳۹۵ ۱۳:۵۴:

  سلام خسته نباشید . من موهامو دکوکرم کردم و برای رن
  ساژ همهی رنگهای روشن است کردم و خیلی خوب شده حالا میخوام ریشه های موهام رشد کرد و میخوام رنگ کنم با توجه به اینکه موهای من ۸۰درصد سفیدی داره چه رنگی و با ژه شماره اکسیدانی میتونم رنگ کنم . باتشکر فراوان

  [پاسخ]

 22. ماریا می‌گه:

  سلام عزیزم میخواستم بپرسم چند بار پشت سر هم ۰۰۰ میشه استفاده کرد یا به فاصله یکی دوروزز
  چون نمیخوام ذکلره کنم میخوام تا اونجا که میشه یا ۰۰۰ روشن کنم؟

  [پاسخ]

  fatima پاسخ در تاريخ تیر ۵م, ۱۳۹۴ ۱۸:۰۱:

  سلام من رنگساژ کردم تیره شد نباید زیاد میموندم الان چه کار کنم که زود روشن شه . رنگ ۳.۳ گذاشتم برا رنگساژ

  [پاسخ]

 23. فرشته می‌گه:

  سلام ایابرای موهایی که سفید داره میشه از ۰۰۰ استفاده کرد چطوری

  [پاسخ]

  رامی پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸م, ۱۳۹۳ ۰۹:۵۱:

  درود گلم.بستگی به میزان سفیدی داره.بهتره اگ موهای سفید به چشم میان اول با اکسیدان ۶% کاورشون کنی نیاز به شستن نداره اکسیدان رو در حدی بزن ک فقط کاور کنه کورو بعد با سشوار موهارو خشک کن و کار رنگ رو شروع کن گلم

  [پاسخ]

 24. صحرا می‌گه:

  سلام من موهام رو دو ماه پیش مش پر کردم ولی اونقدر که میخواستم روشن نشد و زردی داره توش.الان ریشه موهام ٢ سانت دراومده میخوام موهام روشن تر(سفیدتر) شه چیکار کنم که به موهام آسیبی نرسه؟ دکوپاژ آسیب میزنه؟ شماره رنگی رو میشناسین که رو همین موهام روشن تر شه؟

  [پاسخ]

 25. elham می‌گه:

  بسیار بسیار عالی لود ممنون

  [پاسخ]

 26. ویدا می‌گه:

  ﻣﯿﮑﺮوﭘﯿﮕﻤﯿﺸﻦ.ﺗﺎﺗﻮ.ﻫﺎﺷﻮر اﺑﺮو.ﺧﻂ ﭼﺸﻢ و.

  دﭘﺎرﺗﻤﺎن ﺗﺨﺼﺼﯽ ﺗﺎﺗﻮ و ﻫﺎﺷﻮر اﺑﺮوی وﯾﺪا ﺑﺎ ﺳﺎﺑﻘﻪ ی درﺧﺸﺎن ۱۵ ﺳﺎل ﺑﺎ رﻧﮓ ﻫﺎی ﺗﺮﮐﯿﺒﯽ ﻣﻘﺎوم اﺳﺘﻔﺎده از ﻣﺮﻏﻮﺑﺘﺮﯾﻦ ﻣﻮاد ﻫﺎی ﺧﺎرﺟﯽ

  ﻃﺮاﺣﯽ اﺑﺮو ﻫﺎﯾﻼﯾﺖ اﺑﺮو رﻓﻊ ﻧﻘﺺ اﺑﺮو ﻗﺮﯾﻨﻪ ﺳﺎزی اﺑﺮوﻫﺎ ﺧﻂ ﭼﺸﻢ ﺧﻂ ﻟﺐ ﺧﻂ ﻣﮋه ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺳﺖ ﯾﮑﺒﺎر ﻣﺼﺮف ﺑﺮای ﻫﺮ ﻣﺸﺘﺮی وﺳﺎﯾﻞ ﺿﺪﻋﻔﻮﻧﯽ و اﺳﺘﺮﯾﻞ ﺷﺪه

  ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ در ﺻﻮرت ﺗﻤﺎﯾﻞ ﺑﻪ دﯾﺪن ﻧﻤﻮﻧﻪ ﮐﺎرﻫﺎی ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺗﻤﺎس ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﺗﺎ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﮐﺎرﻫﺎ رو ﺑﻪ واﯾﺒﺮﺗﻮن ارﺳﺎل ﮐﻨﯿﻢ

  ۲۰۰ ﺧﻂ ﭼﺸﻢ

  ۲۰۰ ﺧﻂ ﻟﺐ

  ۲۵۰ ﻫﺎﺷﻮر اﺑﺮو ﺑﺴﯿﺎر ﻃﺒﯿﻌﯽ

  ۱۵۰ ﺗﺎﺗﻮ اﺑﺮو

  ﻫﺎﺷﻮر ﺳﻪ ﺑﻌﺪی.ﻫﺎﺷﻮر ﻣﻮﯾﯽ.ﻫﺎﺷﻮر ﭘﺮ

  آﻣﻮزش ﺗﻮﺳﻂ ﻣﺮﺑﯽ ﺣﺮﻓﻪ ای ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ

  ﺗﺎﺗﻮ ﻣﻮﻗﺖ ۲۴ ﺳﺎﻋﺘﻪ ۱۵۰۰۰ ﺗﻮﻣﻦ

  ﺑﺎ ﺑﯽ ﺣﺴﯽ ﻣﻮﺿﻌﯽ

  –آدرس آراﯾﺸﮕﺎه ﺗﻬﺮان.اﺳﺘﺎدﻣﻌﯿﻦ ﺗﻠﻔﻦ وﯾﺪا

  ﺟﻬﺖ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺗﻤﺎس ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ

  (آموزش کلیه خدمات تاتو.میکروپیگمنتیشن توسط مربی حرفه ای)

  ۴۵۰ ﻫﻤﯿﻦ ﮐﺎر و ﺗﻮ ﺷﻌﺒﻪ ی ﻗﯿﻄﺮﯾﻪ ﻣﻮن ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ اﻧﺠﺎم ﻣﯿﺪﯾﻢ.اﻣﺎ ﭼﻮن ﻣﻨﻄﻘﻪ اﺳﺘﺎدﻣﻌﯿﻦ ﮐﺸﺶ ﻧﺪاره ﻗﯿﻤﺘﻬﺎ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺗﺮ اﺳﺖ اﻟﺒﺘﻪ ﮐﺎر و ﻣﻮاد ﺑﻪ ﻫﻤﻮن ﮐﯿﻔﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﻣﯿﮕﯿﺮد ﻫﺪﯾﻪ ی ﻣﺎ: ﺗﺮﻣﯿﻢ راﯾﮕﺎن

  [پاسخ]

 27. الی مامان می‌گه:

  سلام من عاشق رنگ قرمزم آیا بدون دکلره میشه مو رو قرمز کرد موهام سفیدم داره ممنونم

  [پاسخ]

 28. مژگان می‌گه:

  سلام با تشکر از شما میخواستم رنگ موهامو بلوندروشن کتم با توجه به اینکه چشام سبزه با رگه عسلى و پوست گندمى روشن و دوست دارم موهام روشن باشه امابه قرمز یا زردى نزنه میشه ترکیب رنگى قشنگى بهم بگین

  [پاسخ]

 29. mehr می‌گه:

  سلام ملیکاجون واقعا ممنونم که جوابمو دادین یک دنیا تشکر و سپاس

  [پاسخ]

 30. وحیده می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  به تازگی باسایت خیلی مفید شما و شخص شما آشنا شدم و خوشحالم که اینقدر با صبوری و محبت فراوان جواب تمامی کاربران رو میدید و بهشون کمک و راهنمایی میرسونید.
  من میخوام سه مدل رنگ مو متفاوت رو به رنگ روشن برسونم. تو مایه های عسلی نمیخوام موهاشون سبز یانارنجی بشه
  ۱-اولی رنگ موهاش مسی قهوه ای هستش یعنی تن نارنجی بیشتری داره
  ۲- موهاش رنگ و مش مسی هست ،دورنگه و میخواد حتما موهاش از تن نارنجی و طلایی و قرمز دربیاد وروشن بشه
  ۳- رنگ موهاش زیتونی هستش
  لطف میکنید روش روشن کردن این سه مدل رنگ مو رو برام توضیح بدید و بفرمایید من چه رنگهایی بزارم

  [پاسخ]

 31. پریا می‌گه:

  سلام ،خسته نباشین .یه سوال داشتم ،رنگ ۰۰۰ رو قبل از رنگ مو باید گذاشت یا بعدش ؟بعد اینکه با رنگ مو هم میشه مخلوط کرد ؟عوارضش مثل دکلره ست یا کمتر ؟ممنون میشم جواب بدین

  [پاسخ]

 32. marziyeh aghayie می‌گه:

  salam.man moham ro meshki 1gozashtam.bad mikhastam roshan konam ghable sh ham mesh bod.meshki kardam .alan dekolore krdam baz shode jelosh kami vali chan rang .narenji.ghemez.mesi.rish ham sefid.poshte moham na.roshan nashode.chi kar konam cherangi bezanam yedast she roshan mikham.bad moham sokhte.vez .damaj shode.dare mirize.mersi

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ مرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ ۱۴:۳۴:

  سلام -واسه دمیجیش چند بار قبل یا بعد از شور روغن زیتون و نارگیل و بادام رو بزنید به موهاتونو بزارید ۳۰ دقیقه ای بمونه،از شامپو مخصوص مو دمیج استفاده کنید و همینطور از نرم کننده استفاده کنید،رنگ هم با این زمینه ای که میگید نمیشه خیلی انتظار داشت یکدست روشن بشه اما میتونید زیتونی و دودی ۷ رو با اکسیدان ۶درصد ترکیب کنید و بزنید ۲۵ دقیقه هم بمونه کافیه البته این رنگ شاید کاملا یکدست نشه نهایته کاریه که متیونید واسه روشنی استفاده کنید،و اگه یکدستی واستون مهمه دودی شماره ۶ یا ۵ رو با اکسیدان ۶درصد ترکیب کنید و بزنید اونم حدودا ۲۵-۳۰ دقیقه بمونه کافیه-شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

  elham پاسخ در تاريخ بهمن ۲۵م, ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴:

  یعنی به نظر من شما یه دونه اید با این صبر وحوصله جواب همه رو می دید ممنون سالم وتت درست باشید قربونتون برم

  [پاسخ]

 33. طاهره می‌گه:

  سلام من موهام قهوه ایه شماره ۵و۴۷دوبیناست الان ریشه هاش دراومده میخوام لولایت کنم ولی نمیخوام موهامو دکلره کنم میشه اینطوری لولایت کرد اگه میشه چه لولایتی خوبه الانم مده ممنون ازراهنماییتون

  [پاسخ]

 34. marjan می‌گه:

  Ali bood estefadeh bordim mamnoon.agar momkene mesh be raveshhae digaro
  hamtozihbedahid m

  [پاسخ]

 35. ملیکا می‌گه:

  salam v khaste nabashid,muhaye man ghahveiie motevasete ke kami ham ghermezi daram mikham muhamu roshan konam ama nemikham dekolore konam be man dekupazho pishnahad kardan.mikhastam nazare shoma ham bedunam.ba tashakor

  [پاسخ]

 36. jasmin می‌گه:

  با سلام
  موهای من تا کمرم هست و حدود ۸ ماه پیش رنگ قهوه ای تیره زدم٬خیلی دوست دارم موهام رو بتونم خودم بلوند کنم چون کار میکنم و زمانی برای آرایشگاه رفتن ندارم٬و نمیدونم تا حدی هم آشنایی دارم به کارهای مثل تقسیم مو برای رنگ اما برای رسوندن پایه موهام به زرد روشن چیکار باید کنم؟و ممنون میشم یه مارک خوب خارجی برای رنگ مو٬پودر دکلره و اکسیدان معرفی کنین و راهنماییم کنید چطور موهای رنگ شدم رو دکلره و بعد بلوند کنم
  با نشکر و سپاس فراوان

  [پاسخ]

 37. aisa می‌گه:

  salam va khaste nabashide faravan man yekbare dgeam in soalo porsidam ama ham solam gom shod va ham javabi daryaft nakardam… man taghriban 3 mah mishe ke muhamo lighte 90 darsad kardam va moohamam kheyili asiiib dide ama man az aval in ragno nemikhastam va arayeshgaram b delkhahe khodesh vasam inkaro kard man az aval belonde yekdaste yakhi mikhastam!ama behem goft ke ba 3 bar un rangy k mikham darmiyare ama nashod!!! chon man range yekdast mikhastam na light!! hala alan chand santy riisheham boland shode va mikham bedoonam ke chetor mitunam moohamo yekdast belond konam va chghadr bayad sabr konam???

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ خرداد ۴م, ۱۳۹۳ ۱۷:۰۷:

  سلام عزیزم دکلره کردن یکیدست موها کمی مشکله یعنی چون درصده اینکه آسیب به مو بزنه زیاده اغلب مش پر در میارن به هرحال چون الان دکلره داره هم صلاح نیست که روی دکلره دارها شما دوباره دکلره بزنید چون امکانه سوختنه موها خیلی بالا میره فقط الان میتونید ریشه گیری کنید و از این به بعد هرچی ریشه در میاد رو یکدست دکلره بزارید یخی پایه ۱۰ میخواد ۹۰/۰۰+دودی۹ به اضافه ۱-۲ سانت واریاسیون نقره ای و اکسیدان ۶درصد-شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

  aisa پاسخ در تاريخ خرداد ۴م, ۱۳۹۳ ۲۳:۱۱:

  khyili mamnoon az rahnamaiitoon,:)

  [پاسخ]

 38. ریحانه می‌گه:

  ببخشید فقط میخام ریشه گیری کنم لطفا بگین چطور ریشه گیری کنم که رنگ به نوک موهام آسیب نرسونه

  [پاسخ]

  sahar پاسخ در تاريخ مرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ ۰۰:۵۸:

  هر کاری کنی نوک موهات اسیب میبینه

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید :

Current day month ye@r *

Host by Abtin Web | Designed by: Mohammad Bina | Thanks to Mehdi Bina | SiteMap in XML